آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟Posted by On جولای 7, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

عمل زیبایی کاشت ابرو 

عمل زیبایی ” کاشت ابرو ” یکی از متداول ترین عمل های زیبایی است که در جامعه رواج دارد. حال سوال اینجاست که آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

علت این موضوع این است که ابرو یکی از مهمترین ویژگی های چهره محسوب شده و می تواند زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد.

عمل زیبایی Eyebrow Transplant باعث افزایش اعتماد به نفس شخص خواهد شد.

در واقع با توجه به ” هزینه کاشت ابرو ” که بسیار ناچیز می باشد نتایج خیره کننده بوده و همین موضوع دلیل استقبال افراد از این روش ترمیمی است.

با ما همراه باشید که بررسی کینم که آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

چه نیازی به کاشت ابرو وجود دارد ؟

به طور خلاصه در مورد نداشتن ابرو و نیاز به عمل زیبایی کاشت ابرو می توان گفت که اگر شما ابرو ندارید در واقع می توان گفت که هیچ چهره ای ندارید.

اگر چه این جمله کمی شدید و سخت گیرانه گفته شده است اما کافی است روبروی آینه بایستید و تصور کنید که هیچ ابرویی ندارید.

دقیقا در همین لحظه متوجه عمق فاجعه و شدت این متن خواهید شد.

این موضوع به تنهایی کافی است تا نشان داده شود ابرو ها تا چه میزان اهمیت دارند و می توانند جز ویژگی های مهم هر چهره ای محسوب شوند.

 

چه نیازی به کاشت ابرو وجود دارد؟

شما کاربران گرامی می توانید این مقاله را به صورت فایل صوتی گوش نمایید

 

در حقیقت اگر شما فردی را بدون مو ببینید شاید کمتر متعجب شوید اما اگر فردی را ببینید که ابرو ندارد مطمئنا نگاه کنجکاو شما وی را همراهی خواهد کرد.

در چنین مواقعی با توجه به اینکه ممکن است ابرو به دلایل متفاوتی از بین رود بهترین راه حل موجود عمل زیبایی کاشت ابرو خواهد بود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو روی اسکار

عمل زیبایی کاشت ابرو باعث خواهد شد تا دوباره منحنی و قوس زیبای بالای چشم شما با تار های مو پوشانده شده و ابرو هایی زیبا چهره شما را شکل دهد و جذاب نمایش دهد.

 

چشم انداز ها و موفقیت های پس از کاشت ابرو

پس از عمل زیبایی کاشت ابرو نتایج بسیاری حاصل خواهد شد، با توجه به نتیجه گیری های انجام شده که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهد شد می توان گفت که موضوع مضرات Eyebrow Transplant یک سو تفاهم بوده و به دلیل باور های غلط افراد به وجود آمده است.

البته نمی توان به دلیل تعداد بالای فواید از عوارض و مضرات موضوعی چشم پوشی کرد اما همواره با توجه به نسبی بودن امور، انجام عمل زیبایی کاشت ابرو با توجه به تخصص و مهارت پزشک می تواند بدون هیچ ضرری منجر به نتایج ایده آل گردد.

 

چشم اندازها و موفقیت های پس از کاشت ابرو

 

1. اگر شما نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو اقدام کرده باشید می توانید انتظار ابروهایی ضخیم و طبیعی را داشته باشید که پس از مدت کوتاهی شروع به رشد خواهند کرد و ظاهر شما را دچار تغییراتی بی نظیر می کنند.

2. ابرو علاوه بر مزایای ذکر شده می تواند به عنوان یک ابزار برای ارتباطات استفاده شود و در بیان احساسات و عواطف صورت نقش مهمی خواهد داشت.

در نتیجه انتظار می رود تا پس از انجام عمل زیبایی کاشت ابرو فرد در بیان احساسات خود احساس راحتی داشته باشد زیرا با استفاده از ابرو و چهره خود به کمک زبان صورت می تواند با طرف مقابل خود ارتباط برقرار کند.

3. داشتن ابرو های پر پشت و زیبا همواره باعث افزایش اعتماد به نفس و ظاهری زیبا خواهد شد.

چنین افرادی می توانند ابروی خود را حالت داده و از آن به عنوان یک المان برای زیبایی صورت خود بهره بگیرند.

در نتیجه جذابیتی قابل قبول به چهره فرد اضافه خواهد شد.

شما همواره می توانید ابروهای خود را با مداد پر رنگ تر جلوه دهید اما هیچ گاه احساسی را که با ابروی طبیعی پس از عمل زیبایی کاشت ابرو خواهید داشت را تجربه نمی کنید.

 

برخی از باورهای غلط در مورد مضرات پیوند ابرو

برخی افراد معتقد هستند که تار های موی کاشته شده پس از عمل زیبایی کاشت ابرو رشد بسیار کمی دارند اما این موضوع به نوعی یک شایعه است.

مشاهده مطلب
آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

در واقع روند رشد تارهای مو باید به صورت منظم انجام گیرد، در نتیجه باید منتظر بود تا این سیکل به درستی طی شود.

در 6 ماه اول پس از عمل زیبایی Eyebrow Transplant رشد ابرو آهسته بوده و در 6 ماه دوم افزایش خواهد یافت و روند عادی خود را پیدا خواهد کرد.

بعضی از افراد همواره نسبت به رسیدگی به ظاهر خود کمی بی میل هستند در نتیجه فکر می کنند رشد ابرو ها و نیاز به رسیدگی آن ها پس از عمل زیبایی کاشت ابرو یک ایراد خواهد بود.

 

برخی از باورهای غلط در مورد مضرات پیوند ابرو

 

اما در این بین نکته ای وجود دارد و آن نکته این است که پس از کاشت ابرو نیازی به پیرایش های مداوم نیست و می تواند به صورت عادی این کار را مانند گذشته انجام داد.

برخی دیگر معتقد هستند که عمل زیبایی Eyebrow Transplant نیاز به تکرار دارد، در این باره باید گفت که انجام مجدد عمل زیبایی کاشت ابرو کاملا اختیاری بوده و بر عهده فرد است.

تکرار کاشت ابرو تنها به جهت تکمیل فرآیند و زیبایی دو چندان نتایج Eyebrow Transplant خواهد بود و در نتیجه اجباری نیست.

در اولین مرحله از عمل زیبایی کاشت ابرو نتایج دائمی بوه و می توان شاهد زیبایی آن ها بود.

بعد ار خواندن این بخش شما میتوانید پی ببرید که آیا کاشت ابرو ضرر دارد ؟

 

فواید عمل زیبایی کاشت ابرو

همان طور که گفته شد عمل زیبایی کاشت ابرو نقش بسیار مهمی در رفع ایرادات و مشکلات ابرو ها داشته می تواند زیبایی را مجدد به افرادی که ابروی خود را به بهانه های مختلف از دست داده اند برگرداند.

از جمله فواید بسیاری که می توان برای عمل زیبایی Eyebrow Transplant در نظر گرفت موارد ذیل خواهد بود.

در نتیجه به زبان ساده تر عمل زیبایی کاشت ابرو می تواند مزایای زیر را برای افرادی که نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام کرده اند به همراه داشته باشد.

 

فواید عمل زیبایی کاشت ابرو

 

  1. اصلاح و ترمیم ظاهر ابرو های از بین رفته، کم پشت، بر افروخته و نامرتب با زاویه هایی غیر عادی
  2. بازسازی ظاهر ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو برای کسانی که به صورت ژنتیکی مستعد ریزش ابرو و یا دچار کاهش حجم ابرو هستند.
  3. کمک به بهبود ظاهر صورت و زیبایی آن برای افرادی که دچار مشکلاتی مانند تروما، سوختگی، پیری، تیروئید و غیره شده اند.
  4. طبیعی بودن نتایج حاصل از عمل زیبایی کاشت ابرو به واسطه استفاده از بانک موی پشت گردن و سر که از جنس تارهای موی خود فرد است. این موضوع همچنین می تواند باعث کاهش احتمال بروز عفونت، حساسیت و عدم سازگاری فولیکول ها شود.
  5. یک روش کاملا ایمن، سرپایی و به دور از بیهوشی عمومی برای حل مشکلات کاهش حجم و ریزش ابرو
  6. یک انتخاب مناسب تر و ایمن تر نسبت به خالکوبی و تتو ابرو، دلیل این موضوع استفاده از تارهای موی طبیعی و سازگاری بیشتر آن ها با فرد خواهد بود که در طول زمان می توان شاهد رشد ابرو پس از عمل زیبایی کاشت ابرو نیز بود.
  7. نتایج حاصل از عمل زیبایی Eyebrow Transplant کاملا دائمی بوده و بعد از یک سال می توان آن را به منظور طبیعی تر بودن و زیبایی بیشتر تکمیل نمود.
  8. کبودی و تورم ناشی از عمل زیبایی کاشت ابرو در چند روز ابتدایی پس از عمل زیبایی پیوند ابرو عادی بوده و خیلی زود رفع خواهد شد. شما می توانید به سادگی به زندگی روزمره خود بازگردید و از ابروهای جدید خود لذت ببرید.
  9. ابرو های جدید که حاصل عمل زیبایی Eyebrow Transplant هستند می تواند ظاهر و چهره شما را بسیار بهتر جلوه دهند و باعث بهبود نقص های صورت شما به خصوص ابرو گردد.
مشاهده مطلب
خارش بعد از کاشت ابروی طبیعی

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat