کاشت ریش و سبیل
موضوعات داغ

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

0
(0)

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

کاشت ریش به روش میکروگرافت 

تا زمانی که ریش و سبیل خود را از دست نداده باشید، متوجه نمی شوید که این اتفاق چه تاثیری در ظاهر شما دارد. به محض آن که مو های صورت خود را از دست می دهید، دیگر انتخاب های ظاهری شما محدود می شوند. کاشت ریش به روش میکروگرافت، روشی است که می تواند با نتایجی کاملا طبیعی، شما را به ظاهر مورد علاقه خود برساند.

برای کاشت ریش و سبیل، تکنیک های زیادی وجود دارد. متاسفانه دیده شده است که بعضی از مراکز زیبایی، حق انتخابی برای افراد قائل نیستند و تنها یک تکنیک قدیمی را برای این کار به آن ها معرفی می کنند اما شما در یک کلینیک مجهز، می توانید بسته به سلیقه و انتظار خود و همچنین نظر پزشک متخصص و متعهد، یک روش از کاشت طبیعی ریش و سبیل را برای خود در نظر بگیرید.

 

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

 

میکروگرافت جدید ترین و مدرن ترین روش کاشت ریش و سبیل در دنیا محسوب می شود. این روش در ایران منحصرا در کلینیک زیبایی هلیا صورت می گیرد. اگر می خواهید با شرایط خاص این فعالیت، مزیت های آن و همچنان نکات خاص این متد آشنا شوید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ریش و سبیل

موثر ترین راه برای درمان ریزش ریش و سبیل

زمانی که دچار ریزش مو در صورت خود می شوید و در واقع ریش و سبیل خود را از دست می دهید، باید ابتدا این موضوع را بررسی کنید که این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است.

اگر ریزش مو در صورت دلایل موقتی داشته باشد، شما پس از مدتی دوباره شاهد رشد مو در این نواحی خواهید بود. همچنین ممکن است با مشورت پزشک، دارو های تقویتی و یا حتی تزریق های مختلف برای شما صورت بگیرد تا برای بازگرداندن تار های مو تلاش شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

با این وجود اگر ریزش ریش و سبیل دائمی باشد و عوامل محیطی و همچنین عوامل ژنتیکی این ریزش را به صورت پایدار به وجود آورده باشد، تنها یک درمان برای درمان قطعی آن وجود دارد.

کاشت ریش و سبیل، تنها راهکار قطعی و دائمی در این خصوص به شمار می رود. با این وجود انتخاب نوع متد و همچنین نحوه انجام این فعالیت، تاثیر چشمگیری در نتایج نهایی کار دارند. سوال بزرگ اینجاست که چه متدی برای کاشت طبیعی ریش و سبیل مناسب تر است؟ و همچنین این فرآیند باید در چه شرایطی انجام شود؟

 

کاشت ریش به روش میکروگرافت چه تفاوتی با سایر متد ها دارد؟

برای کاشت ریش و سبیل، از متد های مختلفی استفاده می شود. هر کدام از این متد ها تفاوت های بزرگی با هم دارند. بیشترین میزان تفاوت آن ها نیز در نحوه برداشت گرافت ها برای انتقال صورت می گیرد.

به طور کلی در کاشت ریش و سبیل هم همانند کاشت مو، ابتدا باید گرافت ها از یک نقطه در سر یا بدن استخراج شوند. این گرافت ها در ادامه باید آمادگی لازم را برای کاشت به دشت بیاورند و سپس در نقطه جدید کاشته شوند. نحوه برداشت و کاشت گرافت ها در متد های مختلف، با هم فرق دارند.

 

کاشت ریش به روش میکروگرافت چه تفاوتی با سایر متد ها دارد؟

 

در کاشت ریش به روش FUT، گرافت ها به صورت یک نوار از پشت سر فرد برداشته می شوند. مشکلی که این روش دارد، ایجاد یک اسکار بزرگ در نقطه ای از بدن شما خواهد بود. همچنین در این روش امکان بروز التهاب، خارش و یا حتی آسیب های پوستی وجود خواهد داشت.

در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش FUE سر فرد تراشیده می شود و گرافت ها به صورت جداگانه به کمک هولدر ها استخراج خواهند شد. استفاده از این نوع هولدر ها اما گاهی موجب صدمه دیدن گرافت ها می شود.

در کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش میکروگرافت اما این ضعف ها برطرف شده اند. میکروگرافت جدید ترین روش کاشت ریش به شمار می رود و با کم ترین میزان جراحت، بیشترین میزان تراکم و بالا ترین درصد موفقیت، یک تحول بزرگ در کاشت ریش و سبیل ایجاد کرده است. این روش که به کمک ابزار های نوین صورت می گیرد، هم باعث برداشت گرافت های بیشتر می شود و هم سالم ماندن این گرافت ها را به دنبال دارد.

 

روش انجام جدید ترین متد کاشت ریش

پس از تعیین محل برداشت فولیکول ها در این متد، گرافت ها با هولدر های اتوماتیک در سایز های بسیار کوچک استخراج می شوند. حتی اگر شما صاحب یک بانک موی قدرتمند و بزرگ نباشید، باز هم انجام این متد ممکن خواهد بود. چرا که در روش میکروگرافت به جای برداشت بی رویه فولیکول ها، این استخراج به شکل درست و اصولی صورت می گیرد.

پس از برداشت، گرافت ها در دستگاه میکرو ایمپلنتر در کنار هم چیده می شوند.

مرحله بعدی نیز کاشت گرافت ها در صورت بدون استفاده از برش، ابزار جراحی و خونریزی خواهد بود.

این فرآیند نتایجی کاملا مطلوب و طبیعی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

کاشت ریش به روش میکرو گرافت چه مزایایی دارد؟

1- در این فرآیند، شما نباید حتما یک بانک موی بسیار قوی داشته باشید. در واقع افرادی که از یک بانک موی وسیع در سر یا بدن خود برخوردار نیستند نیز می توانند این فعالیت را پشت سر بگذارند.

2- نحوه استخراج و کاشت فولیکول ها در روش میکروگرافت به گونه ای است که هیچ جای زخمی در بدن شما باقی نمی ماند. این یکی از مهم ترین مزیت های این فعالیت به شمار می رود.

 

کاشت ریش به روش میکرو گرافت چه مزایایی دارد؟

 

3- میزان تراکم گرافت های کاشته شده در این فرآیند بیشتر است و شما نسبت به روش های سنتی تر، ریش و سبیل بسیار متراکم تر و دلچسب تری خواهید داشت.

4- شرایط انجام این فرآیند موجب سالم تر ماندن گرافت ها خواهد شد.

5- نتایج نهایی این فعالیت نسبت به روش های سنتی، زودتر بروز پیدا می کنند.

6-دوران بهبودی پس از این فرآیند کوتاه است و شرایط عادی زندگی شما را دچار مشکل نمی کند.

 

هزینه کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران

کاشت ریش به روش میکروگرافت در ایران، منحصرا در کلینیک تخصصی هلیا انجام می شود. کلینیک هلیا همواره یکی از پیشگامان فعالیت های مدرن زیبایی در ایران بوده و همواره تلاش کرده تا به روز ترین خدمات ممکن را به شما ارائه کند.

انتخاب روش میکروگرافت، درصد اطمینان شما از نتایج نهایی را به شدت بالا می برد. در واقع شما مطمئن خواهید شد که این فرآیند به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و ایده آل ترین نتایج را نیز به همراه دارد.

هزینه کاشت ریش با این متد، به عواملی مثل میزان گرافت های مورد نیاز و همچنین وضعیت اولیه شما بستگی دارد اما هزینه ای که شما برای این کار پرداخت می کنید، موجب می شود که برای همیشه صاحب ریش و سبیل کاملا طبیعی در صورت خود شوید.

در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا کاشت ریش میکروگرافت با ضمانت نامه کتبی و مستقیم مدرس و متخصص کاشت مو دکتر خراسانی تضمین شده است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)