آیا زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است ؟

آیا زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است ؟

شاید یکی از چالش هایی که ذهن بسیاری از افراد را که تمایل به زاویه سازی صورت با ” تزریق ژل به صورت ” دارند را درگیر کرده است، این موضوع باشد که آیا با تزریق ژل می توان زاویه سازی صورت را انجام داد؟ بنابراین در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید نکات جالبی را در این مورد بدست آورید.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آیا زاویه سازی صورت با تزریق ژل امکان پذیر است

 

با گذشت زمان و ایجاد تغییرات سلولی و آناتومیکی و در نتیجه از بین رفتن حجم بافت نرم، پوست به طرز چشمگیری تغییر می کند و همچنین یکی از دلایل دیگری که می تواند موجب تغییر در پوست بخصوص پوست صورت شود از دست دادن وزن است می تواند باعث ایجاد چین و چروک و خطوط ریز گردد.

بنابراین پزشکان می توانند با بهره گیری  از فناوری های جدید  و پر کننده های پوستی این میزان از تغییراتی را که بر روی پوست ایجاد می شود را برطرف نمایند.شما می توانید از طریق زاویه سازی صورت توسط Filler Injection بسیار جوان و زیبا دیده شوید.

در زاویه سازی برخی از نواحی را با تزریق ژل آن گونه که دوست دارید تغییر دهید . در حقیقت زاویه سازی صورت از طریق تزریق ژل یک روش غیر جراحی است که از آن می توانید برای زاویه دار کردن فک و صورت تان استفاده کنید.

یکی از نواحی که در زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل می توانید تغییر دهید، خط فک است  که می توانید خط فک را به سه صورت گوشه دار ، باریک یا خیلی مردانه  با Filler Injection مورد تغییر قرار دهید.

 

  تزریق ژل به لب و جذابیت چهره

 

در ابتدا به بررسی Filler Injection می پردازیم منظور از تزریق ژل چیست؟ در پاسخ می توان گفت در واقع ژل های حجمی، از موادی به نام اسید هیالورونیک تشکیل شده است  که یکی از مواد طبیعی موجود در پوست انسان است.

در حقیقت پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک یکی از محبوب ترین و در عین حال از تزریق های موقتی است که امروزه پزشکان از آن برای اصلاح نقص بافت نرم صورت استفاده می کنند.

همچنین از این نوع ژل برای کاهش میزان چین و چروک و پر نمودن گونه ها، لب ها، سوراخ ها  و همچنین قسمت هایی از بدن که بر اثر زخم گود شده است مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایایی بسیار مهم این ژل ایجاد چسبندگی و سفتی بسیار خوب به بافت پوست و یکنواختی در جذب است.

 

آیا می توان با تزریق ژل به صورت زاویه ایده آلی بخشید

 

آیا می‌توان با تزریق ژل به صورت زاویه ایده آلی بخشید ؟

می توانیم بگوییم که تزریق ژل می تواند برای ایجاد قرینه سازی در صورت نقش موثری داشته باشد. در واقع می توان گفت که Filler Injection برای از بین بردن عیوب صورت و در استخوان بندی هایی که در چانه وجود دارد می تواند بسیار پرکاربرد باشد.

کانتور صورت با استفاده از تزریق ژل در زوایایی از آن می تواند باعث جذاب تر دیده شدن شما شود. با تزریق ژل در نواحی از صورت می توانید برجسته سازی را انجام دهید. همانطور که می دانیم برجسته کردن قسمت هایی از صورت می تواند جذابیت ظاهری شما را بیشتر کند و استخوان بندی های فک پایین شما را بهتر نشان دهد.

همچنین افرادی که دارای چانه های کوچکی هستند می توانند با تزریق ژل به صورت خود، این قسمت از صورت را دارای زاویه بندی مناسب تری کنند. از آنجایی که Filler Injection به صورت می تواند در مدت کوتاهی اثرات خود را از دست بدهد و جذب بدن شود. برای این منظور هر 6 ماه یک بار باید تزریق ژل دوباره صورت گیرد.

از بین روش های متنوعی که برای زاویه سازی در صورت انجام می شود می توان گفت که تزریق ژل از نوع اسید هیالورونیک دارای بهترین ویژگی است که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد.

  ژل آلاینا - ماندگاری، هزینه و ویژگی های منحصر بفرد این برند

زاویه ای که می خواهید Filler Injection را انجام دهید باید توسط پزشک متخصص مشخص شود و بعد از آن تزریق و قرینه سازی صورت انجام گیرد. از آنجایی که این کار دارای دقت و ظرافت بسیار بالایی است همواره پزشکی را انتخاب کنید که دارای تخصص و مهارت در تزریق ژل باشد.

 

زاویه سازی صورت با تزریق ژل چگونه انجام می شود

 

زاویه سازی صورت با تزریق ژل چگونه انجام می شود ؟

از آنجایی که تزریق ژل یکی از کاربردی ترین موادی است که می توان برای زاویه سازی صورت انجام داد باید توجه کرد که نوع ژلی که مورد استفاده قرار می گیرد دارای استاندارد های جهانی برای انجام زاویه سازی در صورت باشد.

در واقع Filler Injection به راحتی و بدون هیچ گونه درد و دردسری انجام می شود. با مراجعه به کلینیک های معتبر بهداشتی که در زمینه تزریق ژل دارای فعالیت های مفیدی هستند می توانید زاویه سازی صورت را بدون ایجاد کمترین عوارضی انجام دهید.

به واسطه تزریق ژل به نقاطی از فک می توانید مانند سوپر مدل ها به نظر بیایید. این قسمت از صورت با توجه به استخوان بندی که دارد می تواند در زاویه سازی صورت نقش مهمی را داشته باشد. به همین دلیل افراد زیادی تمایل به استفاده از Filler Injection برای زاویه سازی صورت را از خود نشان می دهند.

ژل مورد نظر که در اکثر مواقع اسید هیالورونیک است توسط سرنگ و در مقدارهای مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد. پزشک مربوطه زاویه هایی را که باید تزریق را در آنجا انجام دهد را مشخص می کند و بعد از آن با زاویه ای مناسب و مورب تزریق صورت می گیرد.

برای مشاهده نتایج مورد نظر نیاز است که تا مدت چند روز منتظر بمانید تا اثرات تورم احتمالی بعد از تزریق از بین برود. همانطور که گفته شد تزریق با ژل می تواند اثرات موقتی و چند ماهه ای داشته باشد. به همین دلیل برای اینکه بخواهید زیبا به نظر بیایید انجام دوباره تزریق باید صورت گیرد. 

  معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

 

هزینه های ناشی از زاویه سازی صورت با تزریق ژل

 

هزینه های ناشی از زاویه سازی صورت با تزریق ژل

در واقع هزینه های ناشی از زاویه سازی صورت با تزریق ژل به چند فاکتور بستگی دارد که می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد.

یکی از فاکتور های مهمی که در هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل تاثیر گذار است در واقع منطقه تحت درمان است. این ناحیه قسمتی از صورت است که می خواهید در آن Filler Injection را انجام دهید.

فاکتور دوم  در میزان هزینه به جهت تزریق ژل برای زاویه سازی صورت تعداد تزریق های مورد نیاز است .

فاکتور سوم در میزان هزینه تعداد نواحی و قسمت هایی از صورت است که می بایست مورد تزریق ژل قرار گیرد.

فاکتور چهارم که در میزان هزینه تاثیر گذار است مقدار سی سی ژل می باشد که برای بیمار تزریق می شود.

آخرین فاکتوری که در مورد هزینه می توان به آن پرداخت  انتخاب پزشک متخصص و مهارت در زمینه زاویه سازی صورت با Filler Injection است که به آن برای تزریق مراجعه می کنید.

در حالت کلی می توانیم بگوییم در صورتی که یک قسمت از صورت را برای زاویه سازی با استفاده از  تزریق ژل انتخاب می کنید، در مقایسه با چند نواحی مختلف هزینه کمتری را برای زیبایی خواهید پرداخت. زیرا میزان ژل تزریقی و زمان کمتری را برای آن صرف کرده اید .

در صورتی که قسمتی از صورت را  که برای تزریق ژل به جهت  زاویه سازی انتخاب کرده اید، هر چقدر  بزرگتر و آسیب دیده تر باشد بنابراین نیازمند مقدار سی سی ژل تزریقی و زمان بیشتر است و در نتیجه می بایست هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا  و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)