کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی بدن امکان پذیر است؟

0
(0)

کاشت ابرو با موی بدن

ابروها جز مهمی از صورت هستند که حالت چهره را نشان داده و همچنین باعث زیبایی آن می شوند. ریزش ابرو ممکن است در همه دوران زندگی اتفاق بیفتد و مطمئنا خوشایند نیست. این مشکل می تواند به عواملی همچون افزایش سن، زمینه وراثتی، بیماری های مختلف، استرس و غیره مرتبط باشد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی این مشکلات قابل حل شده و می بینیم که کاشت ابرو طبیعی ، تبدیل به یک روش نوین برای درمان ریزش ابرو در زنان و مردان شده که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.

 

کاشت ابرو با موی بدن

 

کاشت ابرو به طور خلاصه جراحی زیبایی است که فولیکول هایی را که رشد نمی کنند و یا ابروهایی را که دچار نازکی و عدم تقارن شده اند، به بهترین شکل ممکن ترمیم می کند.

با این حال برخی افراد در ناحیه پشت سر، دارای بانک موی کافی نیستند و گمان می کنند که دیگر نمی توانند صاحب ابروهایی زیبا شوند اما در این مطلب به مقوله کاشت ابروی طبیعی با موی بدن اشاره خواهیم کرد که روشی بسیار جالب تلقی می شود.

آیا پیوند ابرو با موی بدن ممکن است؟ جواب این سوال مثبت است ولی این متد نیازمند تجهیزات و امکانات خاص پزشکی است. امروزه با روش هایی مانند روش BHT می توان کاشت ابروی طبیعی با موی بدن را انجام داد.

کاشت ابرو با موی بدن نیاز به حساسیت و دقت خاصی دارد که دلیل این امر واضح است: فرآیند استخراج موهای بدن بسیار طولانی تر، پر زحمت و دشوارتر از کاشت ابرو با استفاده از موی سر است. از این جهت بهتر است این روش با متد BHT انجام بگیرد.

 

چه کسانی مناسب انجام کاشت ابرو با موی بدن هستند؟

این سوال همیشه مطرح است که آیا فرد متقاضی دارای شرایط مناسب جسمی برای انجام پیوند ابرو با موی بدن است یا نه. اگر در این خصوص مشکلی وجود داشته باشد، پزشک باید همه جوانب را بسنجد و کاشت ابرو با در نظر گرفتن این شرایط انجام شود.

 

چه کسانی مناسب انجام کاشت ابرو با موی بدن هستند؟

 

اصولا این مورد با روش BHT انجام می گیرد و اگر افراد از نظر سلامت مشکلی نداشته باشند، با انجام آنالیز ابروها، فرد، آماده کاشت شده و ضخامت و تراکم موهایی که قرار است در ناحیه ابرو کاشت شود، مشخص می شود.

با توجه به ناحیه مورد کاشت، میزان گرافت های مورد نیاز نیز ارزیابی می شود تا پزشک بتواند تصمیم درستی اتخاذ کند که آیا می تواند از سایر نواحی بدن، فولیکول های کافی برداشت کند یا خیر.

همه این مراحل به افراد متقاضی اطلاع داده می شود. همچنین افرادی که از بدو تولد دارای مشکلاتی در ناحیه ابرو بوده اند و یا پس از ریزش، امکانات رشد ابرو را نداشته اند، می توانند از مزایای کاشت ابرو با موی بدن استفاده کنند.

 

چه عواملی می تواند باعث شود کاشت ابرو با موی بدن غیر طبیعی به نظر برسد؟

مهمترین عامل برای به دست آوردن ظاهر طبیعی در کاشت ابرو با موی بدن، ایجاد کانال‌هایی با زاویه مناسب و در جهت رویش مو در ناحیه کاشت می باشد.

این کار فقط توسط یک متخصص زیبایی می تواند انجام می شود که دارای آموزش، تجربه و توانایی کافی در این زمینه را داشته باشد. در غیر این صورت، با نتايج ناخوشایند روبه رو خواهیم شد. البته انتخاب متد مناسب برای پیوند طبیعی ابرو با موی بدن نیز، در طبیعی به نظر آمدن فرآیند اثر دارد.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

آیا پیوند طبیعی ابرو با موی بدن با درد همراه است؟

هنگام کاشت ابرو با موی بدن (BHT) هیچگونه دردی احساس نمی شود؛ زیرا قبل از انجام این عمل، ناحیه مورد نظر با کرم های موضعی مخصوص، بی حس خواهد شد. ممکن است برخی افراد درد خیلی خفیفی احساس کنند، در حالی که در بعضی از افراد این درد کمی بیشتر احساس می شود.

این موضوع بسته به خصوصیات بدنی افراد دارد که با یکدیگر متفاوت است. بعد از انجام بی حسی موضعی، به مدت 6 الی 8 ساعت کوچکترین دردی احساس نخواهید کرد. از آنجا که برخی از افراد دارای گردش خون سریع هستند، ممکن است تاثیر بی حسی پس از 4-5 ساعت به تدریج از بین برود.

اگر هنوز عمل کاشت تموم نشده باشد و محل کاشت بی حسی خود را از دست بدهد، پزشک بار دیگر بی حسی موضعی اعمال خواهد کرد تا عمل را بدون هیچگونه ناراحتی پشت سر بگذارید.

 

آیا کاشت ابرو با موی بدن خطرات و عوارضی به همراه دارد؟

در طی پیوند ابروها با موی بدن، اگر فرد به بی حسی موضعی یا به موادی که جهت کنترل خونریزی مورد استفاده قرار می گیرد، واکنش آلرژیک نشان دهد، ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدی شود؛ بنابراین هنگام مشاوره با پزشک، چنین موارد مهمی باید مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت وجود هرگونه حساسیت، ابتدا باید این موضوع درمان شده و سپس با احتیاط های لازم عمل کاشت آغاز شود.

 

آیا کاشت ابرو با موی بدن خطرات و عوارضی به همراه دارد؟

 

در صورت وجود هرگونه بیماری مانند ورم مفاصل، حمله قلبی در زمان گذشته، فشار خون بالا و غیره، با پزشک خود مشورت کنید تا ریسکی شما را تهدید نکند ولی اگر خطرات موجود برطرف نشود، از کاشت ابرو صرف نظر کنید.

اگر انتظارات افراد متقاضی توسط پزشک در جلسات مشاوره کاملاً درک نشود، ممکن است نتیجه ناامید کننده ای در پی داشته باشد. بیشتر افراد تمایل دارند حالت طبیعی ابروهای خود را بعد از کاشت حفظ کنند. اگر نتیجه کاشت ابرو طبیعی نباشد، مشکلات جدی برای آن ها رقم خواهد خورد.

ممکن است بعد از کاشت، لخته های خونی ریز در نواحی کاشت مشاهده شود و 10 الی 15 روز شاهد تورم باشید. این یک روند طبیعی است که به زودی برطرف خواهد شد.

 

چه مدت پس از کاشت ابرو با موی بدن، نتیجه قابل مشاهده خواهد بود؟

ابروهای کاشته شده پس از دو هفته شروع به ریزش می کنند و این موضوع کاملا موقتی است. این ابروهای ریخته شده پس از 2 الی 3 ماه دوباره رشد خواهند کرد. ممکن است جوش های خفیفی در نواحی کاشت مشاهده کنید. همچنین ممکن است در ناحیه گیرنده (ناحیه ای از بدن که فولیکول ها گرفته شده است) خارش و قرمزی ایجاد شود که در مدت بسیار کوتاهی رفع می شود.

برای این که ابروها پرپشت شده و پوست را بپوشاند حداقل 6-8 ماه زمان لازم است. یک سال طول می کشد تا ابروهای کاشته شده از هر نظر خود را کامل کنند. استرس یک عامل مهم در تعیین روند رشد ابروها می باشد.

استرس خود یکی از عوامل ریزش ابرو است و باعث دیر رشد کردن موها و کم تراکم بودن آن ها می شود. روحیه خوب در رشد زود هنگام ابروها بسیار مؤثر است. مصرف دخانیات و الکل هم این روند را کند خواهد کرد و توصیه می کنیم از مصرف آن ها در این بازه خودداری کنید.

 

کاشت ابرو با موی بدن در چند جلسه انجام می شود؟

تعداد جلسات مورد نیاز در کاشت ابرو بسته به انتظار فرد متقاضی، بزرگ یا کوچک بودن سطح ناحیه ای که کاشت می شود، تراکم ناحیه ای که از موها از آن جا گرفته می شود و رنگ موها، می باشد. بعد از انجام آزمایشات و معاینات اولیه، تعداد جلسات مورد نیاز به افراد اطلاع داده می شود.

 

ماندگاری کاشت ابروی طبیعی با موی بدن چقدر است؟

دوام ریشه موهای کاشته شده با روش کاشت ابرو با موی بدن، به موارد زیادی بستگی دارد. هر زمان که ناحیه اهدا کننده ضعیف شود یا ریزش پیدا کند، ابروهای کاشته شده نیز مطابق با آن ضعیف می شوند. برای گرفتن نتایج بهتر، پزشک از ناحیه ای در بدن استفاده می کند که دارای موهایی مقاوم باشند. موهای سینه برای مثال جهت کاشت ابرو بسیار ایده آل هستند. البته تصمیم گیری در این باره برعهده پزشک است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button