لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد لب بالا، چه نتایجی به همراه دارد؟

0
(0)

لیزر مو های زائد لب بالا، چه نتایجی به همراه دارد؟

لیزر مو های زائد لب

از بین بردن مو های ناخواسته بدن با اثرات قابل توجه و ماندگاری بالا بدون عوارض جانبی موجب شده است که لیزر مو های زائد به یک فرآیند بسیار محبوب تبدیل شود. این فعالیت می تواند در قسمت های مختلفی از بدن مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از این قسمت ها، لب بالایی است. با استفاده از لیزر، می توان مو های این قسمت از صورت را برای مدتی بسیار طولانی به طور کامل از بین برد.

لیزر مو های زائد لب بالا، نسبت به فعالیت هایی نظیر وکس، استفاده از موچین، اصلاح با تیغ و الکترولیز هم مطمئن تر و هم موثر تر به نظر می رسد. بعضی از افراد پس از سپری کردن چند جلسه، دیگر شاهد رشد هیچ تار مویی در قسمت بالای لب خود نخواهند بود.

 

لیزر مو های زائد لب بالا، چه نتایجی به همراه دارد؟

 

این موضوع به ویژه برای خانم هایی که روی ظاهر خود حساس هستند، بسیار مفید به نظر می رسد. چرا که این روش، دیگر آن ها را از اصلاح دائمی مو های صورت، نجات خواهد داد.

درخواست مشاوره رایگان لیزر موهای زائد

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد لب بالا، ممکن است در هر فرد متفاوت باشند اما اگر بهترین کلینیک لیزر موهای زائد را در این زمینه انتخاب کنید، این فعالیت را در شرایط کاملا استاندارد انجام بدهید، دستگاه مناسب و مدرنی را برای این فعالیت در نظر بگیرید، به طور منظم در جلسه ها حاضر شوید و مراقبت های قبل و بعد را نیز به خوبی انجام بدهید، شانس بسیار زیادی برای رسیدن به ایده آل ترین نتایج ممکن خواهید داشت.

 

 

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد در مردان

لیزر مو های زائد لب بالا، چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد لب بالا مانند لیزر مو های ناخواسته هر نقطه ای از بدن، با هدف قرار دادن فولیکول های مو در ناحیه تعیین شده، انجام می شود.

طول موج به کار رفته در لیزر، با عبور از رنگدانه های پوست توسط رنگدانه های موجود در فولیکول مو جذب شده و با از بین بردن فولیکول، رشد تارهای مو در آن ناحیه را متوقف می کند.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

پروسه استفاده از لیزر برای از بین بردن مو های زائد به شدت سریع است و معمولا هر دوره کامل لیزر در این ناحیه بین 5 تا 7 جلسه طول می کشد. از آن جایی که مو های زائد موجود در این نقطه، محدود تر به نظر می رسند، تعداد این جلسات و زمان هر جلسه چندان طولانی نیست. هر جلسه از لیزر مو های زائد لب بالا نهایتا 15 دقیقه به طول می انجامد.

همان طور که گفته شد، در لیزر یک فرمول کاملا مشخص برای همه افراد وجود ندارد. در واقع نتایج این فعالیت رابطه مستقیمی با نوع، رنگ و وضعیت پوست شما خواهد داشت. اگر این فعالیت در شرایط استاندارد و با در نظر گرفتن همه مسائل مربوط به وضعیت ظاهری شما صورت بگیرد، نتایجی دلچسب و فوق العاده را برای شما به همراه دارد.

 

قبل از لیزر مو های زائد لب بالا، چه کارهایی لازم است؟

برای دست یافتن به ایده آل ترین نتایج از لیزر مو های زائد در بالای لب، توجه به چند دستورالعمل ساده بسیار مفید خواهد بود. قبل و بعد از انجام این فرآیند، پزشک حتما توصیه های مراقبتی لازم را با شما در میان می گذارد.

 

قبل از لیزر مو های زائد لب بالا، چه کارهایی لازم است؟

 

  1. قبل از انجام این فرآیند، با پزشک مشورت کنید و انتظارات خود را با او در میان بگذارید.
  2. سوابق دارویی و درمانی خود را با پزشک در میان بگذارید و به ویژه در مورد سابقه بیماری های قلبی، آلرژی حاد، جراحی های مربوط به گذشته و جای زخم در بدن خود حتما با پزشک صحبت کنید.
  3. اگر در حال مصرف دارو های حاوی بتا کاروتن یا هر داروی دیگری که شما را به نسبت به نور حساس می کند هستید، این موضوع را حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
  4. اگر در دوران بارداری یا شیردهی فرزند خود هستید، لیزر را به زمان دیگری موکول کنید.
  5. 4 تا 6 هفته قبل از انجام اولین جلسه، به هیچ وجه پوست خود را برنزه نکنید و حتما از ضد آفتاب های قوی بهره ببرید.
  6. دو هفته قبل از انجام فرآیند، مو های زائد ناحیه بالای لب خود را از ریشه جدا نکنید.
  7. سه روز قبل از انجام فعالیت، از اصلاح مو های زائد بالای لب با تیغ بپرهیزید.
  8. در روز انجام فرآیند صورت خود را به خوبی بشویید و بدون داشتن آرایش، به کلینیک مراجعه کنید.

 

مطالب بیشتر: لیزر موهای زائد بکینی

لیزر مو های زائد لب بالا، چه نتایجی به دنبال دارد؟

در اولین روزهای پس از انجام فرآیند، ممکن است کمی تورم و قرمزی را در ناحیه بالای لب احساس کنید اما این وضعیت، موقتی است و خیلی زود به طور کامل برطرف می شود.

شما خیلی زود، متوجه کاهش چشمگیر مو های زائد بالای لب خود خواهید شد. وقتی یک دوره درمانی کامل با لیزر را پشت سر بگذارید و در همه جلسه ها شرکت کنید، دیگر نگران رشد مو در این ناحیه نخواهید بود. این وضعیت تا مدت بسیار زیادی ادامه دارد.

در بعضی از افراد، مو های این ناحیه دیگر هرگز رشد نمی کنند. در افراد دیگر نیز می توان با تکرار جلسات در سال های آینده، اثر این فعالیت را طولانی تر کرد.

 

پس از لیزر مو های زائد لب بالا، چه انتظاری داشته باشیم؟

میزان از بین رفتن مو های زائد پس از اولین جلسات، در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. این موضوع هم به شرایط اولیه فرد و هم به انتخاب دستگاه بستگی خواهد داشت.

 

پس از لیزر مو های زائد لب بالا، چه انتظاری داشته باشیم؟

 

بعضی ها ترجیح می دهند فعالیت لیزر را بسیار سبک شروع کنند و به تدریج در جلسه های بعدی، قدرت آن را افزایش بدهند. بعضی ها اما عجله زیادی برای از بین بردن مو های زائد بدن خود دارند و می خواهند این کار را از همان ابتدا، با قدرت قابل توجهی انجام بدهند. در نتیجه انتظاری که باید پس از لیزر مو های زائد لب بالا داشته باشیم، برای هر فرد متفاوت به نظر می رسد.

پس از این فعالیت، باید صورت خود را دو بار در طول روز به آرامی بشویید، بلافاصله پس از این فرآیند نباید از سونا و استخر و حرارت زیاد استفاده کنید و همچنین بسیار مهم است که تا دو هفته پس از هر جلسه، در مقابل نور شدید خورشید مراقب پوست خود باشید و از ضد آفتاب های مرغوب بهره ببرید.

 

لیزر مو های زائد لب بالا، چه هزینه ای دارد؟

لیزر مو های زائد لب بالا به خاطر وسعت کمی که دارد و جلسات کم تری که نیاز خواهد داشت، نسبت به لیزر مو های ناخواسته در بسیاری از نقاط دیگر بدن، ارزان تر به نظر می رسد. با این وجود نباید فراموش کرد که این فعالیت، حساسیت زیادی دارد و حتما باید با دقت قابل توجهی صورت بگیرد. در زمان انجام این فعالیت، استفاده از عینک های مخصوص برای مراقبت از چشم نیز الزامی خواهد بود.

مو های زائد موجود در بالای لب، ممکن است تجربه ای نگران کننده برای شما به وجود بیاورند. به کمک لیزر، می توانید برای همیشه با این موها خداحافظی کنید. این کار با توجه به اثرات بسیار طولانی مدتی که دارد، به لحاظ اقتصادی برای شما بسیار به صرفه خواهد بود.

شاید در ابتدا پول بیشتری نسبت به سایر فعالیت ها برای آن پرداخت کنید اما در مقابل، دیگر ناچار نیستند به سراغ هزینه کردن برای اصلاح همیشگی مو های ناخواسته بالای لب خود بروید.

آیا نتایج لیزر موهای زائد لب بالا دائمی است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که در مورد لیزر موهای زائد پرسیده می شود همین موضوع است. در واقع برای این که بتوان به نتایج کاملی دست یافت باید حتما تمامی مراحل لیزر موهای زائد را پشت سر گذاشت و دوره درمانی آن را سپری کرد.

پس از تکمیل دوره درمانی لیزر موهای زائد شاهد این موضوع هستیم که رشد مو ها به صفر نزدیک شده و می توان نتایج دائمی را مشاهده نمود و دیگر تار مویی رشد نخواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره قبل از لیزر موهای زائد با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)