لیزر موهای زائد

شرایط لیزر مو های زائد به طور کلی چیست؟

شرایط لیزر مو های زائد به طور کلی چیست؟

شرایط لیزر مو های زائد

مو های زائد بدن ممکن است روی احساسات شما، روابط اجتماعی و حتی لباسی که برای پوشیدن انتخاب می کنید، تاثیر داشته باشد. روش های زیادی برای از بین بردن این موها وجود دارد اما لیزر مو های زائد، بهترین و کامل ترین متد برای این کار به شمار می رود.

استفاده از متد های تکراری برای اصلاح مو های زائد، هم به مرور زمان هزینه های زیادی روی دست شما می گذارند و هم احتمال وارد شدن آسیب به پوست را برای شما به وجود می آورند اما لیزر با کم ترین عارضه های جانبی، بیشترین تاثیر ممکن را برای شما خواهد داشت.

 

شرایط لیزر مو های زائد

 

این فعالیت همانند بسیاری از فرآیندهای زیبایی، شرایط خاص خودش را دارد. شرایطی که کمک می کنند تا لیزر مو های زائد با بهترین کیفیت انجام بگیرد و بهترین نتایج ممکن را نیز به دنبال داشته باشد.

دریافت تخفیف ویژه لیزر موهای زائد در کلینیک هلیا تا آخر این هفته

کدام افراد شرایط مناسب‌ تری برای لیزر مو های زائد دارند؟

زمانی که لیزر به عنوان یک روش مطمئن برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن مطرح شد، تنها افراد خاصی می توانستند از آن استفاده کنند. در واقع لیزر، فقط برای افرادی با ویژگی های مشخص در پوست و مو به کار می رود و بسیاری از افراد، قادر به استفاده از این تکنولوژی برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن خود نبودند.

به مرور زمان اما این وضعیت تغییر کرد و لیزر برای افرادی با ویژگی های کاملا متفاوت، مناسب سازی شد. در واقع حالا دیگر تقریبا همه با شرایط متفاوتی، می توانستند این فعالیت را پشت سر بگذارند و از مزایای فوق العاده لیزر مو های زائد، بهره مند شوند.

با این حال هنوز هم افرادی که دارای پوست روشن و مو های تیره هستند، شانس بیشتری برای موفقیت در لیزر مو های ناخواسته دارند.

به طور کلی اگر مو های شما از پوست خودتان تیره تر است، می توانید بیشتر از دیگران به کسب نتایج مطلوب از این فعالیت امیدوار باشید. شما نسبت به دیگران، به جلسه های درمانی کم تری نیز نیاز خواهید داشت. در نتیجه این افراد مناسب ترین گزینه ها برای این فرآیند به شمار می روند.

چه قسمت هایی از بدن، برای لیزر مناسب هستند؟

به طور کلی می توان این فعالیت را در قسمت های بسیار متفاوت و مختلفی از بدن انجام داد. در واقع از صورت تا نوک پا ها، امکان انجام این فعالیت وجود دارد.

بعضی از افراد، صورت، بالای لب و گردن را برای لیزر در نظر می گیرند. بعضی های دیگر این کار را در دست ها و پا ها انجام می دهند، گروهی نیز لیزر را برای شکم و خط بیکینی انتخاب می کنند. پشت، سینه ها و همچنین باسن نیز از نقاط دیگری هستند که برای لیزر مو های ناخواسته در نظر گرفته می شدند. در واقع برای استفاده از این فرآیند در بدن، محدودیت خاصی وجود ندارد.

 

چه قسمت هایی از بدن، برای لیزر مناسب هستند؟

 

با این حال معمولا توصیه می شود که لیزر در فاصله ای بسیار نزدیک با چشم، مورد استفاده قرار نگیرد. چرا که استفاده از آن ممکن است برای چشم ها کمی مضر باشد. حتی در  زمان استفاده از لیزر در سایر نقاط بدن نیز، در کلینیک ها عینک مخصوصی برای محافظت از چشم ها به فرد داده می شود.

در این فعالیت زیبایی، اشعه ای از لیزر به سطح پوست تابیده می شود. این اشعه توسط رنگدانه ها جذب شده و فولیکول های مو را از بین می برد. زمانی که این فولیکول ها نابود شوند، دیگر تار های موی شما رشد نخواهند کرد.

برای انجام این کار، شما باید در وضعیت سلامتی مطلوبی باشد. روبرو نبودن با دیابت و برخی دیگر از بیماری های حاد نیز ضروری به نظر می رسد.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

مراحل بعدی، تا حدود زیادی به کلینیک مد نظر شما بستگی خواهد شد. در یک کلینیک لیزر موهای زائد معتبر، ابتدا پزشک از شما برای مشاوره دعوت می کند و ضمن بررسی سوابق دارویی و درمانی، نحوه انجام کار را به شما توضیح می دهد.

پس از آن بر اساس شرایط ظاهری شما، یک دستگاه انتخاب می شود و برنامه ریزی لازم برای حضور شما در جلسات صورت می گیرد. تعداد این جلسات، به ناحیه انتخاب شده از بدن شما و همچنین ضخامت مو ها بستگی دارد. برای کامل کردن یک دوره لیزر، باید همه این جلسات را پشت سر بگذارید.

 

 برای لیزر موهای زائد، چقدر هزینه کنیم؟

میزان هزینه ای که شما برای این فرآیند انجام می دهید، به وضعیت ظاهری خود شما بستگی دارد. در واقع تعداد جلسات و انتظار شما از نتیجه کار، روی تعیین هزینه ها بسیار موثر است.

 

 برای لیزر موهای زائد، چقدر هزینه کنیم؟

 

شما باید توجه داشته باشید که برای لیزر مو های زائد، هزینه ای منطقی و مناسب پرداخت کنید. اگر این هزینه بیش از حد پایین باشد، ممکن است کلینیک انتخاب شده توسط شما، مجوز های لازم را نداشته باشد و اگر این هزینه بیش از حد بالا باشد، شما رقمی غیرمنصفانه برای این کار پرداخته اید.

به طور کلی هزینه هایی که برای لیزر مو های زائد خود انجام می دهید، نوعی سرمایه گذاری برای آینده است. چرا که شما را از خرج کردن برای اصلاح مو ها بی نیاز می کند.

 

لیزر مو های زائد، چقدر درد دارد؟

اگر از درد زیاد فعالیت هایی مثل وکس خسته شده اید، لیزر مو های زائد برای شما بسیار مناسب خواهد بود. چرا که این فرآیند با وجود تاثیر قابل توجه، اصلا درد زیادی را به شما تحمیل نمی کند. در واقع با انتخاب لیزر برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن، شما به هیچ وجه ناچار به تحمل درد زیادی نیستید. میزان دقیق این درد، به ناحیه انتخاب شده در بدن شما وابسته است.

به طور کلی هر چقدر که پوست ضخیم تر باشد، درد کم تر خواهد شد. در مجموع می توان گفت که لیزر مو های زائد، یک فرآیند با درد بسیار ناچیز به شمار می رود.

 

قبل از انجام لیزر مو های زائد، چه مسائلی را در نظر بگیریم؟

1- حتی اگر این فعالیت نتایجی دائمی به همراه نداشته باشد، میزان ماندگاری آن به شکل قابل توجهی بالا خواهد بود. با استفاده از لیزر، شما به مرحله ای می رسید که دیگر ناچار به اصلاح مو های زائد خود نیستید. در نتیجه باید توجه داشته باشید که ممکن است با یک فرآیند دائمی روبرو نشوید اما با این وجود نیز اثرات آن، بسیار طولانی مدت خواهد بود.

2-  شما باید برای این فرایند به خوبی برنامه ریزی داشته باشید. چرا که تنها یک یا چند جلسه برای شما کافی نخواهد بود. تنها زمانی به ایده آل ترین نتایج دست پیدا می کنید که به صورت منظم و دقیق، در همه جلسات حضور داشته باشید.

3- لیزر مو های زائد تنها در شرایطی نتایجی مطلوب به همراه خواهد داشت که زیر نظر یک پزشک متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شود. پزشک متخصص هم دستگاه را به دقت برای شما انتخاب می کند و هم این فرآیند را بدون آثار جانبی برای شما به اتمام می رساند.

لیزر مو های زائد یک فعالیت بسیار امن و مطمئن است که اگر در شرایط ایده آل صورت بگیرد، نتایجی شگفت انگیز و چشمگیر به همراه می آورد. فعالیتی که رشد مو های ناخواسته در بدن شما را متوقف می کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)