تزریق چربی

معرفی بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

روش ها و متد های بسیاری برای دست یابی به تناسب اندام وجود دارد. به عنوان مثال ورزش و تغذیه سالم متداول ترین و معمول ترین روش در بین همه افراد می باشد. اما در این بین افرادی وجود دارند که به دلایل مختلفی نمی توانند از این روش ها برای دست یابی به آن استفاده کنند، برای این دسته از افراد معمولا انجام ” تزریق چربی ” گزینه بسیار مناسبی می باشد.

معرفی بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

 

امروزه با توجه به این که داشتن تناسب اندام به عنوان یکی از معیار های مهم در زندگی هر فردی تبدیل شده است، افراد سعی می کنند تا با روش هایی مانند تزریق چربی نیز به آن دست یابند. یکی از مهم ترین نکات قبل از انجام انتقال چربی، انتخاب دکتر خوب برای این عمل زیبایی می باشد که قطعا تاثیر بسیاری بر نتیجه عمل خواهد داشت.

 

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

تزریق چربی یا لیپوفیلینگ، قدمتی 100 ساله دارد که طی 20 سال اخیر، حالت جدی تر و ایمن تری به خودت گرفته است. در گذشته روش های تزریق چربی بسیار مورد انتقاد قرار می گرفت زیرا منجر به تولید کیست در ناحیه سینه می شد و این راه را برای سایر بیماری ها باز می کرد.

البته به دلیل کمبود امکانات و عدم داشتن تجهیزات کافی، این اتفاقات رخ می دادند اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، تزریق چربی به سینه به قدری پیشرفت کرد که دیگر هیچ نوع عوارض یا حساسیتی مشاهده نشد.

امروزه یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین عمل زیبایی در سراسر دنیا و به ویژه ایران انجام تزریق چربی به نواحی مختلف بدن می باشد. از آنجا که سیلیکون، به طرز عجیبی سینه ها را غیرطبیعی نشان می دهد، این ایمپلنت دیگر به نوعی توصیه نمی شود و در عوض از روش هایی مانند تزریق چربی استفاده می کنند.

در این نوع عمل، یکی از نواحی که می توان از آن برای انتقال چربی از قسمت دیگر بدن به آن ناحیه استفاده کرد، سینه های شخص متقاضی می باشد. معمولا از چربی های داخل ران یا شکم استفاده می شود تا سینه برجسته تر شود و به حالت مورد نظر متقاضی درآید.

البته هستند افرادی که می خواهند سینه هایشان چند درجه بزرگتر شود. در چنین شرایطی پزشک باید نظر نهایی را اعلام کند زیرا اگر فرد دارای چربی کافی در بدنش نباشد، انجام چنین عملی کاملا دشوار است.

افراد زیادی به دلیل آن که در نواحی سینه خود کم حجم هستند و سایز مناسبی ندارند، در رسیدن به یک تناسب اندام ایده آل و خوش آیند ناکام می باشند و به نتایج دلخواه خود نمی رسند. انتقال چربی های بدن از سایر نواحی به سینه ها قطعا می تواند تاثیر مثبت فراوانی در این هدف داشته باشند.

 

مطالب بیشتر: جدیدترین روش تزریق چربی در ایران

 

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

 

زیرا مثل سیلیکون نیست که عوارض زیادی به همراه داشته باشد و به نوعی بدن، آن را عنصر بیگانه تشخیص بدهد. چربی از بافت های خود بدن است و کاملا در داخل بدن جذب می شود و نتایج رضایت بخشی را به ارمغان می آورد.

اما یکی از مهم ترین عوامل و معیار ها برای رسیدن به نتایج مثبت و خوب برای هر شخص متقاضی انجام انتقال چربی، انتخاب یک دکتر خوب و متبحر برای fat injection که دارای تجربه و سابقه خوبی در انجام عمل زیبایی تزریق چربی دارد. پزشکان و کلینیک های بسیاری امروزه این عمل را انجام می دهند و انتخاب بهترین پزشک از میان آن ها قطعا نیازمند کمی آشنایی با ویژگی های آن ها خواهد داشت.

از دلایلی که می تواند به پر اهمیت بودن پزشک خوب برای fat injection اشاره کرد، داشتن تاثیر مستقیم انجام عمل زیبایی تزریق چربی با سلامتی هر فردی می باشد که باید به صورت کامل دقیق و سالم انجام شود تا برای شخص عوارض جانبی و خطرات بسیار کمی در بر داشته باشد.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

یک عمل تزریق چربی به سینه، هیچ نوع خطری ندارد اما اگر توسط افراد بی تجربه و بی مهارت انجام گیرد، خطرات افزایش می یابند و به همین خاطر است که تاکید می شود در انتخاب پزشک دقت کنید.

 

چه کسانی کاندیدای تزریق چربی به سینه هستند؟

 1. افرادی که چروک بیش از حد در سینه ها ندارند
 2. كسانی كه در سینه خود مشكل تقارن ندارند
 3. کسانی که می خواهند سرزندگی و نشاط را به سینه های خود بیاورند
 4. کسانی که 1 یا 2 درجه بزرگی می خواهند
 5. افرادی که می خواهند بدون زخم و اسکار، سینه زیبایی داشته باشند
 6. کسانی که نمی خواهند هیچ ماده خارجی را وارد بدن خود کنند
 7. کسانی که می خواهند بهبودی سریع را تجربه کنند

همانطور که مشاهده می کنید، هیچ نوع محدودیتی برای انجام چنین عملی وجود ندارد و فقط دارا بودن شرایط مذکور، می تواند دلیل مناسبی برای تزریق چربی به سینه هایشان باشد.

انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

همانطور که در بالا ذکر شده امروزه به دلیل استقبال و محبوبیت بسیار زیادی انجام انتقال چربی در دنیا، پزشکان و کلینیک های بسیاری اقدام به انجام عمل fat injection می کنند و هر یک از آن ها نیز دارای کیفیت های متفاوتی در انجام تزریق چربی می باشند.

تزریق چربی یکی از عمل هایی می باشد که باید به شیوه و تکنیک صحیح انجام گیرد تا تاثیرات مثبت و ایده آلی از خود نشان دهد. متاسفانه امروزه پزشکانی هستند که دانش و تبحر کافی در انجام عمل fat injection را ندارند و در برخی از بیماران نتایج نامطلوب و دارای نقص ایجاد می کنند.

 

انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

 

راه ها و روش های متفاوتی برای انتخاب پزشک خوب و ایده آل برای fat injection در هر فردی وجود دارد؛ اما متداول ترین و بهترین روش انتخاب بهترین پزشک برای تزریق چربی، تحقیق و بررسی درباره آن می باشد. قطعا انجام عمل تزریق چربی در کلینیک غیرمجاز و بدون امکانات و استریل نشده، می تواند خطر عفونت و بسیاری مشکلات دیگر را با خود داشته باشد.

در چنین شرایطی شخص می تواند با مراجعه به کلینیک و یا مطب پزشک مورد نظر، محیط انجام عمل را مشاهده کند و همچنین کادر و پرسنل آن را با سایر گزینه های دیگر مقایسه کند.

همچنین می توان با پرسش و تحقیق درباره سابقه پزشک و بیماران قبلی پزشک مورد نظر و نتایج بدست آمده از انجام تزریق چربی در بیماران و همچنین میزان رضایت بیماران از پزشک خود، اطلاعات بسیار خوب و مفیدی درباره پزشک بدست آورد.

مزایای تزریق چربی به سینه

 1. باعث از دست رفتن حس در سینه ها نمی شود.
 2. زمان بهبودی بسیار کوتاه است و فرد پس از عمل می تواند به خانه برود.
 3. جوانی و انرژی به سینه ها برمی گردد و در نتیجه اعتماد به نفس فرد بالا می رود.
 4. در صورت رعایت جوانبی مانند داشتن پزشک متخصص، مثل جراحی، خطرات و عوارض احتمالی را ندارد.
 5. می توان از شر چربی های اضافه سایر نقاط بدن هم خلاص شود که با یک تیر، دو نشان زده می شود.

 

آیا انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ضروری است؟

قطعا پاسخ این سوال برای هر فردی مثبت می باشد. انتخاب یک پزشک خوب و متبحر در انجام تزریق چربی تاثیر مستقیم و بسیار زیادی در نتیجه و آثار بدست آمده از انتقال چربی برای شخص مورد نظر خواهد داشت.

افرادی که متقاضی انجام ” تزریق چربی در سینه ” های خود را دارند باید در انتخاب پزشک متخصص خود بسیار محتاط باشند تا بهترین انتخاب ممکن را انجام دهند. زیرا عوامل بسیاری زیادی بسته به کیفیت پزشک متخصص دارد.

 

آیا انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ضروری است

 

به عنوان مثال انجام تزریق چربی نیازمند تبحر و مهارت در زمینه عمل های زیبایی می باشد و باید با تکنیک و شیوه صحیح آن انجام شود. زیرا در غیر این صورت علاوه بر این که نتیجه نامطلوب و ناخوشایندی نصیب شخص مورد نظر می شود، حتی ممکن است نتایج منفی بسیاری بر سلامتی شخص داشته باشد.

حتی طی تحقیقات این موضوع اثبات شده که عمل تزریق چربی اگر به بهترین نحو انجام بگیرد، به هیچ وجه عوارض طولانی مدت از قبیل سرطان سینه و کیست ایجاد نخواهد شد و حتی ماندگاری هم زیاد خواهد بود که واقعا در دراز مدت، تفاوت ها را مشخص می کند.

پس حتما متقاضی باید سعی کند در انتخاب پزشک متخصص fat injection بسیار با دقت عمل کند و به هر پزشکی قبل از تحقیق و بررسی درباره سوابق و پیشینه آن اعتماد نکند.

 

مهارت و ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

قطعا آشنایی با مهارت ها و ویژگی های دکتر تزریق چربی به سینه تاثیر زیادی در تصمیم گیری و انتخاب پزشک دارد. ویژگی ها و مهارت های متعددی برای هر پزشک متخصص عمل های زیبایی و به ویژه تزریق چربی وجود دارد که پزشک و یا کلینیک مورد نظر را می تواند با سایر گزینه ها متمایز کند.

یکی از معیار ها و شرایط و ویژگی ها پزشک خوب برای تزریق چربی، داشتن کادر و پرسنل مجرب و حرفه ای می باشد. قطعا حرفه ای بودن و انجام صحیح همه کار هایی مانند آماده سازی بیمار برای انجام عمل تاثیر مثبتی در نتیجه به همراه دارد. همچنین داشتن کادر خوب و حرفه ای می تواند آرامش خوبی به بیمار قبل از انجام انتقال چربی دهد.

 

مهارت ها و ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

 

از ویژگی های مهم و ضروری که باید پزشک مورد نظر داشته باشد این است که پزشک متخصص fat injection باید به تکنیک ها و متد های بروز دنیا مسلط باشد و با از آن ها برای عمل زیبایی انتقال چربی استفاده کند. استفاده از متد های بروز و پیشرفته دنیا قطعا دارای نتایج و تاثیر مثبت بیشتری نسبت به روش های قدیمی تر آن دارند و همین علت مسلط بودن به آن برای پزشک الزامی می باشد.

از دیگر ویژگی های پزشک خوب در تزریق چربی می توان به استفاده از روش های ایمن و بی خطر اشاره کرد. پزشک باید همواره سعی کند تا ایمن ترین روش و بی خطر ترین آن ها را برای بیمار خود استفاده کند. زیرا هیچ عمل زیبایی ارزش ریسک و خطر بر روی سلامتی شخص را ندارد.

علاوه بر نکات ذکر شده پزشک خوب تزریق چربی باید قبل از انجام عمل انتقال چربی، یک جلسه مشاوره قبل از عمل برای بیمار ترتیب دهد تا قبل از عمل به خوبی با تمامی جوانب عمل آشنا شود و با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام عمل، تصمیم مطمئنی درباره انجام آن بگیرد.

سعی کنید اگر بیماری زمینه ای دارید یا از لحاظ سلامت عمومی، دچار ضعف هستید، پزشک را در جریان بگذارید. طبیعتا مصرف هرگونه قرص در سوابق پزشکی شما حساب خواهد شد، بنابراین با ریزترین جزئیات، تمام اطلاعات را در اختیار پزشک قرار دهید.

همچنین پزشک متخصص انتقال چربی نباید در قبال انجام عمل زیبایی تزریق چربی از بیماران خود هزینه های نامتعارف و بسیار زیادی درخواست کند. پزشک باید در قبال انجام fat injection بانهایت کیفیت و بدون هیچ کم کاری، هزینه مناسب و متعارف از بیمار درخواست کند و تنها مسئولیت هایش محدود به عمل نباشد و پس از عمل هم توصیه های لازم را جهت مراقبت های پس از تزریق، به مراجعه کننده گوشزد کند تا نتیجه نهایی، عالی و بی نقص باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button