لیپوماتیک

لیپوماتیک بازو چگونه ست ؟

5
(1)

عمل لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو

عمل لیپوماتیک بازو یکی از عمل های زیبایی است که برای تناسب در این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد.

نواحی مختلفی در بدن هر انسانی وجود دارد که هنگام افزایش وزن در ابتدا این نقاط دچار مشکل خواهد داشت و رشد چشم گیری را حس خواهند کرد. یکی از نواحی که هنگام افزایش وزن با مشکل افتادگی یا افزایش سلول های چربی روبرو خواهد شد بازو ها هستند.

بازو همواره می تواند باعث زیبایی فرد شود به طوری که در دید عموم قرار خواهد گرفت اما زمانی که بازوهایی با افتادگی شدید یا چربی های بسیاری داشته باشید قطعا برای اصلاح این وضعیت به عمل زیبایی لیپوماتیک بازو نیاز خواهد بود.

درخواست مشاوره رایگان لیپوماتیک

عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست ؟

به خاطر داشته باشید که عمل ” لیپوماتیک ” بازو یک هنر محسوب می شود و تنها یک عمل زیبایی نیست.

شاید پزشکان و متخصصان روش های مختلفی را برای ترمیم و درمان در نظر داشته باشند اما از طرفی باید بدانید که برخی روش های استفاده شده در عمل های زیبایی به شدت حساس بوده و قطعا به اتمام رساندن آن ها یک هنر محسوب خواهد شد.

عمل لیپوماتیک بازو یکی از همان عمل های زیبایی است که باید به چشم یک هنر به آن نگاه کرد.

شاید هر پزشکی بتواند با یک روش لیپوساکشن معمولی چربی هایی را از بدن خارج نماید اما روش حساسی مانند lipomatic بازو قطعا باید تحت نظر یک پزشک متخصص انجام شود.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

عمل زیبایی لیپوماتیک بازو چیست ؟

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

پس از استخراج سلول های چربی در عمل لیپوماتیک بازو به نوعی تعادل بازو برقرار شده و گویا یک هنرمند مجسمه ساز به مجسمه سازی پرداخته است در نتیجه نتایج بسیار زیبا بوده و تاثیر به سزایی در زندگی روزمره فرد خواهند داشت.

شاید در برخی مواقع چربی های خفیف و کمی در ناحیه بازو وجود داشته باشند اما یکی از سرسخت ترین نواحی بدن که با رژیم های سخت و دشوار نیز کاهش حجم پیدا نخواهد کرد بازو ها هستند.

سلول های چربی نهفته در بازو به ندرت و به سختی با رژیم های غذایی و ورزش برطرف خواهد شد در نتیجه استفاده از عمل تخلیه چربی بازو پیشنهاد می شود.

 

 

در زمان انجام عمل تخلیه چربی بازو یک برش بسیار باریک در زیر بغل ایجاد شده و کانول مد نظر از ناحیه برش ایجاد شده به زیر بافت بازو وارد می شود و سپس با ارتعاشاتی باعث سست شدن پیوند بین سلول های چربی می گردد.

در نتیجه سلول های چربی به نوعی آب شده و به راحتی توسط کانول ظرفی که به دستگاه مکش متصل است خارج خواهد شد.

 

مشاوره های پیش از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

اولین قدمی که برای انجام عمل لیپوماتیک بازو لازم است انجام دهید این است که باید یک وقت مشاوره رزرو کنید.

در وقت مشاوره پیش از انجام عمل زیبایی lipomatic بازو شما می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز را در مورد این عمل زیبایی به دست آورید تا بتوانید تصمیم دستی تری را بگیرید.

این تصمیمات می تواند آینده شما را دچار تغییرات کند زیرا نتایج کاملا خیره کننده خواهند بود.

در جلسات مشاوره ای پیش از انجام عمل لیپوماتیک بازو پزشک متخصص از شما می خواهد تا درباره چشم اندازهای مورد نیاز خود صحبت کنید و همچنین تمامی اطلاعات پزشکی خود را در اختیار وی قرار دهید.

 

مشاوره های پیش از انجام عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

 

دانستن تمامی اطلاعات پزشکی شما باعث خواهد شد تا پزشک متخصص تصمیمات درستی را اتخاذ نماید.

این تصمیمات می تواند در مورد نوع ماده بیهوشی یا بی حسی استفاده شده و حتما مسکن هایی باشد که پس از عمل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

یکی از موضوعاتی که در مورد مشاوره پیش از عمل لیپوماتیک بازو وجود دارد این است که تنها دریافت اطلاعات از سمت پزشک متخصص زیبایی نخواهد بود بلکه متخصص یا کادر پزشکی اطلاعاتی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

پزشک متخصص مطمئن خواهد شد که این اطلاعات به شما کمک می کند تا روند درمانی و بهبودی مناسبی را طی نمایید.

رعایت تمامی نکات و دستورالعمل های موجود به شما کمک خواهد کرد تا از هر گونه عوارض جانبی و خطری اجتناب نمایید.

 

آمادگی و مراقبت های قبل از انجام لیپوماتیک بازو

برای انجام عمل لیپوماتیک بازو تنها مشاوره کافی نیست بلکه همان طوری که گفته شد شما دستورالعمل ها و نکاتی را نیز دریافت خواهید کرد.

این نکات به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی نسبت دوران پیش از عمل را سپری کرده و روند مناسبی را نیز در طول عمل طی نمایید.

به عنوان مثال برخی از مهم ترین نکاتی که توسط پزشک متخصص در طول دوران مشاوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا آن ها را رعایت کنید به شرح ذیل خواهد بود.

رعایت این نکات نه تنها بر نتایج حاصل از عمل لیپوماتیک بازو تاثیر گذار خواهد بود بلکه باعث می شود تا به راحتی این دوران را سپری کرده و از هرگونه ” درد لیپوماتیک ” و ناراحتی مربوط به آن دوری کنید.

 

آمادگی و مراقبت های قبل از انجام لیپوماتیک بازو

 

پزشک متخصص از شما می خواهد تا تمامی اطلاعات و سوابق پزشکی را به صورت مکتوب در اختیار وی قرار دهید.

همچنین در صورت وجود هر گونه آلرژی یا حساسیتی پزشک متخصص می تواند تمهیدات مناسبی را ایفاد نماید تا از بروز حساسیت جلوگیری شود.

معمولا در بیشتر مواقع از شما خواسته می شود تا حداقل برای چند هفته از استعمال دخانیات، سیگار کشیدن، مصرف مشروبات الکلی، مصرف داروهای خاصی مانند آسپرین، وافارین و مکمل های گیاهی اجتناب نمایید.

مصرف چنین مواردی می تواند باعث شود که شما دچار مشکلاتی از قبیل عفونت، خون ریزی و کندی در روند بهبود شوید.

البته دقت داشته باشید که این دستورالعمل ها حتی پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو نیز وجود خواهد داشت و رعایت آن ها به نوعی الزامی خواهد بود.

 

دوران نقاهت عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

شما بلافاصله پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو می توانید نتایج را مشاهده کنید البته نتایجی که مشاهده می کنید با مقدار خفیفی تورم و کبودی همراه است.

تورم و کبودی های اولیه پس از عمل زیبایی lipomatic بازو عادی بوده و جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت اما در صورت دائمی شدن آثار تورم و کبودی بهتر است با پزشک متخصص خود تماس بگیرید و موضوع را مطرح نمایید.

معمولا بین 5 تا 7 روز تمامی آثار خفیف تورم و کبودی رفع خواهد داشت، در دوران نقاهت از شما خواسته می شود تا برای داشتن یک روند بهبودی مناسب و شکل گیری درست بازو از گن های کشی استفاده کنید.

این گن ها می تواند باعث شود تا بافت بازو پس از انجام عمل لیپوماتیک بازو تثبیت شود.

 

دوران نقاهت عمل زیبایی تخلیه چربی بازو

 

ممکن است در مواردی پزشک برای کنترل درد یا تورم داروهای مکملی را نیز تجویز نماید و همچنین نکاتی مانند عدم استعمال دخانیات، عدم مصرف مشروبات الکلی و رعایت برخی نکات غذایی و رفتاری را در اختیار شما قرار دهد.

بهتر است از تمامی نکاتی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت به خوبی پیروی کنید زیرا این نکات برای بهبود سریع شما بوده و می تواند نقش مهمی در جلوگیری از عفونت، خون ریزی و عوارض جانبی داشته باشد..

شما پس از چند هفته می توانید به زدگی عادی خود بازگردید و جایی هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و می توانید نتایج را برای بلند مدت تجربه کنید، نتایجی که پس از عمل زیبایی پیکرتراشی به دست خواهد آمد دائمی بوده و تنها در صورتی که شما ناپرهیزی کنید احتمال بازگشت سلول های چربی وجود خواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)