ابدومینوپلاستی

چگونگی کسب بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی

چگونگی کسب بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی

چگونگی کسب بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی

روزانه بر تعداد کاربران و استفاده کنندگان عمل های زیبایی در دنیا افزوده می شود و استفاده از اقدامات زیبایی برای رفع برخی نواقص و کاستی ها در نواحی مختلف بدن بسیار رواج پیدا کرده است و رشد چشمگیری را در سال های اخیر داشته است.

یکی از عمل های زیبایی بسیار پر طرفدار که کاربران بسیاری نیز تاکنون داشته است و توسط بسیاری از پزشکان متخصص در کلینیک ها مورد انجام قرار می گیرد، ابدومینوپلاستی می باشد.

 

چگونگی کسب بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی

 

ابدومینوپلاستی نوعی جراحی شکم می باشد که برای افرادی که در ناحیه شکم خود به دلایلی همچون پیری، کاهش وزن شدید، بارداری و یا سایر موارد دیگر دچار شل شدگی و آویزان شدن شکم شده اند بسیاری مناسب می باشد.

برخی وقتی صحبت از عمل به میان می آید، هراس پیدا می کنند اما ذکر این نکته در همین ابتدا الزامی است که عمل ابدومینوپلاستی، یکی از راحت ترین موارد ممکن است. در ابتدا متخصص بیهوشی، وضعیتتان را ارزیابی کرده و شما را از تکنیک بیهوشی مناسب مطلع می کند. در حین عمل ممکن است کلا دچار بیهوشی باشید و هنگامی هم که بیدار شوید، دردی را احساس نکنید.

در ابدومینوپلاستی پزشک متخصص چربی های زائد و اضافی را به طور کامل حذف می کند و آن ها را از شکم استخراج می کند و با انجام مراحلی دیواره شکم و عضلات آن را به طور قابل توجهی سفت می کند تا دیگر حالت شل و آویزان گذشته خود را نداشته باشد.

عمل کشیده کردن پوست شکم می تواند حدود 2-5 ساعت طول بکشد و یا بسته به وضعیت فرد، ممکن است این زمان حتی کمتر هم باشد.

 

چه راهکاری برای کسب بهترین نتایج از ابدومینوپلاستی وجود دارد؟

همه افرادی که قصد انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی را دارند به دنبال بدست آوردن نتیجه خوب و مثبت می باشند و دوست دارند که بهترین نتایج را از جراحی شکم خود داشته باشند.

به همین علت یکی از متداول ترین سوالاتی که اکثر افراد متقاضی انجام ابدومینوپلاستی از پزشک متخصص خود می پرسند درباره این است که چگونه و با چه کارهای می توانند بهترین نتیجه را کسب کنند.

 

چه راهکاری برای کسب بهترین نتایج از ابدومینوپلاستی وجود دارد؟

 

برای رسیدن به بهترین نتیجه از جراحی شکم عوامل بسیاری وجود دارند و هر یک از آن ها به نوعی تکمیل کننده دیگری محسوب می شود و فرد متقاضی باید تمامی این عوامل را در نظر داشته باشد.

از جمله راهکار های مهم و تاثیر گذار در نتیجه بدست آمده از ابدومینوپلاستی می توان به انجام مراقبت های قبل از جراحی شکم اشاره کرد که معمولا پزشک متخصص قبل از انجام عمل این مراقبت ها و نکات را به بیمار به طور کامل توضیح خواهد داد.

از توصیه ها و مراقبت های قبل از جراحی می توان گفت در صورتی که سیگار می کشید، حداقل یک یا دو هفته قبل از عمل سیگار را ترک کنید و حداقل دو هفته بعد از عمل، مصرف را شروع نکنید. قبل از عمل، از قرار گیری بیش از حد در معرض نور آفتاب خودداری کنید، به خصوص سعی کنید از ناحیه عمل بیشتر محفاظت کنید.

نیازی نیست از رژیم غذایی های سنگین استفاده کنید زیرا توان بدنتان را پایین می آورد. اگر سرماخوردگی یا هرگونه عفونت فعال در بدن وجود داشته باشد، باید جراحی به تاخیر بیفتد.

انجام این نکات باعث خواهد شد تا بیمار برای انجام جراحی به شرایط ایده آل و مطلوب برسد و همین عامل سبب تاثیر گذاری بیشتر ابدومینوپلاستی بر روی شکم و همچنین راحتی کار پزشک می شود.

همچنین علاوه بر آن بیمار باید پس از انجام جراحی شکم توجه بسیار ویژه ای به مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی نیز داشته باشد و به نکات و توصیه هایی را که پزشک معالج پس از جراحی به بیمار گوشزد خواهد کرد را به طور منظم و دقیق انجام دهد؛ زیرا تاثیرات بسیاری بر روند بهبودی و نقاهت شخص پس از ابدومینوپلاستی خواهد داشت.

بعد از گذشت چند ماه پس از عمل، حتی بهتر از گذشته خواهید بود و می توانید تمام فعالیت های بدنی تان را از سر بگیرید. ممکن است برخی زخم ها چند ماه طول بکشند اما قطعا از بین خواهند رفت. بیشتر افرادی که تحت عمل ابدومینوپلاستی قرار گرفته اند، می توانند پس از سال ها دوباره از تاثیرات ورزش بهره ببرند.

راهکار دیگری نیز که بر نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی تاثیر مستقیمی دارد و می تواند باعث دست یابی به بهترین نتیجه شود، انتخاب کلینیک یا پزشک متخصص و متبحر در زمینه جراحی شکم می باشد که بیمار قبل از انجام این عمل باید آن را در نظر داشته باشد.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

چه کسانی می توانند بهترین نتیجه در عمل ابدومینوپلاستی را به دست بیاورند؟

زنان و مردان بالغی که رژیم غذایی شان نامناسب بوده و دچار تجمع چربی مقاوم به آب شدن در ناحیه شکم، شده اند، می توانند بهترین نتیجه را در عمل ابدومینوپلاستی به دست بیاورند.

نه تنها این افراد می توانند کاندیداهای مناسبی برای جراحی ابدومینوپلاستی باشند بلکه خانم هایی که دچار ضعف می شوند و یا ماهیچه های شکمی شان ضعیف است و یا زنانی که به دنبال کاهش وزن پس از بارداری هستند، در دسته کاندیداهای مناسب این عمل قرار دارند.

همچنین این عمل برای افرادی که با ورزش معمولی نمی توانند از شر چربی ها خلاص شوند، مثل یک معجزه است.

آیا انتخاب پزشک و کلینیک در نتایج ابدومینوپلاستی تاثیر دارد؟

همان طور که در قسمت بالا نیز ذکر شد انتخاب پزشک متخصص تاثیر مستقیمی در نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی دارد و می تواند در دست یابی به بهترین نتیجه کمک بسیاری به بیمار کند.

 

آیا انتخاب پزشک و کلینیک در نتایج ابدومینوپلاستی تاثیر دارد؟

 

معمولا قبل از انجام هر عمل زیبایی و یا درمانی، بیماران با پزشک درباره این که برای انجام این عمل گزینه مناسبی هستن یا خیر صحبت و مشورت می کنند. قطعا داشتن یک پزشک یا کلینیک مطلوب و با دانش می تواند مشاوره خوبی را به بیمار ارائه دهد و پس از آن بیمار تصمیم به انجام دادن و یا ندادن آن بگیرد.

از جمله مواردی که باعث اثبات این عامل می گردد این است که پزشک یا کلینیک های بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که جراحی ابدومینوپلاستی را انجام می دهند، اما همه آن ها از کادر مجرب، پزشک متخصص و با دانش، خدمات قبل و بعد از عمل و یا سایر موارد دیگر برخوردار نمی باشند.

در مورد انجام این عمل در ایران، این واقعیت وجود دارد که برترین پزشکان این عمل در کلینیک های شهر تهران فعالیت دارند و از این جهت اگر دنبال تجربه ای عالی هستید، می توانید از این موضوع استفاده کنید.

قطعا هر قدر که تجربه و مهارت و دانش پزشک و کلینیکی که جراحی شکم را انجام می دهد بالا باشد، کیفیت و نحوه انجام ابدومینوپلاستی نیز طبیعتا به خوبی انجام خواهد شد که در نتیجه علاوه بر دست یابی به نتیجه بهتر، باعث بروز مشکلات و عوارض کمتری نیز می باشد.

آیا عمل ابدومینوپلاستی عوارضی هم دارد؟

مانند تمام عمل ها، ابدومینوپلاسیتی هم مشکلات خاص خودش را دارد اما این مشکلات بسیار ناچیز و غیرملموس هستند که فرد چندان درگیر آن نمی شود. از جمله عوارض بعد از عمل می توان به: عفونت، لخته شدن خون در موارد نادر و ورم اشاره کرد.

حتی اگر عفونت هم رخ بدهد، همه چیز با آنتی بیوتیک قابل درمان است. بعد از عمل (طبق دستور پزشک) با شروع پیاده روی می توانید خطر ابتلا به آمبولی را به حداقل برسانید.

به افراد سیگاری توصیه می شود که سیگار ترک کنند زیرا مصرف دخانیات خطر عوارض را افزایش داده و زمان بهبودی را به تاخیر می اندازد. در واقع هر ماده ای که باعث اختلال در روند گردش خون شود، برای بدن و ریکاوری مضر است.

می توانید با رعایت دقیق دستورالعمل های جراح و با دانستن مراقبت های لازم، هرچه زودتر به زندگی عادی برگردید و عوارض را کاهش دهید.

نقش دوران نقاهت و بهبودی در نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی

طبیعتا دوران نقاهت و بهبودی های پس از عمل زیبایی و یا حتی درمانی تاثیر فراوانی در نتایج دارد و یک عامل تعیین کننده به شمار می رود که قطعا پزشک متخصص با بیمار پس از انجام ابدومینوپلاستی درباره اهمیت آن توضیحاتی خواهد داد و توصیه خواهد کرد که این مورد را جدی گرفته و مورد توجه قرار دهد.

 

نقش دوران نقاهت و بهبودی در نتایج حاصل از ابدومینوپلاستی

 

ابدومینوپلاستی یک عمل زیبایی تهاجمی محسوب می شود و نیازمند دوره نقاهت و بهبودی چند هفته ای می باشد. معمولا پس از انجام آن بیمار 1 الی 2 روز در بیمارستان بستری می شود و پس از آن نیز می تواند به منزل بازگردد اما لازم است که فعالیت های روزمره خود را کنار گذاشته و به استراحت و مراقبت از خود بپردازد.

به طور میانگین معمولا دوره نقاهت و بهبودی ابدومینوپلاستی 3 هفته می باشد و طولانی بودن یا کوتاه مدت بودن آن بسته به مراقبت های بیمار بعد از جراحی شکم دارد. در این دوره بیمار باید مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی را به خوبی و دقیق انجام دهد تا بدن بیمار بتواند ریکاوری کرده و به شرایط نرمال خود بازگردد.

 

رژیم غذایی بعد از ابدومینوپلاستی برای کسب بهترین نتایج

بیمار باید پس از انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی توجه ویژه ای به تغذیه و رژیم غذایی خود داشته باشد زیرا تغذیه پس از جراحی شکم می تواند در روند بهبودی و نقاهت شخص پس از آن تاثیر بسیار مثبتی بگذارد و سرعت بهبودی را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

 

رژیم غذایی بعد از ابدومینوپلاستی برای کسب بهترین نتایج

 

بیمار نباید پس از عمل جراحی از غذاهای پرچرب و فست فود ها و به طور کلی غذاهای ناسالم استفاده کند و به جای آن سعی کند از مواد غذایی پر ارزش، میوه ها و سبزیجات که دارای ویتامین های مختلف از جمله ویتامین ث مانند آناناس و پرتقال هستند استفاده کنند.

همچنین توصیه می شود که از میگو و ماهی که دارای امگا 3 می باشد به وفور استفاده کنند تا سبب بهبودی سریع تر و دست یابی به بهترین نتیجه شود.

 

ورزش های ضروری برای کسب نتایج بهتر از ابدومینوپلاستی

توصیه می شود که در روز ها ابتدایی بیمار به هیچ وجه فعالیت فیزیکی سخت و طولانی مدت نداشته باشد و بیشتر به استراحت در منزل بپردازد و پس از گذشت چند روز و با توجه به صلاحدید پزشک معالج ورزش های سبک و ساده را در برنامه خود بگنجاند.

یکی از بهترین ورزش ها پس از ابدومینوپلاستی (abdominoplasty) انجام بشین پاشو می باشد که علاوه بر این که ساده می باشد باعث تقویت عضلات بدن نیز می شود. این حرکت را در تکرار های 10 تایی انجام شود و به مرور تعداد آن افزایش یابد.

بیمار می تواند از پیاده روی نیز برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده کند. پیاده روی باعث افزایش گردش خون بدن و متابولیسم آن می شود و روند بهبودی را افزایش خواهد داد.

پس از گذشت مدتی و انجام این نوع ورزش های سبک بیمار می تواند به سراغ ورزش های هوازی مانند دوچرخه سواری پیاده روی سریع و دیگر ورزش ها رفته و با انجام این ورزش ها باعث ریکاوری بدن و رسیدن آن به شرایط نرمال شوند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button