لاغری بازو با لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک بازو یکی از عمل‌های زیبایی است که برای تناسب در این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. نواحی مختلفی در بدن هر انسانی وجود دارد که هنگام افزایش وزن، در ابتدا این نقاط دچار مشکل شده و رشد چشم‌گیری را خواهند داشت. یکی از نواحی که هنگام افزایش وزن با مشکل افتادگی یا افزایش سلول‌های چربی روبرو خواهد شد، بازو‌ها هستند. شاید تا به حال برای ما پیش آمده باشد که نتوانسته‌اید لباس مورد علاقه خود را به دلیل بزرگ بودن بازوها، بخرید و همین مسئله بر اعتماد به نفس شما تاثیر گذاشته است. زمانی که بازو‌هایی با افتادگی شدید یا چربی‌های بسیاری داشته باشید قطعا برای اصلاح این وضعیت به عمل زیبایی پیکرتراشی بازو نیاز خواهد بود.

اینفوگرافی لیپوماتیک بازو
اینفوگرافی لیپوماتیک بازو

عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست؟

به خاطر داشته باشید که عمل لیپوماتیک بازو یک هنر محسوب می‌شود و تنها یک عمل زیبایی نیست. شاید پزشکان و متخصصان روش‌های مختلفی را برای ترمیم و درمان در نظر داشته باشند اما از طرفی باید بدانید که برخی روش‌های استفاده شده در عمل‌های زیبایی به شدت حساس بوده و قطعا به اتمام رساندن آن‌ها یک هنر محسوب خواهد شد. جراحی لاغری بازو یکی از همان عمل‌های زیبایی است که باید به چشم یک هنر به آن نگاه کرد. شاید هر پزشکی بتواند با یک روش لیپوساکشن معمولی چربی‌هایی را از بدن خارج نماید اما روش حساسی مانند لیپوماتیک بازو قطعا باید تحت نظر یک پزشک متخصص که ظرافت عمل بالایی دارد انجام شود.

لیپوماتیک بازو

پس از استخراج سلول‌های چربی در عمل زیبایی لیپوماتیک بازو به نوعی تعادل بازو برقرار شده و گویا یک هنرمند مجسمه‌ساز به پیکرتراشی پرداخته است. در نتیجه نتایج بسیار زیبا بوده و تاثیر به‌سزایی در زندگی روزمره فرد خواهند داشت.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

انجام عمل لیپوماتیک برای باسن

 

در صورتی که چربی زیادی در ناحیه باسن تجمع یافته باشد هم برای انتخاب لباس دچار محدودیت شده‌اید و هم اینکه تناسب اندام شما بهم می‌خورد و این موضوع اعتماد به نفس شما را پایین می‌آورد. امکان انجام پیکرتراشی باسن نیز وجود دارد.
عوامل مؤثر بر هزینه پیکرتراشی باسن

 

  1. میزان چربی تخلیه شده از این اندام
  2. دستگاه‌های مورد استفاده
  3. هزینه‌های مربوط به متخصص و کلینیک
ماندگاری لیپوماتیک باسن برای اینکه نتیجه جراحی حفظ شود نه تنها باید به متخصص حرفه‌ای مراجعه کرده و نکات مراقبتی را رعایت کنید بلکه باید به رژیم غذای سالم روی آورده و برنامه ورزشی منظم در طول زندگی خود داشته باشید.

عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست ؟

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

شاید در برخی مواقع چربی‌های خفیف و کمی در ناحیه بازو وجود داشته باشند اما یکی از سرسخت‌ترین نواحی بدن که با رژیم‌های سخت و دشوار نیز کاهش حجم پیدا نخواهد کرد، بازو‌ها هستند. سلول‌های چربی نهفته در بازو به ندرت و به سختی با رژیم‌های غذایی و ورزش برطرف خواهند شد در نتیجه استفاده از عمل تخلیه چربی بازو پیشنهاد می‌شود. در زمان انجام عمل تخلیه چربی بازو، یک سوراخ بسیار کوچک در زیر بغل ایجاد شده و لوله کانولا از ناحیه برش ایجاد شده به زیر بافت بازو وارد می‌شود و سپس با ارتعاشاتی باعث سست شدن پیوند بین سلول‌های چربی می‌گردد. در نتیجه سلول‌های چربی به نوعی آب شده و به راحتی توسط نیروی مکش، خارج خواهند شد.

اهمیت انجام لیپوماتیک بازو وجود چربی اضافه در ناحیه بازو نه تنها باعث می‌شود که تناسب اندام شما بهم خورده و در نتیجه در انتخاب لباس دچار محدودیت شوید، قطعاً این موضوع از نظر سلامتی نیز به شما آسیب خواهد رساند چرا که تجمع چربی در ناحیه بازو به تدریج به غدد زیر بغل نیز سرایت خواهد کرد.
مدت زمان عمل لیپوماتیک بازو

 

این موضوع به میزان چربی موجود در بازو، سرعت عمل متخصص و تجهیزات استفاده شده برای تخلیه چربی بستگی دارد.
ماندگاری نتیجه پیکرتراشی بازو
  1. مهارت متخصص در تخلیه چربی‌ها
  2. رعایت نکات مراقبتی در دوره نقاهت همانند پوشیدن گن
  3.  داشتن زندگی سالم شامل رژیم غذایی و برنامه ورزشی سالم

مطالب بیشتر: جراحی لاغری شکم و پهلو

مشاوره های پیش از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

اولین قدمی که برای انجام عمل پیکرتراشی بازو لازم است انجام دهید این است که باید یک وقت مشاوره رزرو کنید. در جلسه مشاوره می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز را در مورد این عمل زیبایی به دست‌آورید تا بتوانید تصمیم درستی را بگیرید. این تصمیمات می‌تواند آینده شما را دچار تغییرات کند زیرا نتایج کاملا خیره‌کننده خواهند بود. در جلسات مشاوره‌ پیش از انجام جراحی لاغری بازو، پزشک متخصص از شما می‌خواهد تا درباره چشم انداز‌های مورد نیاز خود صحبت کنید و همچنین تمامی اطلاعات پزشکی خود را در اختیار وی قرار دهید.

دانستن تمامی اطلاعات پزشکی شما باعث خواهد شد تا پزشک متخصص تصمیمات درستی را اتخاذ نماید. این تصمیمات می‌تواند در مورد نوع ماده بیهوشی یا بی‌حسی استفاده شده و حتی مسکن‌هایی باشد که پس از عمل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک لیپوماتیک در تهران

مشاوره های پیش از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

یکی از موضوعاتی که در مورد مشاوره پیش از عمل لیپوماتیک بازو وجود دارد این است که دریافت اطلاعات، تنها از سمت پزشک متخصص زیبایی نخواهد بود بلکه متخصص یا کادر پزشکی اطلاعاتی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. پزشک متخصص مطمئن خواهد شد که این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا روند درمانی و بهبودی را به خوبی طی نمایید. رعایت تمامی نکات و دستورالعمل‌های موجود به شما کمک خواهد کرد تا از هر گونه عوارض جانبی لیپوماتیک در امان بمانید.

آمادگی و مراقبت های قبل از انجام لیپوماتیک بازو

برای انجام عمل لیپوماتیک بازو تنها مشاوره کافی نیست بلکه همانطور که گفته شد شما باید دستورالعمل‌ها و نکاتی را که متخصص توصیه می‌کند رعایت نماید. این نکات به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی این عمل را سپری کرده و از نتیجه نهایی عمل لذت ببرید. همچنین رعایت این نکات نه‌تنها بر نتایج حاصل از عمل جراحی لاغری بازو تاثیر‌گذار خواهد بود بلکه باعث می‌شود دچار عوارض جانبی این جراحی نشوید:

بیشتر بخوانید: درد لیپوماتیک

آمادگی و مراقبت های قبل از انجام لیپوماتیک بازو

  1. پزشک متخصص از شما می‌خواهد تا تمامی اطلاعات و سوابق پزشکی را به صورت مکتوب در اختیار وی قرار دهید.
  2. همچنین در صورت وجود هر گونه آلرژی یا حساسیت، موضوع را به متخصص اطلاع دهید. پزشک متخصص می‌تواند تمهیدات مناسبی را ایفا نماید تا از بروز حساسیت جلوگیری شود.
  3. معمولا در بیشتر مواقع از شما خواسته می‌شود تا حداقل برای چند هفته از استعمال دخانیات، سیگار کشیدن، مصرف مشروبات الکلی، مصرف دارو‌های خاصی مانند آسپرین، وافارین و مکمل‌های گیاهی اجتناب نمایید. این موارد باعث می‌شوند که که شما دچار مشکلاتی از قبیل عفونت، خون‌ریزی و کندی در روند بهبود شوید. البته دقت داشته باشید که این دستورالعمل‌ها حتی پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو نیز وجود خواهد داشت و رعایت آن‌ها به نوعی الزامی خواهد بود.

مطالب بیشتر: لیپوماتیک شکم و پهلو

دوران نقاهت عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

شما بلافاصله پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو می‌توانید نتایج را مشاهده کنید. البته نتایجی که مشاهده می‌کنید با مقدار خفیفی تورم و کبودی همراه است. تورم و کبودی‌های اولیه پس از جراحی لاغری بازو عادی بوده و جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت اما در صورت دائمی شدن آثار تورم و کبودی بهتر است با پزشک متخصص خود تماس بگیرید و موضوع را مطرح نمایید. معمولا بین ۵ تا ۷ روز تمامی آثار خفیف تورم و کبودی رفع خواهد داشت.

در دوران نقاهت از شما خواسته می‌شود تا برای داشتن یک روند بهبودی مناسب و شکل‌گیری درست بازو، از گن‌های کشی استفاده کنید. این گن‌ها می‌توانند باعث شوند تا بافت بازو پس از انجام عمل لیپوماتیک تثبیت شود.

دوران نقاهت عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

ممکن است در مواردی پزشک برای کنترل درد یا تورم دارو‌های مکملی را نیز تجویز نماید و همچنین نکاتی مانند عدم استعمال دخانیات، عدم مصرف مشروبات الکلی و رعایت برخی نکات غذایی و رفتاری را در اختیار شما قرار دهد. بهتر است از تمامی نکاتی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت به خوبی پیروی کنید زیرا این نکات برای بهبود سریع شما بوده و می‌تواند نقش مهمی در جلوگیری از عفونت، خون‌ریزی و عوارض جانبی لیپوماتیک داشته باشد. شما پس از چند هفته می‌توانید به زندگی عادی خود بازگردید و جایی هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و می‌توانید نتایج را برای بلند مدت تجربه کنید. نتایجی که پس از عمل زیبایی پیکرتراشی به دست خواهد آمد دائمی بوده و تنها در صورتی که شما ناپرهیزی کنید احتمال بازگشت سلول‌های چربی وجود خواهد داشت.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code