ابدومینوپلاستی چه فوایدی دارد ؟

ابدومینوپلاستی چه فوایدی دارد ؟

امروزه به دلیل بالا تر رفتن سن افراد و یا جمع شدن چربی در نواحی مختلف شکل ظاهری اندام های آن ها دچار مشکل و ظاهر ناخوشایندی به خود گرفته است که برای رفع این مشکل افراد بیمار راه حل های بسیاری را امتحان می کنند.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ابدومینوپلاستی چه فوایدی دارد

همچنین به دلیل قدیمی بودن روش های موجود در گذشته افراد نمی توانستند این مشکل خود را به راحتی کنند؛ اما با پیشرفت علم و به وجود آمد روش های مختلف برای از بین بردن این مشکلات از جمله روش ابدومینوپلاستی حل این مشکلات بسیار راحت شده است.

ابدومینوپلاستی چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

در ابتدا می توانیم برای ابدومینوپلاستی تعریف ساده ای ارائه کنیم به طوری که باید گفت این عمل نوعی از عمل های زیبایی برای خارج کردن و یا حذف چربی های اضافی پوست و همچنین برای از بین بردن افتادگی پوست در ناحیه های مختلف بدن و صاف کردن آن ها می باشد این روش برای از بین بردن مشکلاتی از این قبیل طرفداران خاص خود را در نقاط مختلف جهان پیدا کرده است.

زمانی که اسم ابدومینوپلاستی می شنویم و با داشتن کمی اطلاعات می توانیم به بزرگترین فایده این عمل یعنی حذف و خارج کردم چربی و از بین بردن مشکلاتی چون افتادگی و شل شدن پوست را می توانیم فکر کنیم.

افراد مختلفی از مرد و زن وجود دارد که روش های بسیاری از جمله جراحی شکم و دیگر روش ها را امتحان کرده ولی موفق به رفع مشکل خود نشده اند.

ابدومینوپلاستی چه فوایدی را به همراه خواهد داشت؟

دوره نقاهت کوتاه مدت از جمله مزایایی است که می توانیم به آن اشاره کنیم برای افراد مختلف داشتن دوره ی نقاهت کوتاه مدت و راحت برای عمل های جراحی از نکات بسیار مهم به شمار می رود که می توان آن را در نظر گرفت و قبل از اقدام به هر گونه عمل با دانستن این موضوع شروع به عمل جراحی کرد. عمل ابدومینوپلاستی را جز عمل هایی با دوره نقاهت کم می توان قرار داد.

معرفی انواع عمل ابدومینوپلاستی

فایده دیگری که در جراحی ابدومینوپلاستی وجود دارد این است که این روش برای نقاط مختلف بدن به کار می رود و می توانند چربی های این نقاط را از بین برده و افتادگی آن ها را نیز بر طرف کند. با انجام جراحی شکم و همچنین ابدومینوپلاستی می توانید ظاهر اولیه و تختی برای شکم و یا نواحی دیگر بدن برگردانید و از زیبایی دوباره ی آن ها احساس رضایت و لذت کنید.

چرا یک فرد به ابدومینوپلاستی نیاز پیدا خواهد کرد؟

در زمانی که افراد قبل از جمع شدن چربی در نواحی مختلف بدن احساس ناخوشایندی نسبت زمان قبل تر دارند احساس نیاز به عمل جراحی شکم و ابدومینوپلاستی برای نقاطی از بدن که دچار ظاهر نامناسبی شدند می شود که با انجام این عمل افراد می توانند شکل اولیه اندام خود را به دست آورند و از به پایان رساندن یک عمل جراحی موفق لذت ببرند.

چرا یک فرد به ابدومینوپلاستی نیاز پیدا خواهد کرد؟

زمانی که یکی از اندام های بدن شکل نامناسبی به علت جمع شدن چربی و همچنین افتادگی آن پیدا می کند اعتماد به نفس افراد را پایین آورده و باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شوند که قابل حل می باشند و افراد را دچار احساسات منفی و ناخوشایند می کنند که برای حل این مشکلات یکی از راه حل های ارائه شده می تواند انجام عمل ابدومینوپلاستی باشد.

همچنین علاوه بر نکات فوق در برخی موارد دیده شده است که به وجود آمدن این مشکل باعث منزوی شدن فرد شده است بنابراین در برخی حالت ها تجمع چربی و افتادگی آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی مانند این ها شده و باعث می شود تا فرد از جامعه به دور باشد. در نتیجه می توانیم بگوییم که انجام عمل هایی چون جراحی شکم و ابدومینوپلاستی می تواند برای افراد بسیار مفید باشد.

ورم بعد از عمل ابدومینوپلاستی و نحوه درمان آن

آیا می توان از ابدومینوپلاستی برای تمامی نواحی بدن استفاده کرد؟

استفاده از این روش به دلیل به روز و پیشرفته بودن برای نواحی مختلف بدن قابل استفاده می باشد. ابدومینوپلاستی به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد در بین افراد مختلف از جمله زنان از که افتادگی پوست برای آن ها بسیار ناراحت کننده می باشد رایج شده است افراد می توانند با استفاده از این روش از نتایج فوق العاده ی آن بهره مند شده و از پوست صاف شده ی خود رضایت کافی داشته باشند.

آیا می توان از ابدومینوپلاستی برای تمامی نواحی بدن استفاده کرد؟

شکم از جمله ناحیه ی هایی است که تجمع چربی و افتادگی در آن زیاد است و برای افراد مشکلات مختلفی از جمله سایز لباس نامناسب و همچنین اعتماد به نفس پایین به وجود می آورد که با انجام جراحی شکم و ابدومینوپلاستی فرد بیمار می تواند این مشکلات را به فراموشی سپرده و از نتیجه های یک عمل خوب که باعث از بین رفتن مشکلات عدیده ی فرد شده است احساس رضایت داشته باشد.

همچنین از این روش برای از بین بردن افتادگی پوست بازو ها نیز استفاده میکنند علاوه بر آن باید به این نکته اشاره کنیم که ابدومینوپلاستی خارج کردن پوست بازو را نیز شامل می شود که باعث می شود پوست بازو به دلیل خارج شدن چربی هایی که سبب ظاهر زشتی برای بازو های افراد شده بود شود انجام این عمل ابدومینوپلاستی بازو بر روی زیبایی بازو ها تاثیر بسیار زیادی گذاشته و زیبایی آن ها را شامل می شود.

نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کنیم استفاده از این روش برای خارج کردن چربی های موجود در ران پا می باشد. بر اساس تحقیقاتی که توسط پزشکان مختلف در سراسر جهان شده است این موضوع اثبات شده است که ابدومینوپلاستی برای صاف کردن پوست و خارج کردن چربی های ران بسیار مناسب می باشد و افراد اگر در این ناحیه مشکلی داشته باشند می توانند با این روش آن را حل کنند.

آیا برگشت شکم بعد از ابدومینوپلاستی صحت دارد

مزیت های انجام ابدومینوپلاستی توسط یک پزشک معتبر و متخصص

ابدومینوپلاستی جز عمل هایی است که پزشک متخصص باید برای آن ظرافت های خاصی را در نظر بگیرد و علاوه بر ظرافت پزشک متخصص باید از دقت بالایی برای این کار نیز برخوردار باشد چرا که اندام های ظاهری فرد نقش بسیار زیادی در زیبایی بدن فرد دارد و اگر پزشک متخصص در جراحی شکم بیمار مرتکب اشتباهی شود ممکن است جبران این اشتباه گران تمام شود.

مزیت های انجام ابدومینوپلاستی توسط یک پزشک معتبر و متخصص

از جمله نکاتی که برای افراد نیز حائز اهمیت می باشد هزینه های ناشی از انجام ابدومینوپلاستی انتخاب پزشک یکی از فاکتور هایی است که افراد باید برای هزینه های ناشی از انجام جراحی های از قبیل این در نظر بگیرند زیرا برخی پزشکان شرایط بیمار را در نظر گرفته و باعث صرفه جویی در هزینه ها برای فرد بیمار می شود. این نکته را در نظر بگیرید که دریافت مبلغ بیشتر از سوی پزشک به معنی خوب بودن وی نیست.

انتخاب پزشک متخصص در زمینه جراحی شکم و ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) می تواند به نوعی برای فرد بیمار نوعی تضمین برای موفقیت عمل باشد چرا که بهره مند شدن از یک پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت می تواند از وقوع بسیاری از مشکلات پیشگری کرده و حتی اگر در زمان انجام عمل مشکل غیر منتظره ای رخ دهد فرد بیمار می تواند با تکیه بر تجربه و مهارت پزشک متخصص خود به راحتی از پس این مشکل بر بیاید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map