درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو ارزان

کاشت مو ارزان

امروزه روش های زیبایی بسیار زیادی وجود دارد تا به افرادی که در هر زمینه ای از ظاهر خود راضی نیستند و از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند با استفاده از این روش ها بتوانند به ظاهر مورد دلخواه خود برسند و بتوانند نواقصی را که در چهره آن ها وجود دارد را برطرف کنند.

یکی از این عمل های زیبایی که امروزه از طرفداران بسیار زیادی به خصوص در میان آقایان و خانم ها برخوردار است، عمل کاشت مو یا همان پیوند مو است. به این ترتیب و با انجام این عمل نگرانی تمامی افرادی که با مشکل شدید ریزش مو یا طاسی مواجه هستند از بین رفته است.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

کاشت مو ارزان

 

چرا که به راحتی به وسیله ترمیم مو می توانند دوباره تمامی موهای ریخته شده خود را جایگزین کنند و دوباره اعتماد به نفس خود را بدست آورند. همچنین شما برای اینکه بهترین نتیجه را از عمل کاشت موی خود بدست بیاورید می بایست حتما قبل از انجام عمل کاشت مو با پزشک خود صحبت کنید و انتظارات خود را از نتیجه این عمل با پزشک خود در میان بگذارید. تا پزشک بداند که آیا شما واقع بینانه به این عمل نگاه می کنید یا انتظار غیر واقعی از عمل ترمیم موی خود دارید.

دانستن میزان به نتیجه رسیدن از این عمل برای بیمار باعث می شود تا پس از مشاهده نتیجه عمل کاشت موی خود، بیشتر راضی باشد. ترمیم مو به روش های مختلفی انجام میشود؛ و تکنیک های این عمل جراحی در طی سال های اخیر تغییرات بسیاری کرده است.

روش های متفاوتی با قیمت های مختلف برای انجام عمل پیوند مو وجود دارد؛ که هر کدام از آن ها با توجه به وضعیت و ویژگی های فیزیکی هر فرد متفاوت است؛ بنابراین هزینه انجام این عمل نیز می تواند متناسب با شرایط هر فردی متفاوت باشد.

مشاهده مطلب
آیا ترمیم موهای کم پشت امکان پذیر است ؟

 

آیا هزینه کاشت مو پایین است؟

عمل کاشت مو طبیعی معمولا در کلینیک خود متخصص زیبایی صورت می گیرد. انجام این عمل معمولا از طریق بی حسی بوده. در واقع پزشک آمپول های بی حسی را به سر شما تزریق میکند تا به این ترتیب پشت سر شما کاملا بی حس شود.

سپس با توجه به نوع عمل ترمیم موی شما ممکن است که یه نواری از پوست سر شما را برداشته و سپس آن ناحیه را بخیه بزند و یا تنها به گرفت فولیکول های موی شما بسنده کرده و دیگر نیازی به ایجاد زخم در ناحیه پشت سر شما نباشد.

 

آیا هزینه کاشت مو پایین است؟

 

بنابراین باید به این نکته توجه کرد که هزینه عمل کاشت مو طبیعی نه تنها به روش جراحی شما بستگی دارد بلکه تا حد زیادی به اینکه این عمل را در کجا و توسط چه متخصصی انجام میدهید نیز بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی کلینیکی که می خواهید عمل ترمیم مو را در آن انجام دهید می تواند بر میزان هزینه عمل شما تاثیر بگذارد.

برای مثال اگر این کلینیک در شهری کوچک باشد هزینه عمل ترمیم موی شما به طبع از عملی که در یک کلینیک در یک شهر بزرگ انجام میشود کمتر خواهد بود.

همچنین مجهز بودن کلینیک مورد نظر و تبحر و پزشک جراح نیز بر هزینه عمل کاشت مو تاثیر دارد. هر چه کلینیک مجهزتر بوده قطعا هزینه این عمل در آن نیز بیشتر خواهد بود.

یکی دیگر از عواملی که بر هزینه عمل کاشت مو طبیعی تاثیر گذار است به میزان مویی که پزشک برای پیوند مو نیاز دارد نیز بستگی دارد. هر چه تعداد موهایی که برای پیوند نیاز است بیشتر باشد. هزینه عمل کاشت مو نیز بیشتر خواهد بود.

 

شناخت هزینه انواع روش های کاشت مو طبیعی

به طور کلی دو روش اصلی در کاشت مو وجود دارد. یکی FUT  و دیگری FUE؛ که در حال حاضر موثرترین روش ترمیم مو FUE است که در آن از پیشرفته ترین فناوری ها استفاده می شود. از آنجایی که در این روش فولیکول های مو به صورت منفرد از سر فرد برداشته شده در نتیجه هیچ زخم و یا اسکاری در سر فرد ایجاد نمی شود.

مشاهده مطلب
بررسی ریزش موهای کاشت شده از ریش

 

شناخت هزینه انواع روش های کاشت مو طبیعی

 

بنابراین روش کم تهاجمی تر نسبت به FUT بوده و بیمار پس از عمل ترمیم مو هیچ گونه دردی نخواهد داشت. دچار تورم و یا خونریزی بعد از عمل نیز نخواهد شد؛ و خیلی سریع می تواند به زندگی عادی خود باز گردد؛ بنابراین در این شیوه جراحی نیز نیازی به بستری شدن فرد پس از انجام عمل کاشت مو نیست.

همچنین عمل کاشت مو می تواند در دو یا سه جلسه انجام شود؛ بنابراین هزینه این عمل در مقایسه با سایر روش ها بیشتر خواهد بود اما در مقابل فرد نه تنها در طی عمل راحت تر خواهد بود بلکه دوران نقاهت کمتری را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

در مقابل در روش FUT نیاز است تا پزشک بخشی از پوست سر فرد را به عرض چند سانتی متر برداشته تا از فولیکول های آن ناحیه از سر فرد به منظور کاشت مو استفاده نماید؛ بنابراین در این روش جراحی زخمی در سر فرد ایجاد می شود.

که باعث میشود تا مدتی پس از انجام عمل کاشت مو سر فرد دارای درد و تورم باشد و بیمار نتواند کارهای خود را به خوبی انجام دهد؛ بنابراین جدای از این موضوع که بیمار باید در نظر بگیرد که کدام شیوه جراحی کاشت مو برای وی بیشتر جواب می دهد باید به این نکته هم توجه داشته باشد که روش های ارزان تر می تواند عوارض و سختی های بیشتری را به همراه داشته باشد.

 

خطرات انجام عمل کاشت مو ارزان

از آنجایی که عمل کاشت مو در هر صورت یک جراحی محسوب میشود و می تواند عوارض ناشی از عمل را به همراه داشته باشد به همین خاطر توصیه می شود که این عمل حتما توسط یک متخصص زیبایی و در یک کلینیک مجهز انجام شود هر چند که ممکن است هزینه آن بالا به نظر بیاید.

 

خطرات انجام عمل کاشت مو ارزان

 

اما انجام این عمل توسط یک پزشک ماهر تا حد زیادی می تواند عوارض بعد از عمل شما را کم کند و نیز باعث خواهد شد تا نتیجه مورد دلخواه خود را بدست آورید. تصور کنید در حین این عمل قرار است که بخشی از پوست سر شما برداشته شود تا موهای آن ناحیه به سایر قسمت ها پیوند زده شود.

مشاهده مطلب
کاشت مو با تراکم بالا

اگر این کار به درستی و توسط یک جراح زیبایی ماهر صورت نگیرد نه تنها می تواند خطراتی را بعد از عمل برای بیمار به همراه داشته باشد. بلکه حتی ممکن است عمل کاشت مو به خوبی انجام نشود و بیمار از نتیجه عمل خود راضی نباشد.

برای مثال یکی از عوارض ناشی از عمل کاشت مو، بروز عفونت در زخم ایجاد شده در سر فرد است؛ که این عفونت می تواند به دلایل مختلفی همچون عدم رعایت نکات بهداشتی توسط خود بیمار بعد از عمل جراحی است؛ اما یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث بروز عفونت در بیماران شود عدم رعایت نکات بهداشتی و یا توسط خود پزشک است.

که در صورت آلوده بودن و یا استرلیزه نبودن هر یک از وسایل جراحی یا محیط جراحی می تواند رخ دهد که در کلینیک های غیر معتبر که در آن عمل کاشت مو طبیعی را به قیمت های پایین تری انجام میدهند ممکن است اتفاق بیفتد.

یکی دیگر از خطرات عمل کاشت مو (hair transplantation) خونریزی است که ممکن است در حین عمل و یا بعد از عمل برای بیمار رخ دهد؛ که این عارضه ناشی از عملکرد ضعیف و نادرست پزشک جراح است؛ بنابراین انتخاب جراح زیبایی ماهر از اهمیت بسیاری برخوردار است. مخصوصا که امروزه تعداد زیادی از پزشکان که در این زمینه تخصص دارند با قیمت های پایین تری حاضر به انجام عمل پیوند مو برای افراد  هستند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )