لیپوماتیک ارزان چه خطراتی در پی دارد؟

داشتن هیکلی زیبا و خوش فرم آرزوی هر مرد و زنی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهد است. در سال‌های اخیر روش‌های متعددی به منظور حذف چربی‌های اضافی انباشته شده در بدن معرفی شده‌اند. یکی از موثرترین این روش‌ها که در بین بیماران و پزشکان طرفداران بسیاری پیدا کرده می‌توان به لیپوماتیک اشاره کرد. از جمله موضوع‌های مهمی که قبل از اقدام به این کار ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند قیمت لیپوماتیک است. نکته مهمی که در ارتباط با این موضوع وجود دارد این است که هرگز نباید گول مراکز ارائه‌دهنده لیپوماتیک ارزان قیمت را بخورید.

اینفوگرافیک لیپوماتیک ارزان

چرا که عمل‌های زیبایی نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارند و مهم‌ترین شرط در انجام آن‌ها انتخاب کلینیکی معتبر با تجهیزات استاندارد و به‌روز و همچنین پزشک متخصص و کاربلد در این زمینه است. پس هرگز نباید لیپوماتیک ارزان را فدای کیفیت کار بکنید. کلینیک پوست و مو هلیا با حضور پزشکان ماهر یکی از بهترین‌های تهران و ایران در زمینه انجام لیپوماتیک است. مراجعه‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به این کلینیک فرصت تجربه انجام لیپوماتیک باکیفیتی را با قیمت مناسب را به دست آورند. در صورتی که تصمیم قطعی خود را برای انجام لیپوماتیک ارزان در تهران گفته‌اید همین حالا با مشاوران ما تماس گرفته و نسبت به دریافت اطلاعات لازم اقدام کنید.

لیپوماتیک ارزان

لیپوماتیک ارزان در تهران

لیپوماتیک نوعی پیکرتراشی است که در اندام‌های بدن به منظور کاهش چربی‌ها صورت می‌گیرد. از آنجایی که پیکرتراشی به دقت و تجربه زیادی نیاز دارد، باید در ابتدا به پزشکی مراجعه کنید تا در این زمینه دارای تخصص و مهارت باشد تا بتواند بدون کوچکترین خطا، این عمل را برای شما انجام دهد. در واقع لیپوماتیک برای افرادی انجام می‌شود که در اندام‌های خود دچار چربی اضافی هستند و این چربی‌ها از طریق ورزش و رژیم غذایی حذف نمی‌شوند. در این صورت لیپوماتیک کمک می‌کند به اندامی‌ ایده‌آل دست پیدا کنید. برای این منظور ابتدا متخصص از شما می‌خواهد آزمایشاتی را انجام دهید تا از سلامت عمومی بدن مطمئن شده و متوجه شود شما کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید.

مطالب ببیشتر: جراحی لاغری شکم و پهلو

لیپوماتیک ارزان در تهران

هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع این هزینه‌ها در هر کلینیک و برای هر فرد می‌تواند به گونه‌ای متفاوت باشد. با این وجود برخی از کلینیک‌ها و مراکز زیبایی در تهران هزینه بسیار کمی را برای لیپوماتیک از افراد دریافت می‌کنند. در واقع امکان جراحی لاغری ارزان را فراهم می‌کنند. این امر می‌تواند به جذب مخاطبان بینجامد تا با هزینه‌های کمتر به عمل پیکرتراشی روی آورند. متاسفانه برخی این مراکز با وسوسه افراد، آن‌ها را به سمت خود می‌کشانند و از این طریق عمل‌های زیبایی مانند لیپوماتیک را با شرایط نامناسب و خدمات بی‌کیفیت برای آنان ارائه می‌کنند. افراد زیادی ممکن است در پی یافتن کلینیکی باشند که با هزینه‌های اندک بتواند لیپوماتیک را برای آنان انجام دهد. این افراد بدون هیچگونه تحقیق و جستجویی به این مراکز مراجعه می‌کنند و تحت عمل پیکرتراشی غیر اصولی قرار می‌گیرند. این مراکز در تهران متاسفانه به تعداد بسیار زیادی ایجاد شده است که بدون داشتن مجوز‌های لازم و استاندارد‌های FDA به کار در زمینه عمل‌های زیبایی مشغول هستند. به همین دلیل نتایج لیپوماتیک ارزان می‌تواند برای افراد متقاضی این عمل بسیار ناگوار باشد.

عوامل مؤثر بر هزینه پیکرتراشی
  1. میزان چربی تخلیه شده از اندام هدف
  2. حساسیت اندام هدف به جراحی
  3. میزان دستمزد متخصص
  4. هزینه‌های کلینیک
  5.  هزینه‌های جانبی همانند خرید دارو، درمان عوارض جانبی و یا حتی درخواست فرد برای ذخیره چربی جهت تزریق چربی
عواقب مراجعه به کلینیک‌ها با قیمت‌های ارزان برخی از کلینیک‌های معتبر با هدف جذب مشتری، قیمت پایین را ارائه می‌کنند و در نتیجه کیفیت خوبی در جراحی نخواهند داشت. در این صورت نه تنها به نتیجه ایده‌آل نمی‌رسید بلکه ممکن است دچار آسیب‌هایی در اندام‌های داخلی بدن گردید.
پرداخت هزینه‌ها توسط بیمه در صورتی که این عمل با هدف زیبایی انجام می‌گیرد، شرکت بیمه از شما حمایت نخواهد کرد اما اگر متخصص تأیید کند انجام پیکرتراشی برای حفظ سلامتی فرد ضرورت دارد، برخی از بیمه‌گذاران بخشی از هزینه را به شما پرداخت خواهند کرد.

مطالب بیشتر: بهترین دستگاه لیپوماتیک

آیا لیپوماتیک ارزان خوب است؟

با توجه به مطالبی که در مورد عمل پیکرتراشی ارزان گفته شد می‌توان نتیجه گرفت این امر کاری بسیار خطرناک و مضر است که می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را برای افراد ایجاد کند. از آنجایی که عمل لیپوماتیک توسط دستگاه‌های پیشرفته‌ای انجام می‌شود باید افرادی که در این زمینه تخصص دارند و با نحوه کار این دستگاه‌ها آشنا هستند، لیپوماتیک را انجام دهند. در غیر این صورت پیکرتراشی نمی‌تواند نتایج موثر و قابل قبولی داشته باشد. این کیلنیک‌های غیرمجاز با درخواست هزینه‌های کم و ارزان از افراد، درصدد جذب مشتری بیشتری در این زمینه هستند. به طبع با افزایش مخاطبان، سودهی این کلینیک‌ها بیشتر از پیش خواهد شد.

آیا لیپوماتیک ارزان خوب است؟

لازم به ذکر است که هزینه‌های ارزان برای لیپوماتیک به هیچ‌وجه نشانه خوبی نیست و نتایجی که برای شما به بار می‌آورد ممکن است منجر به عواقب خطرناکی نیز شود. در تهران تعداد مراکزی که لیپوماتیک با قیمت ارزان را انجام می‌دهند بسیار زیاد است. به همین دلیل در ابتدا باید اطلاعات کافی را در مورد این مراکز و پزشکانی که پیکرتراشی را برای شما انجام می‌دهند، به دست‌ آورید. می‌توانید از طریق مختلف اقدام به این کار کنید تا با خیال راحت لیپوماتیک را در مراکز مورد نظر خود انجام دهید. به طور کلی از لیپوماتیک در کلینیک‌هایی که هزینه‌های اندکی را از شما دریافت می‌کنند خودداری کنید.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

لیپوماتیک ارزان در تهران دارای چه مضراتی است؟

جراحی لاغری ارزان را می‌توان یکی از خطرناک‌ترین کار‌هایی دانست که توسط برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان بی‌تجربه انجام می‌شود. در واقع این کلینیک‌ها با روش‌های اصولی پیکرتراشی آشنا نیستند و به همین دلیل ممکن است به بافت‌های داخلی بدن صدمات بسیاری را وارد کنند. با توجه به اینکه پیکرتراشی به برداشت چربی‌های اضافی افراد منجر می‌شود، در صورتی که هزینه‌های اندک بابت لیپوماتیک از افراد دریافت شود می‌تواند مضراتی را برای آنان به همراه داشته باشد. در زیر به بررسی نمونه‌ای از این خطرات می‌پردازیم:

  1. با لیپوماتیک ارزان امکان خونریزی داخلی در اندام‌های شما وجود دارد زیرا دستگاه مورد استفاده در پیکرتراشی که برای برداشت چربی‌ها به اندام‌های داخلی بدن وارد می‌شود، ممکن است در عمل لیپوماتیک ارزان، استاندارد نباشد. البته احتمال خونریزی به دلیل عدم مهارت پزشک نیز رخ خواهد داد. اگر متخصص نتواند لوله کانولا را مدیریت نماید، حرکات ارتعاشی آن می‌تواند به بافت‌ها نیز آسیب وارد نماید.
  2. پیکرتراشی با قیمت ارزان می‌تواند به جمع شدن آب در زیر بافت‌های پوست بینجامد و از این طریق به ورم بدن افراد منجر شود.
  3. ایجاد عفونت در اندام‌های داخلی را می‌توان یکی از معضلاتی دانست که ممکن است توسط پزشک ناکارآمد در زمینه عمل جراحی، استریل نبودن تجهیزات و محیط کار برای افراد رخ دهد. عفونت می‌تواند به سرعت در بدن افراد پخش شود و در برخی از موارد بیماری‌های خطرناکی را برای متقاضیان ایجاد کند.
  4. برش‌های غیر اصولی در کلینیک‌هایی که به صورت ارزان لیپوماتیک را انجام می‌دهند می‌تواند مشکلات بسیاری را برای افراد ایجاد کند. ممکن است برش‌های بیش از حد بزرگ و در جای نامناسب سبب شود که زیبایی اندام افراد دچار مشکل شود.

مطالب بیشتر: جای زخم لیپوماتیک

لیپوماتیک ارزان توسط چه کسانی انجام می شود؟

افرادی اقدام به انجام این کار می‌کنند که از مجوز‌های لازم در زمینه پزشکی برخوردار نیستند و می‌خواهند با جذب مخاطبان از طریق دریافت هزینه‌های اندک، معروف شوند. این افراد در واقع از تجربه و مهارت‌های بالایی برخوردار نیستند و نمی‌توانند به صورت قانونی به گرفتن مجوز‌های لازم برای ثبت مطب بپردازند. به همین دلیل به صورت غیر قانونی به عمل‌های زیبایی مشغول می‌شوند. این افراد با وعده‌های ارزان بودن و باکیفیت بودن خدمات، افکار متقاضیان را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

لیپوماتیک ارزان توسط چه کسانی انجام می شود؟

در واقع کسانی که لیپوماتیک ارزان را انجام می‌دهند، هیچگونه تخصص علمی و یا تجربی در این زمینه ندارند و نمی‌توانند به عنوان افرادی قابل اعتماد در عرصه پزشکی به فعالیت مشغول شوند. اگر کلینیکی را در تهران یافتید که در آن برای انجام این عمل هزینه‌های اندکی را از متقاضیان دریافت می‌کرد، سریعا به مراجع قانونی در این زمینه اطلاع دهید تا برخورد‌های لازم را در این خصوص انجام دهند.

مطالب بیشتر: نحوه صحیح خوابیدن بعد از لیپوماتیک

نحوه تشخیص کلینیک های ارزان قیمت با کلینیک های حرفه ای چگونه است؟

هزینه‌هایی که برای عمل لیپوماتیک ارزان از افراد دریافت می‌شود در واقع می‌تواند به حدی باشد که افراد را به سمت خود بکشاند. همانطور که می‌دانیم هزینه‌های عمل‌های زیبایی در حد متوسط رو به بالا است زیرا این عمل‌ها به دقت و مهارت بالایی نیاز دارند. به همین دلیل هزینه‌های ارزان می‌تواند غیرمتعارف باشد و باید در مورد انجام آن‌ها شک کرد. ممکن است هزینه‌ های ارزان جراحی لاغری برای هر فرد، متفاوت باشد. به این منظور باید در مورد انجام آن‌ها اطلاعات کافی را به دست آورید. کلینیک‌های زیبایی غیر قانونی و بدون مجوز متاسفانه در تهران بسیار زیاد است و شاید در وهله اول نتوانید متوجه تغییرات اساسی آن‌ها با کلینیک‌های مجاز شوید.
به همین دلیل می‌توانید در ابتدا تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه انجام دهید تا از اعتبار این کلینیک‌ها مطمئن شوید. در واقع پزشکانی که در کلینیک‌های ارزان قیمت مشغول به کار هستند افرادی غیر حرفه‌ای هستند که از جایگاه علمی برخوردار نیستند. بنابراین توجه به سوابق پزشک مربوطه نیز می‌تواند تا حدود بسیار زیادی به شما در انتخاب کلینیک معتبر و غیر حرفه‌ای کمک کند.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیپوماتیک خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code