جراحی بینی

تاثیرات افزایش و کاهش وزن بر نتیجه عمل بینی چیست؟

تاثیرات افزایش و کاهش وزن بر نتیجه عمل بینی

تاثیرات افزایش و کاهش وزن بر نتیجه عمل بینی

امروزه افراد پس از این که عمل بینی را انجام می دهند با مشاهده ی نتایج آن تصمیمات مهم تر دیگری را برای افزایش زیبایی خود می گیرند. یکی از این تصمیمات بسیار مناسب افزایش و یا کاهش وزن پس از انجام عمل بینی می باشد که افراد درباره ی آن کمی شک و شبه دارند و می ترسند این کار بر روی زیبایی و فرم بینی آن ها تاثیر های مختلفی بگذارد.

 

تاثیرات افزایش و کاهش وزن بر نتیجه عمل بینی

آیا تغییر وزن پس از انجام عمل بینی بر روی زیبایی چهره ی فرد تاثیر منفی می گذارد؟

پس از این که عمل بینی انجام شد و در صورتی که افراد برای افزایش تناسب اندام خود بخواهند وزن خود را افزایش و یا کاهش دهند، ترس از این دارند که انجام این کار بر روی بینی عمل شده تاثیر منفی بگذارد. این ترس تا جایی ادامه می یابد که فرد از انجام اقدامات خود به صورت کامل منصرف شود و به همان طریق زندگی خود را ادامه دهد.

فارغ از مسائل زیبایی باید بگوییم به دلیل این که امروزه در کشورمان سطح مطالعه ی افراد بسیار پایین می باشد نمی توانند تصمیم های مناسب و درستی را برای انجام کار های خود بگیرند. کسانی که می خواهند هر کاری پس از انجام nose job به عمل بیاورند می توانند با مطالعه کردن تصمیمات بسیار بهتری بگیرند.

 

آیا تغییر وزن پس از انجام عمل بینی بر روی زیبایی چهره ی فرد تاثیر منفی می گذارد؟

 

افرادی که قصد دارند وزن خود را کم کنند و یا برعکس وزن خود را افزایش دهند با کمی مطالعه درباره ی ساختار بینی متوجه خواهند شد که در صورت افزایش و یا کاهش چربی بدن بینی آن ها دستخوش تغییر آنچنانی نخواهد شد زیرا بینی اصولا از غضروف و استخوان تشکیل شده و تنها مقدار کمی چربی در ناحیه پره آن قرار دارد که سبب نمی شود اندازه و یا فرم آن با افزایش و یا کاهش بینی تغییر کند.

همان طور که ذکر شد افراد در صورت داشتن مطالعه ی کافی پس از nose job می توانند مشکلات خود را در این زمینه به طور کامل از بین ببرند و همچنین تصمیم بسیار عاقلانه تری را برای خود بگیرند. اما برای اطمینان کسانیکه که با وجود دانستن مطلب فوق باز هم ترس دارند باید بگوییم که با افزایش وزن و همچنین کاهش وزن بدن، فرم و سایز بینی به هیچ عنوان تغییر نمی کند زیرا امکان این اتفاق وجود ندارد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

اما موضوعی که وجود دارد این است که افراد معمولا احساس می کنند که با افزایش وزن بینی آن ها نیز بزرگ شده است. پس از انجام عمل زیبایی بینی در صورتی که افراد وزن خود را افزایش دهند به دلیل این که سایر اجزای صورت آن ها افزایش حجم پیدا کرده است ممکن است سبب بزرگ تر دیده شدن بینی آن ها نسبت به حالت قبل شود و به نوعی آنها را دچار یک اشتباه کند حالت برعکس این موضوع نیز وجود دارد.

کاهش وزن پس از عمل بینی

کاهش وزن پس از انجام عمل بینی می تواند یکی از بزرگترین دغدغه های افراد باشد. در حالت کلی باید بگوییم که افراد در صورت داشتن عمل بینی یا نداشتن آن معمولا با این موضوع سروکار دارند و به نوعی درگیر آن می باشند. امروزه هم روش های مختلفی برای از بین بردن چربی ها و همچنین کاهش وزن وجود دارد که متقاضیان می توانند پس از nose job از آن ها استفاده کنند و به تناسب اندام دلخواه خود برسند.

 

کاهش وزن پس از عمل بینی

 

مراجعه کنندگانی که اضافه وزن دارند، زمانی که عمل بینی را انجام می دهند و با سپری کردن دوره ی نقاهت خود نتایج آن را به صورت کامل مشاهده می کنند به دلیل این که شاهد یک تغییر بسیار بزرگ در زیبایی خود هستند که سبب شده است زیبایی آن ها دو چندان شود، برای افزایش و یا کامل تر کردن این زیبایی به فکر از بین بردن چربی های اضافی خود پس از nose job و رسیدن به تناسب اندام به صورت کاملا جدی می افتند.

اما سوالی که وجود دارد این است که آیا کاهش وزن سبب به وجود آمدن مشکل و یا تاثیر منفی بر روی عمل زیبایی بینی می گردد؟ یا خیر. در پاسخ باید بگوییم افراد برای این که بتوانند به صورت کاملا اصولی و همچنین حساب شده وزن خود را کاهش دهند نیاز به یک برنامه ی کامل دارند که این برنامه برای آن ها چارچوب ها را مشخص کند و راه را برای کاهش وزن پس از عمل زیبایی بینی نشان دهد.

اما در پاسخی کوتاه باید بگوییم که کاهش وزن به هیچ عنوان بر روی عمل بینی و نتایج آن تاثیر منفی نمی گذارد. زمانی که افراد شروع به کاهش وزن پس از انجام عمل زیبایی بینی می کنند به دلیل این که دیگر اجزای صورت آن ها مانند قسمت چانه و گونه ها کاهش حجم پیدا می کند ممکن است شاهد این موضوع باشند که بینی آن ها کمی نمایان تر شده است، که علت آن کاهش حجم دیگر اجزای صورت می باشد.

برای کاهش وزن پس از عمل بینی همان طور که ذکر گردید افراد باید طبق برنامه ی قبلی و به صورت عادی رفتار کرده و با استفاده از متد انتخاب شده حرکت کنند. باید ذکر کنیم که برای افرادی که جهت از بین بردن چربی های خود برنامه خاصی ندارند معمولا مشکلات مختلفی مانند شل شدن بیش از اندازه ی پوستشان به وجود می آید و همچنین تاثیر های منفی بسیار ناچیزی بر روی جراحی زیبایی بینی گذاشته می شود.

افراد پس از این که برنامه ی کاهش وزن خود را انجام دادند شاهد زیبا تر شدن اندام های مختلف صورت خود و علاوه بر آن ها خوش فرم دیده شدن بینی خود می باشند. در صورتی که افراد بتوانند دستورات ارائه شده توسط پزشک را به صورت کامل انجام دهند به هیچ عنوان مشکلی برایشان در جهت کاهش وزن پس از عمل بینی به وجود نخواهد آمد و می توانند از آن مطمئن باشند.

افزایش وزن پس از انجام عمل بینی

پس از موضوع لاغر کردن بعد از عمل بینی باید به افزایش وزن پس از عمل بینی نیز بپردازیم و در ابتدا باید بگوییم که افزایش وزن در صورتی که مانند کاهش وزن اصولی و همچنین حساب شده باشد به هیچ عنوان مشکلی را برای افراد به وجود نخواهد آورد و برعکس نتایج بسیار خوب و همچنین زیبایی که افراد انتظار آن را دارند نصیبشان خواهد شد.

 

افزایش وزن پس از انجام عمل بینی

 

زمانی که سخن از افزایش وزن می باشد تفکر برخی ها بر این است که باید پرخوری کنند تا وزن آنها نسبت به حالت قبل بالاتر رود در حالی که این تفکر بسیار پیش پا افتاده و همچنین غلط می باشد. در صورتی که افراد پس از عمل بینی خود برای افزایش وزن شروع به پرخوری کنند در ناحیه ی شکم خود افزایش سایز خواهند داشت و در کنار آن افزایش وزن نیز خواهند داشت.

افراد در صورتی که نمی خواهند سایز شکم آن ها نسبت به حالت قبل تغییر زیادی را تجربه کند باید با استفاده از یک برنامه ی اصولی پس از انجام عمل بینی، شاهد افزایش وزن خود به صورت دلخواه و همچنین مورد انتظارشان باشند. استفاده از این برنامه ها برای افزایش وزن به شدت توصیه می گردد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button