آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشمPosted by On اکتبر 15, 2019

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل های پرکننده پوستی کاربرد های مختلفی دارد و می تواند به عنوان پر کننده برای نواحی مختلفی از بدن مانند لب ها برای پروتز لب استفاده شود؛ اما تزریق ژل علاوه بر تاثیر پر کنندگی پوست تاثیرات مثبت دیگری هم بر روی پوست میگذارد.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

در صورتی که قصد انجام تزریق ژل پرکننده به ناحیه زیر چشم را دارید، بهتر است قبل از انجام دادن تزریق فیلر های پرکننده پوستی با فواید filler injection پرکننده پوستی آشنایی پیدا کنید.

برای آشنایی بیشتر با تاثیرات تزریق ژل پر کننده می توانید از پزشک متخصص زیبایی هم کمک بگیرید. سعی کنید حتما با آگاهی کامل نسبت به انجام تزریق فیلر های پرکننده به ناحیه زیر چشم اقدام کنید.

در این صورت با داشتن آمادگی کامل قبل از انجام تزریق ژل های پرکننده، می توانید احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام filler injection را تا حد زیادی کاهش دهید.

این کار باعث می شود شما با آگاهی کامل به توانید فرد مناسب برای انجام تزریق ژل خود انتخاب کنید. به این دلیل که درست انجام شدن filler injection تاثیر زیادی بر میزان تاثیر گذاری ژل ها پرکننده بر روی پوست دارد و علاوه بر آن به کاهش احتمال بروز عوارض و خطرات ناشی از انجام تزریق هم کمک می کند.

 

تزریق ژل زیر چشم چه فوایدی به همراه خواهد داشت؟

همانطور که میدانید ژل های پرکننده پوستی متنوعی وجود دارد. هر کدام از این ژل ها تاثیرات مختلفی بر روی پوست می گذارند.

بنابراین هر کدام از این ژل های پرکننده فواید مختلفی را برای شما خواهند داشت. بسته به فواید و تاثیراتی که هر نوع از این ژل های پرکننده بر روی پوست ما می گذارند، برای موارد مختلفی استفاده می شوند.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

همه انواع ژل های پرکننده که در تزریق ژل های پرکننده پوستی استفاده می شوند از مواد طبیعی مانند هیالورونیک اسید ساخته شده اند تا کمترین عارضه را بعد از انجام filler injection و پرکننده پوستی داشته باشد.

مشاهده مطلب
آیا بالا بردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است

همانطور که قبلا گفته شد یکی از فوایدی که ژل های پرکننده بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی به دنبال دارند پرکنندگی پوست است. به همین دلیل از این ژل های پرکننده برای پر کردن ناحیه های دارای چین و چروک پوست استفاده می کنند.

به این دلیل که بعد از افزایش سن بافت چربی زیر پوست رو به کاهش میگذارد و از بین می رود. از تزریق ژل های پرکننده پوستی برای پر کردن ناحیه ای از زیر پوست که با از بین رفتن بافت چربی آن ناحیه چین و چروک ایجاد شده است استفاده می شود.

 

فواید تزریق ژل زیر چشم که سایر روش ها از آن ها عاجزند!

بیشتر مواد طبیعی سازنده ژل های پرکننده از موادی هستند که به طور طبیعی در سلول های بدن انسان وجود دارند. به همین دلیل بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی نسبت به انواع درمان های زیبایی دیگر تاثیر بیشتری بر روی پوست می گذارند.

در واقع شما زمانی که تزریق چربی و تزریق بوتاکس را برای ناحیه زیر چشم خود انجام می دهید فقط می توانید باعث رفع چین و چروک و یا گودی زیر چشم خود با انجام تزریق چربی و تزریق بوتاکس شوید.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

اما زمانی که تزریق ژل های پرکننده را انجام می دهید، علاوه بر رفع چین و چروک و گودی چشم تاثیرات دیگری هم در پوست خود از انجام filler injection پرکننده پوستی مشاهده می کنید. معمولا برای ناحیه زیر چشم از ژل پر کننده حاوی هیالورونیک اسید استفاده می شود.

نمونه ای از این تغییرات حاصل از انجام تزریق ژل های پرکننده برای ناحیه زیر چشم این است که بعد از گذشت مدتی از انجام filler injection پرکننده پوستی به مرور، ژل پرکننده که باعث افزایش تولید کلاژن در سلول های ناحیه زیر چشم می شود.

مشاهده مطلب
دلیل سفت شدن ژل لب چیست ؟

علاوه بر تاثیرات ژل پرکننده حاوی هیالورونیک اسید بعد از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی بر تولید کلاژن باعث رفع خشکی و کم آبی پوست صورت هم می شود و به شادابی و رفع کدری پوست هم کمک می کند.

البته تاثیرات گفته شده زمانی است که شما از ژل های پرکننده حاوی هیالورونیک اسید برای تزریق ژل های پرکننده خود استفاده کنید. همانطور که گفته شد تاثیرات و فواید هر ژل پرکننده متفاوت با ژل های پرکننده پوستی دیگر است.

 

فواید تزریق ژل زیر چشم دائمی است یا موقتی؟

همانطور که گفته شد در تزریق ژل های پرکننده پوستی، ژل های پر کننده پوستی از مواد طبیعی هستند؛ بنابراین زمانی که این ژل های پرکننده به بدن تزریق میشوند، بدن بعد از مدتی سعی در از بین بردن این ژل های پرکننده می کند.

تا زمانی این کار ادامه می یابد که بدن تمام ژل های پرکننده تزریق شده در طی انجام تزریق ژل های پرکننده را از بین ببرد؛ بنابراین نمی توان گفت که نتایج حاصل از انجام filler injection پرکننده پوستی دائمی است.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

اما می توان در هنگام انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی از ژل های پرکننده پوستی استفاده کرد که بیشترین ماندگاری را نسبت به بقیه ژل های پرکننده پوستی بر پوست دارند.

ماندگاری نتایج حاصل از انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی به موارد مختلفی وابسته است. برای مثال هر چه مقدار ژل پرکننده تزریق شده شما بیشتر باشد شما زمان بیشتری می توانید نتایج حاصل از انجام filler injection پرکننده پوستی مشاهده کنید.

در هر بار که شما به انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی اقدام می کنید، زمان ماندگاری نتایج حاصل از filler injection پرکننده پوستی شما نسبت به دفعه قبل بیشتر می شود.

طبق تحقیقات و بررسی هایی که بر روی افرادی که تحت تزریق ژل های پرکننده پوستی قرار گرفته اند انجام شده مشخص شده است که اکثر ژل های پرکننده تزریق شده در طی filler injection پرکننده پوستی معمولا تا 6 ماه ماندگاری دارند.

مشاهده مطلب
تزریق ژل یا چربی زیر چشم چیست؟

 

تاثیرات چشمگیر تزریق ژل زیر چشم توسط متخصص

همانطور که گفته شد انجام تزریق ژل های پرکننده پوستی می تواند تاثیرات مثبتی بر روی پوست شما بگذارد و باعث ترمیم پوست شما شود؛ اما این موارد تنها در مواردی صدق می کنند که filler injection پرکننده پوستی به درستی انجام شود.

 

آشنایی با فواید تزریق ژل زیر چشم

 

در صورتی تزریق ژل های پرکننده پوستی به درستی انجام می شود که تزریق فیلر های پرکننده پوستی توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است به دلایل پایین فرد نتواند filler injection پرکننده پوستی شما را به درستی انجام دهد.

  1. ممکن است فرد غیر متخصص نداند که چه میزان ژل پرکننده برای انجام تزریق شما مورد نیاز است و مقدار نادرستی از ژل پرکننده پوستی برای شما در ناحیه مورد نظر تزریق کند.
  2. ممکن است فرد غیر متخصص نتواند نوع ژل پرکننده پوستی مناسب برای انجام filler injection پرکننده پوستی شما را به خوبی تشخیص دهد و ژل پرکننده پوستی نادرستی برای شما تزریق کند.

در صورت موارد گفته شده نه تنها شما بعد از انجام تزریق فیلر های پرکننده پوستی تاثیرات مثبت ژل های پرکننده را بر روی پوست خود مشاهده نمی کنید بلکه حتی ممکن است با عوارض و خطرات ناشی از انجام تزریق ژل های پرکننده هم مواجه شوید.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat