کاشت ابرو
موضوعات داغ

بهترین روش کاشت ابرو – بررسی پیوند ابروی طبیعی به روش میکروگرافت

0
(0)

کاشت ابرو طبیعی روشی بسیار مناسب و دائم جهت جایگزینی ابروهایی است که به دلایل متفاوت همچون اصلاح نادرست ابرو، بیماری، رنگ مکرر و نامناسب، فشارهای عصبی، آب و هوا و دیگر نکات، از بین رفته‌اند. چرا که در کاشت ابرو طبیعی از فولیکوهای خود شخص استفاده می‌شود و طبیعی‌ترین حالت ممکن را خواهد داشت. در اینجا انتخاب روش مناسب جهت کاشت طبیعی ابرو بسیار مهم است؛ لذا در ادامه بهترین روش کاشت ابرو طبیعی را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد و همچنین کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا را جهت انجام این روش معرفی می‌کنیم.

بهترین روش کاشت ابرو طبیعی

در این مقاله به مبحث بهترین روش کاشت ابرو طبیعی یعنی میکرو گرافت خواهیم پرداخت و همچنین برخی معیارها جهت انتخاب بهترین روش را برای شما بیان خواهیم کرد، که روش میکرو گرافت تمام این معیارها را دارا می‌باشد.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ابروی طبیعی

The best method of implanting natural eyebrows

کاشت ابرو دقیقا به چه معناست؟

در گذشته برای درمان ابروهای نازک یا کم پشت، استفاده از محصولات آرایشی برای “پر کردن” فضای خالی بین ابرو، رایج بود. با وجود ابزار آرایشی متفاوت از گذشته تا به امروز، اکثر افراد به روش درمانی دائم روی آورده‌اند. بهترین روش پیوند ابرو طبیعی، روشی دائمی برای کم پشتی ابروی افرادی است که بنا به شرایط متفاوت دچار ریزش ابرو شده‌اند. بهترین روش کاشت ابروی طبیعی روشی بسیار موثر و پر مخاطب است؛ چرا که در پیوند ابروی طبیعی، از موی خود شما برداشت و در محل مورد نظر از ابروی شما کاشته می‌شود. لذا بهترین روش کاشت ابرو طبیعی در کلینیک تخصصی هلیا هیچ‌گونه پس زدگی پیوند را در پی نخواهد داشت.

هرچند که بهترین روش پیوند ابرو  کاملا طبیعی است و هیچ‌گونه مواد شیمیایی در آن دخیل نیست، اما باید با تمام مراحل پیوند ابرو، کارهایی که باید قبل و بعد از بهترین روش پیوند طبیعی ابرو انجام دهید و دیگر نکات آن از طریق کلینیک تخصصی کاشت ابرو هلیا، آشنا شوید. کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در آن پیوند موی طبیعی از پشت گوش برداشت و به ناحیه‌ی خالی، از ابروی شما منتقل می‌شود. هدف از این کار این است که از این گرافت‌ها، موهای جدید رشد کرده، ابروهای شما پر پشت شده و نمای کاملا طبیعی داشته باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در زمینه بهترین روش کاشت ابروی طبیعی را برای شما بیان کنیم

 

مطالب بیشتر: نتایج و مدت ماندگاری کاشت ابرو

پیوند طبیعی ابرو به روش میکروگرافت چگونه انجام می‌شود؟

ابرو یکی از اعضای اصلی صورت است که نقش بسیار مهمی در زیبایی یک فرد دارد؛ ابرو موردی نیست که فقط برای بانوان مهم باشد، بلکه برای آقایان نیز بسیار مهم است؛ فقط این بانوان هستند که حساسیت بیشتری روی این موضوع دارند. به همین جهت افرادی که احساس می‌کنند ابروی آنها کم پشت شده یا بنا به دلایلی همچون رنگ زیاد، دچار ریزش ابرو شده‌اند؛ درمان دائمی کاشت ابرو را با انجام بهترین روش کاشت ابرو طبیعی در کلینیک تخصصی هلیا ترجیح می‌دهند.

How is natural eyebrow transplantation performed by micrograft method?

در این راه افراد در جستجوی بهترین روش برای کاشت ابروی طبیعی خود هستند تا بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه را کسب کنند. و مطمئنا با جستجو در اینترنت به روش‌های زیادی برخورد می‌کنند که باعث سردرگمی آنها می‌شود. ما در اینجا بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو یعنی پیوند ابرو به روش میکروگرافت را برای شما توضیح خواهیم داد. و اما مراحل انجام پیوند ابرو به روش میکروگرافت به شرح زیر است: در بهترین روش پیوند ابرو طبیعی یعنی روش میکروگرافت که بهترین روش حال حاضر است از ابزارهایی جهت بالا بردن دقت در برداشت و کاشت ابرو استفاده می‌شود؛ ابزاری همچون دستگاه میکرو ایمپلنتر که دقت بالایی در برداشت فولیکول‌های مو دارد، در نتیجه احتمال آسیب به فولیکول‌ها کمتر می‌شود؛ این دستگاه در کلینیک تخصصی هلیا موجو است.

 

مطالب بیشتر: کاشت ابرو با موی بدن

مراحل پیوند ابروی طبیعی به شرح زیر است:

1. مرحله مشاوره:

ابتدا متقاضی به پزشک مراجعه می‌کند و پس از صحبت با دکتر متخصص و در صورت لزوم انجام برخی آزمایش‌ها، بهترین روش کاشت ابرو یعنی روش میکروگرافت برای درمان وی انتخاب می‌شود. سپس تمام مراحل برداشت و کاشت فولیکول‌های مو و تمام اقدامات لازم که باید قبل و بعد عمل انجام شود، برای وی توضیح داده می‌شود. در نهایت پزشک متخصص در کلینیک تخصصی کاشت ابرو هلیا  با توجه به فیزیک صورت متقاضی و نظر خود شخص، طرحی را برای ابروی او طراحی می‌کند و بهترین روش کاشت ابرو را برای وی انتخاب می‌کند.

2. مرحله برداشت فولیکول مو:

 در بهترین روش کاشت ابرو در کلینیک هلیا ابتدا محل مورد نظر جهت برداشت مو کاملا بی حس می‌شود، سپس گرافت‌های مو برداشته می‌شوند.

3. مرحله کاشت گرافت‌های مو:

سپس محدوده مورد نظر برای بهترین روش کاشت ابرو، کاملا بی‌حس می‌شود و گرافت‌های برداشت شده، توسط دستگاه مخصوص این روش یعنی میکرو ایمپلنتر، در محل مورد نظر کاشته می‌شوند.

 

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

معیارهای بهترین روش کاشت طبیعی ابرو چیست؟

 1. میزان تراکم:

میزان تراکم در بهترین روش کاشت ابرو و دیگر روش‌ها در روش‌های متفاوت، مختلف است؛ و باید بیان کنیم در جدید ترین روش کاشت ابرو یعنی میکرو گرافت، به دلیل استفاده از ابزار مخصوص، امکان برداشت تعداد بیشتری از فولیکول‌های مو وجود دارد؛ وهمچنین احتمال آسیب به فولیکول‌ها به حداقل می‌رسد و تراکم بیشتری نیز خواهیم دید.

 1. دوران بهبودی:

در بهترین روش پیوند ابرو به دلیل عدم جود زخم، عوارض جانبی کمتری نیز در پی خواهد داشت و در نهایت بیماران، دوران بهبودی کمتری را سپری می‌کنند.

 1. بانک مو:

افراد با شرایط ظاهری مختلف، ممکن است بانک موهای متفاوتی را نیز داشته باشند؛ به نحوی که بانک مو در برخی بسیار قدرتمند و در برخی بسیار ضعیف است. لذا روش کاشت ابرویی مناسب است که برای هر دو گروه از افراد قابلیت اجرا را داشته باشد؛ یعنی بهترین روش کاشت ابرو روشی همچون میکروگرافت این قابلیت را دارد.

 1. جای زخم :

در روش‌های قبلی برای برداشت فولیکول مو از محل اهدا کننده و همچنین کاشت آن در محل مورد نظر، زخم‌هایی ایجاد می‌شد که مدت‌ها زمان نیازداشت تا ترمیم شود؛ اما در بهترین روش کاشت ابرو  همچون میکروگرافت هیچ نوع زخم و در پی آن خونریزی در محل برداشت از بانک مو و کاشت در محل ابرو دیده نمی‌شود.

 1. درصد موفقیت:

برای تعیین اینکه یک روش پیوند ابری طبیعی، روشی مناسب است، باید به میزان موفقیت آن روش پی برد. شما می‌توانید از طریق مشاوره با پزشکی متبهر در یکی از کلینیک‌های معتبر، درصد موفقیت بهترین روش کاشت ابرو همچون میکروگرافت را متوجه شوید. جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی پزشکی ماهر در زمینه کاشت ابرو با جدیدترین متدهای روز دنیا هستند که در کلینیک هلیا فعالیت حرفه‌ای خود را ارائه می‌دهند.

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت چگونه محاسبه می‌شود؟

تعیین هزینه بهترین روش کاشت ابرو طبیعی به عوامل متعددی بستگی دارد، که در ادامه برخی عوامل تعیین کننده هزینه‌ی بهترین روش پیوند ابرو را ذکر کرده‌ایم:

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت چگونه محاسبه می‌شود؟

 1. میزان فولیکول‌هایی که لازم است از محل بانک مو برداشت شود
 2. نوع روش به کار رفته در پیوند ابروی طبیعی
 3. پزشک متخصصی که فرآیند عمل را انجام می‎دهد
 4. نوع ابزارهای به کار رفته در عمل
 5. کلینیک مورد نظر جهت انجام عمل پیوند ابرو
 6. شرایط پوست صورت فرد متقاضی

این‌ها تنها برخی از عوامل تعیین کننده در هزینه‌ی بهترین روش کاشت ابرو هستند؛ لذا برای پرداخت بهترین هزینه، شما سعی کنید در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مورد نظر دقت کافی را داشته باشید. چرا که یک پزشک خوب و همچنین یک کلینیک خوب همچون کلینیک تخصصی هلیا، هزینه‌ای معقول از بیمار دریافت می‌کند. در اینجا پزشکی ماهر و کلینیکی حرفه‌ای در امر کاشت ابرو را به شما معرفی می‌کنیم که از لحاظ هزینه نیز بسیار معقول است؛ جناب آقای دکتر حمیدرضا خراسانی در کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا واقع در تهران، گزینه‌ای بسییار مناسب جهت پیوند ابروی طبیعی است.

برای کاشت ابروی طبیعی چه شرایطی باید داشته باشیم؟

به طور کلی افراد با شرایط زیر، کاندیدای مناسبی برای بهترین روش پیوند ابرو طبیعی هستند:

 1. عدم رضایت از فرم ابروهای خود
 2. آسیب به ابرو به دلایلی همچون؛ سوختگی، شکستگی، جراحی، و… که تمام یا بخشی از ابرو از بین رفته است.
 3. به علت یک بیماری همچون؛ بیماری‌های پوستی، اخلالات غددی و… ابروی شما دچار ریزش شده است؛ لذا پس از اتمام دوره درمان می‌توانید جهت بهترین روش پیوند ابروی طبیعی اقدام کنید. منظور زمانی است که ریزش ابروی شما متوقف شده باشد.
 4. برای بانوانی که ابروی خود را هاشور زده‌اند و از کیفیت آن راضی نیستند و می‌خواهند چهره آنها طبیعی به نظر برسد.
 5. برای بانوانی که ابروهای خود را به دلیل اصلاح نادرست نازک کرده‌اند و حالا از نازکی آن راضی نیستند.
 6. اگر به دلایلی همچون عوامل ژنتیکی، ابروی شما رشد نکرده است.

این‌ها برخی عواملی است که تعیین می‌کند آیا یک فرد شرایط لازم جهت بهترین روش کاشت ابرو را دارد یا خیر؛ لذا جهت تعیین دقیق این موضوع که آیا شما کاندید مناسبی برای بهترین روش پیوند ابرو هستید یا نه، بهتر است با پزشک متخصص خود در کلینیک پوست و مو هلیا مشورت کنید.

به طور کل در این مطلب بهترین روش کاشت ابرو یعنی میکروگرافت را برای شما عزیزان توضیح داده‌ایم؛ و همچنین معیارهای انتخاب بهترین روش کاشت ابرو را که شامل عواملی همچون، عدم وجود جای زخم در محل برداشت و کاشت ابرو است را بیان نمودیم. در نهایت جناب دکتر حمیدرضا خراسانی که بیش از 16 سال در زمینه کاشت ابرو مهارت دارند و کلینیک موفق پوست و موی هلیا را جهت انجام بهترین روش کاشت موی طبیعی به شما معرفی نمودیم.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب از هزینه کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)