تزریق چربی معمولا از کدام ناحیه گرفته می شود ؟

تزریق چربی معمولا از کدام ناحیه گرفته می شود ؟

اکثر افراد در دنیا دوست دارند تا بدن بی عیب و نقصی را داشته باشند و هیچ گونه کاستی و نقصی در نواحی مختلف بدن خود نداشته باشند، علت عمده این است که امروزه افراد به زیبایی های ظاهری بسیار اهمیت می دهند و به جرات می توان آن را از عوامل تاثیر گذار در زندگی هر شخصی دانست که حتی می تواند باعث تغییر در مسیر زندگی شخص شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

تزریق چربی معمولا از کدام ناحیه گرفته می شود

 

به همین دلایل امروزه انجام عمل های زیبایی و اقداماتی که به منظور رفع نواقص و یا عواملی که سبب نارضایتی شخص شده است بسیار رواج یافته است و روزانه افراد بسیاری در دنیا عمل های زیبایی را انجام می دهند. یکی از پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین عمل های زیبایی که بسیار محبوب شده است، تزریق چربی به نواحی مختلف بدن می باشد.

 

برای تزریق چربی از سلول های چربی کجا استفاده می شود؟

از تزریق چربی امروزه برای اهداف و کاربرد های بسیاری مورد استفاده قرار می دهند و از جمله پر کاربرد ترین عمل های زیبایی در دنیا محسوب می شود که مهم ترین و پر استفاده ترین این اهداف عبارت اند از رفع چین و چروک در نواحی مختلف بدن و صورت، افزایش حجم و برجستگی در نواحی مختلف بدن و ایجاد تقارن و فرم مناسب در اندام ها می باشد.

 

 

اصولا انجام عمل زیبایی پیوند چربی دارای دو بخش عمده می باشد که برای بدست آوردن نتیجه مطلوب و دلخواه باید هر دو بخش به طور بی نقص و با دقت انجام شود.

8 روش طبیعی برای داشتن گونه های برجسته در صورت

بخش اول برای عمل انتقال چربی، برداشت چربی از یک ناحیه از بدن شخص و بخش دوم آن تزریق چربی های برداشت شده به ناحیه هدف فرد متقاضی می باشد که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

بخش برداشت چربی مورد نیاز برای پیوند چربی به ناحیه مورد نیاز فرد متقاضی از جمله مهم ترین سوالاتی است که درباره آن بسیار مورد پرسش صورت قرار می گیرد و متداول محسوب می شود، این است که از سلول های چربی کدام ناحیه برای انتقال چربی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای تزریق چربی از سلول های چربی کجا استفاده می شود؟

 

نواحی مختلفی برای برداشت سلول های چربی مورد نیاز برای پیوند چربی وجود دارد و به نوعی در همه قسمت های بدن هر فردی چربی در زیر پوست وجود دارد، اما میزان چربی در نواحی مختلف بدن با یکدیگر یکسان نیست و در برخی نواحی از جمله شکم و پهلو ها و یا باسن توده چربی زیادی نسبت به صورت یا دست ها وجود دارد.

همچنین سلول های چربی موجود در ناحیه شکم و پهلو و باسن بسیار بزرگتر از سلول های چربی صورت می باشند. در برداشت و تزریق چربی نیز پزشک متخصص به سراغ قسمت هایی می روند که دارای توده چربی بیشتر و سلول های بزرگتر است رجوع می کند و از آن نواحی چربی مورد نیاز برای تزریق چربی را برداشت می کنند.

پس به طور کلی پزشکان برای انجام تزریق چربی، از توده ها و سلول های چربی شکم، پهلو، ران و باسن برداشت چربی را انجام می دهند و پس از آماده کردن آن ها طی مراحلی به نواحیه مورد نظر انتقال می دهند.

 

دلیل انتخاب ناحیه مناسب برای استخراج چربی چیست؟

استخراج چربی به مقدار مورد نیاز از ناحیه مناسب از مراحل مهم عمل انتقال چربی به شمار می رود و دارای اهمیت بسیاری می باشد. حتما برای افراد بسیار این سوال پیش می آید که چرا از نواحی ذکر شده برای تزریق چربی به ناحیه مورد نظر استفاده می شود به طور کلی دلیل انتخاب این نواحی برای برداشت چربی چیست.

تزریق چربی به روش بادی جت

 

دلیل انتخاب ناحیه مناسب برای استخراج چربی چیست؟

 

دلایل متعددی برای انتخاب ناحیه مناسب برای استخراج چربی وجود دارد اما مهم ترین دلیلی که این عامل دارد این است که نواحی شکم، ران ها، باسن دارای توده های چربی با کیفیت و سلول های چربی بزرگتر نسبت به سایر نقاط بدن می باشد و به همین دلیل چربی های این نواحی به سختی از بین می روند و پس از تزریق چربی در صورت تغییر در رژیم غذایی و کاهش وزن مقدار کمی از حجم و سلول های خود را از دست می دهند.

همین عوامل سبب می شود که پس از انتقال چربی اگر فرد دچار تغییر در رژیم غذایی و کاهش وزن شود، ناحیه ای که تزریق چربی در آن صورت گرفته کمتر دچار تغییر شود و نتایج و آثار مثبت ناشی از آن پایدار بمانند.

پزشکان بهترین ناحیه برای استخراج چربی را نواحی دارای ویژگی های ذکر شده می دانند و همیشه سعی می کنند از چربی های این نواحی برای تزریق چربی استفاده کنند. البته نظر بیمار نیز مهم می باشد و فرد متقاضی نیز می تواند تعیین کند که از کدام ناحیه از نواحی ذکر شده چربی برداشت شود.

 

آیا ناحیه ای که چربی از آن گرفته می شود مهم است؟

پاسخ این سوال با توجه به نکات و توضیحاتی که در قسمت فوق داده شده است قطعا مثبت می باشد و ناحیه ای که برای استخراج چربی در نظر گرفته می شود بسیار مهم است. معمولا قبل از انجام فرایند برداشت و پیوند چربی پزشک نواحی مناسب برای انجام این عمل زیبایی را به خوبی بررسی و معاینه می کند و تا بهترین ناحیه برای برداشت چربی های آن انتخاب شود.

 

آیا ناحیه ای که چربی از آن گرفته می شود مهم است؟

 

به طور کلی به دلیل این که اکثر افرادی که متقاضی انجام تزریق چربی هستند دارای میزان چربی مناسب برای برداشت آن در نواحی شکم، پهلو ها و یا ران و باسن هستند و می توانند از این نواحی برای پیوند چربی استفاده کنند.

یکی از مهم ترین مزیت های این نواحی نسبت به سایر نواحی دیگر این است چربی این نواحی بسیار سازگار هستند و برای مدت زمان های بسیار طولانی پس از تزریق چربی می توانند در ناحیه تزریق شده باقی بمانند و تاثیرات خود را در آن نواحی را حفظ کنند.

معرفی روش های جایگزین برای عمل تزریق چربی

 

نقش اندام اهدا کننده چربی در تزریق چربی و نتایج آن چیست؟

افراد بسیار زیادی در دنیا وجود دارند که دارای ران یا شکم بسیار بزرگ هستند و این عوامل سبب بروز نارضایتی آن ها می شود و به همین دلایل تصمیم به برداشت یا استخراج آن ها به روش های مختلف در اقدامات زیبایی می کنند.

 

نقش اندام اهدا کننده چربی در تزریق چربی و نتایج آن چیست؟

 

یکی از بهترین اقدامات و گزینه هایی که این دسته از افراد دارند این است می توانند از چربی های زائد خود در این نواحی برای سایر نقاط بدن خود و رفع نواقص آن استفاده کنند و پیوند چربی را انجام دهند.

معمولا افرادی که دارای توده چربی بیشتر در این نواحی هستند می توانند نتایج و تاثیرات بسیار بهتر و مطلوبی را در انتقال چربی نسبت به سایر افراد بدست آورند و نمی توان از نقش تاثیر گذار نواحی اهدا کننده بر نتایج بدست آمده از تزریق چربی غافل شد.

البته برای سایر افرادی که توده چربی کمی در نواحی شکم، ران و باسن هستند نیز می توان عمل تزریق چربی (fat injection) را انجام داد و قطعا دارای تاثیرات مثبتی نیز خواهد بود، اما به دلیل این که چربی کمی در این نواحی وجود دارد، برداشت آن کمی دشوار خواهد بود و همچنین سبب کم حجم تر شدن این ناحیه نیز خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map