تزریق بوتاکس

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

2
(1)

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

بهترین سن برای تزریق بوتاکس 

تزریق بوتاکس یکی از روش های تزریقی برای کاهش چین و چروک در صورت و بازیابی زیبایی است. افرادی که پا به سن گذاشته اند تمایل بیشتری برای انجام این روش در سراسر جهان دارند، اما اغلب پیش از اقدام برای بوتاکس این سوال را در ذهن دارند که بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است؟

 

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چند سالگی است

 

برای اینکه بهترین سن را برای این کار انتخاب کنید دهه های زندگی و دلیل نیاز به بوتاکس در دهه های مختلف بررسی شده است. تنها نکته مهمی که پیش از آغاز بحث باید بدان اشاره نمود، ممنوع بودن تزریق بوتاکس در سن زیر 18 سال است، به همین دلیل در ادامه از بیست سالگی به بعد بررسی شده است.

درخواست مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

بوتاکس در بیست تا سی سالگی

تزریق بوتاکس در این سن یک اقدام پیشگیرانه برای متوقف کردن پیدایش چین و چروک است. از آنجا که به احتمال زیاد در این سن چروک های کمی دارید، ممکن است کاندیدای خوبی برای Baby Botox باشید که از دوزهای کمتری نسبت به روش استاندارد استفاده می شود.

خیلی از افراد در این سن چین و چروک های ریزی را در صورت خود مشاهده می کنند. هر عمل و واکنشی در صورت می تواند دلیلی برای ایجاد چین و چروک های ریز شود.زیرا تنها در هنگام حرکت دادن عضلات صورت ظاهر می شوند؛ بنابراین داشتن بوتاکس در 20 سالگی شما، اقدامی برای جلوگیری از بروز چین و چروک در آینده است.

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک تزریق بوتاکس هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آسیب آفتاب و سیگار کشیدن عامل اصلی پیری زودرس است. زنانی که سیگار می کشند در معرض خطر خاص ایجاد چین و چروک زودرس هستند، زیرا پوست را از اکسیژن محروم می کند سطح پوست را خشک می کند مقدار جریان خون به پوست را کاهش می دهد. گروه سنی 25 تا 34 سال بیشترین درصد افراد سیگاری را تشکیل می دهند.

 

آیا تزریق بوتاکس در 20 سالگی امن است؟

در بعضی موارد، ماهیچه هایی که تحت درمان قرار گرفته اند، مستعد ابتلا به آتروفی هستند (ضعف عضلانی) هستند. این ماهیچه های ضعیف می توانند حجم کمتری به چهره بدهند زیرا در اثر عدم استفاده کوچکتر و ضعیف تر می شوند. اگر صورت شما حجم کمتری دارد، این در واقع می تواند باعث پیرتر شدن شما شود.

 

آیا تزریق بوتاکس در 20 سالگی امن است

 

تزریق بوتاکس در سی تا چهل سالگی

اگر در دهه سوم زندگی خود هستید، احتمالاً متوجه خط و چروک های خود شده اید. چین و چروک در این سن به ویژه در اطراف چشم خود را نشان می دهد. آفتاب گرفتن مداوم، استعمال سیگار و نوشیدن الکل همه می تواند باعث ایجاد چین و چروک زودرس شود.

با این وجود، یکی از دلایل اصلی ایجاد چین و چروک در این سن، استرس است. ثابت شده استرس باعث توانایی پوست در بهبودی خود می شود. تحقیقات نشان می دهد که زنان بین 35 تا 44 سال بیشترین فشار و استرس را دارند و همین باعث چروک شدن پوست می شود.

 

هدف اصلی داشتن بوتاکس در این سن

هدف اصلی کمک به جلوگیری از ایجاد چروک است. از آنجا که بوتاکس حرکت در عضلات شما را محدود می کند، شما نمی توانید آنها را با حرکات سایر عضلات صورت و در حالات مختلف حرکت دهید و چین و چروک های شما قادر به تعمیق بیشتر نخواهند بود.

پا کلاغی نیز در این سن بیشتر می شود و شروع به دیدن چروک هایی در گوشه چشم خود می کنید زیرا پوست در اینجا نازک تر است و حاوی غده های ترشح روغن کمتری است و باعث می شود این منطقه مستعد چروک شود. درمان پای کلاغی با بوتاکس یک روش مؤثر برای مهار کردن چین و چروک در این منطقه است.

 

تزریق بوتاکس در سن 40 تا 50 سالگی

رسیدن به دهه چهارم زندگی، احتمالاً چین و چروک های مشخص تری دارید. این امر به این دلیل است که سلول های بدن الاستین خود را از دست می دهند. طبق یک منبع تحقیقاتی 60٪ از افراد اقدام کننده برای بوتاکس بین 40 تا 54 سال سن دارند. بسیاری از خانم ها اولین بار این دهه سعی می کنند بوتاکس را امتحان کنند زیرا چروک ها عمیق تر می شوند.

افزایش سن یکی از دلایل اصلی است برای داشتن چین و چروک در این سن است. با این حال، شیوه زندگی شما می تواند روند پیری را تسریع کند، زیرا الکل و استرس زنان را در این سن مستعدتر از چین و چروک می کند. در این سن کرم ضد پیری و مراقبت از پوست بعید است تأثیر زیادی روی چین و چروک داشته باشد. به همین دلیل است که بسیاری از خانم ها در این مرحله از زندگی خود سعی می کنند بوتاکس را امتحان کنند.

اگر قبلا تزریق بوتاکس انجام نداده باشید شاید به چند مرحله درمان نیاز باشد و یا می توانید از روش های دیگری استفاده کنید.

از آنجا که احتمالاً چین و چروک بسیار عمیق است، برای دستیابی به نتایج مورد نظر به درمان های لیزر یا پرکننده های پوستی دیگر نیز احتیاج دارید.

 

تزریق بوتاکس در سن 50 تا 60 سالگی

در 50 سالگی بسیاری از چین و چروک ها عمیق هستند و بافت پوست شما به میزان قابل توجهی تغییر کرده است. به احتمال زیاد به دلیل آسیب آفتاب لکه های بزرگی را مشاهده خواهید کرد و افتادگی پوست را نیز مشاهده خواهید کرد زیرا سطح کلاژن و الاستین با افزایش سن همچنان کاهش می یابد.

 

تزریق بوتاکس در سن 50 تا 60 سالگی

 

یائسگی تأثیر قابل توجهی در پوست دارد. با کاهش سطح استروژن، حفظ رطوبت پوست برای شما دشوار تر خواهد بود و باعث خشک شدن و چروک شدن آن می شود.

بوتاکس را می توان با سایر روش های درمانی مانند پرکننده های پوستی ترکیب کرد تا ظاهر چین و چروک های سرسخت را کاهش دهد. همچنین حجم گونه های زنان در دهه 50 به میزان قابل توجهی بیشتر کاهش می یابد و ممکن است نیاز به درمان با پرکننده های پوستی داشته باشد. لکه های قهوه ای روی پوست به روش های مختلفی قابل درمان است، از جمله لایه برداری پوست و لیزر.

 

تزریق بوتاکس در 60 تا 70 سالگی

بوتاکس اغلب در این سن با سایر درمان ها همراه است تا نتیجه مورد نظر را ارائه دهد. میزان چین و چروک شما بستگی به میزان مراقبت شما از پوست شما دارد. اگر در سال های زندگی مدام سیگار کشیدید، مرتباً الکل نوشیده اید یا آفتاب گرفته اید، احتمالاً چین و چروک بیشتری دارید.

اگر در این سن هستید و می خواهید 30 سال به نظر برسید، چنین چیزی ممکن نخواهد بود. بوتاکس و سایر روشها مانند پرکننده های تزریقی تنها می توانند به کم شدن چین و چروک کمک کنند.

 

سخن پایانی

نهایتاً اینکه برای شروع تزریق بوتاکس سن ایده آل سی سالگی است و بسیاری از متخصصین این سن را پیشنهاد می کنند. با این وجود محدودیت سنی بالایی برای داشتن بوتاکس وجود ندارد، بنابراین به تنهایی عامل سن نباید شما را از معالجه منع کند و از تزریق بوتاکس باز دارد.

با این حال، اگر شما هیچ درمانی را انجام نداده اید، بوتاکس در سنین بالا چهره شما را کاملاً جوان نمی کند و همچنین پوست را جمع نمی کند؛ بنابراین اگر در مورد مسائلی مانند گونه های توخالی یا چروک های دائمی که فقط از حرکت صورت ایجاد نمی شوند، نگران هستید، ممکن است برای دستیابی به ظاهری زیباتر و نتایجی کلی تر به درمان های دیگری مانند پرکننده های پوستی یا لیزر تقویت کننده جوان سازی پوست احتیاج داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 2 / 5. 1

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)