تزریق چربی

تزریق چربی به صورت و بدن – مزایا، معایب و مراحل کار

تغییرات ظاهری ناشی از افزایش سن، مانند چین و چروک برای همه افراد خوشایند نخواهد بود. تزریق چربی به صورت و بدن یکی از روش‌هایی است که می‌تواند این تغییرات را تا حدود زیادی پوشش دهد واثرات منفی آن‌ها را از بین ببرد. چهره شما ممکن است به دلایل مختلفی، جوانی و شادابی خود را از دست داده باشد. همانطور که باسن یا سینه‌های شما نیز ممکن است فرم مطلوب و مد نظر شما را نداشته باشند، در چنین شرایطی، می‌توان روی تزریق چربی صورت و بدن برای ایجاد یک تغییر دلخواه، حساب ویژه‌ای باز کرد.

تزریق چربی به صورت فرآیندی با ماندگاری بالا است که در سال‌های گذشته توانسته در سراسر دنیا محبوبیت زیادی پیدا کند، این فرآیند امروزه درصد موفقیت بسیار بالایی را ارائه داده است و توانسته نتایج مطلوبی را برای افراد مراجعه کننده رقم بزند. در این جراحی زیبایی که با برداشت چربی‌ها از یک نقطه در بدن آغازمی‌شود، با تزریق همین چربی‌ها به نقطه مورد نیاز از بدن بیمار به پایان می‌رسد. به کمک تزریق چربی‌ به بدن، می‌توان چربی‌های انباشته شده در یک نقطه از بدن را کاهش داد و حجم ایده‌آلی را در یک نقطه دیگر به وجود آورد.

از بین بردن خط و خطوط صورت، برجسته سازی گونه و لب‌ها، جوانسازی و شادابی پوست، بهبود شکل ظاهری دست‌ها، بهبود وضعیت ظاهری چانه وهمچنین بخشیدن فرم دلخواه به سینه و باسن، برخی از تاثیرات مثبت این جراحی هستند، تزریق چربی به بدن، مزایا و فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه این مطلب، با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

تزریق چربی به صورت

مراحل تزریق چربی به صورت و بدن

تزریق چربی به صورت این امکان را به پزشک می‌دهد تا سلول‌های چربی را از یک نقطه در بدن شما بیرون آورده و آن را به نقاطی تزریق کند که به حجم بیشتری از چربی و همچنین ظاهری بهتر نیاز دارند. این فعالیت با بیهوشی یا بی‌حسی موضعی آغاز می‌شود، این موضوع به آستانه‌ی تحمل شما و هچنین میزان چربی مورد نیاز برای تزریق بستگی خواهد داشت. پس از آن که مرحله‌ی برداشت چربی‌ها تمام شد، سلول‌های چربی خالص سازی یا تصفیه می‌شوند. این سلول‌ها با قرار گرفتن در دستگاه، از خون و سایر مایعات موجود در آن جدا خواهند شد.

پس از آن پزشک، چربی‌های خالص شده را نیز به نقاطی که از قبل انتخاب کرده و نیازمند پرشدن است، تزریق می‌کند، این مرحله‌ی آخر تزریق خواهد بود. نتایج حاصل از تزریق چربی به بدن، خیلی زود خود را در ظاهر شما نشان خواهد داد؛ اما به مرور این تاثیرات ماندگارتر و واضح‌تر خواهند بود.

 

Benefits of injecting fat into the body and face

 

فواید تزریق چربی به بدن و صورت

فواید متعدد تزریق چربی به صورت و بدن، این جراحی را به محبوب‌ترین جراحی بین اعمال گوناگون جراجی، در سراسر دنیا تبدیل کرده است. این فرآیند زیبایی، آثار مثبت بسیاری دارد و می‌تواند منجر به ایجاد همان تغییر دلخواه و مورد انتظار در ظاهر شما شود.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی به صورت می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

1-   دوران ریکاوری کوتاه مدت

آثار جانبی ناشی از تزریق چربی، خیلی زود به طور کامل از بین می‌روند. در نتیجه دوران رسیدن به بهبودی پس از این فعالیت، بسیار کوتاه خواهد بود. کمی تورم و التهاب در پوست، پس از این انجام جراحی طبیعی خواهد بود؛ اما این عوارض فقط برای چند روز ماندگار خواهند بود. فعالیت تزریق چربی در بدن شما، جای زخم یا خراش عمیقی به جا نمی‌گذارد و این موضوع در کوتاه شدن دوران ریکاوری، بسیار موثر می‌باشد.

2-  ماندگاری طولانی مدت

این فرآیند، یکی از طبیعی‌ترین جراحی‌های زیبایی است؛ چرا که در آن از چربی‌های بدن خود شما استفاده می‌شود. از آن جایی که این چربی‌ها از بدن شما گرفته شده‌اند، بدن تحت هیچ شرایطی آن‌ها را پس نمی‌زند، البته که اثرات این فعالیت دائمی نیست و چربی‌های تزریق شده، سرانجام در بدن پخش می‌شوند. اما مدت زمان ماندگاری تزریق چربی در صورت و بدن بیشتر از تزریق فیلرها و بوتاکس خواهد بود.

 

3-   جوان سازی پوست

تزریق چربی با برگرداندن حجم از دست رفته، به ظاهر شما طراوت و شادابی بسیار زیادی می‌بخشد. به کمک این فرآیند، شما جوان‌تر از سن واقعی خود به نظر می‌رسید و وضعیت ظاهری مطلوب‌تری پیدا می‌کنید. این فعالیت را البته نمی‌توان تنها در بازگرداندن حجم از دست رفته موثر دانست؛ چرا که با استفاده از این تزریق، می‌توان فرم فوق العاده و دلخواه را در سینه‌ها یا باسن نیز ایجاد کرد.

 

4- عدم استفاده از مواد شیمیایی

در تزریق چربی، هیچ خبری از استفاده از مواد شیمیایی و خارجی نخواهد بود، این یک امتیاز بزرگ برای این کار به شمار می‌رود؛ چرا که عدم استفاده از مواد خارجی، خطر بروز واکنش‌های آلرژیک را به طور کامل از بین خواهد برد. استفاده از برخی فیلرها گاهی منجر به آلرژی در فرد می‌شود اما زمانی که از چربی بدن خود استفاده می‌کنید، دیگر نگران چنین مسئله‌ای نخواهید بود.

 

5-   تطبیق پذیری گرافت های چربی

تزریق چربی در بدن یکی از ساده‌ترین، امن‌ترین و مناسب‌ترین عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود. شما می‌توانید این چربی‌ها را برای تزریق به دست، لب، چانه، دور چشم، پیشانی، گردن، سینه، باسن، واژن و … در نظر بگیرید و مطمئن باشید که بهترین نتیجه را از این کار به دست می‌آورید. در حقیقت فرقی نمی‌کند چربی‌ها برای تزریق به کدام ناحیه انتخاب می‌شوند. آن‌ها تاثیر خود را به بهترین شکل ممکن برای شما نشان خواهند داد.

 

6-   تحریک کلاژن سازی پس از تزریق

سلول‌های چربی دارای سلول‌های بنیادی در خود هستند، با تزریق این سلول‌ها افزون بر سایرتغییرات مثبت که در ظاهر می‌بینید، تولید کلاژن در بافت‌های اطراف نیز افزایش پیدا خواهد کرد. تولید کلاژن بیشتر، طراوت خوبی به پوست شما می‌بخشد و درنتیجه پوست ظاهر بهتری پیدا می‌کند و خاصیت ارتجاعی خود را نیز از دست نمی‌دهد. این یکی دیگر از اثرات مثبت تزریق چربی صورت به شمار می‌رود.

 

7-   رسیدن به ظاهر و فرم دلخواه بدن

به کمک تزریق چربی، شما می‌توانید از ظاهر دلخواه خود برخوردار شوید. این تزریق می‌تواند سایز سینه، باسن وسایرمناطق بدن شما را به سایز ایده‌آل شما تغییردهد. این یک تغییر بسیار خوبی به شمار می‌رود که موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد و احساس رضایت شما نسبت به ظاهر خود را در پی خواهد داشت.

 

 

تزریق چربی به صورت و بدن

 

اقدامات لازم برای تزریق چربی

اگر مزایای تزریق چربی صورت و بدن برای شما مناسب به نظر می‌رسند و تصور می‌کنید کاندیدای مناسبی برای انجام این فعالیت هستید، کافی است به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و پس از گرفتن مشورت با پزشکان، آزمایش‌های اولیه را زیر نظر یک پزشک متخصص پشت سر بگذارید. با انجام بررسی‌های ابتدایی، مشخص خواهد شد که این فعالیت برای شما مناسب خواهد بود یا نه.

پس از انجام بررسی‌های لازم، باید مشاوره با پزشک متخصص را نیز انجام دهید. پزشک در این جلسه، محل برداشت چربی‌ها را به دقت انتخاب و بررسی می‌کند و با در نظر گرفتن شرایط و انتظارات شما، محل انجام تزریق را نیز انتخاب می‌کند. پزشک همچنین شرایط انجام کار را به شما شرح می‌دهد و تلاش می‌کند تا بهترین نتایج ممکن را پس از جراحی بگیرید.

 

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید. همینطور می‌توانید به اینستاگرام هلیا مراجعه کرده و از کلیپ‌های تخصصی ما دیدن کنید. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می‌گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button