کاشت ریش به روش میکروگرافت در کلینیک هلیا

تا زمانی که ریش و سبیل خود را از دست نداده باشید، متوجه نمی شوید که این اتفاق چه تاثیری در ظاهر شما دارد. به محض آن که مو های صورت خود را از دست می دهید، دیگر انتخاب های ظاهری شما محدود می شوند. کاشت ریش به روش میکروگرافت، روشی است که می تواند با نتایجی کاملا طبیعی، شما را به ظاهر مورد علاقه خود برساند.

اینفو کاشت ریش به روش میکروگرافت
اینفو کاشت ریش به روش میکروگرافت

برای کاشت ریش و سبیل، تکنیک‌های زیادی وجود دارد. متاسفانه دیده شده است که بعضی از مراکز زیبایی، حق انتخابی برای افراد قائل نیستند و تنها یک تکنیک قدیمی را برای این کار به آن‌ها معرفی می‌کنند اما شما در یک کلینیک مجهز، می‌توانید بسته به سلیقه و انتظار خود و همچنین نظر پزشک متخصص و متعهد، یک روش از کاشت طبیعی ریش و سبیل را برای خود در نظر بگیرید.

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

کاشت ریش با روش میکروگرافت جدید‌ترین و مدرن‌ترین روش پیوند ریش و سبیل در دنیا محسوب می‌شود. این روش در ایران منحصرا در کلینیک زیبایی هلیا صورت می‌گیرد. اگر می‌خواهید با شرایط خاص این روش، مزیت‌های آن و همچنین نکات خاص این متد آشنا شوید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مطالب بیشتر: کاشت ریش SUT

موثر ترین راه برای درمان ریزش ریش و سبیل

زمانی که دچار ریزش مو در صورت خود می‌شوید و در واقع ریش و سبیل خود را از دست می‌دهید، باید ابتدا این موضوع را بررسی کنید که این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است. اگر ریزش موی صورت، دلایل موقتی داشته باشد، شما پس از مدتی دوباره شاهد رشد مو در این نواحی خواهید بود. همچنین ممکن است با مشورت پزشک، دارو‌های تقویتی و یا حتی تزریق‌های مختلف برای شما صورت بگیرد تا مشکل سریع‌تر برطرف گردد. با این وجود اگر ریزش ریش و سبیل دائمی باشد و عوامل محیطی و همچنین عوامل ژنتیکی این ریزش را به صورت پایدار به وجود آورده باشد، تنها یک درمان برای درمان قطعی آن وجود دارد. کاشت ریش و سبیل، تنها راهکار قطعی و دائمی در این خصوص به شمار می‌رود. با این وجود، انتخاب نوع متد و همچنین نحوه انجام این عمل زیبایی، تاثیر چشمگیری در نتایج نهایی کار دارند. سوال مهم اینجاست که چه متدی برای کاشت طبیعی ریش و سبیل مناسب‌تر است؟ و همچنین این عمل باید در چه شرایطی انجام شود؟

کاشت ریش میکروگرافت

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

کاشت ریش به روش میکروگرافت چه تفاوتی با سایر متد ها دارد؟

برای کاشت ریش و سبیل، از متد‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر کدام از این متد‌ها تفاوت‌هایی با هم دارند. بیشترین میزان تفاوت آن‌ها نیز در نحوه برداشت گرافت‌ها برای انتقال است. به طور کلی در پیوند طبیعی ریش و سبیل هم همانند کاشت مو، ابتدا باید گرافت‌ها از یک نقطه در سر یا بدن استخراج شوند. این گرافت‌ها در ادامه باید آمادگی لازم را برای کاشت به دست بیاورند و سپس در نقطه جدید کاشته شوند. نحوه برداشت و کاشت گرافت‌ها در متد‌های مختلف، با هم فرق دارند.

تفاوت کاشت ریش میکروگرافت با دیگر روش ها

در کاشت ریش به روش FUT، گرافت‌ها به صورت یک نوار از پشت سر فرد برداشته می‌شوند. مشکلی که این روش دارد، ایجاد یک اسکار در محل زخم است. همچنین در این روش امکان بروز التهاب، خارش و یا حتی آسیب‌های پوستی وجود خواهد داشت. در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش FIT سر فرد تراشیده می‌شود و گرافت‌ها به صورت جداگانه به کمک هولدر‌ها استخراج خواهند شد. استفاده از این نوع هولدر‌ها گاهی موجب صدمه دیدن گرافت‌ها می‌شود. از طرفی این کار دستی است و زمان‌بر خواهد بود. در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش میکروگرافت این ضعف‌ها برطرف شده‌اند. میکروگرافت جدید‌ترین روش کاشت ریش به شمار می‌رود که با کم‌ترین میزان جراحت، بیشترین میزان تراکم و بالا‌ترین درصد موفقیت، یک تحول بزرگ در کاشت ریش و سبیل ایجاد کرده است. این روش که به کمک ابزار‌های نوین صورت می‌گیرد، هم باعث برداشت گرافت‌های بیشتر می‌شود و هم سالم ماندن این گرافت‌ها را تضمین خواهد کرد.

روش انجام جدید ترین متد کاشت ریش

پس از تعیین محل برداشت فولیکول‌ها در پیوند ریش و سبیل با روش میکروگرافت، گرافت‌ها با هولدر‌های اتوماتیک در سایز‌های بسیار کوچک استخراج می‌شوند. حتی اگر شما صاحب یک بانک موی قدرتمند و بزرگ نباشید، باز هم انجام این متد ممکن خواهد بود چرا که در روش میکروگرافت به جای برداشت بی‌رویه فولیکول‌ها، این استخراج به شکل درست و اصولی صورت می‌گیرد. پس از برداشت، گرافت‌ها در دستگاه میکرو ایمپلنتر در کنار هم چیده می‌شوند. در مرحله بعد،کاشت گرافت‌ها در صورت، بدون استفاده از برش، ابزار جراحی و خونریزی انجام خواهد شد. این فرآیند نتایجی کاملا مطلوب و طبیعی را برای شما به همراه خواهد داشت.

جدول بررسی کاشت ریش به روش میکروگرافت
مراحل کاشت ۱-انتخاب محل بانک مو ۲- استخراج گرافت‌ها در سایز کوچک با استفاده از هولدرهای اتوماتیک ۳- کنار هم قرار دادن گرافت‌ها در دستگاه میکروایمپلنتر ۴- کاشت گرافت‌ها در صورت و در زاویه صحیح با ابزارهای پیشرفته
مدت زمان کاشت با توجه به عوامل مختلفی متفاوت است؛ اما به صورت تقریبی بین ۳ تا ۵ ساعت زمان می‌برد.
نتایج نهایی یکماه سه ماه یکسال
  1. از بین رفتن تورم و قرمزی به صورت کامل
  2. رشد یک الی ۲ میلیمتری فولیکول‌های مو
  3. امکان ریزش برخی از تارهای ریش و رشد مجدد آنها در ماه‌های بعد
  1. رشد برخی از فولیکول‌های ریش
  2. نازک بودن فولیکول‌های رشد یافته
  1. رشد کامل فولیکول‌های مو
  2. ضخیم شدن ریش
  3. پرپشت شدن ریش
  4. به دست آمدن نتایج کاملا طبیعی
مزایا ۱- امکان انجام آن برای افرادی که فاقد بانک موی قوی هستند. ۲- عدم ایجاد جای زخم و اسکار ۳- به دست آوردن ریش پرتراکم ۴- سالم ماندن گرافت‌ها و امکان رشد همه آنها به صورت تقریبی ۵- نتایج زود بازده ۶- دوران نقاهت کوتاه ۷- عدم ایجاد عوارض جانبی

کاشت ریش به روش میکرو گرافت چه مزایایی دارد؟

۱- در این فرآیند، نیازی نیست حتما یک بانک موی بسیار قوی داشته باشید. در واقع افرادی که از یک بانک موی مناسب در سر یا بدن خود برخوردار نیستند نیز می‌توانند این کاشت ریش طبیعی با روش میکروگرافت را انجام دهند.

۲- نحوه استخراج و کاشت فولیکول‌ها در روش میکروگرافت به گونه‌ای است که هیچ جای زخمی در بدن شما باقی نمی‌ماند. این یکی از مهم‌ترین مزیت‌های پیوند ریش و سبیل با میکروگرافت به شمار می‌رود.

مزایا کاشت ریش به روش میکرو گرافت

۳- میزان تراکم گرافت‌های کاشته شده در این متد بیشتر است و شما نسبت به روش‌های سنتی‌تر، ریش و سبیل بسیار متراکم‌تر و دلچسب‌تری خواهید داشت.

۴- شرایط انجام این روش کاشت ریش، موجب سالم‌تر ماندن گرافت‌ها خواهد شد.

۵- نتایج نهایی این فعالیت نسبت به روش‌های سنتی، زودتر آشکار خواهد شد.

۶- دوران بهبودی پس از این فرآیند کوتاه است و شرایط عادی زندگی شما را دچار مشکل نمی‌کند.

مطالب بیشتر: کاشت ریش FUT

قیمت کاشت ریش به روش میکروگرافت

هزینه کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران، منحصرا در کلینیک تخصصی هلیا انجام می‌شود. کلینیک هلیا همواره یکی از پیشگامان فعالیت‌های مدرن زیبایی در ایران بوده و تلاش کرده است تا به‌روز‌ترین خدمات ممکن را به شما ارائه کند. انتخاب روش میکروگرافت برای کاشت ریش، درصد اطمینان شما از نتایج نهایی را به شدت بالا می‌برد. در واقع شما مطمئن خواهید شد که این فرآیند به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد و ‌ایده‌آل‌ترین نتایج را نیز به همراه دارد. هزینه کاشت ریش با روش میکروگرافت، به عواملی مثل میزان گرافت‌های مورد نیاز و همچنین وضعیت اولیه شما بستگی دارد اما فراموش نکنید هزینه‌ای که شما برای این کار پرداخت می‌کنید، موجب می‌شود که برای همیشه صاحب ریش و سبیل کاملا طبیعی در صورت خود شوید. در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا کاشت ریش میکروگرافت با ضمانت‌نامه کتبی و مستقیم مدرس و متخصص کاشت مو دکتر خراسانی صورت می‌گیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code