تزریق چربی

ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

0
(0)

ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

برای اینکه بتوانید تزریق چربی را انجام دهید و به عنوان پر کننده از آن در نواحی از صورت خود که دچار چروک و یا فرورفتگی شده است، استفاده کنید، باید از طریق پزشکی متخصص این کار را انجام دهید.

 

ویژگی های دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

درخواست مشاوره رایگان تزریق چربی

Fat Injection به صورت و در نواحی مختلفی از آن برای ایجاد برجستگی انجام می گیرد. اندام های مختلفی می توانند در صورت تحت Fat Injection واقع شوند. با انتقال چربی در این نواحی زیبایی منحصر به فردی را در ظاهر خود مشاهده خواهید کرد.

 

چرا تزریق چربی به صورت، اکثرا توسط پزشکان ترجیح داده می شود؟

گاهی از دست چربی های اضافه بدن خسته می شویم و می خواهیم به هر طریقی شده، از دست آن ها راحت شویم اما فراموش می کنیم که همین چربی های اضافه، ممکن است یک روز باعث زیبایی بیشتر بدن و صورت ما شود. بافت های چربی بدنمان، خواص بی نظیری دارند که از سوی پزشکان به عنوان ماده مفید برای پرکنندگی و برجستگی اعضای بدن و صورت ترجیح داده می شوند.

بافت های چربی از لحاظ سلول های بنیادی واقعا غنی هستند. به طور مثال تقریبا 10-100 برابر مغز استخوان، سلول های بنیادی دارند که واقعا رقم اعجاب آور است. این اعداد توسط دانشمندان مورد تحقیق قرار گرفته و اثبات شده اند.

این سلول های بنیادی، قادر هستند نواحی مورد نیاز را ترمیم کنند و حتی باعث جوان سازی پوست شوند که بیشتر به همین دلیل ترجیح داده می شوند. برای مثال افرادی که دچار چین و چروک صورت شده اند تا بر اثر حادثه آسیب دیده اند، می توانند از مزایای تزریق چربی استفاده کنند.

برای تزریق و ترمیم پوست، می توان از بوتاکس و ژل هم استفاده کرد اما چربی چون پس از چند جلسه تزریق، صورت را سرزنده و شاداب می کند، بیشتر محبوب است.

 

دکتر خوب برای تزریق چربی صورت

یکی از عواملی که می تواند در روند نتیجه بخش بودن تزریق چربی موثر واقع شود، انتخاب پزشکی خوب و مناسب است که می تواند تزریق چربی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. انتقال چربی به واسطه پزشکی که در این زمینه تجربه ی کافی دارد می تواند به بهترین نحو ممکن انجام شود.

 

دکتر خوب برای تزریق چربی به صورت

 

باید ذکر کنیم که پزشکی می تواند Fat Injection را انجام دهد که دارای مجوز ها و مدارک لازم برای انجام این کار باشد. کلینیک هایی که پزشک مورد نظر، تزریق چربی را در آنجا انجام می دهد نیز تا حدود زیادی می توانند در ایجاد نتیجه ای موثر نقش مهمی داشته باشند.

برکسی پوشیده نیست که علم پزشکی با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است و روز به‌روز، متدهای جدیدی معرفی می شوند که در راه عمل تزریق چربی به صورت، باعث سهولت می شوند.

پزشکی که بتواند بر تمام این متدها تسلط داشته باشد و با سنجش شرایط مراجعه کننده، یک روش مناسب و موثر توصیه کند، قطعا اعتبار و شهرت بیشتری پیدا خواهد کرد.

در نتیجه هنگامی که به کلینیک زیبایی و تخصصی مراجعه می کنید، در وهله اول از تجهیزات و میزان تسلط پزشک متخصص، اطمینان حاصل کنید.

 

دکتر خوب برای تزریق چربی صورت چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانگونه که می دانیم هر دکتری که دارای تجربه کافی در زمینه تزریق ژل باشد می داند که باید چگونه این عمل را انجام دهد تا افراد درد و عوارض کمتری را تحمل کنند و همچنین نتایج تزریق چربی نتیجه بخش باشد.

به همین دلیل انتقال چربی که توسط پزشکی خوب صورت می گیرد را می توانید به راحتی درک کنید.

 

دکتر خوب برای تزریق چربی صورت چه ویژگی هایی دارد

 

با این وجود هر پزشکی باید دارای ویژگی هایی باشد که بتوان برای Fat Injection به او اعتماد کرد. می توانیم این ویژگیها را به صورت زیر برای شما مطرح کنیم تا بتوانید به راحتی در انتخاب پزشک مناسب خود عمل کنید.

 1.   پزشکی که دارای تجربه کاری موفق است می تواند به عنوان پزشک خوب در انتقال چربی انتخاب شود.
 2.   داشتن مدارک علمی معتبر و در حد بالا می تواند مراجعه کنندگان را مجاب کند تا برای انتقال چربی به پزشک مورد نظر مراجعه کنند.
 3.   پزشکی که با گرفتن هزینه های کمتر و مقرون به صرفه، کیفیت بالایی را در Fat Injection به بیمار ارائه می دهد می تواند پزشکی خوب باشد.
 4. پزشک خوب می تواند هنگام برداشت چربی ها، از آسیب رسیدن به بافت های چربی جلوگیری کند و این موضوع مهمی است چون تزریق بافت چربی خالص به پوست، می تواند ماندگاری بیشتر تضمین دهد.
 5.   اعتماد سازی بحثی است که باید توسط پزشک در بیمار ایجاد شود. نحوه گفت و گو و صحبت های پزشک با بیمار باید به گونه ای باشد که فرد مراجعه کنند بتواند با دکتر مورد نظر درد و دل و مانند یک دوست به اون اعتماد کند.
 6.   پزشک مورد نظر باید قبل از تزریق چربی از مراجعه کننده سوالات متفاوتی را بپرسد و آزمایشات مختلفی را بگیرد تا مطمئن شود که انتقال چربی می تواند مناسب ترین روش برای آن فرد باشد. ممکن است تزریق چربی برای فردی توصیه نشود و به جای آن روش های دیگر و بهتر برای مراجعه کننده در نظر گرفته شود.
 7. پزشک باید به وضعیت پس از تزریق مراجعه کننده هم اهمیت بدهد. بدین منظور می تواند تزریق هایی را که به چربی زیادی نیاز دارند، به جای یک جلسه، در چند جلسه انجام دهد.
 8.   پزشک خوب باید برای مخاطب خود دلسوزی کند و به حرفهایش گوش دهد تا بتواند از نظر روحی فرد را برای Fat Injection و سایر عمل های دیگر آماده کند.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

هزینه های تزریق چربی صورت زیر نظر دکتر خوب

هزینه تزریق چربی ” که توسط پزشکان مختلفی دریافت می شود می تواند دارای تفاوت های اساسی با یکدیگر باشد. ممکن است انتقال چربی در فردی دارای هزینه کمتری باشد.

 

هزینه های تزریق چربی صورت زیر نظر دکتر خوب

 

برای اینکه بتوانیم متوجه شویم که هزینه های Fat Injection در افراد بر چه اساسی صورت می گیرد می توان گفت که فاکتورهای متفاوتی در نظر گرفته می شود.

یکی از این فاکتورهای مهم در محاسبه هزینه های ناشی از انتقال چربی را می توان نواحی از صورت دانست که تحت Fat Injection واقع می شود. اگر نواحی که تزریق چربی در آنجا انجام می شود دارای محدوده وسیع تری باشد می تواند هزینه بیشتری را برای مراجعه کننده به همراه داشته باشد.

یک پزشک اگر به فکر منافع خوب باشد، هرگز عمل تزریق چربی را توصیه نمی کند و سعی می کنند فرد مراجعه کننده را تشویق کنند به بوتاکس یا فیلرهای گران قیمت روی بیاورد.

اما از آنجا که سلامت و نشاط عمومی مراجعه کننده از هرچیز دیگری بالاتر است، معمولا پزشکان خوب از چربی های بدن استفاده می کنند که هم درد ندارد و علاوه بر آن، باعث زیبایی دو چندان می شود.

همچنین نوع روشی که چربی از بدن خارج می شود و در نواحی از صورت تزریق می شود نیز می تواند در ایجاد هزینه های متفاوت در تزریق چربی نقش داشته باشد. از آنجایی که انتقال چربی از بدن خود افراد برداشته می شود ممکن است هزینه کمتری را شامل شود.

در کل خصوصیات خوب یک پزشک مناسب بسیار زیاد هستند. برای مثال پزشک می تواند برای صرفه جویی در هزینه های مراجعه کننده، توصیه کند چربی های اضافی را فریز کنند تا در مراجعه بعدی، هزینه کمتری صرف لیپوساکشن و مراحل تصفیه چربی شود.

یکی دیگر از فاکتورهایی که برای Fat Injection در نظر گرفته می شود انتخاب پزشکی است که می تواند تزریق چربی و سایر عمل های زیبایی را با مهارت بالایی انجام دهد. در صورتی که شما از پزشکی معروف در زمینه انتقال چربی استفاده و به او برای انجام این کار مراجعه کنید، این امر می تواند برای شما هزینه بیشتری را در برگیرد.

البته برخی پزشکانی که کار آنها در تزریق چربی بسیار خوب است ممکن است هزینه هایی معادل بقیه پزشکان دریافت کنند. این موضوع نمی تواند به طور حتم شما را مطمئن کند که هزینه هایی که یک پزشک خوب دریافت می کند بیشتر است.

 

تفاوت های تزریق چربی صورت زیر نظر دکتر خوب با سایر دکتر ها

تزریق چربی زیر نظر پزشک با مهارت می تواند تا حدود زیادی خیال شما را راحت کند که بعد از تزریق چربی نیاز به نگرانی در مورد عوارض احتمالی و یا نتیجه موثر نیست. زیرا پزشکی که بتواند به خوبی انتقال چربی را انجام دهد و نتیجه مورد نظر را برای مراجعه کننده ایجاد کند می تواند به عنوان پزشکی خوب نام برده شود.

 

تفاوت های تزریق چربی صورت زیر نظر دکتر خوب با سایر دکتر ها

 

یک پزشک خوب می تواند این تضمین را به شما بدهد که امکان گلوله شدن چربی در زیر پوست و احتیاج به تخلیه چربی پس از عمل، به صفر خواهد رسید. در جامعه پزشکان زیبایی، این یک مزیت محسوب می شود زیرا هر پزشکی نمی تواند به چنین حدی از تجربه دست یابد.

یک مورد دیگر، توصیه هایی است که برای مراقبت های پس از عمل به متقاضی گوشزد می کند. گاهی دیده شده پزشکان پس از عمل، توصیه های لازم را انجام نمی دهد و فردی که عمل را انجام داده، بی خبر از عواقب کارهایش، باعث خراب شدن فرم چهره و صورتش می شود. شما با مراجعه به پزشک معتبر، این تضمین را می گیرید که مشکلی بابت دوران پس از عمل نخواهید داشت.

می توانید Fat Injection را با استفاده از مهارت هایی که پزشک مورد نظر شما دارد به راحتی انجام دهید. انجام تزریق چربی به صورت نباید توسط هر پزشکی صورت گیرد. تنها پزشکانی که دارای علم و تجربه کافی هستند می توانند تزریق چربی را بدون هیچ گونه خطری برای مراجعه کنندگان انجام دهند.

برای این منظور در صورتی که پزشکی هزینه کمی در قبال Fat Injection از شما دریافت کرد صرفا به دلیل کاهش هزینه ها به او اعتماد نکنید. زیرا در صورتی که تزریق چربی با استفاده از اصول و نکات مورد نظر انجام نشود می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

با این وجود می توان تفاوت هایی را که در اثر Fat Injection توسط یک پزشک ماهر و یک پزشک ناوارد انجام می شود را به صورت زیر مورد بررسی قرار داد.

 1. پزشکی که انتقال چربی را با مهارت بالایی انجام می دهد می تواند در کمترین زمان ممکن تزریق را انجام دهد.
 2. برداشت مناسب چربی ها و جلوگیری از آسیب دیدن اعصاب و بافت های چربی
 3. نتیجه ای که بعد از تزریق چربی در صورت مشاهده می شود اگر توسط پزشکی خوب انجام گرفته باشد می تواند دارای عوارض کمتری بعد از تزریق چربی باشد.
 4. درد در هنگام Fat Injection در صورت، می تواند اتفاق نیفتد. زیرا پزشک می داند در چه زوایایی تزریق چربی را انجام دهد.
 5. اگر تزریق چربی به اشتباه صورت گرفته باشد ، تورم و قرمزی می تواند در صورت افراد مشاهده شود. برای این منظور ممکن است عفونت بعد از Fat Injection را در خود مشاهده کنید.
 6. پزشک ماهر می داند که چه توصیه هایی بعد از تزریق چربی به بیمار کند تا او بدون کوچکترین ناراحتی بعد از تزریق چربی بتواند به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازد.
 7. پزشک ناحیه‌ای از بدن متقاضی را انتخاب می کند که ماندگاری بیشتری در طول زمان دارد و خیلی زود جذب بدن نمی شود.

با وجود همه این موارد پزشکی می تواند بهترین باشد که دارای مدارک علمی معتبر و مهارت های لازم برای تزریق چربی است. در این صورت افراد بیشتری تمایل دارند که برای انجام عمل های زیبایی خود و Fat Injection به او مراجعه کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)