آشنایی با تزریق چربی به انگشتان دست

آشنایی با تزریق چربی به انگشتان دست

تزریق چربی در سال های اخیر به عنوان یک روند درمانی و زیباسازی موفق عمل کرده است. به همین دلیل روزانه شاهد تعداد افراد زیادی هستیم که در تصمیم خود برای این کار مصمم تر می شوند. در واقع انتقال چربی به عنوان یک عمل تهاجمی و کم خطر تلقی می شود . نتایج و مزایای fat injection در شاداب کردن اندام و بازگردان جوانی به آنها به حدی زیادی است که عوارض کم تزریق چربی در این میان را می توان نا دیده گرفت.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آشنایی با تزریق چربی به انگشتان دست

 

گذشته از مزایای فراوان و عوارض کم تزریق چربی، حیطه عملکرد و استفاده از fat injection به قدری وسیع است که برای اندام مختلف می توان آن را بکار برد. افرادی زیادی هستند که به مرور سن یا به اقتضای شرایط عدم تقارن در اندام و چروک شدن پوست در اثر از دست رفتن چربی را شاهد هستند. به این افراد توصیه می شود که به تزریق چربی به دید یک راهکار و راه حل موفق بنگرند و از آن استفاده کنند.

عواملی که گفته شد نه در صورت در اندامی چون دست و انگشتان دست نیز اثر می گذارند به همین دلیل می توان از انتقال چربی برای درمان عارضه های گفته شد در دست و انگشتان دست نیز سود جست.

 

آیا امکان تزریق چربی به انگشتان دست وجود دارد؟

جوان سازی دست ها نه تنها در تعادل بخشیدن به پشت دستها، بلکه برای انگشت ها نیز انجام می شود البته نیاز به ظرافت بسیار زیادی دارد. بسیاری از بیماران وی برای رسیدن به کامل ترین برنامه جوان سازی، ترجیح می دهند که از تزریق چربی برای صورت و دست استفاده کنند. پیوند چربی در انگشتان دست در مقابل استفاده از پرکننده های تزریقی روشی موفق و دارای عوارض کمتر ظاهر شده است، البته هر دو روش قابل اعتماد و عالی برای ترمیم حجم هستند.

پس از تزریق چربی به صورت چه بخوریم ؟

 

آیا امکان تزریق چربی به انگشتان دست وجود دارد

 

انتقال چربی از چربی فرآوری شده از بدن خود بیمار برای مجدداً محکم کردن و صاف کردن دست بیمار استفاده می کند. این روش همچنین به عنوان fat injection شناخته می شود. سلول های چربی با لیپوساکشن از ناحیه اهدا کننده – معمولاً از اطراف ناف یا ران یا باسن – با استفاده از یک سوزن کوچک متصل به سرنگ جدا می شوند.

سلول های چربی پاکسازی و پردازش می شوند و سپس با استفاده از سوزن و سرنگ بلانت داخل منطقه چروکیده تزریقمی شوند. از آنجا که میزان جذب مجدد سلول های چربی در بدن نسبتاً زیاد است، پزشک کمی بیش از حد مورد نظر ناحیه را پر می کند.

 

تزریق چربی به انگشتان دست به چه جهت انجام می شود؟

فردی که علائم خیلی زود هنگام از دست دادن حجم دست و چربی انگشتان را دارد یا بالارفتن سن در این امر دخیل شده است، ممکن است به این فکر کند که پرکننده ها همان درمان موثری هستند که نیاز دارد. در بین روش های متعدد معمولاً تزریق چربی از نظر ارزش، درجه جوانسازی و طول عمر پیروز است.

 

تزریق چربی به انگشتان دست به چه جهت انجام می شود

 

انتقال چربی به عنوان یک روش پر طرفدار جهانی برای جوانسازی، با دوام ترین و زیبا ترین نتیجه را در پر کردن انگشتان، انگشتان دست و پشت دست فراهم می کند. گرچه به مدت 2 تا 3 هفته بعد از fat injection دست ها بیش از حد پر رنگ به نظر می رسند و به رنگ مایل به قرمز هستند اما بعد از آن نتایج کم کم خود را نشان می دهد.

اغلب افرادی که از لاغری بیش از حد انگشتان دست و یا چروک شدن پوست انگشتان دست را تجربه می کنند در رابطه با زیبایی خود احساس خطر می کنند و از نمایا شدن دست ها شرم دارند، تزریق چربی علاوه بر ظاهر زیبای دست ها و انگشتان این احساست منفی و عدم رضایت را از بین خواهد برد.

عمل تزریق چربی در چند مرحله انجام می شود ؟

در واقع همان گونه که می توان از fat injection برای صورت، گونه، بازوها، باسن و دیگر اندام سود جست به همان اندازه نیز انتقال چربی برای انگشتان دست و دست ها کاربردی است

 

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به انگشتان دست

آنچه در مورد انتقال چربی باید بدانید ابتدا در مورد روش تزریق چربی است که در مطب تحت بی حسی موضعی انجام می شود. روش انتقال چربی حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد، و بسته به میزان تزریق چربی ها 5 تا 20 دقیقه دیگر طول می کشد این زمان ممکن است طولانی تر نیز شود.

 

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به انگشتان دست

 

ممکن است در ابتدا محل مورد نظر بیش از حد پر شود تا اینکه بعضی از چربی ها در بدن جذب شوند و یک روش است تا ماندگاری و شکل ظاهری مدنظر شما بعد از تزریق چربی و ریزش مقداری از انها که طبیعی است، انجام شود. بعد از ریش اولیه است که فرد فرم دلخواه خود را می بیند و نتایج fat injection به آن شکلی که مدنظر او بده خود را نشان می دهند.

بهتر است قبل از تزریق چربی تاریخچه پزشکی بیمار را بررسی شود. ” دکتر خوب برای تزریق چربی ” برای فرد در مورد انتظارات، خطرات احتمالی و نتایج این روش صحبت کنند. اگر موارد زیر استفاده می کنید یا اخیراً مصرف کرده اید باید به پزشک خود بگویید: داروهای تجویزی داروهای بدون نسخه مانند آسپرین یا ایبوپروفن مکمل های گیاهی.

تمامی این موارد در ماندگاری نتایج اثر دارد به خصوص اینکه چربی چون طبیعی هستند و در چرخه حیات و خون سازی قرار می گیرند دوام بالایی دارند. اغلب حتی بعد از یک سال از تزریق چربی از ماندگاری نتایج راضی بوده اند. البته افراد سیگاری و کسانی که متابولیسم بدنشان بالاست و پرکاری تروئید دارند ممکن است نتایج انتقال چربی برای آنها کوتاه تر باشد و نیاز به fat injection به صورت مجدد برای آنها تجویز شود.

 

فواید تزریق چربی به انگشتان دست چیست؟

این روزها اسفاده از پرکننده های متنوعی برای جوانسازی مرسوم است و از عمل های زیبایی تهاجمی و غیر تهاجمی برای این کار استفاده می شود اما انچه که از اهمیت برخودار است انتخابی روش مناسب با انتظارا فرد است ه بهترین نتایج را به همراه بیاورد در این میان تزریق چربی بسیار موفق ظاهر شده است. بسیاری معتقدند که حتی انتقال چربی از سایر روش های مدرن نیز موفقیت آمیز تر است.

8 روش طبیعی برای داشتن گونه های برجسته در صورت

 

فواید تزریق چربی به انگشتان دست چیست

 

اما چرا fat injection را برای پیری دست و انگشتان انتخاب مناسبی است؟ مزایای و نتایج در کنار ماندگاری و دوام نسبتاً خوب ان جواب خوبی به این سوال است. مزایای فراوان تزریق چربی را به صورت خلاصه در چند مورد می توان ذکر کرد: از آنجا که پرکننده ها در روش انتقال چربی از بدن خود بیمار گرفته شده است، احتمال واکنش آلرژیک کمی وجود دارد. نتایج تزریق چربی می تواند تا چندین سال ادامه یابد.

نتایج تزریق چربی معمولاً نرم و طبیعی به نظر می رسند. گیرنده و دهنده یکی هستند و دردسری برای پیدا کردن فرد مناسب این کار وجود ندارد. به همین دلیل امکان انتقال بیماری و عفونت نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.

عوارض جانبی تزریق چربی هم بسیار کم و خفیف است و پس از درمان، ممکن است برای کاهش ناراحتی و تورم کمپرس یخ داده شود. توصیه می شود برای ماندگار شدن نتایج fat injection از اعمال فشار محکم در ناحیه درمان خودداری کنید. بیماران ممکن است یکی از واکنش های زیر را در مکان های تزریق تجربه کنند: کبودی که ممکن است تا یک هفته طول بکشد و ورم و قرمزی. برای دستیابی به بهترین نتیجه به مراقبت های بعد از fat injection نیاز است. به طور کلی مزایای انتقال چربی در مقابل عوارض آن بسیار ناچیز است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

تزریق چربی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
Map