درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو طبیعی گزینه مناسب برای درمان ابروهای کم حجم

کاشت ابرو طبیعی گزینه مناسب برای درمان ابروهای کم حجم

با گذشت زمان معیار های زیبایی و مد در جهان تغییر می کنند و همین عامل سبب می شود که هر از چند سالی یک مد جدید در دنیا رواج یابد. از جمله مواردی که از چند سال گذشته تا کنون تفاوت های عمیقی پیدا کرده است فرم و شکل ابرو های می باشد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

کاشت ابرو طبیعی گزینه مناسب برای درمان ابروهای کم حجم

در سال های اخیر معمولا همه افراد و به ویژه خانم ها دارای ابروهای نازک و کشیده بودند و به نوعی ملاکی زیبایی در آن دوران داشتن چنین ویژگی هایی در ابرو بوده است؛ اما امروزه این خصوصیت تغییر یافته است و ملاک و معیار زیبایی و مد در جهان داشتن ابروهای پرپشت و کلفت می باشد. لذا امروزه افراد بسیاری فارغ جنسیت به دنبال یافتن راهی برای افزایش پرپشتی و حجم ابرو های خود هستند.

 

چه راه هایی برای درمان ابروی کم حجم وجود دارد؟

با توجه به این که علم پزشکی و زیبایی از گذشته تا به امروز دارای پیشرفت های قابل توجهی شده است و هر روزه چیزهای جدید کشف و ابداع می شود، لذا برای اکثر مشکلات به ویژه در زمینه زیبایی روش ها و ترفند هایی وجود دارد که می تواند بسته به شرایط مختلف نیاز فرد متقاضی را به طور کامل و یا حداقل تا حدودی رفع نماید.

یکی از مشکلاتی که به ویژه در سال های اخیر دغدغه افراد بسیاری بوده است، افزایش پرپشتی و حجم موهای ابرو می باشد. برای این مشکلات، راه حل های بسیار زیادی از جمله روش های درمانی خانگی و همچنین غیر خانگی وجود دارد.

مشاهده مطلب
پس از کاشت ابرو طبیعی چه باید کرد ؟

 

چه راه هایی برای درمان ابروی کم حجم وجود دارد؟

 

روش های خانگی بسیار زیادی برای پرپشت کردن ابرو وجود دارد که از جمله مهم ترین این روش ها می تواند مواد غذایی و روغن های گیاهی برای تقویت و افزایش حجم مو های ابرو ها از آن استفاده کرد که به راحتی با یک تحقیق کوچک می توان انواع متعدد ترفند های آن را یاد گرفت.

اما مشکلی که اکثر روش های خانگی دارند این است که دارای نتایج قطعی و فوری نیستند و باید مدت زیادی را برای نتیجه گیری صبر کرد. به همین علت برخی روش غیر خانگی ابداع شده اند که علاوه بر نتایج قطعی و بسیار بهتر، سریع تر از روش های خانگی به نتیجه می رسد.

از جمله مهم ترین و معروف ترین روش هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد کاشت ابرو طبیعی می باشد. کاشت ابرو طبیعی به ویژه در طی چند سال اخیر با توجه به رشد دانش پزشکی و تکنولوژی مرتبط با آن، متد های متعدد برای آن ابداع شده است که دارای برخی مزیت های منحصر به فرد می باشد.

 

آیا حجم کم ابرو ها با کاشت ابروی طبیعی قابل درمان است؟

ابرو ها از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عضو های چهره هر شخصی می باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی و جذابیت شخص برای دیگران خواهد داشت. لذا داشتن ابرو های مطابق با معیار های زیبایی روز دنیا می تواند نظر دیگران را نسبت به چهره شخص دچار تغییرات بسیار کند.

 

آیا حجم کم ابرو ها با کاشت ابروی طبیعی قابل درمان است؟

 

امروزه بیشتر کاربران کاشت ابرو در دنیا افرادی هستند که دارای ابرو های کم پشت و کم حجم می باشند و برای درمان این مشکل به روش پیوند ابرو روی آورده اند؛ زیرا انجام ترمیم ابرو امروزه از لحاظ تجربی یک روش ثابت شده می باشد که توسط هزاران نفر در دنیا انجام شده و به نتایج مطلوبی نیز دست یافته اند.

افرادی که از کم پشتی موهای ابروی خود رضایتی ندارند و قصد دارند تا از روشی استفاده کنند که دارای نتایج مطلوب است، انتخاب روش کاشت ابرو طبیعی بهترین و هوشمندانه ترین روش رسیدن به این هدف برای آن ها می باشد؛ زیرا علاوه بر این که احتمال نتیجه گیری مثبت و دلخواه توسط فرد بالا می باشد، نتایج ماندگار و طبیعی نیز به همراه دارد که از نکات قوت پیوند ابرو به شمار می رود.

مشاهده مطلب
همه چیز درباره کاشت ابرو

 

کاشت ابروی طبیعی برای ابرو های کم حجم چه تاثیراتی دارد؟

قطعا این بخش برای بسیاری از افرادی که قصد انجام کاشت ابرو طبیعی را دارند مهم و جذاب می باشد و دوست دارند آگاهی کاملی درباره تاثیرات و نتایج حاصل از ترمیم ابرو داشته باشند. پس از انجام کاشت ابرو بر نواحی کم پشت ممکن است برای مدت کوتاهی برخی علائم و نشانه ها مانند تورم و التهاب در این ناحیه بروز یابند که پس از مدتی استراحت به طور طبیعی رفع می شوند.

 

کاشت ابروی طبیعی برای ابرو های کم حجم چه تاثیراتی دارد؟

 

در این مدت بیمار باید توجه ویژه ای به ابرو های خود داشته باشد و مراقبت های لازم پس از ترمیم ابرو را به طور کامل انجام دهد تا روند بهبودی و ریکاوری پیوند ابرو به خوبی و با سرعت به اتمام برسد.

معمولا پس از انجام کاشت ابرو بر نواحی کم پشت، موهای کاشت شده در این نواحی بعد از مدت چند هفته به طور کامل ریزش می کنند و از بین خواهند رفت که جای نگرانی نداشته و یک اتفاق طبیعی پس از پیوند ابرو محسوب می شود و جزئی از مراحل بهبودی و نقاهت کاشت ابرو به شمار می آید.

پس از این اتفاق موهای جدید در همان نواحی شروع به جوانه زدن کرده و به مرور زمان رشد می کنند که تقریبا پس از گذشت شش ماه از ترمیم ابرو نقاهت آن ها به طور کامل به اتمام خواهد رسید و در نهایت ابرو های کم پشت و کم حجم تبدیل به ابروهای پرپشت و یکدست تبدیل خواهد نمود.

 

مزیت های کاشت ابروی طبیعی برای ابروهای کم حجم

کاشت ابرو طبیعی دارای چندین مزیت قابل توجه و ویژه می باشد که برای افرادی که در انجام دادن ترمیم مو تردید دارند می تواند راهنما و یاری کننده خوبی در انتخاب آن ها داشته باشد.

مشاهده مطلب
زخم های بعد از کاشت ابرو

از جمله مزیت های محبوب کاشت ابرو، افزایش شادابی و نشاط چهره شخص می باشد و سبب زیباتر شدن و افزایش جذابیت شخص برای مخاطبان خود خواهد شد. همچنین انجام پیوند مو سبب جوان تر شدن چهره شخص می شود و می تواند سن فرد را چندین سال کمتر از سن واقعی نشان دهد.

 

مزیت های کاشت ابروی طبیعی برای ابروهای کم حجم

 

هر شخصی می تواند با انجام پیوند مو مدل و فرم دلخواه خود را در ابرو ها پیاده سازی کند و فرم آن ها را مطابق با معیار های روز دنیا تنظیم نماید.

از سایر مزیت های کاشت ابرو می توان به طبیعی بودن موهای کاشت شده اشاره نمود. موهای کاشت شده به دلیل داشتن زاویه و جهت مناسب و حالت طبیعی که دارد دارای جلوه ای طبیعی میباشد و تشخیص آن برای سایر افراد دشوار خواهد بود.

علاوه بر آن یکی از مهم ترین و بهترین نقاط قوت انجام پیوند ابرو نسبت به سایر روش های مشابه، میزان ماندگاری و دوام نتایج آن می باشد. پس از انجام ترمیم ابرو آثار و نتایج بدست آمده تا مدت های زیادی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

کاشت ابرو (eyebrow implantation) برای هر شخصی تنها در یک جلسه مراجعه به نزد پزشک متخصص به اتمام می رسد و نیازی به مراجعه های متعدد ندارد و از این بابت نسبت به روش های دیگر از جمله روش های خانگی بسیار به صرفه می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان ( کلیک کنید )