تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس به صورت و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

0
(0)

همانطور که میدانید امروزه ” تزریق بوتاکس ” به صورت بسیار مورد علاقه افرادی است که از افتادگی و چین و چروک صورت رنج می برند. بوتاکس در واقع ساخته شده از یک ترکیب سمی به نام بوتولینوم است. زمانی که نام سم به میان می آید، به طور قطع عده ای در این ترس فرو می روند که نکند این سم خطرناک است. باید بدانید که تزریق بوتاکس به صورت اگر با دوزهای مشخص انجام گیرد نه تنها خطرناک نخواهد بود، بلکه ظاهری جوان تر و زیباتر هم به فرد خواهد داد.

این روش به روز و مدرن که این روز ها در سراسر جهان برای از بین بردن مشکلات مختلفی به کار می رود می تواند برای افراد معجزه کند. افراد برای این که بتوانند برای رهایی از مشکلات مختلف نتایج کافی را در استفاده کردن از بوتاکس بگیرند نیازمند به وجود آوردن شرایط مناسبی هستند تا بدون هیچ نوع استرس و یا پارازیت خاصی تمامی تمرکز خود را بر روی انجام این کار بگذارند.

درخواست مشاوره رایگان تزریق بوتاکس

در کشورمان نیز بسیاری از افراد بوتاکس می کنند که اکثر این افراد برای افزایش زیبایی خود از این روش مدرن استفاده می کنند، زیرا همان طور که ذکر گردید نتایج بسیار خوبی که این روش در بر دارد در برابر هزینه هایی که برای انجام آن می شود بسیار ناچیز و کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شرایط برای بوتاکس کردن در کشور کاملا محیا و بسیار ایده آل می باشد.

همه چیز درباره تزریق بوتاکس به صورت

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

تزریق بوتاکس صورت چگونه انجام می گیرد ؟

بوتاکس در واقع ترکیبی است که توسط یک نوع باکتری تولید می شود، این سم در واقع باعث ایجاد نوعی مسمومیت حاد غذایی هم خواهد شد که ممکن است که باعث فلج شدن در ناحیه پلک و ماهیچه و همچنین افتادگی خواهد شد. جالب است بدانید که همچنان هم تزریق بوتاکس صورت برای عده ی بسیاری مفهومی ترسناک است اما زمانی که دوز های مشخصی از آن استفاده شود روشی ایمن و مطمئن خواهد بود. این تزریق به هیچ عنوان دارای درد نمی باشد و با استفاده از بی حسی موضعی و در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. افرادی که ترس از سوزن دارند، به خصوص کسانی که ترس آن ها بیش از اندازه زیاد بهتر است این موضوع را با پزشک متخصص و قبل از تزریق در میان بگذارند تا در زمان تزریق مشکلی را پیش روی خود نبینند. این دسته از افراد ممکن است به دلیل  ترس خود از سوزن در لحظه ی پایانی از تزریق بوتاکس پشیمان شوند.

آیا بوتاکس همان تزریق ژل است ؟

تزریق ژل به صورت و همچنین تزریق بوتاکس دارای تفاوت های بسیاری هستند. تزریق ژل همانطور که از نام آن پیداست برای پر شدن چین و چروک ها مورد استفاده قرار می گیرد و هرگونه ناسازگاری در حجم صورت را از بین خواهد برد. شما میتوانید از محصولاتی نظیر Juvederm  یا Restyline برای پر کردن خطوط صورت و همچنین حجیم کردن لب و چروک های اطراف صورت استفاده کرد. این خط خاص و چروک ها می توانند بسیار عمیق باشند اما جالب است بدانید که شما میتوانید با بوتاکس آن ها را پر کنید و به طور موقت جلوه آن ها را زیباتر کنید.

 

برای اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

تفاوت های بسیاری زیادی در تزریق کردن ژل و بوتاکس وجود دارد که افراد باید از آن ها آگاه باشند و سپس اقدام به استفاده از آن ها در راستای از بین بردن مشکلات خود کنند. برای مثال تزریق کردن بوتاکس و ژل دارای هزینه های کاملا متفاوت می باشد و همان طور که گفته شد کاربرد آن ها و دوره ی نقاهت و مراقبت های قبل و بعد از تزریق کاملا منحصر به فردی را به خود اختصاص می دهند.

انتقال بوتاکس برای چه ناحیه هایی از بدن استفاده می شود ؟

میتوان اینطور گفت که شایع ترین بخش هایی از صورت که به آن بوتاکس تزریق می شود شامل بخشی است که به آن پنجه کلاغی گفته می شود و در اطراف چشم هاست. همچنین چروک ها اطراف چشم ها و همچنین شیارها و چروک های پیشانی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در کناره آرواره ها هم مورد استفاده قرار می گیرند تا ضایعات استخوانی را بی اثر کنند.

می توان لب ها را نیز توسط ” تزریق بوتاکس به لب ” برجسته تر کرد. تزریق بوتاکس به صورت امروزه یکی از شایع ترین روش هایی است که میتوانید توسط آن صورت خود را زیباتر کنید و نقص های آن را از بین ببرید.

انتقال بوتاکس برای چه ناحیه هایی از بدن استفاده می شود ؟

داوطلبین تزریق بوتاکس به صورت چه کسانی هستند ؟

اکثر افرادی که از فرم چهره خود راضی نیستند میتوانند داوطلبی برای تزریق بوتاکس صورت باشند. اما اینطور گفته می شود که دکتر باید بیماران خود را ترغیب کنند تا در این زمینه واقع گرا باشند. اگر شما هم میخواهید از چین و چروک های ریز صورت خود جلوگیری کنید میتوانید ترانسفر بوتاکس به صورت را انجام دهید اما جوانان هم ممکن است که تحت تاثیر جوهای جامعه علاقه مند به انجام این کار باشند.

مردم در اواخر دهه 20 و یا 30 سالگی زندگی معمولا اقدام به تزریق بوتاکس به صورت می کنند. ایده ی اصلی در واقع این است که بیمار با همان شخصیت اصلی خود اقدام به این کار کند و تحت تاثیر سن نباشد. افراد باید بدانند که تزریق کردن بوتاکس در هر زمانی نباید انجام گردد، برای مثال ممکن است در سنین پایین برای مثال 18 سالگی و فارغ از جنسیت بخواهید بوتاکس کنید، این کار فقط در برخی موارد استثنا صورت می گیرد. در چنین سن و سال هایی برای هر نوع تزریق کردن باید حتما اجازه ی پزشک را دریافت کنید و بدون اجازه ی پزشک نمی توانید چنین تزریق هایی را انجام دهید.

تزریق بوتاکس به صورت تا چه زمانی اثر خواهد کرد ؟

زمانی که شما دوره درمان را شروع کنید بلافاصله بعد از ده روز، از یک تا ده روز طول می کشد تا بهبودی کامل حاصل شود و به طور متوسط چیزی بین سه تا هشت ماه هم طول خواهد کشید تا درمان به صورت کامل انجام گیرد. در واقع این زمان هم برای بدن شماست تا بتواند عضله های جدید بسازد و فرم زیبایی به خود بگیرد.

تزریق بوتاکس به صورت تا چه زمانی اثر خواهد کرد ؟

یکی از سوالاتی که افراد می پرسند این است که پس از این که بوتاکس آن ها تاثیر خود را بر روی پوست گذشته تا چه زمانی این تاثیر ماندگار خواهد بود؟ و آیا این ماندگاری دائمی می باشد؟. در جواب به این سوال باید بگوییم که میزان ماندگاری بوتاکس برای هر فردی متفاوت می باشد و نمی تواند نتایج یکسانی برای همه داشته باشد. اما درباره ی دائمی بودن باید بگوییم که تزریق کردن بوتاکس نیاز به تکرار دارد، در صورتی که شما زیر نظر پزشک و همچنین طبق توصیه های وی پیش بروید ممکن است به نتایج نزدیک به دائمی دست پیدا کنید، اما اگر بدون برنامه و فقط طبق خواسته ها و اهداف خود پیش بروید رسیدن به این مهم نه تنها برای شما بلکه برای هر فردی که بی برنامه جلو برود تقریبا غیر ممکن خواهد بود

چگونه می توان پزشکی را پیدا کرد که تزریق بوتاکس به صورت را انجام دهد ؟

بسیاری از افراد هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و تزریق بوتاکس به صورت را انجام می دهند. البته این بدان معنی نیست که آن ها مجبور به انجام این کار هستند بلکه اینطور گفته می شود که بوتاکس صورت باید نزد جراحان پلاستیک انجام شود چرا که آنها آناتومی صورت شما را به خوبی درک می کنند. همچنین مراجعه به کسی که در این زمینه واجد شرایط است بسیار حائز اهمیت است.

بهتر است که از جراح خود بخواهید که تمامی این مراحل را به صورت مستند انجام دهد. در واقع باید ببینید کارهایی که انجام داده اید نتایج مثبتی را در بر داشته است یا خیر. بسیاری از افرادی که اقدام به تزریق بوتاکس صورت میکنند این کار را به صورت علمی انجام می دهند چرا که این روش نتایج بهتری را در بر خواهد داشت. اگر شما هم انتخاب های خود را به این دلیل محدود می کنید در واقع باید بدانید که کار صحیحی را انجام می دهید چرا که انجام این عمل توسط افرادی که تخصص کافی در این زمینه ندارند بسیار خطرناک است.

همچنین یکی دیگر از دلایلی که میتواند محدودکننده شما باشد هزینه است. بهتر است شما با جایی که میخواهید بوتاکس انجام دهید صحبت کنید و ببینید که آیا میتوانید از پس هزینه های آن بر بیایید و یا از نتیجه کار آن ها راضی خواهید بود سپس اقدام به انجام این عمل کنید.

بعد از انتقال بوتاکس به صورت باید از چه کارهایی اجتناب کرد ؟

به طور کلی، اگر شما خودتان می خواهید این عمل را انجام دهید و پزشک شما فردی باتجربه ست، به آسانی میتوانید به او اعتماد کنید چرا که در این حال دیگر بوتاکس به هیچ سمتی حرکت نخواهد کرد. در این حال تقریبا امکان از کارافتادگی و همچنین ایراد های مختلف وجود ندارد چرا که اثر و جای سوزن در عرض چندین دقیقه محو خواهد شد. زمانی که انتقال بوتاکس به صورت انجام می شود، ممکن است که چندین میلیمتر پخش شود و به همین طریق است که گفته می شود بهتر است این کار نزد یک پزشک متخصص انجام گیرد.

همچنین به مردم اینطور گفته می شود که تا 40 دقیقه بعد از ترانسفر بوتاکس به صورت فعالیتی نکنند تا کبودی پیش نیاید. پس از این هم انجام هرگونه کاری قابل انجام است، اینطور نیست که شما اگر تزریق بوتاکس به صورت را انجام داده اید لحظه به لحظه مراقب باشید و کاری نکنید تا حرکت نکند و اتفاقی نیفتد.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس به صورت

  1. بهتر است که تا 5 ساعت بعد از تزریق بوتاکس به صورت از آب زدن به صورت، آرایش کردن، خم کردن سر و همچنین دراز کشیدن و خوابیدن اجتناب کنید.
  2. همچنین هفته می شود که از خارش و ماساژ پیشانی، عینک آفتابی زدن نیز خودداری کنید.
  3. مصرف الکل، کافئین و همچنین سیگار را به حداقل برسانید.
  4. تا مدت 3 روز، از کارهای سنگین و همچنین فعالیت های ورزشی خودداری کنید.
  5. اگر کبودی و یا التهاب برای شما ایجاد شد روی محل مورد نظر یخ بگذارید.
  6. اگر سردرد داشتید از استامینوفن ساده استفاده کنید.
  7. تا سه شب حتی الامکان بالش بلند زیر سر خود قرار دهید.

مراقبت های بعد از انتقال بوتاکس به صورت

مصرف کننده ها باید بدانند که رعایت تمامی نکات ذکر شده در کنار رعایت کردن توصیه های پزشک امری الزامی می باشد. مراقبت های بعد از تزریق در صورتی که به صورت صحیح و با دقت انجام شوند می تواند دوره ی نقاهت پس از تزریق را تسریع بخشد و در زمان بسیاری کوتاهی این دوره را به پایان رساند که اتفاق افتادن چنین مهمی تقریبا خواسته ی تمامی مراجعه کنندگان می باشد و شما نیز می توانید به این مهم دست یابید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت انتقال بوتاکس خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)