جراحی بینی

منظور از جراحی بینی با لیزر چیست ؟

منظور از جراحی بینی با لیزر چیست ؟

منظور از جراحی بینی با لیزر چیست ؟

امروزه افراد برای انجام جراحی بر روی بینی خود که دارای اشکالاتی می باشد گزینه های خوبی برای انتخاب دارند که هر کدام از این گزینه ها دارای ویژگی هایی برای انتخاب می باشد که فرد با توجه به شرایط خود می توانند یکی از آن ها را انتخاب کند.

 

منظور از جراحی بینی با لیزر چیست

 

در کشور عزیزمان ایران این گزینه ها برای انجام نیز به خوبی و توسط پزشکان متخصص بای افراد بیمار انجام می شود یکی از این روش ها جراحی با استفاده از لیزر می باشد که امروزه طرفداران خاص خود را پیدا کرده و افراد برای جراحی بینی از این روش استفاده می کنند.

روش های مختلف جراحی بینی چیست؟

روش های مختلفی برای جراحی بینی به وجود آمده است قبلا و در گذشته رینوپلاستی فقط از طریق جراحی و با استفاده از بی هوشی بود که بیماران بینی خود را به تیغ جراحان سپرده و پس از دوره ی نقاهت تقریبا بلند مدتی را طی می کردند در این عمل خونریزی و همچنین کبودی و ورم پس از عمل شخص بیمار را دچار ترس و همچنین در برخی موارد احساس پشیمانی برای فرد به وجود می آمد.

امروزه روش هایی غیر از جراحی برای عمل بینی به وجود آمده است که این روش ها فارغ از نوع آن نسبت به جراحی بینی که با استفاده از تیغ و دیگر ابزار ها برای انجام عمل رینوپلاستی به کار می رفت انجام می شود و درمقایسه با روش قبلی می توان گفت که نتایج مشابه به یکدیگر و مزایای یکسانی تقریبا با یکدیگر دارند و افراد می توانند اقدام به جراحی بینی از این روش ها کنند.

 

روش های مختلف جراحی بینی چیست؟

 

روشی که امروزه در مورد جراحی بینی بسیار مطرح می باشد روش جراحی با استفاده از لیزر می باشد که جز روش های بسیار پیشرفته و نوین جراحی می باشد.

نحوه ی جراحی با استفاده از لیزر این گونه است که نوری مه توسط لیزر ساطع می شود با کنترل جراح متخصص رینوپلاستی به منظور شدید و یا ملایم بودن آن شکل مورد نظر از بینی را که رسیدن به آن هدف بیمار است را به وجود می آورد.

جراحی بینی با استفاده از لیزر امروزه بسیار مورد استقبال افرادی که در این ناحیه از بدن خود دارای مشکلاتی هستند قرار گرفته به طوری که افراد در ابتدا برای از بین بردن مشکلات خود با پزشک متخصص خود در این باره برای برای رفع مشکلات خود صحبت می کنند.

این عمل به دلیل نداشتن خون ریزی و با هدایتی که توسط جراح صورت می گیرد از دقیق ترین عمل های جراحی در این زمینه می باشد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با جراحی بینی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا انجام جراحی بینی توسط لیزر نیز امکان پذیر است؟

همان طور که ذکر شد انجام جراحی رینوپلاستی با استفاده از لیزر برای افراد مختلف امکان پذیر می باشد و افراد می توانند با استفاده از جراحی با لیزر از مزیت هایی که از این روش نصیب آن ها می شود استفاده کرده و از آن نهایت لذت را ببرند.

 

آیا انجام جراحی بینی توسط لیزر نیز امکان پذیر است؟

 

جراحی بینی به این دلیل که امکان جراحی بینی بدون بی هوشی را برای افراد فراهم می کند جز بهترین عمل های جراحی بینی باشند زیرا برخی افراد تصور می کنند در صورتی که در زمان عمل توسط پزشک بی هوش شوند دیگر امکان به هوش آمدن و ادامه حیات برای آن ها ممکن نخواهد بود و نمی توان به زندگی خود ادامه دهند که این موارد در جراحی با لیزر وجود نخواهد داشت.

در گذشته و برای انجام جراحی بینی نیز از لیزر استفاده می شد اما این روش تنها برای پوست بینی به کار می رفت و در اصلاح فرم آن تاثیری نداشت اما با پیشرفت علم و فناوری این امکان به وجود آمد که افراد با استفاده از لیزر و بدون استفاده از بی هوشی فرم بینی خود را اصلاح و بازسازی کنند و از راحتی یک عمل و مزایای آن برخوردار شوند.

 

مزیت های استفاده از لیزر برای جراحی بینی

از بزرگترین مزیت هایی که می توان درباره عمل جراحی بینی با استفاده از لیزر به آن اشاره کرد موضوع بی هوشی می باشد که واقعا از مزیت های یک عمل می باشد.

همچنین علاوه بر آن نداشتن ورم و کبودی پس از عمل که باعث می باشد نتایج عمل از همان روز های اول قابل مشاهده باشد و افراد بتوانند به راحتی نتیجه ی عمل رینوپلاستی خود را مشاهده کنند.

 

مزیت های استفاده از لیزر برای جراحی بینی

 

این نوع از جراحی را می توان در دسته جراحی های سرپایی نیز قرار داد زیرا به هیچ عنوان از بی هوشی استفاده نمی شود و تنها از بی حسی موضعی استفاده می شود که افراد می توانند از داشتن یک عمل راحت و بی خطر اطمینان حاصل به عمل آورده و به راحتی برای عمل جراحی بینی و رفع اشکال های موجود در ناحیه بینی خود اقدام کنند.

از دیگر نکاتی که در رابطه با عمل جراحی بینی با استفاده از لیزر باید ذکر کنیم این است مدت زمان عمل نسبت به روش های دیگر بسیار کوتاه می باشد که این مدت زمان به لطف وجود تکنولوژی کاملا پیشرفته بسیار کوتاه می شود و به طوریکه در مقایسه با روش های دیگر شاهد کاهش قابل توجه زمان باشیم این نکته برای افرادی که نمی خواهند مدت زمان زیادی برای عمل جراحی بینی صرف کنند مهم می باشد.

از موارد دیگری که باید به آن اشاره کنیم داشتن دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدت می باشد این مزیت هم به لطف وجود تکنولوژی کاملا پیشرفته می باشد که به دلیل وجود آن سبب شده است که مدت زمان دوره ی نقاهت کاهش یافته و افراد نگران مراقبت های پس از عمل جراحی رینوپلاستی نباشند و بتوانند با انجام دستورات پزشک با موفقیت عمل جراحی خود را پشت سر گذارند.

با ذکر نکات که برای افرادی که در ناحیه بینی خود احساس مشکلاتی را می کنند می توانیم بگوییم که عمل جراحی رینوپلاستی با استفاده از لیزر کار بسیار راحتی بوده و اکثر افراد می توانند با استفاده از این تکنولوژی بسیار نوین و پیشرفته بینی خود را مورد جراحی قرار داده و فم آن را اصلاح کرده و از مزیت های آن برخوردار شوند.

 

آیا نتایج جراحی بینی با لیزر کاملا مشهود است؟

نتایج عمل جراحی پس از عمل قابل مشاهده می باشد اما پس از انجام عمل افراد ملزم به رعایت نکاتی می باشند تا نتایج جراحی بینی با استفاده از لیزر به طور کامل قابل مشاهده شود.

نکته اول اینکه پس از جراحی بینی با لیزر پوست دچار التهابی مانند آفتاب سوختگی خواهد شد که باد با استفاده از پاک کننده های ملایم پوست خود را تمیز نگه دارید و از آن مراقبت کافی را به عمل آورید.

 

آیا نتایج جراحی بینی با لیزر کاملا مشهود است؟

 

نحوه شست و شوی پوست باید به گونه ای باشد که به هیچ عنوان به آن فشار وارد نشود به طوری که نباید در زمان شست و شوی پوست آن را مالش دهید، از انجام این کار به شدت خودداری کنید.

همچنین پس از شست و شوی صورت آن را به آرامی و با آرامش خشک کنید با رعایت این نکات در زمان دوره ی نقاهت آسیبی به پوست نمی رسد و افراد می توانند شاهد نتایج عمل خود باشند.

پس از انجام عمل جراحی بینی (nose surgery) که با استفاده از لیزر می باشد و با سپری کردن دوره ی نقاهت و انجام همه ی دستورات پزشک می توانید نتایج عمل جراحی خود را که با موفقیت پشت سر گذاشته اید مشاهده کرده و از نتایج به دست آمده ابراز رضایت داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان