تزریق ژل

تزریق ژل به باسن مناسب کدام افراد می باشد؟

3
(2)

تزریق ژل به باسن مناسب کدام افراد می باشد؟

تزریق ژل به باسن

طبیعی به نظر می رسد که در اثر بالا رفتن سن، باسن افراد شکل و ظاهر مطلوب خود را از دست بدهد. همچنین این احتمال وجود دارد که در اثر رژیم غذایی و یا فعالیت های سنگین، حجم مطلوب باسن تحت تاثیر قرار بگیرد. در چنین مواردی می توان از تزریق ژل به باسن برای ایجاد فرم مطلوب و دلخواه در این نقطه از بدن استفاده کرد و از فواید این فعالیت زیبایی، برخوردار شد.

 

تزریق ژل به باسن

 

بعضی از افراد، فعالیت های ورزشی را مناسب ترین راه برای ایجاد یک فرم مطلوب در باسن می دانند اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تغییر حجم باسن به کمک ورزش، چندین سال طول می کشد و به حضور مستمر در تمرین های ورزشی وابستگی دارد.

روش هایی مثل جراحی نیز هم عارضه های جانبی زیادی را به شما تحمیل می کنند و هم به شدت پرهزینه هستند. روشی مانند تزریق چربی نیز با وجود مزایایی که دارد، نمی تواند یک تغییر سایز چشمگیر را برای شما ایجاد کند اما به کمک تزریق ژل، می توان یک تغییر بسیار قابل توجه را در این ناحیه از بدن رقم زد.

از یاد نبرید که تزریق ژل، تنها برای بزرگ کردن باسن صورت نمی گیرد. به کمک این فرآیند می توان به متقارن سازی و ایجاد یک فرم بسیار مطلوب در باسن کمک کرد و صاحب باسنی خوش فرم و دلخواه شد. این فعالیت عارضه جانبی چندانی ندارد و در یک زمان بسیار کوتاه نیز انجام می شود اما تاثیرات آن برای چندین ماه، همراه شما خواهند بود.

 

تزریق ژل به باسن، چگونه صورت میگیرد؟

ژل هایی که برای این فعالیت در نظر گرفته می شوند، موادی قابل تزریق هستند که به طور معمول با ترکیب های کاملا طبیعی به وجود آمده اند. ترکیب هایی مثل هیالورونیک اسید و یا کلاژن که هر دو به صورت طبیعی در بدن انسان نیز یافت می شوند.

استفاده از مواد طبیعی، شرایط را برای طبیعی تر شدن نتایج این فعالیت فراهم می کند. همچنین ممکن است از فیلر های ساخته از جنس پلی ال لاکتیک اسید همانند اسکالپترا نیز برای شما استفاده شود. این فیلر برای تزریق به باسن بسیار مناسب و ایده آل به نظر می رسد.

 

تزریق ژل به باسن، چگونه صورت میگیرد؟

 

این تزریق برای شما در زمانی کوتاه صورت می گیرد. عموما برای چنین تزریقی نیازی به بیهوشی عمومی و یا انجام تست آلرژی نیز نخواهد بود. پس از پایان تزریق، ماده ای که به بدن شما تزریق شده خیلی زود روی نقطه هدف تاثیر می گذارد. برای مثال اگر فیلر اسکالپترا را برای این کار در نظر گرفته باشید، این فیلر موجب تحریک تولید کلاژن بیشتر در پوست و افزایش حجم باسن شما خواهد شد.

شما به محض پایان تزریق از کلینیک مرخص می شوید و بلافاصله نیز شاهد رقم خوردن تغییرات اولیه خواهید بود. میزان این تغییرات، به انتظارات و سلیقه خود شما بستگی دارد. برای مثال اگر می خواهید باسن خود را چند سایز بزرگ کنید، باید ژل زیادی را برای تزریق در نظر بگیرید و اگر می خواهید صاحب باسنی متقارن شوید، ممکن است در یک سمت از باسن میزان بیشتری از ژل را تزریق کنید.

افرادی که حجم ایده آل باسن آن ها به مرور زمان از دست رفته، افرادی که بسیار لاغر هستند و از سایز باسن خود رضایت ندارند، افرادی که تقارن کافی در باسن آن ها شکل نمی گیرد و همچنین افرادی که به خاطر رژیم غذایی یا ورزش های سنگین روزمره، دیگر از حجم مطلوبی در باسن بهره نمی برند، افرادی هستند که تزریق ژل به باسن برای آن ها مناسب است و این فعالیت به آن ها پیشنهاد می شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

این افراد باید در سلامتی کامل باشند، سابقه خونریزی غیرطبیعی و طولانی مدت نداشته باشند و از بیماری های حاد و مزمن رنج نبرند. اگر افراد در دوران بارداری یا شیردهی باشند نمی توانند این فعالیت را پشت سر بگذارند و همچنین اگر افراد دائما سیگار و دخانیات مصرف کنند، این فعالیت به آن ها پیشنهاد نمی شود.

پس از مراجعه به پزشک متخصص برای انجام این فرآیند، او با انجام آزمایش هایی مشخص خواهد کرد که با توجه به وضعیت اولیه بدن شما، انجام این فرآیند چه تاثیری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

 

تزریق ژل به باسن، چه نتایجی به دنبال دارد؟

همان طور که زمان انجام تزریق ژل به باسن بسیار کوتاه است، دوران ریکاوری آن نیز اصلا طولانی نخواهد بود. در حقیقت شما به هیچ وجه پس از این فعالیت به بستری شدن نیاز ندارید و خیلی زود می‌توانید فعالیت های همیشگی زندگی خود را نیز از سر بگیرید.

این فرآیند به هیچ وجه شما را وادار به تغییر سبک و فعالیت های روزمره زندگی خود نمی کند. در این مورد شما تنها باید چند کار بسیار ساده مثل فاصله گرفتن از فعالیت های سنگین ورزشی و یا ترک سیگار و دوری از الکل را به مدت دو هفته در نظر داشته باشید تا بهترین نتایج را از این کار به دست بیاورید.

 

تزریق ژل به باسن، چه نتایجی به دنبال دارد؟

 

پس از پایان فرآیند، احساس کمی درد به همراه تورم و کبودی برای شما طبیعی است. همه این عارضه ها در زمانی حدود یک هفته به طور کامل از بین می روند تا نتایج نهایی، رفته رفته ظاهر شوند. پس از چند هفته، شما شاهد بروز نتایج نهایی حاصل از این فعالیت خواهید بود.

نتایجی که می توانند از شش ماه تا یک سال برای شما ماندگاری داشته باشند. تزریق ژل به باسن یک فرآیند با اثرات دائمی نیست اما در صورت دلخواه، شما می توانید بار دیگر با تکرار این تزریق، نتایج آن را برای خودتان تکرار کنید.

 

تزریق فیلر به باسن، چقدر هزینه دارد؟

قبل از انجام یک فعالیت زیبایی، معمولا بسیاری از افراد نگران هزینه های آن هستند. طبیعی به نظر می‌ رسد که هر فعالیت، هزینه های خاص خودش را داشته باشد اما شما باید این هزینه ها را در مقابل نتایج نهایی حاصل از کار در یک تراز منطقی قرار بدهید. همچنین باید این مورد را نیز بدانید که بیمه ها، هزینه های فرآیند های زیبایی را در شرایط عادی برای شما پرداخت نخواهند کرد.

به طور کلی عوامل زیادی در تعیین هزینه های نهایی تزریق فیلر به باسن موثر هستند. در این بین می‌ توان به میزان ژل مورد نیاز برای تزریق، فاصله شما تا کلینیک و هزینه های بستری شدن اشاره داشت. از آن جایی که این فرآیند تنها در یک مرحله انجام می شود، نسبت به فعالیت هایی مثل تزریق چربی به باسن قیمت پایین تری دارد.

در مجموع تزریق ژل باسن یک فعالیت ارزان قیمت نیست اما نسبت به جراحی های مختلفی که در این زمینه صورت می گیرد، هزینه بسیار معقول تری دارد.

بسیاری از ژل های شناخته شده در بازار، در کشورهای مختلفی تولید می شوند و به قیمت دلار به فروش می رسند. طبیعتا تغییر مداوم نرخ ارز، تاثیر زیادی روی افزایش قیمت ها دارد و هزینه های انجام این فعالیت در ایران را بالا می برد.

با این حال ایران در شمار کشورهایی است که در زمینه فعالیت های زیبایی، بسیار موفق و سطح بالا عمل می کنند و همواره روش های نوین را برای انجام این فعالیت ها مد نظر قرار می دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 3 / 5. 2

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)