روش های کاشت مو طبیعی و مقایسه آن ها

روش های کاشت موی طبیعی

امروزه افراد به دلیل پیشرفت علم و به وجود آمدن دستگاه های پیشرفته برای کاشت مو، می توانند از روش های مختلف برای کاشت مو و رفع مشکلات زیبایی که برای آن ها ناشی از کم پشتی موی سر به وجود آمده است استفاده کنند و از مزایای آن برخوردار شوند.

 

بررسی و مقایسه روش های کاشت موی طبیعی

 

مردم جامعه به دلیل مشکلات ارثی و دیگر نکات که شایع ترین آن ارثی می باشد دچار کم پشتی و ریزش مو می شوند. کاشت در کشورمان به صورت فرهنگی و جا افتاده قرار گرفته و مردم می توانند به راحتی و بدون استرس و نگرانی مشکل خود را رفع کنند.

 

چه روش هایی برای کاشت مو طبیعی وجود دارد؟

روش های زیادی برای رفع مشکلات کم پشتی و طاسی افراد تا گذشته وجود داشت اما با پیشرفت علم و به روز شدن دستگاه های کاشت مو، روش های پیشرفته تر جای روش های قدیمی را رفته رفته پر کردند. امروزه کاشت مو به روش های FUT و SUT انجام می دهد که بسیار پیشرفته و توسط کلینیک های معتبر و به دست پزشکان با تجربه انجام می شود.

کاشت مو به روش FUT در این روش بخشی از پوست سر دارای بانک موی خوبی نسبت به نواحی دیگر می باشد به کل از جای خود بریده شده و به ناحیه ی مورد نیاز پیوند زده می شود. این روش نسبت به روش دیگر کمی نیاز به زحمت بیشتری د دوره نقاهت و قبل از عمل دارد و همچنین خون ریزی نسبتا بیشتری در مقابل با روش SUT دارد و باید این نکات را در زمان ترمیم مو در نظر بگیرید.

روش SUT برای کاشت مو را می توان نسبت به روش قبلی کمی بهتر دانست و این روش به دلیل کاشت تعداد موی بیشتر نسبت به روش های دیگر برتر دانست. در این روش برای کاشت مو طبیعی نیازی به درد زیاد دیده نمی شود و همچنین دوره نقاهت و مراقبت های نسبتا کمتری در مقابل با روش قبلی نیاز است همچنین ترمیم مو به این روش طرفدار بیشتری نیز دارد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

بررسی تفاوت های کاشت موی طبیعی در روش های مختلف

دو روش برای کاشت مو طبیعی برای رفع مشکلات که برای افراد مختلف به وجود آمده است معرفی شد. این دو روش نسبت به یکدیگر دارای تفاوت هایی هستند که باید با آن ها اشاره کنیم این تفاوت ها معمولا در نوع عمل، دوره نقاهت و مراقبت های قبل و بعد از عمل می باشد.

کلینیک های مجاز کاشت مو چه ویژگی هایی دارند ؟

روش FUT نسبت به SUT کمی ضعیف تر می باشد. این اظهار نظر در یک چهار چوب کلی و توسط پزشکان و دانشمندان نیز اثبات شده است. این دو روش امروزه بیشتر از دیگر روش ها مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد.

 

بررسی تفاوت های کاشت موی طبیعی در روش های مختلف

 

در روش FUT فرد بیمار کمترین عوارض را نسبت به کاشت مو به روش SUT متحمل می شود. همچنین در روش FUT دوره نقاهت کمتری نسبت به روش SUT می گذرانیم و در یک جمع بندی می توان گفت که انجام کاشت مو به روش FUT نسبت به SUT کمی راحت تر بوده و فرد بیمار درد کمتری را پشت سر می گذارد. برای مقایسه این دو روش می توانید از کسانی که این روش ها را انجام داده اند نیز پرسش هایی را انجام دهید.

 

کدام یک از روش ها بهترین نتیجه را در کاشت مو خواهند داشت؟

برای اینکه بتوانیم بگوییم کدام یک از روش های پیوند می تواند بهترین نتیجه را بدهد باید از فاکتور مختلفی برای این اظهار برخوردار باشیم این اتفاق زمانی رخ می دهد که فرد با پزشک متخصص درباره خواسته های خود حرف هایی را بزند تا پزشک بتواند میزان نتیجه گیری فرد از انجام پیوند مو را برای فرد ارائه دهد.

برای اینکه بتوانید بهترین روش را برای کاشت مو  انتخاب کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز از آن بگیرید باید طی مشاوره هایی که با پزشک درباره این موضوع گفت و گو هایی را کرده و پس از آن فرد بیمار با استفاده از تحقیقاتی که انجام می دهد بتواند روش مناسب برای کاشت مو را انتخاب و بهترین نتیجه را از آن بگیرد.

کشیدن سیگار و مصرف الکل بعد از کاشت مو

با توجه به نکات ذکر شده فرد بیمار زمانی می تواند بهترین نتیجه را از ترمیم مو های خود بگیرد که همه نکات ذکر شده و همچنین مواردی را که توسط پزشک متخصص برای وی گوش زد می شود را رعایت کرده و بیشترین تلاش و نهایت دقت را برای آن به عمل بیاورد.

 

مقایسه روش های مختلف کاشت مو در شرایط متفاوت

برای افراد مختلف روش های متفاوتی در شرایط مختلف انتخاب می شود که این شرایط و روش ها برای فرد با در نظر گرفتن مدارک همچنین با در نظر گرفتن شرایط فرد بیمار انتخاب می شود. باید این نکات را جدی گرفت تا علاوه بر داشتن یک عمل موفقیت آمیز فرد به خواسته ای که قبل از ترمیم مو داشت برسد و رضایت خود را از عمل کاشت مو داشته باشد.

 

مقایسه روش های مختلف کاشت مو در شرایط متفاوت

 

برای انتخاب روش مناسب و همچنین برخورداری از شرایط مناسب نقش پزشک متخصص و کلینیک معتبر بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد؛ بنابراین باید در انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص که دارای مهارت بسیار بالا و همچنین تجربه لازم و کافی است باید دقت لازم را داشته باشیم تا عمل خود را به نوعی بیمه کرده و از موفقیت آن اطمینان حاصل کنیم.

 

هزینه های روش های مختلف کاشت موی طبیعی چقدر است؟

هزینه به وجود آمده ناشی از کاشت مو برای افراد مختلف متفاوت می باشد زیرا افراد در بسیاری از نکات با یکدیگر تفاوت هایی را دارند که باعث به وجود آمدن فاکتور هایی برای پیوند مو می شوند و این فاکتور ها باعث منحصر به فرد بودن مبالغ پرداختی برای هر شخص جهت کاشت مو طبیعی می شود. برای مثال نوع روش برای پیوند مو می تواند باعث به وجود آمدن تفاوت های بسیاری در هزینه ها شود.

معرفی بهترین مراکز کاشت مو در تهران

از جمله مواردی که باعث به وجود آمدن تفاوت در هزینه های ناشی از کاشت مو می شود تعداد مو های کاشته شده برای افراد می باشد که تعداد مو های کاشته شده برای افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و باید این نکته را در نظر بگیریم که هر فرد برای رفع مشکل خویش نیاز به تعداد موی معینی برای کاشت نیاز دارد که به احتمال بسیار زیاد تفاوت های زیادی با افراد دیگر دارد.

در کاشت مو به طبیعی انتخاب پزشک نیز باعث به وجود آمدن تفاوت های بسیار زیادی در هزینه های ناشی از پیوند و ترمیم مو می شوند زیرا انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه کاشت مو طبیعی می تواند به جهت اینکه پزشک با تجربه تر و یا دارای مهارت بیشتری نسبت به دیگر پزشکان باشد باعث تفاوت در هزینه های به وجود آمده شود.

همچنین انتخاب بهترین مرکز کاشت مو نیز باعث به وجود آمدن تفاوت هایی در کاشت مو می شود زیرا وجود دارند کلینیک هایی که در قبال هزینه های کاملا مناسب خدمات بسیار خوبی برای ترمیم مو ارائه می کنند؛ اما باید مواظب باشیم که کلینیک هایی نیز هستند که قط با هدف سودجویی افراد را به پیوند مو تشویق می کنند اما با دریافت هزینه های بسیار زیاد خدمات خوبی را نیز ارائه نمی کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map