بهترین کلینیک تزریق چربی با فناوری جدید در ایران

بهترین کلینیک تزریق چربی

برای اینکه بدانید بهترین کلینیک تزریق چربی در تهران و یا شهر محل سکونتتان کجاست ، باید تمام ویژگی‌های مهم را مورد بررسی قرار دهید. اما به طور کل می‌توان گفت بهترین مرکز تزریق چربی جایی است که تمام ویژگی‌های یک کلینیک معتبر، اعم از متخصص و پزشک تزریق چربی، مجوز از وزارت بهداشت و … را دارا باشد.

در ادامه ویژگی‌های بهترین کلینیک تزریق چربی را برای شما بیان کرده‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

کلینیک پوست و مو وزیبایی هلیا، یکی از کلینیک‌های معتبر در سطح تهران است که عمل تزریق چربی را با کیفیتی عالی ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است در کلینیک هلیا تمام معیار‌های یک کلینیک خوب، وجود دارد.

 

بهترین کلینیک تزریق چربی

 

در این مقاله قصد داریم به عناوین مهم در انتقال چربی بپردازیم :

 1. چگونه بهترین کلینیک تزریق چربی را انتخاب کنیم؟
 2. بهترین کلینیک تزریق چربی شامل چه امکاناتی است؟
 3. روش‌های تزریق چربی چیست؟
 4. مزایای تزریق چربی چیست؟
 5. اقدامات قبل از عمل تزریق چربی چیست؟
 6. مراحل تزریق چربی کدام است؟

 

چگونه بهترین کلینیک تزریق چربی را انتخاب کنیم؟

در جواب این سوال که چگونه بهترین مرکز تزریق چربی را انتخاب کنیم باید گفت بهترین راه، تعیین معیارهای مناسب، و سپس سنجش یک کلینیک بر اساس آن معیار‌ها است.

 

چگونه بهترین کلینیک تزریق چربی را انتخاب کنیم؟

 

اگر معیار‌های انتخابی شما درست باشد و تحقیقات درستی را نیز انجام دهید به نتیجۀ دلخواه خود یعنی پیدا کردن بهترین کلینیک تزریق چربی، خواهید رسید.

در ادامه برخی معیار‌های اصلی جهت سنجش بهترین کلینیک تزریق چربی را برای شما بیان خواهیم کرد.

 

بهترین کلینیک تزریق چربی شامل چه امکاناتی است؟

زمانی که در کنار نام یک کلینیک، کلمه بهترین ذکر می‌شود بدان معنا است که کلینیک مورد نظر از همه لحاظ عالی بوده و تمام ویژگی‌های یک کلینیک خوب را دارا است.

برخی معیار‌های سنجش بهترین کلینیک تزریق چربی عبارتند از:

 1. حضور پزشکان متخصص و با تجربه
 2. دارای نمونه کار‌های موفق
 3. دارای مجوز از وزارت بهداشت
 4. برخورد مناسب پرسنل کلینیک
 5. ارائۀ مشاورۀ دقیق
 6. رعایت نکات بهداشتی
 7. رسیدگی به بیمار و پیگیری درمان او

شما می‌توانید جهت انتخاب بهترین کلینیک تزریق چربی، معیار‌های فوق را مورد سنجش قرار داده، سپس کلینیک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

روش‌های تزریق چربی چیست؟

با پیشرفت علم پزشکی، راه‌های جدید تزریق چربی نیز نمایان می‌شود؛ که هر یک از این روش‌ها، در جایگاه خود مناسب است. استفاده از هر کدام ازراه‌های درمان برای بیماران، طبق وضعیت بیمار و محل مورد نظر جهت تزریق چربی، توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود. روش‌های تزریق چربی عبارتند از:

 1. تزریق چربی به روش میکرو فت
 2. تزریق چربی به روش نانو فت
 3. تزریق چربی به روش بادی جت
 4. تزریق چربی به روش دستی

در این بین توضیح مختصری در رابطه با دو روش جدید و کار آمد نانو فت و میکرو فت، خواهیم گفت:

نانو فت و میکرو فت، در این روش‌ها چربی مایع با استفاده از تکنولوژی نانو، به همراه سلول‌های بنیادی به بدن بیمار تزریق می‌شود. تزریق چربی در این روش‌ها به شکلی است که سلول‌های چربی خرد شده، و صاف می‌شوند و آنچه که باقی می‌ماند، مایعی حاوی غلظت بالایی از سلول‌های بنیادی است.

سلول‌های بنیادی، سلول‌های بیولوژیکی تمایز یافته‌ای هستند که در بازسازی بافت‌های آسیب دیده نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

ابتدا باید چربی از یک ناحیه از بدن شما، بیشتر شکم یا داخل ران‌ها برداشته شود؛ سپس این چربی با محلول آب نمک شسته و فیلتر می‌شود. سر انجام چربی فیلتر شده در نواحی مورد نظر از سطح پوست تزریق می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینۀ تزریق چربی به روش نانو فت و میکرو فت، مقاله هایی با عناوین (تزریق چربی به روش نانوفت) و (تزریق چربی به روش میکرو فت) را در سایت کلینیک هلیا مطالعه نمایید.

 

مزایای تزریق چربی چیست؟

 • زمان استراحت بالینی کوتاه:

پیوند چربی خیلی سریع انجام می‌شود؛ در نتیجه، بیماران مجبور نیستند بعد از عمل، زمان زیادی را صرف استراحت کنند. هرگونه درد و ناراحتی که ممکن است تجربه کنند، حداقل خواهد بود؛ زیرا هیچ گونه برشی برای برداشت چربی وجود نخواهد داشت.

برای بیماران، مشاهده کمی تورم، قرمزی یا کبودی در اطراف ناحیه برداشت چربی، کاملا طبیعی است و این علائم طی چند روز کم شده و از بین می‌روند. خاطر نشان می‌کنیم در پیوند چربی هیچگونه برشی جهت برداشت یا تزریق چربی رخ نمی‌دهد.

 • نتایج طولانی مدت:

پیوند چربی روشی است که در آن چربی، از قسمتی از بدن شما که دارای چربی اضافه است مانند شکم و پهلو برداشت شده، و به مناطقی که دچار کاهش چربی شده‌اند اضافه می‌گردد.

از آنجا که این سلول‌های چربی با بدن شما کاملاً زیست سازگار هستند، هیچ فرصتی برای پس زدن پیوند در منطقۀ تزریق شده و اطراف آنها وجود ندارد.  نتایج حاصل از پیوند چربی اگر دائمی نباشند بسیار طولانی مدت هستند.

 • بدون واکنش آلرژیک:

همانطور که  صحبت کردیم سلول‌های چربی از بدن خود بیمار برداشته می‌شوند و کاملا طبیعی هستند. از آنجا که هیچ ماده شیمیایی، مواد مصنوعی، رنگ یا سایر مواد حساسیت زای احتمالی در سلول‌های چربی تزریق شده وجود ندارد، باعث ایجاد واکنش آلرژیک نمی‌شوند.

بعضی از پرکننده‌های دیگر برای بیمارانی که حساسیت یا آلرژی دارند می‌توانند مشکل ساز باشند؛ اما هنگامی که از چربی بدن خود بیمار برای پر کردن مناطق جدید استفاده می‌شود، هرکسی می‌تواند کاندیدای مناسبی باشد.

 

اقدامات قبل از عمل تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی مانند هر عمل دیگر نیاز به یک سری اقدامات قبل از عمل دارد. لذا در این بخش برخی اقدامات مهم قبل از انجام عمل تزریق چربی را برای شما بیان خواهیم کرد:

 

اقدامات قبل از عمل تزریق چربی چیست؟

 

1. کسب اطلاعات کامل از روند عمل و تمام نکات آن:

برای تزریق چربی این نکته را در نظر بگیرید که یک روش درمانی است که برای تمام افراد مناسب نیست. این جمله بدان معنا است که اگر تزریق چربی را در فردی دیدید و به چشم شما عالی به نظر رسید، اصرار بر انجام آن روش برای خود نداشته باشید چرا که ممکن است آن روش برای درمان شما مناسب نباشد.

در این شرایط بهترین کار مراجعه به پزشک متخصص است تا بهترین روش درمانی را برای شما تشخیص داده و اعمال کند. هر روش درمانی برای تزریق چربی مطابق شرایط فیزیکی بیمار تعیین می‌شود. لذا درباره انواع روش‌های تزریق چربی، عوارض احتمالی آن و… ، از منابع معتبر مطالعه کافی داشته باشید.

2. اطلاع از مراقب‌های لازم قبل از تزریق چربی:

دراین بخش اهمیت جلسه مشاوره قبل از تزریق چربی کاملا مشخص می‌شود. در این جلسه، پزشک متخصص توضیحات تکمیلی در خصوص چگونگی روند عمل شما و تمام نکاتی که باید قبل از انجام عمل رعایت کنید، برای شما بیان خواهد کرد.

در این جلسه پزشک متخصص معاینات لازم را انجام داده و به تمام سوالات شما در خصوص نحوه عمل، پاسخ خواهد داد.

برخی نکاتی که قبل از تزریق چربی برای شما بیان خواهد شد:

 1. یکی از سوالاتی که در این مرحله از شما پرسیده می‌شود این است که آیا از داروهای کورتونی یا داروهایی که در سیستم ایمنی شما تداخل ایجاد می‌کند مصرف دارید یا خیر؟
 2. یکی از نکاتی که به شما یادآوری می‌کنند این است که مصرف آب فراوان داشته باشید واین کار را تا ‌بعد از انجام عمل کاشت مو نیز ادامه دهید.
 3. سوال دیگری که از شما خواهند پرسید این است که اگر دارویی مصرف می‌کنید نام همه را بیان کنید.
 4.  مصرف تمام داروهایی که باعث خونریزی خواهد شد را از 12 روز قبل قطع کنید، داروهایی مثل آسپرین.
 5. تا 6 هفته قبل از عمل از مصرف دخانیات بپرهیزید، چرا که مصرف هر گونه دخانیات باعث کاهش زمان بهبود زخم می‌شود و دوره نقاهت را طولانی خواهد کرد.
 6. انجام برخی آزمایشات جهت تعیین سلامت شما.

 

مراحل تزریق چربی کدام است؟

1. برداشت چربی:

ابتدا پزشک متخصص با مشورت با شما مناطق مورد نظر جهت برداشت چربی را مشخص کرده سپس با استفاده از بی حسی موضعی آن منطقه را بی حس می‌کند. پس از بی حسی برشی کوچک را در آن نقطه ایجاد کرده و با استفاده از دستگاه لیپوساکسن، میزان چربی مورد نیاز را برداشت می‌کند.

2. جداسازی چربی خالص:

در زمان برداشت چربی ممکن است خون آب و ناخالصی‌های دیگر با چربی خالص ترکیب شود. این ترکیب برای بدن مضرر است؛ لذا پزشک متخصص با استفاده از دستگاهی به نام سانتریفیوژ، تمام ناخالصی‌های موجود در چربی را جدا کرده و چربی خالص را جهت تزریق به بدن، ارائه می‌دهد. سپس چربی خالص را در سرنگ های مخصوص تزریق چربی قرار می دهند.

3. تزریق چربی به بدن:

پس از جایگذاری چربی در سرنگ مخصوص، نوبت به تزریق آن به بدن می‌رسد. دراین مرحله با توجه به روش تزریق چربی، سرنگ در چند مرحله وارد محل مورد نظر شده و در هر بار مقداری چربی تزریق می‌شود.

ممکن است بنا به تشخیص پزشک متخصص این روند چند بار ادامه داشته باشد تا میزان چربی تزریق شده به محل مورد نظر به حد مناسبی برسد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)