درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

سوالات رایج درباره کاشت مو

سوالات رایج درباره کاشت مو

یکی از روش هایی که برای جوان تر به نظر رسیدن افراد وجود دارد انجام عمل کاشت مو می باشد که افراد زیادی اقدام به امتحان این روش می کنند و از انجام آن نیز بسیار راضی بوده و رضایت کافی را دارند. این روش در کشور عزیزمان ایران نیز انجام می شود.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

 

سوالات رایج درباره کاشت مو

 

کاشت مو طبیعی در ایران به صورت کاملا فرهنگی در میان مردم جا افتاده است و افراد زیادی طرفدار این روش شده اند همچنین بسیاری از مردم سوالاتی درباره ی انجام این عمل و همچنین مزایا و معایب آن دارند که به دنبال پاسخ برای این سوالات می باشند.

 

مزایای و معایب کاشت مو چیست؟

یکی از معایبی که برای کاشت مو وجود دارد به جا ماندن جای زخم در روش های قدیمی می باشد که خوشبختانه این عیب می تواند با انتخاب روش های به روزتر و همچنین انتخاب یک پزشک متخصص ترمیم موی با تجربه از میان خارج شده و شاهد از بین رفتن جای زخم پس از عمل پیوند می باشیم.

 

مزایای و معایب کاشت مو چیست؟

 

همچنین از موارد دیگری که در رابطه با معایب کاشت مو وجود دارد کبودی پس از عمل می باشد که افراد بسیار از آن ابراز نارضایتی می کردند اما باید گفت که با انجام درست و کامل نکاتی که پزشک ارائه می کند و همچنین انجام تمام و کمال مراقبت های پس از عمل می توان این کبودی ها را به حداقل رساند و آن ها را تقریبا از بین برد.

بزرگ ترین مزیتی که برای افراد پس از عمل پیوند مو به وجود می آید جوان تر شدن پس از عمل می باشد که اکثر قریب یقین افراد به همین دلیل سراغ انجام چنین عمل هایی می روند. این نکته را باید گفت که افراد پس از انجام این عمل به هدف قبل از انجام یعنی جوان تر به نظر رسیدن که اغلب به آن دست می یابند.

مشاهده مطلب
روش های کاشت مو چیست ؟

همچنین دیگر مزیت عمل کاشت مو این است که پس از عمل نیازی به مراقبت های خاص و سخت ندارند و افراد می توانند این مراقبت ها را به راحتی انجام داده و پس از گذشت دوره ی نقاهت این عمل از مزایای آن به طور کامل برخوردار گردند.

 

آیا می توان از هر مویی برای کاشت مو استفاده کرد؟

برای پاسخ به این سوال که آیا می توان از هر نوع مویی برای کاشت مو استفاده کرد یا خیر باید بگوییم که این مورد بستگی به فرد بیمار و برخی نکات دیگر دارد زیرا برخی از افراد نسبت به مو های کاشت شده ممکن است واکنش خاصی نشان ندهند و هر نوع مویی را برای کاشت پذیرا باشند اما در مقابل برخی هم وجود دارند که کاشت مو برای آن ها و همچنین انتخاب نوع بسیار سخت می باشد.

 

آیا می توان از هر مویی برای کاشت مو استفاده کرد؟

 

همچنین وجود دارند برخی از افراد که ترمیم موی آن ها بسته به وجود بانک موی سر آسان و یا سخت باشد برخی از افرادی که دارای بانک موی مناسبی می باشند معمولا می توان از موی دلخواه برای کاشت استفاده کرد ولی برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند نمی توان از هر نوع مویی برای کاشت استفاده کرد.

 

چه کسانی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

همه ی افراد جدا از جنسیت آن ها می توانند عمل کاشت مو را انجام دهند و از نتایج این عمل بهره مند شوند. این عمل حتی برای زنانی که نسبتا دارای سن بالا تری می باشند قابل انجام می باشد و می توانند با به وجود آوردن شرایط کاملا مناسب این عمل را انجام داده و از نتایج بسیار زیبایی که به وجود می آید استفاده کرده و دوباره احساس جوانی کنند.

 

چه کسانی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

 

همچنین این عمل برای افرادی که دچار طاسی شده اند قابل انجام می باشد. برخی افراد که 99 درصد آن ها را مردان تشکیل می دهند به دلیل مشکلاتی که شایع ترین آن ارثی می باشد دچار این مشکل می شوند می توانند از روش کاشت مو طبیعی برای از بین بردن مشکل طاسی خود استفاده کنند همچنین علاوه بر این موضوع افرادی که دارای مشکل کم پشتی هستند می توانند از ترمیم مو برای رفع مشکل خود کمک بگیرند.

مشاهده مطلب
آیا کاشت مو در افراد سالمند امکان پذیر است

 

بهترین روش کاشت مو چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای افراد در زمینه کاشت مو به وجود می آید مشکل انتخاب روش کاشت مو طبیعی می باشد که افراد معمولا نمی توانند یکی از روش های موجود را انتخاب کرده و اقدام به پیوند مو کنند؛ زیرا برای انتخاب باید فاکتور هایی را در نظر گرفت که ممکن است افراد در این باره اطلاعات کافی را نداشته باشند و در انتخاب یک روش برای ترمیم مو سردرگم شوند.

 

بهترین روش کاشت مو چیست؟

 

اما برای انتخاب یک روش مناسب برای پیوند مو بهتر است از پزشک متخصص در زمینه ی کاشت مو طبیعی کمک بگیرید و از وی بخواهید تا یک روش مناسب برای کاشت مو برایتان انتخاب کند. این کار به این دلیل است که پزشک متخصص در زمینه ی پیوند مو بیش تر از هر فرد دیگری دارای تجربه و همچنین مهارت می باشد و می تواند با در نظر گرفتن شرایط یک روش مناسب برای ترمیم مو انتخاب کند.

 

انتخاب بهترین پزشک برای کاشت مو طبیعی

یکی از مهم ترین کارها برای انجام عمل کاشت مو طبیعی می توان انتخاب پزشک متخصص در زمینه ی پیوند مو را در نظر گرفت. این مهم به دلیل اینکه پزشک متخصص بیش ترین تاثیر را برای موفقیت در عمل خواهد داشت و باید در انتخاب آن دقت کرد. همچنین باید گفت که پزشک متخصص در زمینه کاشت مو طبیعی می تواند به عنوان تضمین موفقیت عمل در نظر گرفته شود.

 

انتخاب بهترین پزشک برای کاشت مو طبیعی

 

برای انتخاب بهترین پزشک باید نکاتی را در نظر گرفت یکی از این نکات تجربه وی در کاشت مو می باشد که از نکات بسیار تعین کننده می باشد زیرا پزشک با تجربه می تواند در صورت به وجود آمدن مشکلات کارایی بهتری نسبت به پزشک کم تجربه داشته باشد؛ و نکته ی بعدی مهارت پزشک می باشد که از عوامل تاثیر گذار بوده و باید در زمان انتخاب پزشک برای انجام کاشت مو رعایت شود.

مشاهده مطلب
کاشت مو طبیعی و مدت زمان بی حسی بعد از آن

 

نکات مهم و اساسی دوران نقاهت کاشت مو

پس از انجام عمل کاشت مو به دلیل عوض شدن محل آن ها و به مدت 10 روز آسیب دیده و دچار ریزش می شوند. این مشکل برای همه ی افرادی که عمل پیوند مو را انجام می دهند به وجود می آید و نیازی به نگرانی و استرس خاصی نمی باشد؛ اما در صورتی که احساس کردید این ریزش و آسیب دیدگی بیش از حد می باشد باید به پزشک متخصص در زمینه ی کاشت مو طبیعی اطلاع دهید.

 

نکات مهم و اساسی دوران نقاهت کاشت مو

 

پس از عمل کاشت مو (hair transplantation) باید از قرار گرفتن زیر نور آفتاب به شدت خودداری کرده و از آن دوری کنید. همچنین علاوه بر این موضوع برخی از پزشکان از روز بعد از عمل به بیماران توصیه می کنند تا از شامپو برای شست و شوی سر خود استفاده کنند. این موضوع مانند نکته ی قبل بسیار حائز اهمیت بوده و افراد باید در انجام این دو نکته نهایت تلاش و دقت خود را به عمل بیاورند.

مو های کاشت شده تا مدت 5 الی 9 ماه شروع به شکل گیری و ضخیم شدن و همچنین رشد کردن می کنند و اگر پس از این زمان افراد شاهد ریزش مو های خود باشند احتمال این ریزش مو از سوی ناحیه هایی از سر می باشد که تحت عمل پیوند مو قرار نگرفته است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )