کاشت مو

کاشت مو ارزان و بررسی زوایای آن

امروزه روش های زیبایی بسیار زیادی وجود دارد تا به افرادی که در هر زمینه ای از ظاهر خود راضی نیستند و از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند با استفاده از این روش ها بتوانند به ظاهر مورد دلخواه خود برسند و بتوانند نواقصی را که در چهره آن ها وجود دارد را برطرف کنند.

یکی از این عمل های زیبایی که امروزه از طرفداران بسیار زیادی به خصوص در میان آقایان و خانم ها برخوردار است، عمل کاشت مو یا همان پیوند مو است. به این ترتیب و با انجام این عمل نگرانی تمامی افرادی که با مشکل شدید ریزش مو یا طاسی مواجه هستند از بین رفته است.

تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو به کاربران سایت تا آخر همین هفته + تعداد محدود

چرا که به راحتی به وسیله ترمیم مو می توانند دوباره تمامی موهای ریخته شده خود را جایگزین کنند و دوباره اعتماد به نفس خود را بدست آورند. همچنین شما برای اینکه بهترین نتیجه را از عمل کاشت موی خود بدست بیاورید می بایست حتما قبل از انجام عمل کاشت و پیوند مو با پزشک خود صحبت کنید و انتظارات خود را از نتیجه این عمل با پزشک خود در میان بگذارید. تا پزشک بداند که آیا شما واقع بینانه به این عمل نگاه می کنید یا انتظار غیر واقعی از عمل ترمیم موی خود دارید.

دانستن میزان به نتیجه رسیدن از این عمل برای بیمار باعث می شود تا پس از مشاهده نتیجه عمل کاشت موی خود، بیشتر راضی باشد. ترمیم مو به روش های مختلفی انجام میشود؛ و تکنیک های این عمل جراحی در طی سال های اخیر تغییرات بسیاری کرده است. روش های متفاوتی با قیمت های مختلف برای انجام عمل پیوند مو وجود دارد؛ که هر کدام از آن ها با توجه به وضعیت و ویژگی های فیزیکی هر فرد متفاوت است؛ بنابراین هزینه انجام این عمل نیز می تواند متناسب با شرایط هر فردی متفاوت باشد.

 

کاشت مو ارزان

عمل کاشت مو ارزان قیمت به جهت کم ‌ریسک بودن و شرایط کم‌ دردسر روند درمانی، امروز در بین عمل‌های زیبایی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. شاید بسیاری از عمل‌های جراحی مربوط به زیبایی، فرد را وادار کنند که برای مدت زیادی از شرایط عادی زندگیشان فاصله بگیرد و تنها مشغول استراحت شود اما در مورد عمل کاشت مو، اصلا این‌طور نیست. کاشت مو این امکان را به فرد می‌دهد تا خیلی زود به جریان روزمره زندگی برگردد و حتی مدت زیادی از فضای کاری‌ خود دور نباشد. البته این به معنای سهل‌‌انگاری در دوران مراقبت از موی کاشته ‌شده نیست. وقتی هزینه‌های مربوط  به عمل کاشت مو ارزان را بررسی می‌کنیم، باید به این موضوع نیز توجه نشان بدهیم که اساسا دوران نقاهت بعد از این عمل، چندان طولانی نیست و زمان زیادی را از فرد نمی‌گیرد. این موضوع به تنهایی یک امتیاز برای این عمل به شمار می‌رود.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو ارزان و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

کاشت مو ارزان قیمت به جهت کم‌ ریسک بودن و شرایط کم‌دردسر روند درمانی، امروز در بین عمل‌های زیبایی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. شاید بسیاری از عمل‌های جراحی مربوط به زیبایی، فرد را وادار کنند که برای مدت زیادی از شرایط عادی زندگیشان فاصله بگیرد و تنها مشغول استراحت شود اما در مورد عمل کاشت مو، اصلا این‌طور نیست. کاشت مو این امکان را به فرد می‌دهد تا خیلی زود به جریان روزمره زندگی برگردد و حتی مدت زیادی از فضای کاری‌ خود دور نباشد. البته این به معنای سهل‌‌انگاری در دوران مراقبت از موی کاشته ‌شده نیست. وقتی هزینه‌های مربوط  به عمل کاشت مو را بررسی می‌کنیم، باید به این موضوع نیز توجه نشان بدهیم که اساسا دوران نقاهت بعد از این عمل، چندان طولانی نیست و زمان زیادی را از فرد نمی‌گیرد. این موضوع به تنهایی یک امتیاز برای این عمل به شمار می‌رود.

 

کاشت مو ارزان در تهران

عمل کاشت مو طبیعی معمولا در کلینیک خود متخصص زیبایی صورت می گیرد. انجام این عمل معمولا از طریق بی حسی بوده. در واقع پزشک آمپول های بی حسی را به سر شما تزریق میکند تا به این ترتیب پشت سر شما کاملا بی حس شود. سپس با توجه به نوع عمل ترمیم موی شما ممکن است که یه نواری از پوست سر شما را برداشته و سپس آن ناحیه را بخیه بزند و یا تنها به گرفت فولیکول های موی شما بسنده کرده و دیگر نیازی به ایجاد زخم در ناحیه پشت سر شما نباشد. بنابراین باید به این نکته توجه کرد که هزینه عمل کاشت مو ارزان نه تنها به روش جراحی شما بستگی دارد بلکه تا حد زیادی به اینکه این عمل را در کجا و توسط چه متخصصی انجام میدهید نیز بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی کلینیکی که می خواهید عمل ترمیم مو را در آن انجام دهید می تواند بر میزان هزینه عمل شما تاثیر بگذارد. قطعا اگر کلینیک مدنظر به شما نزدیک باشد، در هزینه‌ها صرفه جویی قابل توجهی صورت خواهد گرفت. افرادی که برای انجام عمل پیوند مو سفر می‌کنند و به مسافت‌های دور و دراز می‌روند، طبیعتا باید در کنار هزینه‌های عمل کاشت مو، هزینه‌های حمل و نقل را نیز بپردازند و این موضوع، هزینه عمل را برای آن‌ها کمی افزایش خواهد داد.

از طرفی پس از انجام عمل، هزینه‌هایی برای خرید شامپو و دارو نیز وجود دارد که البته در قیاس با هزینه اصلی، تقریبا ناچیز به نظر می‌رسند. این یکی دیگر از موضوعاتی است که فرد باید قبل از عمل، کاملا آن را سبک و سنگین کند و در نهایت منطقی‌ترین تصمیم را بگیرد. تصمیمی که از نظر مالی فشار چندانی به  زندگی او وارد نکند. برای مثال اگر این کلینیک در شهری کوچک باشد هزینه عمل ترمیم موی شما به طبع از عملی که در یک کلینیک در یک شهر بزرگ انجام میشود کمتر خواهد بود.توجه به یک نکته نیز کاملا ضروری به نظر می‌رسد و آن نکته، این است که مقایسه  قیمت‌ها  به تنهایی، فاکتوری ایده‌آل برای شناخت کلینیک‌های مناسب نیست.

 

کاشت مو ارزان تهران

کاشت مو ارزان قیمت

در عمل‌هایی مثل کاشت مو، همیشه کیفیت، مهم‌تر از قیمت است. تصور کنید که اگر فردی با هزینه بسیار کمی این عمل را انجام بدهد اما در مقابل، نتیجه ناامیدکننده‌ای بگیرد، با چه ضربه جسمی و روحی بزرگی روبرو خواهد شد. ضربه‌ای که شاید برای او، با پول هم جبران‌ناپذیر باشد. حتما کلینیک‌هایی نیز وجود دارند که از افراد، هزینه‌های اضافی و ناعادلانه دریافت می‌کنند. در این مورد، تعادل مهم‌ترین کلمه ممکن است. در واقع فرد برای عمل پیوند مو ارزان، باید به سراغ کلینیک‌هایی برود که در عین داشتن امکانات خوب و پزشک متخصص، بیش از حد گران نیستند. کلینیک‌هایی که انصاف را در هزینه‌ها رعایت می‌کنند و بیش از حد به مشتریان‌شان فشار نمی‌آورند.

همچنین مجهز بودن کلینیک مورد نظر و تبحر و پزشک جراح نیز بر هزینه عمل کاشت مو تاثیر دارد. هر چه کلینیک مجهزتر بوده قطعا هزینه این عمل در آن نیز بیشتر خواهد بود. یکی دیگر از عواملی که بر هزینه عمل پیوند مو طبیعی تاثیر گذار است به میزان مویی که پزشک برای پیوند مو نیاز دارد نیز بستگی دارد. هر چه تعداد موهایی که برای پیوند نیاز است بیشتر باشد. هزینه عمل کاشت مو ارزان نیز بیشتر خواهد بود.

 

شناخت هزینه انواع روش های کاشت مو طبیعی

به طور کلی دو روش اصلی در کاشت مو وجود دارد. یکی FUT  و دیگری FUE؛ که در حال حاضر موثرترین روش ترمیم مو FUE است که در آن از پیشرفته ترین فناوری ها استفاده می شود. از آنجایی که در این روش فولیکول های مو به صورت منفرد از سر فرد برداشته شده در نتیجه هیچ زخم و یا اسکاری در سر فرد ایجاد نمی شود. بنابراین روش کم تهاجمی تر نسبت به FUT بوده و بیمار پس از عمل ترمیم مو هیچ گونه دردی نخواهد داشت. دچار تورم و یا خونریزی بعد از عمل نیز نخواهد شد؛ و خیلی سریع می تواند به زندگی عادی خود باز گردد؛ بنابراین در این شیوه جراحی نیز نیازی به بستری شدن فرد پس از انجام عمل کاشت مو نیست. همچنین عمل کاشت مو ارزان می‌تواند در دو یا سه جلسه انجام شود؛ بنابراین هزینه این عمل در مقایسه با سایر روش ها بیشتر خواهد بود اما در مقابل فرد نه تنها در طی عمل راحت تر خواهد بود بلکه دوران نقاهت کمتری را نیز پشت سر خواهد گذاشت. در مقابل در روش FUT نیاز است تا پزشک بخشی از پوست سر فرد را به عرض چند سانتی متر برداشته تا از فولیکول های آن ناحیه از سر فرد به منظور کاشت مو استفاده نماید؛ بنابراین در این روش جراحی زخمی در سر فرد ایجاد می شود.

 

کاشت مو ارزان قیمت

که باعث میشود تا مدتی پس از انجام عمل، سر فرد دارای درد و تورم باشد و بیمار نتواند کارهای خود را به خوبی انجام دهد؛ بنابراین جدای از این موضوع که بیمار باید در نظر بگیرد که کدام شیوه جراحی برای وی بیشتر جواب می دهد باید به این نکته هم توجه داشته باشد که روش های ارزان تر می تواند عوارض و سختی های بیشتری را به همراه داشته باشد. شاید در نگاه اول، پرداخت هزینه کم‌تر در اولویت فرد قرار بگیرد و او ترجیح بدهد به هر قیمتی هزینه‌ها را کاهش بدهد اما در طول انجام کار، این احساس به وجود می‌آید که ممکن است پایین آوردن هزینه‌ها به هر قیمت و در هر شرایطی، یک قمار دردسرساز باشد. در حین عمل، فرد متقاضی ترجیح می‌دهد با آسودگی و احترام کاشت مو را پشت سر بگذارد و شاید این موضوع در کلینیک‌های غیراستاندارد، رعایت نشوند. در واقع اگر همه جوانب را در این مورد نسنجیم، ممکن است با عواقبی پشیمان‌کننده روبرو شویم. این موضوع مهم هرگز نباید به سادگی نادیده گرفته شود. اگر هزینه به جا و اصولی صورت بگیرد، فرد هم به نتیجه دلخواه خود از کاشت مو دست پیدا خواهد کرد. این اتفاق می‌تواند یک معادله برد-برد تلقی شود.

 

خطرات انجام عمل پیوند مو ارزان

از آنجایی که عمل پیوند مو در هر صورت یک جراحی محسوب میشود و می تواند عوارض ناشی از عمل را به همراه داشته باشد به همین خاطر توصیه می شود که این عمل حتما توسط یک متخصص زیبایی و در یک کلینیک مجهز انجام شود هر چند که ممکن است هزینه آن بالا به نظر بیاید. اما انجام این عمل توسط یک پزشک ماهر تا حد زیادی می تواند عوارض بعد از عمل شما را کم کند و نیز باعث خواهد شد تا نتیجه مورد دلخواه خود را بدست آورید. تصور کنید در حین این عمل قرار است که بخشی از پوست سر شما برداشته شود تا موهای آن ناحیه به سایر قسمت ها پیوند زده شود. اگر این کار به درستی و توسط یک جراح زیبایی ماهر صورت نگیرد نه تنها می تواند خطراتی را بعد از عمل برای بیمار به همراه داشته باشد. بلکه حتی ممکن است عمل جراحی به خوبی انجام نشود و بیمار از نتیجه عمل خود راضی نباشد.

 

خطرات انجام عمل کاشت مو ارزان

برای مثال یکی از عوارض ناشی از عمل کاشت مو، بروز عفونت در زخم ایجاد شده در سر فرد است؛ که این عفونت می تواند به دلایل مختلفی همچون عدم رعایت نکات بهداشتی توسط خود بیمار بعد از عمل جراحی است؛ اما یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث بروز عفونت در بیماران شود عدم رعایت نکات بهداشتی و یا توسط خود پزشک است. که در صورت آلوده بودن و یا استرلیزه نبودن هر یک از وسایل جراحی یا محیط جراحی می تواند رخ دهد که در کلینیک های غیر معتبر که در آن عمل کاشت مو طبیعی را به قیمت های پایین تری انجام میدهند ممکن است اتفاق بیفتد. جراحی با قیمت بسیار ارزان، می‌تواند به نفع جیب فرد باشد اما شاید در نهایت به سود موهای او تمام نشود! تحقیقات نشان می‌دهد بعضی از کلینیک‌های غیرمجاز با استفاده از تبلیغ مداوم در فضای مجازی و گاهی حتی استفاده تبلیغاتی از چهره‌های شناخته ‌شده، فریبنده ظاهر می‌شوند و مشتریان زیادی را به طرف خودشان جذب می‌کنند اما ممکن است کیفیت کار چنین کلینیک‌هایی، به یک فاجعه بزرگ برای فرد ختم شود.

چرا که طبیعتا در یک کلینیک غیرمجاز، عمل کاشت مو ارزان به فردی سپرده خواهد شد که تخصص پزشکی لازم را برای چنین کاری ندارد. حتی ممکن است آن فرد تنها به صورت تجربی این کار را انجام بدهد و اصلا سابقه‌ علمی در این مورد نداشته باشد. کاشت مو عملی است که نتیجه آن به تبحر و تخصص پزشک وابسته خواهد بود و اگر این عوامل وجود نداشته باشند، ممکن است موهای فرد برای همیشه در معرض یک خطر جدی قرار بگیرند. جالب اینکه بسیاری از این افراد غیرمتخصص، حتی مسئولیت‌شان را نیز نمی‌پذیرند و در نهایت همه چیز را به گردن خود فرد و جنس موهای او می‌اندازند و با قراردادی که می‌بندند، راه هر اعتراضی را نیز مسدود می‌کنند. کلینیک‌های معتبری که امروز در ایران وجود دارند در کنار پزشکان متبحر و با سابقه در زمینه کاشت مو، نگرانی متقاضیان این کار را به حداقل خواهند رساند.

کاشت مو اساسا یک فرصت تازه در زندگی فرد به شمار می‌رود و اصلا نباید شرایطی به وجود بیاید که این فرصت، به تهدید تبدیل شود. پس نباید فریب ارزانی بعضی از کلینیک‌ها را خورد. چرا که ارزش نهایی کار آن‌ها از رقم وسوسه‌برانگیز تعیین ‌شده نیز پایین‌تر است. یکی دیگر از خطرات عمل کاشت مو ارزان (hair transplantation) خونریزی است که ممکن است در حین عمل و یا بعد از عمل برای بیمار رخ دهد؛ که این عارضه ناشی از عملکرد ضعیف و نادرست پزشک جراح است؛ بنابراین انتخاب جراح زیبایی ماهر از اهمیت بسیاری برخوردار است. مخصوصا که امروزه تعداد زیادی از پزشکان که در این زمینه تخصص دارند با قیمت های پایین تری حاضر به انجام عمل پیوند مو برای افراد  هستند.

 

کاشت مو کلینیک پوست و مو هلیا 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)