کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل به روش SUT و هزینه آن

0
(0)

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

محبوبیت روزافزون کاشت ریش و سبیل، نشان می دهد که این فرآیند تا امروز توانسته یک تغییر مطلوب در چهره بسیاری از افراد به وجود بیاورد. شاید در گذشته کم تر کسی تصور می کرد که امکان استفاده از مو های سر برای کاشت ریش در صورت وجود داشته باشد اما امروزه این فعالیت به کمک تجهیزات و دستگاه های مدرن، به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

کاشت ریش و سبیل به روش SUT

اگر به دلایل مختلف ریش و یا سبیل خود را از دست داده اید، می توانید با پشت سر گذاشتن فرآیند کاشت ریش و سبیل، این نگرانی را برای همیشه فراموش کنید. همه افراد به صورت طبیعی از ریش و سبیل بلند و پرپشت برخوردار نیستند اما بسیاری از آن ها این شانس را دارند که با سپری کردن یک فرآیند دقیق و سپس انجام مراقبت های بعد از کاشت ریش، به وضعیت ظاهری مورد علاقه خود برسند.

امروزه متد های مختلفی برای کاشت ریش و سبیل در صورت وجود دارد. اگر قصد دارید چنین فرآیندی را برای خود در نظر بگیرید، این متد ها را به خوبی شناسایی کنید و ایده آل ترین روش را برای خود در نظر بگیرید. در مورد کاشت ریش، مناسب ترین متد، متدی است که کم ترین عارضه جانبی، سریع ترین دوره نقاهت و بهترین نتایج ممکن را برای شما به وجود بیاورد.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش به روش SUT چیست؟

تفاوت اصلی متد های مختلف کاشت ریش و سبیل، معمولا به نحوه برداشت فولیکول ها مربوط می شود. در متد های سنتی تر، معمولا پس از استخراج گرافت ها جای زخم زیادی روی سر فرد باقی می ماند اما در روش های نوین تر، این ضعف به طور کلی اصلاح شده و شرایطی را به وجود آورده که تقریبا هیچ اثری از برداشت فولیکول ها در سر یا نقطه دیگری از بدن دیده نشود.

در کاشت ریش به روش SUT برداشت فولیکول ها به صورت اتوماتیک به کمک دستگاه های مدرن صورت می گیرد. وقتی از این تکنولوژی استفاده می شود، شانس سالم ماندن فولیکول ها حین و پس از برداشت افزایش پیدا می کند.

کاشت ریش به روش SUT چیست؟

در این فرآیند از کاشت ریش و سبیل، برای کاشت گرافت ها نیز از نگه دارنده های دستگاه استفاده می شود تا این فعالیت با کم ترین دخالت دست و بدون نیاز به زخم و برش صورت بگیرد. در حقیقت کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش SUT به کمک تکنولوژی مدرن، با درصد بالای سلامت فولیکول ها و همچنین عارضه های جانبی بسیار محدود انجام می شود.

کاشت ریش به روش SUT چه مزیت هایی دارد؟

همان طور که گفته شد در این فرآیند، آثار جانبی بسیار کم و محدود هستند. در نتیجه دوران نقاهت ناشی از آن به سرعت طی می شود و شما خیلی زود می توانید همه کار های همیشگی خود را بدون اضطراب و نگرانی پشت سر بگذارید.

در این فرآیند خبری از احساس درد نیست. چرا که عملا برش بزرگی روی سر یا صورت شما به وجود نمی آید. اگر می خواهید کاشت ریش و سبیل انجام بدهید و نگران روبرو شدن با مسائلی مثل خونریزی هستید، با انتخاب این روش دیگر نگرانی خاصی برای شما به وجود نمی آید.

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

با استفاده از این متد، تراکم ریش در صورت شما به مراتب بیشتر از تراکم ریش در روش های سنتی و قدیمی خواهد بود.

در این متد، فولیکول ها کاملا سالم می مانند و پس از برداشت و در زمان کاشت، لطمه ای به آن ها وارد نمی شود. به طور کلی اگر در جریان کاشت ریش صدمه ای به فولیکول ها وارد شود، آن ها دیگر قادر به تولید کردن تار های مو نخواهند بود.

چه کسانی باید کاشت ریش به روش SUT را پشت سر بگذارند؟

اگر به هر دلایل موجب ریزش موها هستند و روی صورت خود موی چندانی ندارید و نمی توانید ریش و سبیل خود را بلند کنید، این فعالیت برای شما بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود.

همچنین اگر به بیماری آلوپسی دچار هستید، بخشی از مو های صورت خود را به خاطر روبرو شدن با یک صدمه شدید و یا همچنین سوختگی از دست داده اید و یا اینکه مو های ریش و سبیل شما به صورت سکه ای ریزش کرده اند، می توانید از مزایای این متد کاشت ریش برخوردار شوید.

برای انجام این کار، شما باید از سلامتی قابل قبولی برخوردار باشید، بیماری های مختلف خونی، آلرژیک، عفونی و پوستی نداشته باشید و همچنین به صورت دائمی دخانیات مصرف نکنید.

معایب کاشت ریش به روش SUT

اگر قصد دارید کاشت ریش با این متد را برای خود در نظر بگیرید، حتما باید محدودیت ها و معایب آن را نیز به دقت شناسایی کنید.

متاسفانه گاهی بعضی از پزشکان با وجود کار کردن با دستگاه های اتوماتیک، هنوز به طور کامل با همه مشخصات این دستگاه ها و نحوه کار آن ها آشنا نیستند. این موضوع ممکن است پیچیدگی هایی برای افراد متقاضی به وجود بیاورد. به ویژه در کلینیک های غیر مجاز این احتمال به شدت تقویت خواهد شد.

معایب کاشت ریش به روش SUT

این فرآیند نسبت به روش های دیگر کاشت طبیعی ریش، کمی گرانقیمت تر است و این موضوع ممکن است برای افراد چندان جالب نباشد.

همچنین این احتمال وجود دارد که دستگاه مورد استفاده در این متد، با به جا گذاشتن جای زخم و حفره روی سر فرد، به بانک موی او آسیب جدی برساند.

از آن جایی که این فرآیند به کمک دستگاه صورت می گیرد، احتمال پیش بینی کردن نتایج آن کمی دشوار خواهد بود و در زمان استفاده از این دستگاه، در صورت عدم دقت کافی از سوی پزشک احتمال از دست رفتن برخی از گرافت ها وجود خواهد داشت.

نتایج کاشت ریش به روش SUT

هماند سایر متد هایی که برای کاشت طبیعی مو در نظر گرفته می شود، در این روش نیز مدتی پس از پایان فرآیند مو های سر فرد دچار ریزش می شوند و پس از چند ماه، مو های نهایی شروع به رشد می کنند.

ممکن است زمان انجام این فعالیت کمی طولانی شود اما میزان گرافت های برداشته شده بسیار زیاد است و معمولا تنها یک جلسه برای رسیدن به نتایج ایده آل کافی خواهد بود.

کاشت طبیعی مو با این شیوه، فرد را برای مدت زیادی از کارهای همیشگی زندگی باز نمی دارد و خیلی زود به او اجازه می دهد که همان فعالیت های عادی را از سر بگیرد.

برای رسیدن به ایده آل ترین نتایج از این فرآیند، هم اجرای درست تک تک مراحل، هم تبحر در کار با دستگاه از سوی پزشک و هم رعایت توصیه های مراقبتی برای فرد متقاضی، اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه های کاشت ریش به روش SUT

گاهی افراد پس از مراجعه برای پیوند ریش، هزینه های انجام این فعالیت را به مهم ترین اولویت خود تبدیل می کنند. البته که پرداخت هزینه ای معقول برای یک فعالیت زیبایی، تصمیم درستی به نظر می رسد اما اگر در یک کلینیک هزینه انجام یک فعالیت بیش از حد پایین باشد، به احتمال بسیار زیاد آن کلینیک، غیرمجاز و فاقد امکانات و تیم پزشکی کامل است.

میزان گرافت های مورد نیاز برای انجام فعالیت، فاصله با کلینیک مد نظر و همچنین متد مورد استفاده در تعیین هزینه های نهایی کاشت ریش موثر است. در متد SUT معمولا هزینه ها نسبت به روش های دیگر کمی بیشتر خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)