تزریق ژل

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

همه چیز درباره تزریق ژل به پلک

با تزریق ژل به پلک آشنا شوید

داشتن پلک هایی زیبا و خوش فرم می تواند تاثیر زیادی در زیبایی چشم های هر فردی داشته باشد.

داشتن پلک های افتاده و همچنین چروکیده علاوه بر اینکه باعث زشتی و ناخوش آیندی چشم های شخص می شود، باعث پیر نشان دادن چهره فرد نیز می شود.

راه های مختلفی برای درمان افتادگی و چروکیدگی پلک وجود دارد و ” تزریق ژل ” نیز یکی از مناسب ترین آن ها می باشد.

با پیشرفت علم و دانش در زمینه جوان سازی و زیبایی روش ها و کاربرد های زیادی برای تزریق ژل ابداع شده است و Filler injection به پلک نیز روشی است که در آن با تزریق مقدار معینی ژل به پلک های چروکیده و افتاده، باعث رفع و درمان آن و همچنین خوش فرم شدن و افزایش زیبایی چشم خواهد شد.

 

آیا تزریق ژل به پلک امکان پذیر است ؟

تزریق ژل یکی از پر استفاده ترین اقدامات زیبایی در دنیا به شمار می رود که توسط بسیاری از پزشکان و سازمان های بهداشت و درمان از لحاظ ایمنی و تاثیر دهی مثبت تایید شده است و روزانه به تعداد زیادی در دنیا انجام می شود.

می توانیم صورت را به مانند بادکنکی تصور کنیم که به جای هوا از چربی پر شده است؛ در این صورت خالی شدن باد بادکنک را می توان به ذوب شدن چربی های صورت در اثر بالا رفتن سن، وراثت و یا عوامل دیگر دانست.

یکی از روش هایی که می توان این جاهای خالی و خطوط ایجاد شده روی پوست ناشی از کاهش و ذوب چربی های زیر پوست را پر کرد عمل زیبایی تزریق ژل می باشد که علاوه بر بهبود جنبه ظاهری، از لحاظ بهبود عملکرد بستن چشم ها نیز می تواند موثر باشد.

امروزه کاربرد های زیادی برای Filler injection به نواحی مختلف بدن ابداع شده است و از Filler injection به منظور هدف های مختلفی استفاده می شود. تزریق ژل برای پلک ها کاربرد های متفاوتی دارد و هم از لحاظ درمانی و هم به لحاظ زیبایی مورد استفاده بسیاری در سراسر دنیا استفاده می شود.

 

 

بسیاری از افرادی که دارای پلک های ضعیف و افتاده و همچنین چروکیده می باشند، می توانند با انتقال ژل به پلک های خود توسط پزشک متخصص باعث رفع چروکیدگی و افتادگی شده و فرم و شکل زیبایی به پلک های خود بدهند که هم در زیبایی چشم ها و هم در جوان سازی چهره نقش بسیار تاثیر گذاری خواهد داشت.

افراد زیادی در دنیا به طور طبیعی با افزایش سن و پیری شدن یک حلقه سیاه رنگی در ناحیه زیر چشم به وجود می آید که به عمده علت آن به دلیل کاهش کلاژن های پوست و نازک شدن پوست می باشد.

استفاده از ژل های حاوی اسید هیالورونیک در عمل زیبایی تزریق ژل این عمل را به یک روش درمانی امن و غیر تهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی برای رفع چین و چروک های سطحی اطراف چشم تبدیل کرده است که با ماندگاری حدود 1 ساله، افراد زیادی را برای استفاده از این روش تشویق کرده است.

با تزریق ژل به پلک ها می توان حجم سیاهی دور چشم را تا حد زیادی درمان کرد. بررسی آناتومی پلک ها پیش از انجام عمل زیبایی تزریق ژل بسیار حائز اهمیت است؛ لذا پزشکان متخصص پوست و مو باید توجه خاصی به نازک و حساس بودن پوست پلک نسبت به سایر نقاط بدن افراد داشته باشند.

همچنین ارتباط بسیار حساسی بین مدار چشم ها و پلک وجود دارد که در صورت به وجود آمدن هرگونه خطا یا اشتباه هنگام عمل زیبایی تزریق ژل، ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای فرد مراجعه کننده به وجود آورد.

 

انتقال ژل به پلک چگونه انجام می شود؟

طبیعتا افرادی که قصد انجام Filler injection به پلک های خود را دارند به چگونگی و نحوه انجام آن اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند بدانند که با چه روش و تکنیکی انجام می شود.

انجام انتقال ژل به پلک با توجه به این که نزدیک و مرتبط با چشم می باشد و همین عامل ممکن است در بینایی شخص تاثیر گذارد.

به همین علت نیازمند دقت و مهارت بالا و همچنین دانش گسترده در زمینه عمل های زیبایی است و باید با تکنیک و شیوه صحیح اجرا شود. پس با توجه به اهمیت آن سعی کنید پزشکی مطمئن و متبحر را انتخاب کنید.

 

انتقال ژل به پلک چگونه انجام می شود ؟

 

پزشک متخصص تعیین می کند که چه مقدار ژل باید به پلک ها تزریق شود. پس از آن معمولا ناحیه اطراف چشم را با تزریق داروی بی حس کننده موضعی، بی حس می کنند تا فرد در حین انجام تزریق ژل دچار درد و احساس ناراحتی نشود.

معمولا برای تزریق ژل به پلک ها چیزی حدود 1 سی سی از ژل مورد نیاز است ولی نمی توان گفت این مقدار برای همه یکسان است، بلکه پزشک متخصص با انجام بررسی های لازم تصمیم میگیرد که چه میزان ژل برای هر فرد نیاز است.

استفاده از این ژل های حاوی اسید هیالورونیک مزایای بسیاری را برای افراد مراجعه کننده دارد؛ ریسک بسیار پایین واکنش های آلرژیک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های ژل حاوی اسید هیالورونیک نسبت به سایر ژل ها برای رفع چین و چروک ها دانست.

این ژل ها که هنگام عمل زیبایی تزریق ژل توسط پزشک متخصص بر پوست فرد مراجعه کننده تزریق می شود، یک ماده پر کننده شفاف و چسبناک است که می توان آن را به میزان دلخواه و مورد نیاز برای هر فرد به صورت تزریقی مورد استفاده قرار داد.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

همچنین نیاز نبودن به مراقبت های ویژه بعد از انجام عمل زیبایی تزریق ژل های اسید هیالورونیک نیز یکی دیگر از مزیت هایی است که باعث شده تا استفاده از این ژل ها در کلینیک های فوق تخصصی برای رفع چین و چروک های سطحی اطراف چشم و پلک ها به مراجعه کنندگان توصیه شود.

سپس پزشک مقدار معین شده از ژل را با استفاده از سرنگ های نازک و استریل شده به صورت دقیق و هدفمند در نواحی مورد نیاز تزریق می کند. پس از تزریق ژل ممکن است پزشک برای خوش فرم کردن پلک ها و بدست آوردن نتیجه مطلوب، اطراف چشم و پلک را به آرامی ماساژ دهد.

امروزه ژل های متنوعی از لحاظ مواد اولیه و کاربرد های متفاوتشان در دسترس پزشکان متخصص برای عمل زیبایی تزریق ژل قرار دارند که می توانند آنها را در از بین بردن چین و چروک ها به کار گیرند؛ مانند ژل های حاوی اسید هیالورونیک که به طور متوسط بیش از یک سال در اطراف چشم ها باقی می مانند.

 

عوارض و خطرات تزریق ژل به پلک

داشتن عوارض جانبی و خطرات برای سلامتی هر شخصی که Filler injection را انجام می دهد به عوامل و معیار های زیادی بستگی دارد به عنوان مثال نحوه درست Filler injection و یا نوع و برند ژل مورد استفاده در تزریق ژل در احتمال بروز عوارض جانبی تاثیر زیادی دارند.

تزریق ژل نیز مانند سایر اقداماتی که برای زیبایی انجام می شود دارای عوارض جانبی می باشد که عمده آن بستگی به دانش و مهارت پزشک متخصص هر شخصی دارد و داشتن یک پزشک با تجربه و با تبحر می توان احتمال بروز عوارض جانبی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

یکی از عوارضی که Filler injection به همراه دارد و به طور عمده مربوط به نوع ژل و همچنین کیفیت تزریق ژل دارد، گلوله گلوله شدن ژل های زیر پوست بعد از چند سال می باشد که تخلیه ژل های گلوله شده در این وضعیت بسیار دشوار می باشد.

در صورتی که ابزار و مواد مورد استفاده در Filler injection ضد عفونی و استریل نباشند ممکن است پس از مدتی در ناحیه تزریق شده عفونتی بروز دهد.

لذا شما می توانید با انتخاب یک کلینیک فوق تخصصی در زمینه پوست و مو مانند کلینیک زیبایی هلیا با بهره گیری از پزشکان مجرب و استفاده از به روز ترین تجهیزات و متد ها، احتمال بروز عوارض پس از عمل زیبایی تزریق ژل را تا حد امکان کاهش داده و نتایج بهتری را از عمل زیبایی تزریق ژل به دست خواهید آورد.

برخی از این عوارض عبارتند از التهاب در ناحیه پلک ها، قرمزی و کبودی در ناحیه تزریق شده می باشد که معمولا بعد از 24 الی 48 ساعت پس از تزریق ژل از بین خواهند رفت.

 

هزینه تزریق ژل به پلک

بسیاری از کسانی که قصد دارند تزریق ژل را در پلک های خود انجام دهند حتما این سوال در ذهن آن ها ایجاد شده است که هزینه انتقال ژل به پلک ها چقدر است؟

با توجه به این که امروزه تعداد کلینیک ها و پزشکان در دنیا و به ویژه ایران افزایش یافته و همین عامل سبب ایجاد رقابت در بین کلینیک ها و پزشکان شده است، قیمت ها ممکن است در برخی از آن ها ارزان تر و یا حتی گران تر از سایر پزشکان و کلینیک ها باشد بنابراین برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل خود به دنبال ” بهترین متخصص تزریق ژل ” باشد.

اما به طور کلی هزینه های ناشی از Filler injection به پلک ها به عوامل و معیار های متفاوتی بستگی دارد و صرفا نمی توان یک قیمت واحد و مشخص برای تزریق ژل به پلک ها ارائه داد.

 

 

به عنوان مثال یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در هزینه و قیمت تزریق ژل، میزان افتادگی و چروکیدگی یا سیاهی دور چشم می باشد. هر چقدر که این میزان بیشتر باشد در نتیجه باید زمان بیشتر و همچنین ژل بیشتری برای تزریق صرف کرد.

معیار دیگری که در افزایش و کاهش هزینه ناشی از انتقال ژل به پلک تاثیر زیادی دارد این است که برای ژل های تزریقی برند ها و نوع های متفاوتی وجود دارد که هر یک فرمولاسیون متفاوتی از دیگری دارد.

به همین علت ممکن است بسته به نظر و صلاح دید پزشک ممکن است برای درمان شخص از ژل های گران قیمت و یا ارزان قیمت استفاده کند.

از عوامل دیگری که در تعیین هزینه های عمل زیبایی تزریق ژل بسیار تاثیر گذارند می توان به تخصص و تبحر پزشک ها و کادر مشاوره ای که در مرکز درمانی پوست و مو مشغول به ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هستند، اشاره کرد.

همچنین بهره مندی مرکز درمانی پوست و مو از به روز ترین متد ها و تجهیزات و موقعیت شهری و جغرافیایی کلینیک مد نظر شما، یکی دیگر از عواملی است که بر هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی تزریق ژل تاثیر بسیاری دارند.

کلام آخر …

امروزه افراد زیادی برای رفع مشکل چین و چروک های سطحی خود در اطراف چشم ها و پلک هایشان به مراکز درمانی تخصصی پوست و مو مراجعه می کنند و قصد دارند با انجام عمل زیبایی تزریق ژل ظاهر جوان و جذاب خود را بازیابند.

ما در کلینیک فوق تخصصی پوست و موی هلیا به شما کمک خواهیم کرد تا با استفاده از روش های نوینی همچون تزریق ژل یا چربی، از شر خطوط آزار دهنده و سیاهی ناراحت کننده پلک های خود خلاص شوید تا اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست آورده و به نتایج مطلوب خود از انجام عمل زیبایی تزریق ژل به پلک ها برسید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت حجم دهنده به پلک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)