تزریق ژل

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل ” های پرکننده پوستی کاربرد های مختلفی دارد و می تواند به عنوان پر کننده برای نواحی مختلفی از بدن مانند لب ها برای پروتز لب استفاده شود؛ اما تزریق ژل علاوه بر تاثیر پر کنندگی پوست تاثیرات مثبت دیگری هم بر روی پوست میگذارد.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل فقط تا آخر این هفته (تعداد محدود)

در صورتی که قصد انجام تزریق ژل پرکننده به ناحیه زیر چشم را دارید، بهتر است قبل از انجام دادن تزریق فیلرهای پرکننده پوستی با فواید filler injection پرکننده پوستی آشنایی پیدا کنید.

برای آشنایی بیشتر با تاثیرات تزریق ژل پر کننده می توانید از پزشک متخصص زیبایی هم کمک بگیرید. سعی کنید حتما با آگاهی کامل نسبت به انجام تزریق فیلرهای پرکننده به ناحیه زیر چشم اقدام کنید.

در این صورت با داشتن آمادگی کامل قبل از انجام تزریق ژل های پرکننده، می توانید احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام filler injection را تا حد زیادی کاهش دهید.

این کار باعث می شود شما با آگاهی کامل به توانید فرد مناسب برای انجام تزریق ژل خود انتخاب کنید. به این دلیل که درست انجام شدن filler injection تاثیر زیادی بر میزان تاثیر گذاری ژل ها پرکننده بر روی پوست دارد و علاوه بر آن به کاهش احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام تزریق هم کمک می کند.

 

تزریق ژل زیر چشم چه فوایدی به همراه خواهد داشت؟

همانطور که میدانید ژل های پرکننده پوستی متنوعی وجود دارد. هر کدام از این ژل ها تاثیرات مختلفی بر روی پوست می گذارند.

بنابراین هر کدام از این ژل های پرکننده فواید مختلفی را برای شما خواهند داشت. بسته به فواید و تاثیراتی که هر نوع از این ژل های پرکننده بر روی پوست ما می گذارند، برای موارد مختلفی استفاده می شوند.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

همه انواع ژل های پرکننده که در تزریق ژل های پرکننده پوستی استفاده می شوند از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید ساخته شده اند تا کمترین عارضه را بعد از انجام filler injection و پرکننده پوستی داشته باشد.

هیالورونیک اسید در بدن تمام انسان ها تولید می شود و همین امر موجب سطح صاف و ظاهر جوان پوست شده است. عدم تولید این اسید در بدن می تواند موجب پیدایش چین و چروک هایی در اطراف چشم ها و کاهش حجم پوست در آن نواحی شود.

امروزه افراد می توانند با مراجعه به مراکز درمانی تخصصی پوست و مو و مراجعه به پزشک متخصص، با انجام عمل زیبایی تزریق ژل به زیر چشم ها و یا هر منطقه دیگری از پوست که دچار چین و چروک های سطحی شده باشد را از بین ببرند و ظاهر جوان تری را به خود هدیه دهند.

یکی از مزایایی که استفاده از این ژل ها برای انجام عمل زیبایی تزریق ژل در پی خواهد داشت بی خطر بودن آن و کمترین میزان حساسیت های پوستی به ژل های حاوی اسید هیالورونیک می باشد؛ چون این ماده از جنس ماده تولید شده در بدن انسان می باشد.

با تزریق میزان بسیار اندکی از ژل اسید هیالورونیک به زیر چشم می توان به آسانی این چین و چروک ها را از بین برد. همچنین ماندگاری عمل زیبایی تزریق ژل نسبت به سایر روش های پیشین بیشتر است و تقریبا تا 9 ماه الی 1 سال ماندگاری دارد.

پر کننده یا فیلرهای موجود برای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم بر عکس تزریق بوتاکس که موجب شل شدن عضله در زیر خطوط می شوند، این خطوط و چین های موجود در زیر چشم حتی ریزترین خطوط موجود را پر میکنند.

می توان از فیلرها به عنوان حجم دهنده نیز استفاده کرد که برای حجم دهی به نقاط مختلف بدن مانند لب ها، گونه ها، چانه، فک ، باسن و سایر نقاط قابل استفاده هستند و کمترین عوارض را برای افراد در کوتاه ترین زمان در پی خواهد داشت.

همانطور که قبلا گفته شد یکی از فوایدی که ژل های پرکننده بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی به دنبال دارند پرکنندگی پوست است. به همین دلیل از این ژل های پرکننده برای پر کردن ناحیه های دارای چین و چروک پوست استفاده می کنند.

به این دلیل که بعد از افزایش سن بافت چربی زیر پوست رو به کاهش میگذارد و از بین می رود. از تزریق ژل های پرکننده پوستی برای پر کردن ناحیه ای از زیر پوست که با از بین رفتن بافت چربی آن ناحیه چین و چروک ایجاد شده است استفاده می شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق ژل خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق ژل و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

یکی از مزایای عمل زیبایی تزریق ژل به زیر چشم ها برای از بین بردن خطوط ایجاد شده هزینه نسبتا مناسب آن است که افراد زیادی را به جای استفاده از روش های دیگر و یا غیر تزریقی، به سمت تزریق فیلر ها تشویق می کند.

زیرا در صورت انتخاب روش های ارزان قیمت و یا موقتی ممکن است شما مجبور باشید در فواصل زمانی بسیار کمتر و در دفعات متعدد آنها را انجام دهید که این خود ممکن است هزینه ای بیشتر از انجام یک بار عمل زیبایی تزریق ژل را به مدت یک سال برای افراد در پی داشته باشد.

اما نمی توان هزینه دقیقی برای عمل زیبایی تزریق ژل به خطوط زیر چشم برای همه در نظر گرفت؛ زیرا تعیین هزینه عمل تزریق فیلر به عوامل متعددی همچون مارک ژل مورد استفاده، میزان استفاده از آن، میزان چروک های موجود در زیر چشم و حتی کلینیکی که به آن مراجعه می کنید بستگی داشته و برای هر شخص می تواند متفاوت باشد.

 

فواید تزریق ژل زیر چشم که سایر روش ها از آن ها عاجزند!

روش های دیگری نیز علاوه بر عمل زیبایی تزریق ژل وجود دارند که به کمک آنها می توان چین و چروک ها و خطوط سطحی روی پوست را تا حد زیادی کاهش داد اما نمی توان گفت به طور کامل از بین می روند؛ لذا می توان از آنها فقط برای مدت کوتاه چند ساعته خطوط زیر چشم را از بین برد.

این روش ها محصولات موضعی هستند که تنها قادر به ضعیف کردن خطوط بسیار سطحی هستند و برای نتیجه دهی باید در دفعات پیاپی و مداوم مصرف شوند تا کمترین تاثیر عمل زیبایی تزریق ژل را داشته باشند.

بیشتر مواد طبیعی سازنده ژل های پرکننده از موادی هستند که به طور طبیعی در سلول های بدن انسان وجود دارند. به همین دلیل بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی نسبت به انواع درمان های زیبایی دیگر تاثیر بیشتری بر روی پوست می گذارند.

در واقع شما زمانی که تزریق چربی و تزریق بوتاکس را برای ناحیه زیر چشم خود انجام می دهید فقط می توانید باعث رفع چین و چروک و یا گودی زیر چشم خود با انجام تزریق چربی و تزریق بوتاکس شوید.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

اما زمانی که تزریق ژل های پرکننده را انجام می دهید، علاوه بر رفع چین و چروک و گودی چشم تاثیرات دیگری هم در پوست خود از انجام filler injection پرکننده پوستی مشاهده می کنید. معمولا برای ناحیه زیر چشم از ژل پر کننده حاوی هیالورونیک اسید استفاده می شود.

نمونه ای از این تغییرات حاصل از انجام تزریق ژل های پرکننده برای ناحیه زیر چشم این است که بعد از گذشت مدتی از انجام filler injection پرکننده پوستی به مرور، ژل پرکننده که باعث افزایش تولید کلاژن در سلول های ناحیه زیر چشم می شود.

علاوه بر تاثیرات ژل پرکننده حاوی هیالورونیک اسید بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی بر تولید کلاژن باعث رفع خشکی و کم آبی پوست صورت هم می شود و به شادابی و رفع کدری پوست هم کمک می کند.

البته تاثیرات گفته شده زمانی است که شما از ژل های پرکننده حاوی هیالورونیک اسید برای تزریق ژل های پرکننده خود استفاده کنید. همانطور که گفته شد تاثیرات و فواید هر ژل پرکننده متفاوت با ژل های پرکننده پوستی دیگر است.

انجام عمل زیبایی تزریق ژل را می توان جزو یکی از روش های ایمن برای از بین بردن چروک های اطراف چشم دانست، البته تا زمانی که توسط یک پزشک حاذق با تخصص کافی در زمینه پوست و مو و همچنین در یک مرکز درمانی فوق تخصصی برای شما انجام دهد.

در صورتی که عمل زیبایی تزریق ژل توسط یک پزشک بی تجربه بر روی افراد مراجعه کننده انجام شود، ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای افراد به بار بیاورد. لذا انتخاب پزشک متخصص برای تزریق ژل بسیار حائز اهمیت می باشد.

فواید تزریق ژل زیر چشم دائمی است یا موقتی؟

همانطور که گفته شد در تزریق ژل های پرکننده پوستی، ژل های پر کننده پوستی از مواد طبیعی هستند؛ بنابراین زمانی که این ژل های پرکننده به بدن تزریق میشوند، بدن بعد از مدتی سعی در از بین بردن این ژل های پرکننده می کند.

تا زمانی این کار ادامه می یابد که بدن تمام ژل های پرکننده تزریق شده در طی انجام تزریق ژل های پرکننده را از بین ببرد؛ بنابراین نمی توان گفت که نتایج حاصل از انجام filler injection پرکننده پوستی دائمی است.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

اما می توان در هنگام انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی از ژل های پرکننده پوستی استفاده کرد که بیشترین ماندگاری را نسبت به بقیه ژل های پرکننده پوستی بر پوست دارند. نتایج حاصل از عمل زیبایی تزریق ژل و پرکننده های پوستی معمولا بین 6 تا 9 ماه روی ظاهر شما ماندگاری خواهند داشت.

ماندگاری نتایج حاصل از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی به موارد مختلفی وابسته است. برای مثال هر چه مقدار ژل پرکننده تزریق شده شما بیشتر باشد شما زمان بیشتری می توانید نتایج حاصل از انجام filler injection پرکننده پوستی مشاهده کنید.

در هر بار که شما به انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی اقدام می کنید، زمان ماندگاری نتایج حاصل از filler injection پرکننده پوستی شما نسبت به دفعه قبل بیشتر می شود.

طبق تحقیقات و بررسی هایی که بر روی افرادی که تحت تزریق ژل های پرکننده پوستی قرار گرفته اند انجام شده مشخص شده است که اکثر ژل های پرکننده تزریق شده در طی filler injection پرکننده پوستی معمولا تا 6 ماه ماندگاری دارند.

انواع ماسک های آبرسان و کرم های مخصوص دور چشم نیز توسط کمپانی های معتبر تولید شده اند که می توانند طبق نظر و صلاحدید پزشک متخصص پس از عمل زیبایی تزریق ژل برای مراجعه کنندگان تجویز شوند تا در ماندگاری این عمل تاثیرات مثبت داشته باشد و زمان ماندگاری را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.

در واقع عملکرد اصلی این ماسک ها به این صورت است که با آب رسانی به پوست و کمک به کلاژن سازی آن، فرایند سوخت و ساز چربی ها را کاهش داده و ژل های تزریق شده طی مدت بیشتری توسط پوست جذب خواهند شد.

تاثیرات چشمگیر تزریق ژل زیر چشم توسط متخصص

همانطور که گفته شد انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی می تواند تاثیرات مثبتی بر روی پوست شما بگذارد و باعث ترمیم پوست شما شود؛ اما این موارد تنها در مواردی صدق می کنند که filler injection پرکننده پوستی به درستی انجام شود.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

در صورتی تزریق ژل های پرکننده پوستی به درستی انجام می شود که تزریق فیلر های پرکننده پوستی توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است به دلایل پایین فرد نتواند filler injection پرکننده پوستی شما را به درستی انجام دهد.

  1. ممکن است فرد غیر متخصص نداند که چه میزان ژل پرکننده برای انجام تزریق شما مورد نیاز است و مقدار نادرستی از ژل پرکننده پوستی برای شما در ناحیه مورد نظر تزریق کند.
  2. ممکن است فرد غیر متخصص نتواند نوع ژل پرکننده پوستی مناسب برای انجام filler injection پرکننده پوستی شما را به خوبی تشخیص دهد و ژل پرکننده پوستی نادرستی برای شما تزریق کند.

در صورت موارد گفته شده نه تنها شما بعد از انجام تزریق فیلر های پرکننده پوستی تاثیرات مثبت ژل های پرکننده را بر روی پوست خود مشاهده نمی کنید بلکه حتی ممکن است با عوارض و خطرات ناشی از انجام تزریق ژل های پرکننده هم مواجه شوید.

شما می توانید با مراجعه به یک مرکز درمانی فوق تخصصی در زمینه پوست و مو مانند کلینیک هلیا تاثیرات ماندگار و با کیفیت عمل زیبایی تزریق ژل به زیر چشم را مشاهده کرده و ظاهر جذاب و زیبای خود را بازگردانید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)