تزریق چربی

تزریق چربی به باسن و فرم دهی این ناحیه از بدن

داشتن هیکلی خوش فرم و ایده‌آل آرزوی تمامی افرادی است که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند. یکی از شرط‌های اصلی برای داشتن هیکل خوب، تناسب اندام است. متاسفانه افراد زیادی هستند که به دلیل داشتن هیکلی نامتقارن و نامتناسب از فرم اندام خود راضی نیستند. یکی از راحت‌ترین و موثرترین راهکارها برای رفع این مشکل تزریق چربی به باسن است. عمل تزریق چربی به باسن معمولا در یک جلسه و در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌گیرد. در نتیجه استفاده از این روش می‌توانید بدون انجام ورزش‌های سنگین و طاقت‌فرسا به فرم ایده‌آل باسن خود دست یابید. کلینیک تخصصی هلیا یکی از ارائه‌دهندگان خدمات تزریق چربی باسن بوده و تمامی افراد می‌توانند از تخصص دکتر خراسانی عزیز در این زمینه بهره ببرند. برای اطلاع از شرایط و جزئیات کار مثل هزینه تزریق چربی به باسن می‌توانید همین حالا با مشاوران ما در تماس باشید. ما نیز در این مقاله سعی کرده‌ایم تا شما کاندیدهای تزریق چربی را با مهم‌ترین نکات و بایدهای این کار آشنا کنیم.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن معمولا با نام «لیفت باسن برزیلی» شناخته می شود. این یک فعالیت مشهور در زمینه زیبایی است که در آن، چربی ها از یک نقطه در بدن گرفته شده و به باسن فرد، تزریق می شوند تا فرم ظاهری مطلوب و دلخواه فرد را به وجود بیاورند.

تزریق چربی به باسن

شاید به کمک فعالیت های ورزشی خاصی، بتوان ظاهر ایده آلی برای باسن ایجاد کرد اما تغییری که با تزریق چربی در باسن انجام می شود، به مراتب دلچسب تر است و به زمان کوتاه تری نیز نیاز خواهد داشت. در حقیقت شما به جای ماه ها و سال ها تلاش برای فرم دادن به باسن خود با حرکات ورزشی، می توانید این تغییر را با یک تزریق در زمان بسیار کوتاه ایجاد کنید.

حتما می دانید که تزریق چربی، برای ناحیه های مختلفی در بدن در نظر گرفته می شود. باسن یکی از همین نواحی است که اتفاقا تزریق کردن چربی به آن، از محبوبیت بسیار زیادی نیز در بین افراد مختلف برخوردار است. این فعالیت بسیار موثر است و نقش مهمی در رسیدن افراد به وضعیت ظاهری مطلوب خودشان ایفا می کند.

تزریق چربی به باسن چگونه انجام می شود؟

برای رسیدن به یک نتیجه طبیعی و دلچسب در لیفت باسن برزیلی، باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

 1. این فعالیت معمولا به کمک بیهوشی انجام می گیرد؛ اما در مواردی که به میزان کم تری از چربی برای انتقال نیاز است، می توان آن را با بی حسی موضعی نیز انجام داد. پس اگر به میزان زیادی از چربی نیاز داشتید، مرحله اول بیهوشی خواهد بود و در غیر این صورت، مرحله اول با بی حسی موضعی انجام می گیرد.
 2. با استفاده از تکنیکی که قبل از انجام فرآیند از سوی پزشک برای شما در نظر گرفته شده، چربی های اضافه از بدن شما استخراج می شوند. به طور معمول در روش های مدرن برداشت چربی ها، تلاش می شود تا خراش و برش خاصی روی پوست شما به وجود نیاید.
 3. چربی های برداشته شده خالص می شوند تا آمادگی لازم برای تزریق به باسن را به دست بیاورند.
 4. پزشک چربی ها را به نقاط از پیش تعیین شده در باسن، تزریق می کند. معمولا برای انجام این کار به 3 تا 5 تزریق نیاز خواهد بود. این موضوع بستگی به میزان چربی مد نظر شما برای انتقال دارد.
 5. پزشک با استفاده از کمپرس سرد، تلاش می کند تا جلوی هر نوع درد و التهاب پوستی را بگیرد. در این مرحله، لیفت باسن برزیلی با موفقیت برای شما به پایان رسیده است.

تزریق چربی به باسن، چگونه انجام می شود؟

ویژگی های مثبت تزریق چربی به باسن

 1. بر خلاف روش های دیگر فرم دادن به باسن مثل استفاده از پروتز های سیلیکونی، این فعالیت ظاهری کاملا طبیعی را برای شما به وجود می آورد. رسیدن به نتایج مطلوب و طبیعی، اولین مزیت بزرگ این فعالیت به شمار می رود.
 2. تزریق چربی به باسن، فرم ایده آلی برای باسن شما به وجود می آورد و مشکلات ظاهری آن را به طور کامل برطرف می کند.
 3. اگر تا قبل از انجام این فرآیند برای پوشیدن برخی از لباس ها با مشکل مواجه بوده اید، حالا با تعادلی که در بدن شما وجود دارد می توانید این کار را به شکل ساده تر و مطلوب تری انجام بدهید.
 4. در این فرآیند امکان بروز عفونت و واکنش آلرژیک بسیار پایین است. چرا که چربی ها در این روش از بدن خود شما گرفته می شوند و در آن از هیچگونه ماده شیمیایی و خارجی استفاده نخواهد شد.
 5. دوران رسیدن به بهبودی پس از این روش، طولانی نیست و شما خیلی زود می توانید کارهای عادی و همیشگی زندگی خود را انجام بدهید.
 6. پس از پایان این فعالیت، شما خیلی زود شاهد تغییرات مطلوب اولیه در بدن خود خواهید بود.

 

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

ریسک های احتمالی تزریق چربی به باسن

نسبت به سایر فرآیند های زیبایی، تزریق چربی به باسن ریسک بسیار پایینی دارد. با این وجود در این فعالیت هم ممکن است برخی عارضه های جانبی برای شما به وجود بیایند. احساس درد، باقی ماندن جای زخم، برخی از عفونت ها و همچنین تورم پوستی، عارضه های جانبی تزریق چربی به باسن هستند که معمولا خیلی زود از بین خواهند رفت.

بر اساس آخرین تحقیقات صورت گرفته، از هر 3000 لیفت باسن برزیلی، تنها یک مورد به مشکلات جدی می انجامد. این مشکلات معمولا تنها زمانی رخ می دهند که شما به یک مرکز غیرمجاز برای انجام این کار مراجعه می کنید. اگر تزریق چربی به باسن را زیر نظر یک پزشک معتبر در یک مرکز مجهز انجام بدهید، دیگر دلیلی برای نگرانی در مورد عوارض جانبی احتمالی این کار نخواهید داشت.

چه افرادی می توانند برای تزریق چربی به باسن اقدام کنند؟

اگر در نتیجه افزایش سن و یا تغییرات وزنی، شکل مطلوب باسن شما دستخوش تغییر شده، اگر چربی مورد نظر برای انتقال را در بدن خود دارید، اگر دائما سیگار نمی کشید و دخانیات مصرف نمی کنید، اگر در دوران بارداری به سر نمی برید، اگر وزن شما اخیرا به شدت کم یا زیاد نشده است، اگر یک سبک زندگی سالم دارید و اگر با بیماری های مختلف در زمینه های خونی، عفونی و آلرژیک روبرو نیستید، می توانید این فعالیت زیبایی را برای داشتن یک ظاهر جذاب تر، مد نظر قرار بدهید.

چه افرادی می توانند برای تزریق چربی به باسن اقدام کنند؟

تزریق چربی به باسن چه نتایجی دارد؟

همانند همه فرآیند های زیبایی دیگر، شما می بایست مراقبت های بعد از تزریق چربی به باسن را برای خود در نظر بگیرید. اگر این مراقبت ها را به درستی انجام بدهید، شانس زیادی برای رسیدن به بهترین نتایج از این فعالیت زیبایی خواهید داشت. تزریق چربی به باسن، نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به همراه خواهد داشت. شما خیلی زود متوجه تغییرات اولیه در باسن خود خواهید شد. پس از آن به مرور زمان، این تغییرات کامل تر می شوند و خودشان را به طور کامل نشان می دهند. این فعالیت، اثرات دائمی را برای شما به همراه ندارد اما ماندگاری آن، بسیار قابل توجه است. میزان دقیق ماندگای تزریق چربی به باسن البته به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. این موضوع به دلیل ویژگی های ظاهری متفاوت، در افراد مختلف شرایط متفاوتی خواهد داشت.

با این حال به طور متوسط، افراد می توانند از شش ماه تا 2 سال از نتایج حاصل از این فعالیت برخوردار شوند. پس از آن نیز می توان با انجام یک تزریق دیگر، نتایج حاصل از این فرآیند را بار دیگر تکرار کرد.

تزریق چربی به باسن چقدر هزینه دارد؟

در کنار هزینه های لازم برای انجام تزریق، شما باید هزینه هایی نظیر جابجایی و مراقبت های بعدی را نیز برای خود در نظر داشته باشید. آگاهی های تزریق چربی بسیار ارزان، معمولا چندان صادقانه نیستند و به کلینیک هایی مربوط می شوند که در آن، از پزشک متخصص تزریق چربی استفاده نخواهد شد.

همچنین این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که تزریق چربی به باسن، یک فعالیت زیبایی است و بیمه، هزینه آن را متقبل نمی شود. با این وجود به کمک یک برنامه ریزی مالی دقیق و اصولی و همچنین انتخاب یک کلینیک معتبر، این هزینه ها برای شما چندان سنگین نخواهد بود.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button