لیپوماتیک

تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک چگونه انجام میشود؟

تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک چگونه انجام میشود؟

تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک

تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک می تواند به مردان و زنان در هر سنی (بسته به وضعیت جسمانی و پوست) کمک کند که بر مشکلات ظاهری ناشی از موضع های مملو از چربی اضافی غلبه کنند. پیکرتراشی به منظور کاهش یا از بین بردن نواحی سرسخت چربی که از قبل در برابر رژیم و ورزش مقاوم بوده اند، مناسب می باشد.

همچنین برای شکل دهی به بخش هایی از بدن که باید متناسب با سایر اندام ها باشد، صرف نظر از وزن شخص بسیار ایده آل است.

 

تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک

دریافت تخفیفات ویژه لیپوماتیک در کلینیک هلیا به مدت یک هفته

این عمل شامل تخلیه دائمی چربی درست از زیر سطح پوست از طریق سوراخ و با حرکات لرزشی انجام می شود، این عمل تحت بی حسی موضعی یا عمومی انجام می گیرد؛ که اغلب نیازمند یک شب اقامت در بیمارستان یا کلینیک جهت بهبودی می باشد.

به طور کلی می توان گفت هدف عمده از پیکرتراشی ایجاد شکل جدیدی است که با سایر نسبت های بدن بیمار مطابق باشد.

 

تخلیه چربی احشایی و تخلیه چربی زیر جلدی

اکثر بیمارانی که برای مشاوره تخلیه چربی مراجعه می کنند به دنبال راهی برای بازگشت حالت شکم خود به کانتور جوانتر هستند. در نتیجه عمل لیپوماتیک را در راستای دستیابی به این هدف انتخاب می کنند.

در ادامه در مورد انواع مختلف چربی موجود در بدن و روشی که باید به توجه به نوع چربی انجام داد، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

چربی احشایی که به آن چربی داخل شکمی نیز گفته می شود، چربی است که در اعماق دیواره شکم در اطراف اندام هایی مانند معده، روده ها و کبد قرار دارد. این بدان معنی است که این نمونه از چربی ها به عنوان یک پشتوانه یا تکیه گاه در پشت عضلات اندام های داخلی جای گرفته اند.

بنابراین خبر بد این است که چربی احشایی را نمی توان از طریق پیکرتراشی از بین برد. این نوع چربی در عمق زیادی قرار دارد و عیب اصلی این نوع چربی این است که افزایش این چربی می تواند به سرعت برای سلامتی ما خطرناک شود. مقادیر بالای چربی احشایی نقش مهمی در فشار خون بالا، دیابت و بیماری های قلبی دارد.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

نوع دیگری از چربی که در بدن با خود حمل می کنیم چربی زیر جلدی یا خارج از شکم نامیده می شود. این نوع همان چربی است که به طور مستقیم در زیر پوست ما ذخیره می شود و به خوبی به عمل لیپوماتیک و فرایند تخلیه چربی پاسخ می دهد. چربی زیر جلدی، چربی نامطبوعی است که اغلب پس از ورزش و رژیم غذایی هنوز میزانی از آن باقی می ماند و این مهم نیست که چقدر تلاش و ورزش می کنید.

حتی اگر تأثیر منفی بر سلامتی نگذارد، با این وجود برای اکثر مردم آزار دهنده است؛ که عمدتا در اطراف شکم، اطراف رانها، یا به شکل برآمدگی سینه در مردان دیده می شود. تخلیه چربی زیر جلدی با ترکیبی از تکنیک های پیکرتراشی با عمل مکیدن آسان است.

 

آیا لیپوماتیک به تخلیه چربی کامل منجر می شود؟

برای اینکه دریابید که آیا چربی شما به عمل لیپوماتیک یا سایر روش های پیکر تراشی بدن پاسخ خواهد داد، به بررسی های جراح نیاز دارد تا مشخص کند که بیشتر چربی بیمار احشایی است یا زیر جلدی.

همه افراد مقداری چربی احشایی دارند، اما برخی از افراد بیشتر از حد مورد نیاز نسبت به سایرین چربی احشایی دارند. این معضل در مردان به ویژه افراد مسن بیشتر دیده می شود و اغلب از آنها به عنوان شکم گلدانی یاد می شود؛ اما زنان نیز می توانند به ویژه پس از یائسگی هنگام افت سطح استروژن، این مشکل را داشته باشند.

 

 

چربی احشایی معمولاً موقع لمس کردن بسیار محکم است. یک راه خوب برای تعیین اینکه چربی احشایی دارید یا خیر این است که بایستید و ببینید که چه مقدار از برآمدگی خود را واقعاً می توانید نگه دارید. بعضی اوقات مردان متوجه می شوند که قسمت برآمدگی شکم آنها در قسمت بالایی است.

این موضوع تقریباً رایج است. مردان با چربی عمیق شکمی فوقانی هنوز هم می توانند پیکرتراشی را در ناحیه شکم تحتانی خود انجام دهند. در حالی که این مسئله به شکم فوقانی نمی پردازد، مردان اغلب تفاوت را در لباس خصوصاً با توجه به اندازه شلوار خواهند دید.

از طرف دیگر، چربی زیر پوستی به خوبی به تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک در شکم و سایر قسمت های بدن، پاسخ می دهد.

 

چه افرادی می توانند اقدام به انجام تخلیه چربی کنند؟

 1. زنان و مردان در هر سنی که بخواهند می توانند شکل بدن خود را اصلاح کنند.
 2. افرادی که نسبت های اندامی نامتعادلی دارند
 3. زن و مردی که احساس می کند محدودیت پوشیدن لباس دارد و محدودیت انتخاب انواع لباس را دارد
 4. زن و مردی که احساس می کند شکل و اندازه آن ها موجب کاهش اعتماد بنفس و ایجاد تأثیر منفی بر روابط اجتماعی آنها گشته است.
 5. مردانی که از پستان های بزرگ شده خود رنج می برند، می توانند با جراحی پیکرتراشی وضعیت خود را اصلاح کنند

 

نتایج تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک چیست؟

این نوع از روش لاغری می تواند نتایج چشمگیر و اصلاح کننده ای از شکل نامتناسب اندام را ارائه دهد. تخلیه چربی به عنوان یک روش اصلاحی، یک عمل طولانی مدت و بالقوه چالش برانگیز است. این عمل باید توسط یک جراح پلاستیک که کاملاً واجد شرایط و با تجربه است و برای عمل لیپوماتیک تسلط کافی را دارد انجام شود.

 

نتایج تخلیه چربی با عمل لیپوماتیک چیست؟

 

نتایج با تورم اجتناب ناپذیری که به دنبال تخلیه چربی با پیکرتراشی انجام می شود، همراه است. پس از کاهش تورم بعد از عمل لیپوماتیک ، پیشرفت های ظریف در کانتورینگ بدن و شکل تازه ایجاد شده تا شش ماه پس از عمل پیکرتراشی قابل مشاهده است.

 

کدام نواحی معمولاً به خوبی به عمل جراحی تخلیه چربی پاسخ می دهند؟

 1. باسن
 2. ران های بیرونی
 3. زانوهای داخلی
 4. شکم تحتانی
 5. باسن تحتانی
 6. ناحیه قفسه سینه (فقط در مردان)

 

شرایط بیمار بعد از جراحی لیپوماتیک در دوره ریکاوری چگونه است؟

چندین هفته پس از عمل، ناحیه تحت عمل جراحی کمی، کبود و دردناک است.

قرص های ضد درد همیشه برای هرگونه ناراحتی بعد از جراحی تعبیه شده اند و به بیماران توصیه می شود که در مرحله بهبودی اولیه خود تا حد ممکن تحمل کنند تا به بهبود گردش خون آنها کمک کند. این به نوبه خود به کاهش تورم و کبودی باقیمانده و بهبودی سریعتر کمک می کند.

در روزهای اول پس از ترخیص، به بیماران توصیه می شود از فعالیت زیاد که باعث فشار بیش از حد در مناطق تحت عمل جراحی شود جلوگیری کنند. در حالی که زخم های ایجاد شده ای که به خوبی در زیر پوست پنهان شده اند، هنوز هم به همان میزان توجه نیاز دارند که هر زخم قابل مشاهده در مرحله بهبودی نیاز دارد.

به منظور کمک به ترمیم بافت چربی تازه و ایجاد پوست محکم، معمولاً به بیماران توصیه می شود که از یک تا سه هفته دیگر از لباس الاستیک و فرسوده سازی استفاده کنند.

همچنین به بیماران توصیه خواهد شد که بسته به نوع کاری که انجام می دهند، مقدار مشخصی از دوره بهبودی را به کارشان برنگردند، اما معمولا باید حدود 7 تا 14 روز از کار خود فاصله بگیرند، بستگی به حجم چربی های برداشته شده و بهبود فردی تعداد روزها معین می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)