درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

شرایط عمل زیبایی کاشت ابرو

آشنایی با  عمل زیبایی کاشت ابرو

عمل زیبایی ” کاشت ابرو ” ، عملی که امروزه طرفداران خود را پیدا کرده است، به عنوان طبیعی ترین روش برای دستیابی به ابروهایی خوش حالت و حجیم پیشنهاد می شود.

فرایند کاشت ابرو در بین جراحی های زیبایی به عنوان یکی از کم عوارض ترین عمل ها شناخته شده است و با کمترین احتمال آسیب و خطر شما را در رسیدن به نتیجه ی مورد نظرتان یاری می کند.

با این توصیفات شرایط عمل زیبایی کاشت ابرو چیست ؟

در واقع عمل زیبایی پیوند ابرو، مطمئن ترین روش برای ترمیم حالات و حجم ابرو و از بین بردن نارضایتی های شما پیرامون وضعیت ابرویتان می باشد.

ما در این مقاله شرایط عمل زیبایی کاشت ابرو را مورد بررسی قرارداده ایم، با ما همراه باشید.

 

چه کسانی شرایط مناسبی برای انجام کاشت ابرو دارند ؟

نکته ی خوب راجع به شرایط عمل زیبایی کاشت ابرو، آن است که محدودیت هایی زیادی برای انجام آن وجود ندارد. اکثر افراد می توانند از تاثیرات شگفت انگیز آن بهره مند شوند.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

چه کسانی شرایط مناسبی برای انجام کاشت ابرو را دارند ؟

 

اما شرایطی وجود دارند که تعین کننده ی میزان موفقیت این عمل برای افراد مختلف خواهند بود:

1- سن:

غالبا در سنین کمتر از سی سالگی، الگوی ریزش ابرو در افراد تثبیت نشده است.

اگر شخصی زیر این سن اقدام به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو کند، نتیجه ی ایده آل فرایند eyebrow transplant را مشاهده خواهد کرد، اما با گذشت زمان و گذر از سن 30 سالگی، نیازمند تجدید این فرایند خواهد بود.

2- سلامت عمومی:

با اینکه عمل زیبایی کاشت ابرو، جراحی مختصر و فاقد خطرات جانبی می باشد، اما همچنان نیازمند سوابق و پیشینه های مناسب سلامتی می باشد.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

اشخاصی که از بهداشت عمومی کاملی برخوردارند، به دلایل ثابت ماندن وضعیت بدنی شان، بهترین پاسخ را به عمل eyebrow transplant خواهند داشت.

از طرفی افراد با شرایط بهداشتی و سلامتی ناپایدار مانند افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا دیابت، با توجه به اینکه میزان هورمون ها، فشار خون و سایر پارامتر های سلامتی شان متغیر است.

ممکن است قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو نیازمند پیگیری مقدماتی برای دریافت بهترین نتیجه از فرایند پیوند ابرو باشند.

3- تناسب رنگ تار موی ابرو و رنگ پوست:

اگر رنگ ابرو با رنگ پوست متناسب باشند، نتایج کاشت ابرو با پوشش مناسب تار های ابرو همراه خواهد بود. تناقض رنگ میان پوست و تارهای ابرو، موجب می شود که به تار های ابروی بیشتری برای داشتن پوشش مناسب پوست نیاز باشد.

آمادگی و مراقبت های قبل از عمل زیبایی پیوند ابرو

حال که تصمیم به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو گرفته اید، لازم است از مقدمات این عمل آگاه شوید تا بهترین شرایط را برای انجام این عمل فراهم کنید.

به نکات زیر به عنوان مهمترین مقدمات این فرایند توجه کنید:

 1. یک هفته قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو از انجام فعالیت سنگین و پر هیجان دوری کنید. شما باید تلاش کنید وضعیت بدن خود را در پایدار ترین حالت ممکن حفظ کنید.
 2. از مصرف مسکن هایی نظیر استامینوفن و ایبوپروفن پرهیز کنید. این مسکن ها رقیق کننده ی خون می باشند و ممکن است باعث افزایش شدت و مدت زمان التهاب و کبودی ناحیه ابرو بعد از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو شوند.
 3. مصرف مکمل های تقویتی را یک هفته قبل از انجام عمل پیوند ابرو قطع کنید. این مکمل های نیز اثراتی مشابه مسکن های رقیق کننده ی خون دارند.
 4. روز قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، حتما زمانی را به استحمام اختصاص دهید. چرا که بهتر است تا 24 ساعت بعد از انجام عمل استحمام نکنید.
 5. حتما از همراهی شخصی دیگر مطمئن شوید. رانندگی برای شما بعد از اتمام فرایند کاشت ابرو مجاز نمی باشد.
 6. مهم ترین نکته قبل از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو، انتخاب یک پزشک ماهر و با تجربه و کلینیکی معتبر با خدمات با کیفیت معتبر می باشد که تضمین کننده صحت انجام عمل و درست طی شدن دوران نقاهت عمل eyebrow transplant خواهد بود.
مشاهده مطلب
تقویت ابرو پس از کاشت ابرو و فواید آن

آمادگی و مراقبت های قبل از عمل زیبایی پیوند ابرو

 

شرایط دوران نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو

مهم ترین نکته ای که راجع به شرایط عمل کاشت ابرو باید بدانید، آن است که عمل پیوند مو دوره ی نقاهت و مراقبت طولانی ندارد.

اما در نظر داشته باشید که برای مشاهده ی بهترین ترین نتیجه از این عمل زیبایی لازم است صبور باشید.

کامل ترین تاثیر عمل زیبایی کاشت ابرو در بهترین حالت تا یک سال پس از اتمام این فرایند قابل مشاهده خواهد بود.

در نظر داشته باشید که عدم بروز اثر عمل زیبایی کاشت ابرو در ماه های اول به معنی نقص در انجام فرایند عمل کاشت ابرو و یا کاربردی نبودن آن نمی باشد.

بلکه با توجه به اساس، عملکرد و تغییرات پس از اتمام پروسه ی این عمل زیبایی، گذشت مدت زمان یکسال تا حصول ایده آل ترین نتیجه الزامی می باشد.

 

شرایط درون نقاهت عمل زیبایی کاشت ابرو

 

در هفته اول پس از عمل کاشت ابرو کبودی ها و التهابات جزئی در آن ناحیه قابل مشاهده است که با پایان هفته اول هیچ اثری از آن ها نخواهد ماند.

با گذشت 4 ماه از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو تغییرات بسیار جزئی و محدود در ناحیه ی ابرو قابل مشاهده است که در مقایسه با نتیجه ی کامل و تاثیر اصلی این عمل زیبایی اصلا قابل توجه نمی باشد.

بعد از اتمام یک سال از فرایند کاشت ابرو، تاثیر مفید و رضایت بخش عمل بارز می شود و تغییرات صورت و چهره ی شما کاملا قابل توجه اطرفیانتان قرار خواهد گرفت.

پس رسیدن به ابروانی خوش حالت و پرپشت نیازمند گذراندن دوره ی بازیابی یک ساله ی عمل زیبایی کاشت ابرو به طور کامل و با رعایت نکات و مراقبت های لازم می باشد.

در این صورت خود شما نیز از مشاهده ی تاثیر فوق العاده ی آن شگفت زده خواهید شد.

 

مراقبت های بعد از عمل زیبایی پیوند ابرو

توصیه های بعد از کاشت ابرو ” ، مراقبت ها و مراعاتی برای حفظ کیفیت نتیجه و تاثیر آن فرایند ضروری است.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو اقساط در چند مرحله صورت می گیرد؟

عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی کاشت ابرو نیز مانند تمام فرایند ها نیازمند رعایت مجموعه ای از نکات برای تضمین کیفیت نتیجه ی آن ها می باشند.

شما با رعایت موارد زیر می توانید، از دریافت بهترین تاثیر از عمل زیبایی کاشت ابرو مطمئن باشید.

 1. مهم ترین دوره ی مراقبتی هفته ی اول بعد از انجام این عمل زیبایی می باشد. در این هفته از انجام فعالیت های سنگین، فعالیت هایی که احتمال برخورد اجسام و اشیایی به پوست ابرو و ایجاد آسیب در اثر انجام آن وجود دارد جدا پرهیز کنید.
 2. بعد از انجام عمل کاشت ابرو ممکن است جراحات بسیار ریزی در ناحیه ی پوست ابرو ایجاد شود، نهایت مراقبت و توجه را تا ترمیم کامل پوست آن ناحیه لحاظ کنید.
 3. همواره در فواصل منظم آن ناحیه را با آب شستشو دهید و سپس ضد عفونی کنید، در غیر این صورت و در اثر بروز عفونت، تاثیر چشمگیری در کیفیت نتیجه عمل کاشت ابرو مشاهده خواهد شد.
 4. از تماس مستقیم صورت با نور آفتاب، اشعه UV و برخورد با فشار آب زیاد اجتناب کنید.
 5. در صورت بروز التهاب در ناحیه ی ابرو تا یک هفته پس از انجام عمل زیبایی پیوند ابرو از کمپرس سرد در این ناحیه استفاده کنید.
 6. در صورت تداوم اثرات تورم و التهاب در ناحیه ی ابرو بیش از یک هفته، حتما با پزشک خود در این بار مشورت کنید.
 7. استفاده از مواد آرایشی در ناحیه ی ابرو و پوست اطراف آن تا یک هفته پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ابدا توصیه نمی شود.

 

مراقبت های بعد از عمل زیبایی پیوند ابرو

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )