لیزر موهای زائد

از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی چه اطلاعاتی دارید؟

Rate this post

افراد زیادی در سراسر دنیا دوست دارند که بدنی بدون وجود مو‌های زائد داشته باشند. از طرف دیگر نیز این دسته از افراد از انجام روش‌ها و متد‌های موقتی و کوتاه مدت برای رفع مو‌های زائد خود خسته شده‌اند و به دنبال راه‌های دائمی هستند و از این جهت به لیزر مو‌های زاید روی می‌آورند. اما عده‌ای ازافراد  انجام لیزر هیچگونه اطلاعات و آگاهی ندارند و نمی‌دانند که انجام لیزر موهای بدن چه مزیت‌هایی برای شخص دارد. این دسته از افراد حتی نمی‌دانند لیزر چگونه انجام می‌شود. آگاهی داشتن از برخی اطلاعات درباره لیزر مو‌های زائد قطعا می‌تواند شخص را در انتخاب اینکه آیا روش مناسبی است یا نه، یاری کند. لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی یکی از محبوب‌ترین کاربردهای این تکنیک به حساب می‌آید که کمک می‌کند بتوانید برای همیشه از شر موهای این قسمت راحت شوید بدون اینکه پوست ناحیه تناسلی سیاه و چروک شود.

اینفوگرافی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی
اینفوگرافی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

مشاوره واتساپ مشاوره تلفنی رایگان – 02179547

نواحی مناسب برای لیزر موهای زائد

مناطق و نواحی مختلفی از بدن وجود دارد که مو‌های زائد در آن رویش می‌کنند و باعث زشتی و ناخوشایند شدن آن ناحیه از بدن می‌شود. به ویژه بانوان که نسبت به رویش مو‌های زائد در بدن بسیار حساس هستند و به نوعی نداشتن مو‌های زائد در بدن به عنوان ملاکی برای زیبایی و مرتب بودن بین خانم‌ها به حساب می‌آید. موهای زائد برخی از این نواحی را می‌توان با استفاده از روش لیزر، از بین برد. برای مثال لیزر پشت گوش‌ها، پشت گردن، نواحی مختلف صورت مانند ریش و سیبیل، لیزر موهای زاید زیر بغل و همچنین نواحی سینه و شکم و لیزر موهای ناحیه تناسلی در بین افراد بسیار رایج بوده و نتایج خوبی را نیز به همراه دارد. برای مردان لیزر ریش، سیبیل و مو‌های پا و همچنین سینه‌ بسیار پرکاربرد می‌باشند و برای خانم‌ها نیز لیزر نواحی پا‌ها، زیر بغل‌ها، ناحیه تناسلی و ناحیه صورت بسیار پر استفاده‌تر از سایر ناحیه‌ها است. به طور کلی مو‌های بیشتر نواحی بدن را می‌توان با لیزر از بین برد اما نواحی اطراف چشم را به هیچ‌وجه نمی‌توان لیزر کرد زیرا اشعه و پرتو‌های ارسال شده توسط لیزر برای چشم خطرناک هستند و ممکن است باعث آسیب به بینایی فرد شوند. لذا برای لیزر مو‌های زائد سایر نواحی نیز همواره سعی می‌شود از عینک محافظ چشم استفاده شود.

نواحی مناسب برای لیزر موهای زائد

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می‌توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02179547در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام‌رسان واتس اپ به شماره 09122502050تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

آیا در ناحیه تناسلی لیزر موهای زائد انجام می گیرد؟

برای از بین بردن مو‌های زائد ناحیه تناسلی روش‌های متفاوتی وجود دارد و هر یک به شیوه متفاوتی انجام می‌شوند. اما مشکل بزرگی که وجود دارد و با نارضایتی افراد همراه است این است اکثر سایر روش‌های از بین بردن مو برخلاف لیزر مو‌های زائد، موقتی و کوتاه مدت هستند و بعد اتمام دوره، دوباره مو‌ها شروع به رشد خواهند نمود. لیزر در ناحیه تناسلی یکی از بهترین و پرطرفدار‌ترین ناحیه‌ها می‌باشد که به ویژه در میان بانوان با استقبال زیادی مواجه شده است. البته برخی از افراد از بابت لیزر مو‌های زائد ناحیه تناسلی نگران هستند و تصور می‌کنند که انجام لیزر در این ناحیه ممکن است برای شخص مشکلاتی را در ناحیه تناسلی به وجود آورد. البته این یک تصور غلط و اشتباه درمورد لیزر مو‌های زائد می‌باشد و تا به امروز هیچ سند و دلیل علمی معتبری مبنی بر ایجاد مشکل در ناحیه تناسلی ارائه نشده است.

لیزر مو‌های زائد برای کدام یک از قسمت‌های بدن استفاده می‌شود؟
 1. لیزر دست و پا
 2. ناحیه تناسلی
 3. زیر بغل
 4. صورت
 5. شکم و کمر
فواید انجام لیزر مو‌های ناحیه تناسلی چیست؟
 1. مو‌های این قسمت به طور کامل ریشه‌کن می‌شوند.
 2.  هیچ آسیبی به پوست وارد نخواهد شد.
 3.  از تیره شدن پوست در قسمت ناحیه تناسلی جلوگیری می‌شود.

 

مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های ناحیه تناسلی:
 1. حتماً از کمپرس سرد برای برطرف کردن احساس سوزش استفاده کنید.
 2.  بدن را با آب گرم نشویید.
 3.  تا چند روز از رفتن به محیط‌های گرم مانند سونا خودداری کنید.

 علاوه بر آن افراد زیادی روزانه در سراسر دنیا برای از بین بردن مو‌های زائد ناحیه تناسلی از لیزر استفاده می‌کنند و تاکنون هیچ گزارشی از بروز مشکل در ناحیه تناسلی افراد موجود نمی‌باشد. پس با اطمینان کامل می‌توان به سوال اینکه آیا لیزر را می‌توان بر ناحیه تناسلی انجام داد یا خیر؟ پاسخ مثبت داد. در صورت انجام صحیح لیزر مو‌های زائد در ناحیه تناسلی هیچگونه تهدید خاصی سلامتی ناحیه تناسلی شخص را تهدید نمی‌کند.

مطالب بیشتر: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

فواید و مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

فواید و مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر دارای چندین فایده و مزیت خوب است که در واقع همین مزایا باعث می‌شوند هر ساله تعداد متقاضیان لیزر موهای ناحیه تناسلی افزایش پیدا کند. البته ناگفته نماند که انجام لیزر مو‌های زائد با تکنیک و متد صحیح می‌تواند در به دست آوردن این نتایج تاثیر زیادی داشته باشند. پس سعی کنید برای لیزر به کلینیک و پزشکی با سابقه درخشان مراجعه کنید. مهم‌ترین مزایای لیزر موهای ناحیه تناسلی عبارتند از:

 1. این روش دائمی بوده و بعد از تکمیل فرآیند لیزر، دیگر هیچ مویی در ناحیه لیزر شده رویش نمی‌کند.
 2. مزیت دیگر این است لیزر مو‌های زائد نیازی به بستری ندارد و فرد بعد از انجام آن می‌تواند کلینیک را ترک کرده و به منزل باز گردد و هیچ نیازی به مراقبت‌های بعد از لیزر نمی‌باشد.
 3. مزیت دیگر روش لیزر مو‌های زائد نسبت به روش‌های دیگر این است که در صورت انجام درست آن، هیچ‌گونه زخمی در پوست به وجود نمی‌آید.
 4. انجام لیزر مو‌های زائد نسبت به روش‌های دیگر، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است و تنها یه دوره چند جلسه‌ای کافی است تا شاهد ریشه‌کن شدن موهای بدن باشید.
 5. فایده دیگر این است که پس از لیزر مو‌های زائد پوست حالت نرم و لطیف پیدا خواهد کرد و برای طولانی مدت این اثر باقی خواهد ماند.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

پس از انجام لیزر موهای زائد چندین نکته و توصیه وجود دارد که برای رسیدن به نتایج خوب می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. پس حتما سعی کنید نکات ذکر شده در زیر را به عمل‌ آورید تا علاوه بر اینکه به روند بهبود سرعت دهید، نتایج مطلوبی نیز به دست ‌آورید:

 1. یکی از کار‌هایی که می‌تواند بر روند بهبود پس از لیزر مو‌های زائد ناحیه تناسلی تاثیر بگذارد، استفاده از کمپرس سرد و کرم است. این کار باعث می‌شود ناحیه هدف بی‌حس و سرد باقی بماند و باعث کاهش ناراحتی‌های این ناحیه خواهد شد.
 2. سعی کنید حتما از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید. پوست شما پس از لیزر بسیار حساس است پس سعی کنید از قرار گرفتن به مدت طولانی در زیر آفتاب خودداری نمایید. این عمل را تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از لیزر مو‌های زائد باید رعایت کنید.
 3. تا یک هفته پس از لیزر مو‌های زاید ناحیه تناسلی، از استحمام با آب گرم خودداری کنید.

نکات و جزئیات دیگری نیز وجود دارد که پزشک پس از انجام لیزر موهای ناحیه تناسلی حتما به شما توصیه خواهد نمود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02179547 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.