لیپوماتیک

لیپوماتیک ارزان چه خطراتی در پی دارد؟

داشتن هیکلی زیبا و خوش فرم آرزوی هر مرد و زنی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند است. در سال‌های اخیر روش‌های متعددی به منظور حذف چربی‌های اضافی انباشته شده در بدن معرفی شده‌اند. یکی از موثرترین این روش‌ها که در بین بیماران و پزشکان طرفداران بسیاری پیدا کرده می‌توان به لیپوماتیک اشاره کرد. از جمله موضوع‌های مهمی که قبل از اقدام به این کار ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند قیمت لیپوماتیک است. نکته مهمی که در ارتباط با این موضوع وجود دارد این است که هرگز نباید گول مراکز ارائه دهنده لیپوماتیک ارزان قیمت را بخورید.

چرا که عمل‌های زیبایی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارند و مهم‌ترین شرط در انجام آن‌ها انتخاب کلینیکی معتبر با تجهیزات استاندارد و به روز و همچنین پزشک متخصص و کاربلد در این زمینه است. پس هرگز نباید لیپوماتیک ارزان را فدای کیفیت کار بکنید. کلینیک پوست و مو هلیا با حضور دکتر خراسانی یکی از بهترین‌های تهران و ایران در زمینه انجام لیپوماتیک است. مراجعه‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به این کلینیک فرصت تجربه انجام لیپوماتیک باکیفیتی را با قیمت مناسب را به دست آورند. در صورتی که تصمیم قطعی خود را برای انجاک  لیپوماتیک ارزان در تهران گفته‌اید همین حالا با مشاوران ما تماس گرفته و نسبت به دریافت اطلاعات لازم اقدام کنید.

لیپوماتیک ارزان در تهران

لیپوماتیک نوعی پیکر تراشی است که در اندام های بدن به منظور کاهش چربی ها صورت می گیرد. از آنجایی که پیکر تراشی به دقت و تجربه زیادی در زمان انجام آن بستگی دارد، باید در ابتدا به پزشکی مراجعه کنید تا در این زمینه دارای تخصص و مهارت باشد تا بتواند بدون کوچکترین نتیجه منفی این عمل را برای شما انجام دهد.

در واقع لیپوماتیک برای افرادی انجام می شود که در اندام های خود دچار اضافه وزن هستند و می خواهند با لیپوماتیک به اندامی ایده آل دست پیدا کنند. در این صورت در ابتدا بر روی این افراد معاینه انجام می گیرد و در طی آن با انجام آزمایشات متفاوت در این زمینه می توان پیکر تراشی را انجام داد.

مطالب ببیشتر: جراحی لاغری شکم و پهلو

لیپوماتیک ارزان در تهران

هزینه هایی که برای لیپوماتیک در نظر گرفته می شود می تواند بنا به فاکتورهای متعددی ایجاد شود. در واقع این هزینه ها در هر کلینیکی می تواند به گونه ای متفاوت باشد. با این وجود برخی از کلینیک ها و مراکز زیبایی در تهران هزینه بسیار کمی را برای لیپوماتیک از افراد درخواست می کنند. این امر می تواند به جذب مخاطبان بینجامد تا با هزینه های کمتر به عمل پیکر تراشی روی آورند. این مراکز با وسوسه افراد آنها را به سمت خود می کشانند و از این طریق عمل های زیبایی مانند لیپوماتیک را با شرایط نامناسب و خدمات بی کیفیت برای آنان ارائه می کنند.

افراد زیادی ممکن است در پی یافتن کلینیکی باشند که با هزینه های اندک بتواند لیپوماتیک را برای آنان انجام دهد. این افراد بدون هیچ گونه تحقیق و جستجویی به این مراکز مراجعه می کنند و تحت عمل پیکر تراشی قرار می گیرند.

این مراکز در تهران متاسفانه به تعداد بسیار زیادی ایجاد شده است که بدون داشتن مجوز های لازم و استانداردهای FDA به کار در زمینه عمل های زیبایی مشغول هستند. به همین دلیل نتایج لیپوماتیک ارزان می تواند برای افراد متقاضی این عمل بسیار ناگوار باشد.

مطالب بیشتر: بهترین دستگاه لیپوماتیک

آیا لیپوماتیک ارزان خوب است؟

با توجه به مطالبی که در مورد لیپوماتیک ارزان گفته شد می توان نتیجه گرفت که این امر کاری بسیار خطرناک و مضر است که می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای افراد ایجاد کند. از آنجایی که عمل لیپوماتیک توسط دستگاه های پیشرفته ای انجام می شود باید افرادی که در این زمینه تخصص دارند و با نحوه کار این دستگاه ها آشنا هستند لیپوماتیک را انجام دهند.

آیا لیپوماتیک ارزان خوب است؟

در غیر این صورت پیکر تراشی نمی تواند نتایج موثر و قابل قبولی را در بر داشته باشد. این کیلنیک های غیر مجاز با درخواست هزینه های کم و ارزان از افراد در صدد جذب مشتری بیشتری در این زمینه هستند. به طبع با افزایش مخاطبان سودهی این کلینیک ها بیشتر از پیش خواهد شد.

لازم به ذکر است که هزینه های ارزان برای لیپوماتیک به هیچ وجه نشانه خوبی نیست و نتایجی که برای شما به بار می آورد ممکن است منجر به مرگ نیز شود. در تهران تعداد مراکزی که با قیمت ارزان لیپوماتیک را انجام می دهند بسیار زیاد است. به همین دلیل در ابتدا باید اطلاعات کافی را در مورد این مراکز و پزشکانی که پیکر تراشی را برای شما انجام می دهند، به دست آورید. می توانید از طریق مختلف اقدام به این کار کنید تا با خیال راحت لیپوماتیک را در مراکز مورد نظر خود انجام دهید. به همین دلیل از انجام لیپوماتیک در کلینیک هایی که هزینه های اندکی را از شما دریافت می کنند خودداری کنید.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

لیپوماتیک ارزان در تهران دارای چه مضراتی است؟

لیپوماتیک ارزان را می توان یکی از خطرناک ترین کارهایی دانست که توسط برخی از کلینیک ها و یا پزشکان بی تجربه انجام می شود. در واقع این کلینیک ها با روش های اصولی پیکر تراشی آشنا نیستند و از این طریق می توانند به بافت های داخلی افراد صدمات بسیاری را وارد کنند.

با توجه به اینکه پیکر تراشی به برداشت چربی های اضافی افراد منجر می شود، در صورتی که هزینه های اندک بابت لیپوماتیک از افراد دریافت شود می تواند مضراتی را برای آنان به همراه داشته باشد. در زیر به نمونه ای از این خاطرات می پردازیم.

  1. با لیپوماتیک ارزان امکان خونریزی داخلی در اندام های شما وجود دارد؛ زیرا دستگاه ساکشن موجود در پیکر تراشی که برای برداشت چربی ها به اندام های داخلی بدن افراد وارد می شود در لیپوماتیک ارزان می تواند به صورت غیر اصولی انجام شود.
  2. لیپوماتیک ارزان می تواند به جمع شدن آب در زیر بافت های پوست بینجامد و از این طریق به ورم بدن افراد منجر شود.
  3. ایجاد عفونت در اندام های داخلی را می توان یکی از معضلاتی دانست که توسط پزشک ناکارآمد در زمینه عمل جراحی ممکن است برای افراد ایجاد شود. عفونت می تواند به سرعت در بدن افراد پخش شود و در برخی از موارد بیماری های خطرناکی را برای متقاضیان ایجاد کند.
  4. برش های غیر اصلی در کلینیک هایی که به صورت ارزان لیپوماتیک را انجام می دهند می تواند مشکلات بسیاری را برای افراد ایجاد کند. ممکن است برش های بیش از حد بزرگ و در جای نامناسب سبب شود که زیبایی اندام افراد دچار مشکل شود.

 

مطالب بیشتر: جای زخم لیپوماتیک

لیپوماتیک ارزان توسط چه کسانی انجام می شود؟

افرادی اقدام به انجام این کار می کنند که از مجوزهای لازم در زمینه پزشکی برخوردار نیستند و می خواهند تا با جذب مخاطبان از طریق کسب هزینه های اندک از آنان معروف شوند. این افراد در واقع از تجربه و مهارت های بالای برخوردار نیستند و نمی توانند به صورت قانونی به گرفتن مجوزهای لازم برای ثبت مطب بپردازند.

لیپوماتیک ارزان توسط چه کسانی انجام می شود؟

به همین دلیل به صورت غیر قانونی به عمل های زیبایی مشغول می شوند. این افراد با وعده های ارزان بودن و با کیفیت بودن خدمات افکار متقاضیان را تحت تاثیر قرار می دهند. در واقع کسانی که لیپوماتیک ارزان را انجام می دهند، هیچ گونه تخصص علمی و یا تجربی در این زمینه ندارند و نمی توانند به عنوان افرادی قابل اعتماد در عرصه پزشکی به فعالیت مشغول شوند.

در صورتی که کلینیکی را در تهران یافتید که در آن برای انجام این عمل هزینه های اندکی را از متقاضیان دریافت می کرد، سریعا به مراجع قانونی در این زمینه اطلاع دهید تا برخوردهای لازم را در این خصوص انجام دهند.

مطالب بیشتر: نحوه صحیح خوابیدن بعد از لیپوماتیک

نحوه تشخیص کلینیک های ارزان قیمت با کلینیک های حرفه ای چگونه است؟

هزینه هایی که برای لیپوماتیک ارزان از افراد دریافت می شود در واقع می تواند به حدی باشد که افراد را به سمت خود بکشاند. همانطور که می دانیم هزینه های عمل های زیبایی در حد متوسط رو به بالایی قرار دارد؛ زیرا این عمل ها به دقت و مهارت بالایی نیاز دارند تا انجام شوند.

به همین دلیل هزینه های ارزان می تواند غیر متعارف باشد و باید در مورد انجام آنها شک کرد. ممکن است هزینه های ارزان برای هر فرد به گونه ای باشد، به این منظور باید در مورد انجام آنها اطلاعات کافی را به دست آورید. کلینیک های زیبایی غیر قانونی و بدون مجوز متاسفانه در تهران بسیار زیاد است و شاید در وهله اول نتوانید متوجه تغییرات اساسی آنها با کلینیک های مجاز شوید.

به همین دلیل می توانید در ابتدا تحقیقات گسترده ای را در این زمینه انجام دهید تا با خیال راحت از اعتبار این کلینیک ها مطمئن شوید. در واقع پزشکانی که در کلینیک های ارزان قیمت مشغول به کار هستند افرادی غیر حرفه ای هستند که از جایگاه علمی برخوردار نیستند؛ بنابراین توجه به سوابق پزشک مربوطه نیز می تواند تا حدود بسیار زیادی به شما در انتخاب کلینیک معتبر و غیر حرفه ای کمک کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button