تزریق چربی

تزریق چربی به ران پا چه فوایدی دارد؟

تزریق چربی به ران پا در دسته عمل‌های زیبایی قرار می‌گیرد. از همین رو در کلینیک‌های زیبایی نرخ‌های متفاوتی برای اشخاص جهت انجام آن تعیین می‌شود. به همین دلیل هزینه تزریق چربی به ران پا برای فردی زیاد و برای فردی دیگر کم خواهد بود. از جمله مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تزریق چربی می‌توان به اجرتی پزشک، هزینه‌های مربوط به خدمات مصرفی در کلینیک یا حجم چربی مورد نیاز برای رسیدن به هدف اشاره کرد. نکته مهمی که هرگز نباید نادیده گرفته شود حساسیت بالای کار در انجام مراحل تزریق چربی است. بنابراین توصیه می‌شود الویت خود را در انتخاب پزشک و کلینیک، کیفیت بالای کار قرار دهید و هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید. کلینیک زیبایی هلیا یکی از بهترین‌های ایران در زمینه تزریق چربی بوده و برای اطلاع از هزینه دقیق تزریق چربی ران پا همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید.

تزریق چربی به ران پا

افرادی که احساس می کنند وضعیت ظاهری ران پای آن ها متناسب با سایر بخش های بدن نیست و از کوچک بودن و کم حجم بودن ران ها ناراضی هستند، می توانند تزریق چربی به ران پا را به عنوان یک فعالیت طبیعی و مناسب برای خود در نظر بگیرند. شاید تا امروز بیشتر در مورد برداشت چربی از ران شنیده باشید اما می توان این نقطه از بدن را برای انتقال چربی نیز در نظر گرفت و معضل کوچک بودن ران ها را به بهترین شکل ممکن برطرف کرد.

تزریق چربی به ران پا

پس از آن که انتقال چربی به این ناحیه انجام شد، چربی های تزریق شده با ویژگی های ناحیه جدید، هماهنگ می شوند و یک تغییر مطلوب به وجود می آورند. این فعالیت، مزایای بسیار زیادی دارد و نتایج حاصل از آن برای بسیاری از افراد، خیره کننده خواهد بود. نتایج حاصل از این فعالیت خیلی زود ظاهر می شوند و حالتی مطلوب برای ران پای شما به وجود می آورند. نتایجی که کاملا نیز طبیعی به نظر می رسند.

در تزریق چربی به ران، از چربی های بدن خود شما استفاده می شود. در حقیقت این فرآیند به استفاده از ابزار جراحی و همچنین ایمپلنت ها نیاز ندارد و همه چیز در آن به شکل طبیعی رقم می خورد. این کار موجب بالا رفتن کیفیت و همچنین افزایش احساس رضایت شما خواهد شد. اگر عادت دارید که به همه جزئیات بدن خود توجه کنید و در همه نقاط بدن خود به جذابیت مد نظر خود برسید، تزریق چربی به ران یک فعالیت بسیار ایده آل برای شما تلقی خواهد شد.

مطالب بیشتر: جدیدترین روش تزریق چربی

چه کسانی باید تزریق چربی به ران را انجام بدهند؟

افرادی که در نظر داشته اند تا با اضافه کردن وزن، حالت مطلوبی به ران های خود ببخشند اما در این زمینه شکست خورده اند و موفق به چنین کاری نشده اند و افرادی که از ران های کوچک و آسیب پذیری برخوردار هستند و این موضوع تعادل عمومی بدن آن ها را بر هم زده است، می توانند از فواید تزریق چربی به ران پا برخوردار شوند. همچنین افرادی که بین دو ران آن ها تقارن کافی وجود ندارد نیز گزینه های مناسبی برای این فعالیت خواهند بود.

چه کسانی باید تزریق چربی به ران را انجام بدهند؟

این افراد باید از وضعیت سلامتی عمومی مطلوبی برخوردار باشند و با بیماری های مزمن دست و پنجه نرم نکنند. همچنین هر مشکلی نظیر شکستگی در پا ها باید قبل از انجام فعالیت به طور کامل برطرف شود. حتی افرادی که لاغر هستند و در ظاهر ذخیره های چربی زیادی ندارند هم می توانند این فعالیت را پشت سر بگذارند. تنها افرادی که درصد چربی در بدن آن ها بیش از حد پایین است، قادر به پشت سر گذاشتن این فرآیند زیبایی نخواهند بود.

فواید تزریق چربی به ران ها

تزریق چربی یکی از بهترین، دقیق ترین و موثر ترین روش های موجود برای ایجاد شکل ظاهری مطلوب در ران ها به شمار می رود. سپری کردن این فعالیت، امتیاز های زیادی دارد و مزیت های ویژه ای را برای شما رقم خواهد زد.

1- نتایج طبیعی:

با توجه به اینکه چربی های انتقال یافته در این فرآیند از بدن خود شما گرفته می شوند، نتایج حاصل از این کار بسیار طبیعی خواهند بود. انتقال چربی به هیچ وجه ظاهری غیرطبیعی برای شما به وجود نمی آورد. برای بهبود وضعیت ظاهری ران ها، هیچ روشی طبیعی تر از تزریق چربی وجود ندارد.

2- ماندگاری بالا:

مدت زمان ماندگاری چربی ها نسبت به فیلر های تزریقی، به مراتب بیشتر است. البته به مرور زمان بخشی از این چربی ها در بدن جذب می شوند اما به طور معمول شما حتی می توانید به مدت 2 سال روی نتایج حاصل از این فعالیت حساب کنید و از امتیاز های مثبت آن برخوردار شوید. این میزان ماندگاری بسیار قابل توجه است و حتی پس از پایان آن، می توان با انجام یک تزریق دیگر همان نتایج قبلی را تکرار کرد.

 

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

3- ریسک ناچیز:

از آن جایی که بدن در مقابل چربی های منتقل شده هیچ نوع واکنش آلرژیک نشان نمی دهد و آن ها را پس نمی زند، ریسک حاصل از این فرآیند بسیار پایین خواهد بود. استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی نیز، این ریسک را کاهش خواهد داد. در مجموع تزریق چربی به ران ها، یک فعالیت بسیار امن به نظر می رسد و تهدیدی برای سلامتی شما به وجود نمی آورد.

4- صرفه اقتصادی:

البته که تزریق چربی به ران پا، یک فعالیت ارزان قیمت نیست و شما باید برای انجام این فرآیند، هزینه نسبتا بالایی پرداخت کنید اما با توجه به مدت زمان ماندگاری، این هزینه در مجموع کاملا به صرفه به نظر می رسد. شما پس از پرداخت این رقم، در زمانی بسیار طولانی از نتایج آن برخوردار می شوید و نیاز به انجام فعالیت دیگری ندارید. در نتیجه، می توان گفت که این فعالیت به لحاظ اقتصادی به سود شما خواهد بود.

5- بهبود بافت ها با سلول ها بنیادی:

از آن جایی که سلول های چربی حاوی سلول های بنیادی نیز هستند، می توان انتظار داشت که تزریق این سلول ها به یک ناحیه جدید در بدن، موجب بهبود بافت و کیفیت پوست شود. این موضوع موجب خواهد شد که به مرور زمان، شما شاهد پیشرفت قابل توجه در بافت های ناحیه تزریق باشید.

6- ریکاوری کوتاه:

دوران ریکاوری پس از تزریق چربی به ران پا، به هیچ وجه شما را به زحمت نمی اندازد و درگیری بزرگی برای شما ایجاد نمی کند. این فرآیند به طور کلی دوران ریکاوری کوتاهی دارد و روی فعالیت های عادی زندگی شما تاثیر منفی نمی گذارد.

7- ظهور سریع نتایج:

نتایج حاصل از انتقال چربی به ران پا، نسبتا زود ظاهر می شوند و شما خیلی زود متوجه یک تغییر مطلوب و ایده آل در ران های خود خواهید بود. در حقیقت شما ناچار نیستید زمان بسیار زیادی برای ظهور نتایج این فعالیت صبر کنید.

8- عوارض جانبی محدود:

تزریق چربی به ران پا، عارضه های جانبی زیادی را به شما تحمیل نمی کند. آثاری مثل قرمزی، تورم و التهاب پوستی نهایتا ظرف چند روز از بین خواهند رفت.

پس از تزریق چربی به ران پا، چه کارهایی انجام بدهیم؟

پس از تزریق چربی به ران پا، شما خیلی زود شاهد تغییرات ظاهری اولیه خواهید بود. این تغییرات پس از مدتی کوتاه، به طور کامل نمایان می شوند و شکل مطلوبی را برای ران های شما به وجود می آورند. پس از پایان فرآیند، پزشک همه اصول را برای مراقبت از نتایج کار در اختیار شما قرار می دهد. برای رسیدن به نتایج ایده آل، رعایت این اصول بسیار مهم به نظر می رسد.

پس از تزریق چربی به ران پا، چه کارهایی انجام بدهیم؟

در این دوره تنها باید با مشورت پزشک دارو مصرف کنید و از مصرف خودسرانه دارو ها بپرهیزید. همچنین باید برای چند هفته از انجام فعالیت های سنگین ورزشی، نوشیدن الکل و مصرف سیگار نیز فاصله بگیرید. شما باید از وارد شدن فشار به ران های خود جلوگیری کنید و تا جایی که می توانید، یک سبک زندگی سالم را برای خود در نظر بگیرید.

تزریق چربی به ران پا، تجربه فوق العاده ای برای شما خواهد بود. اگر همه چیز در شرایط استاندارد صورت بگیرد، یک تغییر بسیار دلچسب برای شما رقم خواهد خورد.

قابل ذکر می باشد که روش مورد استفاده در کلینیک هلیا تزریق چربی به روش میکروفت و نانوفت می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button