کاشت ریش به روش SUT در کلینیک هلیا

محبوبیت روزافزون کاشت ریش و سبیل، نشان می‌دهد که این فرآیند تا امروز توانسته است با ارائه تاثیر ماندگار و دائمی، جاگاه بسیار خوبی را در میان مردان به دست بیاورد. شاید در گذشته کمتر کسی تصور می‌کرد که امکان استفاده از موهای سر برای کاشت ریش در صورت وجود داشته باشد اما در حال حاضر این عمل زیبایی، به کمک تجهیزات و دستگاه‌های مدرن، به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد. روش‌های مختلفی برای کاشت طبیعی ریش وجود دارد که یکی از بهترین متدها، کاشت ریش با روش SUT است.

اینفوگرافی کاشت ریش و سبیل به روش SUT
اینفوگرافی کاشت ریش و سبیل به روش SUT

اگر به دلایل مختلف ریش و یا سبیل خود را از دست داده‌اید، می توانید با پشت سر گذاشتن فرآیند کاشت ریش و سبیل، از این نگرانی برای همیشه راحت شوید. همه افراد به صورت طبیعی از ریش و سبیل بلند و پرپشت برخوردار نیستند اما بسیاری از آن‌ها این شانس را دارند که با سپری کردن یک فرآیند دقیق و سپس انجام مراقبت های بعد از کاشت ریش، به وضعیت ظاهری مورد علاقه خود برسند.

کاشت ریش و سبیل به روش SUT
متد‌های مختلفی برای کاشت ریش و سبیل در صورت وجود دارد. اگر قصد دارید چنین فرآیندی را برای خود در نظر بگیرید، این متد‌ها را به خوبی شناسایی کنید و ‌ایده‌آل‌ترین روش را برای خود در نظر بگیرید. در مورد کاشت ریش، مناسب‌ترین متد، متدی است که کم‌ترین عارضه جانبی، سریع‌ترین دوره نقاهت و بهترین نتایج ممکن را برای شما داشته باشد به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم اجازه دهید متخصص در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

کاشت ریش به روش اس یو تی

کاشت ریش به روش SUT چیست؟

تفاوت اصلی متد‌های مختلف کاشت ریش و سبیل، معمولا به نحوه برداشت فولیکول‌ها مربوط می‌شود. در متد‌های سنتی‌تر، معمولا پس از استخراج گرافت‌ها جای زخم زیادی روی سر فرد باقی می‌ماند اما در روش‌های نوین‌تر، این ضعف به طور کلی اصلاح شده و شرایطی را به وجود آورده که تقریبا هیچ اثری از برداشت فولیکول‌ها در سر دیده نشود.

جدول کاشت ریش و سبیل به روش Sut
مراحل کاشت ۱- تعیین محل بانک مو ۲- استخراج گرافت‌ها با استفاده از هولدر ۳- قرار دادن گرافت‌ها در نگهدارنده‌های خاص ۴- کاشت فولیکول‌های مو در جهت خاص
مدت زمان کاشت با توجه به وسعت ناحیه، تعداد گرافت‌ها و مهارت پزشک، مدت زمان کاشت می‌تواند؛ متفاوت باشد. اما به طور میانگین بین ۴ تا ۵ ساعت زمان می‌برد.
نتایج نهایی یکماه سه ماه یکسال
ریزش مو پس از سه تا ۴ هفته رشد فولیکول‌های مو به صورت نازک متراکم شدن موهای ریش، ضخیم شدن موهای ریش، نتایج کاملا طبیعی و ماندگار
مزایا ۱- تاثیر دائمی و ماندگار ۲- عوارضه جانبی کم ۳- دوره نقاهت کوتاه ۴- عدم ایجاد جراحت ۵- سالم ماندن فولیکول‌ها ۶- بدون درد ۷- مناسب برای تمام کسانی که به هر دلیلی موهای خود را از دست داده‌اند مانند سوختگی و آلوپسی.

کاشت ریش به روش SUT چیست؟

در کاشت ریش به روش SUT برداشت فولیکول‌ها به صورت اتوماتیک به کمک دستگاه‌های مدرن انجام می‌شود. وقتی از این تکنولوژی استفاده می‌شود، شانس سالم ماندن فولیکول‌ها حین و پس از برداشت افزایش پیدا خواهد کرد. در این فرآیند از کاشت ریش و سبیل، برای کاشت گرافت‌ها نیز از نگهدارنده‌های دستگاه استفاده می‌شود تا این عمل با کم‌ترین دخالت دست و بدون نیاز به زخم و برش صورت بگیرد. در حقیقت کاشت طبیعی ریش و سبیل به روش SUT به کمک تکنولوژی مدرن، با درصد بالای سلامت فولیکول‌ها و همچنین عارضه‌های جانبی بسیار محدود انجام می‌شود.

کاشت ریش به روش SUT چه مزیت هایی دارد؟

 1. همانطور که گفته شد در این فرآیند، آثار جانبی بسیار کم و محدود هستند. در نتیجه دوران نقاهت ناشی از آن به سرعت طی می‌شود و شما خیلی زود می‌توانید همه کار‌های همیشگی خود را بدون اضطراب و نگرانی پشت سر بگذارید.
 2. در این روش خبری از احساس درد نیست چرا که عملا برش بزرگی روی سر یا صورت شما به وجود نمی‌آید.
 3. اگر می‌خواهید کاشت ریش و سبیل انجام بدهید و نگران روبرو شدن با مسائلی مثل خونریزی هستید، با انتخاب روش SUT، جایی برای نگرانی نخواهد بود.
 4. با استفاده از این متد، تراکم ریش در صورت شما به مراتب بیشتر از تراکم ریش در روش‌های سنتی و قدیمی خواهد بود.
 5. در کاشت ریش با روش اس یو تی، فولیکول‌ها کاملا سالم می‌مانند و پس از برداشت و در زمان کاشت، لطمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

چه کسانی باید کاشت ریش به روش SUT را پشت سر بگذارند؟

 1. اگر به هر دلیل دچا ریزش مو‌ شده و روی صورت خود موی چندانی ندارید و نمی‌توانید ریش و سبیل خود را بلند کنید، پیوند ریش طبیعی با روش SUT برای شما بسیار مناسب و ‌ایده‌آل خواهد بود.
 2. همچنین اگر به بیماری آلوپسی دچار هستید یا بخشی از مو‌های صورت خود را به خاطر یک صدمه شدید و یا همچنین سوختگی از دست داده‌اید، می‌توانید از مزایای این متد کاشت ریش برخوردار شوید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از روش SUT، شما باید از سلامتی قابل قبولی برخوردار بوده و بیماری‌های مختلف خونی، آلرژیک، بیماری عفونی و پوستی نداشته باشید.

مطالب بیشتر: کاشت ریش fut

معایب کاشت ریش به روش SUT

اگر قصد دارید کاشت طبیعی ریش و سبیل با روش SUT را انجام دهید، حتما باید محدودیت‌ها و معایب آن را نیز به دقت شناسایی کنید:

معایب کاشت ریش به روش SUT

 1. متاسفانه گاهی بعضی از پزشکان با وجود کار کردن با دستگاه‌های اتوماتیک، هنوز به طور کامل با همه مشخصات این دستگاه‌ها و نحوه کار آن‌ها آشنا نیستند. این موضوع ممکن است پیچیدگی‌هایی برای افراد متقاضی به وجود بیاورد.
 2. این روش نسبت به روش‌های دیگر کاشت طبیعی ریش، کمی گران قیمت‌تر است و این موضوع ممکن است برای برخی افراد چندان جالب نباشد.
 3. استریل نبودن دستگاه و تجهیزات دیگر ممکن است خطر عفونت را به دنبال داشته باشد.

مطالب بیشتر: کاشت ریش fit

نتایج کاشت ریش به روش SUT

 1. همانند سایر متد‌هایی که برای کاشت طبیعی ریش در نظر گرفته می‌شود، در این روش نیز سه هفته پس از پایان فرآیند، مو‌های ریش فرد دچار ریزش می‌شوند و پس از چند ماه، مو‌های نهایی مجددا شروع به رشد می‌کنند.
 2. ممکن است زمان انجام این فعالیت کمی طولانی شود اما تعداد گرافت‌های برداشته شده بسیار زیاد است و معمولا تنها یک جلسه برای رسیدن به نتایج‌ ایده‌آل در کاشت، کافی خواهد بود.
 3. کاشت طبیعی ریش و سبیل با این شیوه، فرد را برای مدت زیادی از کار‌های همیشگی زندگی باز نمی‌دارد و خیلی زود به او اجازه می‌دهد که همان فعالیت‌های عادی را از سر بگیرد.
 4. برای رسیدن به ‌ایده‌آل‌ترین نتایج از طریق روش اس یو تی، اجرای درست تک تک مراحل، تبحر در کار با دستگاه از سوی پزشک و همچنین رعایت توصیه‌های مراقبتی برای فرد متقاضی، اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه های کاشت ریش به روش SUT

گاهی افراد پس از مراجعه برای پیوند ریش، هزینه‌های انجام این عمل زیبایی را به مهم‌ترین اولویت خود تبدیل می‌کنند. البته که پرداخت هزینه‌ای معقول برای این عمل، تصمیم درستی به نظر می‌رسد اما اگر در یک کلینیک هزینه انجام کاشت ریش بیش از حد پایین باشد، به احتمال بسیار زیاد آن کلینیک، غیرمجاز و فاقد امکانات و تیم پزشکی حرفه‌ای است. میزان گرافت‌های مورد نیاز برای انجام فعالیت، فاصله با کلینیک مدنظر، دستمزد متخصص، درمان عوارض احتمالی و … در تعیین هزینه‌های نهایی کاشت ریش با روش SUT موثر است.

قیمت کاشت ریش SUT

شما می‌توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code