جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی و نتایج حاصل از آن چیست؟

0
(0)

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی

عمل های زیبایی متعددی امروزه در سراسر دنیا وجود داشته و مردم در حال استفاده از آن ها می باشند. علت عمده استفاده از عمل های زیبایی متعدد در دنیا این است که افراد بسیار زیادی در دنیا هستند که از ظاهر چهره و اعضای آن رضایت چندانی ندارند و به همین علت به جهت رسیدن به زیبایی بیشتر و بهتر سعی می کنند از روش های مختلفی مانند جراحی بینی استفاده کنند.

 

بینی طبیعی و نتایج آن

 

عمل های زیبایی نیز دارای اهداف و استفاده های مختلفی می باشند و هر یک بر روی یک عضو خاص از بدن یا صورت کاربرد دارد. از جمله عمل هایی که در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته و استقبال بسیار زیادی از آن به خصوص در ایران صورت گرفته است، جراحی بینی می باشد.

ارسال درخواست مشاوره رایگان خدمات ما

عمل بینی طبیعی چرا انجام مي شود؟

بینی یکی از اعضای بسیار مهم در صورت می باشد که نقش به سزایی در زیبایی افراد دارد و با ایجاد تغییرات جزئی در آن می توان چهره شخص را تا حد قابل توجهی تغییر داد؛ اما علاوه بر تاثیر زیادی که بینی بر روی زیبایی و جذابیت چهره افراد دارد، نقش مهمی در دستگاه تنفسی ایفا می کند.

البته برای تنفس می توان از دهان نیز کمک گرفت اما باید توجه شود که مزیت هایی که تنفس با بینی دارا می باشد به هیچ وجه برای دهان وجود ندارد که به عنوان مثال می توان به وجود حس بویایی در تنفس با بینی اشاره کرد.

 

جراحی بینی طبیعی چرا انجام مي شود؟

 

امروزه استفاده از عمل بینی برای اهداف مختلف می تواند تاثیر گذار باشد که عمدتا برای ایجاد برخی تغییرات ظاهری در آن استفاده می شود. البته افرادی که دارای مشکلات تنفسی در بینی خود هستند نیز می توانند از جراحی بینی به جهت رفع و درمان مشکلات خود استفاده های خوبی داشته باشند.

اما نکته قابل توجه این است که تمامی پزشکان و جراحان بینی، اولویت ابتدایی خود را همواره سلامتی بینی قرار داده و ایجاد زیبایی و جلوه مناسب به بینی را در اولویت های بعد خود قرار می دهند. البته هر دو اولویت برای پزشکان دارای اهمیت می باشد اما نباید هیچ گاه سلامتی خود را به دلیل ایجاد زیبایی بیشتر به خطر بی اندازیم.

به همین علت امروزه پزشکان در صورتی از جراحی بینی برای زیبایی استفاده می کنند که مطمئن شوند هیچ گونه آسیب و یا خطری برای سلامتی متقاضی نداشته باشد؛ زیرا بروز آسیب در بینی افراد می تواند آن ها را دچار مشکلاتی از قبیل عدم تنفس صحیح و مرتب کند که همین موضوع می تواند مسبب خطرات بزرگ تر باشد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در عمل بینی طبیعی چه تغییراتی را می توان اعمال کرد؟

تغییرات جزئی و عمده بسیار متعددی را می توان با استفاده از جراحی بینی طبیعی برای افراد به وجود آورد که سبب ایجاد تغییراتی در ظاهر و داخل بینی می شود که قطعا برای شخص در افزایش زیبایی و جذابیت چهره وی از تمامی زوایا تاثیر گذار خواهد بود.

 

در جراحی بینی طبیعی چه تغییراتی را می توان اعمال کرد؟

 

  • یکی از تغییراتی که می توان با استفاده از جراحی بینی طبیعی برای شخص ایجاد نمود، اصلاح ایرادات و نواقص موجود در خارج سطح بینی و روی پوست می باشد. برخی از افراد متقاضی عمل بینی دارای برخی نواقص در پوست بینی خود مانند آکنه و یا جوش های بزرگ می باشند. لذا با استفاده از این اقدام می توان نقص موجود را به طور کامل رفع کرده و جلوه و ظاهر زیبا تری به آن داد.
  • افراد زیادی در دنیا هستند که مشکلاتی در ساختمان داخلی بینی خود از جمله سپتوم و یا همان تیغه ی بین دو سوراخ بینی دارند. بروز انحراف در این تیغه می تواند مشکلات متعددی مانند تنگی سوراخ بینی و مشكل تنفس ايجاد كند. لذا با استفاده از جراحی بینی طبیعی می توان تغییرات قابل توجه و استاندارد را بر روی این ناحیه ایجاد کرد.
  • احتمالا افرادی را دیده اید که دارای بینی های قوز دار می باشند و این مسئله باعث شده که چهره شخص از زوایای مختلف و به خصوص نیم رخ دارای جلوه ی ناخوشایندی باشد. یکی از بهترین کاربرد های جراحی بینی طبیعی، ایجاد تغییرات و اصلاح قوز بینی بوده و می توان آن را به فرم و ساختار ایده آل و استانداردی در آورد.
  • از دیگر تغییراتی که می توان با استفاده از عمل بینی طبیعی برای مراجعه کننده ایجاد کرد، تغییر در زاویه و فرم نوک بینی می باشد. با استفاده از جراحی بینی می توان بر روی زاویه و فرم نوک بینی متقاضیان تغییرات زیادی داد.
  • تغییر در طول و عرض بینی نیز از جمله پر متقاضی ترین اصلاحات قابل انجام با روش جراحی بینی طبیعی به حساب می آید. در این روش پزشک می تواند اصلاحات بسیار خوبی در فرم استخوان بندی و غضروف های بینی ایجاد کرده و طول و عرض بینی را به منظور ایجاد شکل کوچک تری از بینی شخص اصلاح کند.
  • علاوه بر این جراح می تواند غضروف های اضافی را تا حد مطلوبی حذف و اصلاح کند، می تواند در صورت کمبود استحکام و مقاومت بینی، آن را با استفاده از پیوند استخوانی و غضروفی تا حد دلخواهی تقویت کند.
  • کاهش سایز سوراخ ها نیز می تواند از تغییرات مورد انجام در جراحی بینی باشد. افرادی که دارای سوراخ های بزرگی هستند معمولا از این موضوع ناراحت بوده و ناراضی می باشند. لذا این دسته از افراد می توانند با عمل بینی طبیعی سایز سوراخ ها را تا حد استاندارد تغییر دهند.

 

نتایج حاصل از جراحی بینی طبیعی

قطعا نتایج حاصل از انجام جراحی بینی طبیعی برای تمامی افراد متقاضی این اقدام دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. یکی از سوالات متداول متقاضیان این اقدام از عمل بینی طبیعی این است که نتایج حاصل از این روش برای آن ها به چه صورت خواهد بود.

اما نکته مهمی که در این موضوع باید به آن توجه شود این است که نتایج حاصل از انجام این اقدام به عامل ها و معیار های متعددی بستگی داشته و نمی توان برای تمامی افراد صرفا یک نتیجه را در نظر گرفت.

 

نتایج حاصل از جراحی بینی طبیعی

 

از جمله مهم ترین عامل ها، کیفیت انجام جراحی بینی توسط پزشک متخصص می باشد. قسمت اعظمی از نتایج حاصل از عمل به چگونگی ایجاد تغییرات بر روی بینی و کیفیت آن مربوط می باشد که قطعا با مراجعه به یک پزشک متخصص و متبحر در این زمینه می توان احتمال رسیدن به نتایج ایده آل و مطلوب را تا حد به سزایی افزایش داد.

همچنین عامل مهم دیگر در این زمینه، دوران نقاهت شخص و مراقبت های پس از عمل می باشد. دوران نقاهت پس از عمل بینی نیاز به توجه بسیار زیادی دارد و باید تمامی نکات و مراقبت های بینی به خوبی و کامل انجام شود.

لذا در صورتی که عوامل مهم و تاثیر گذار ذکر شده در قسمت فوق به خوبی رعایت و انجام شود، می توان انتظار داشت که تغییرات دلخواه بر روی بینی شخص ایجاد شده و بینی وی دارای تمامی ویژگی ها و شاخص های زیبایی از جمله، تقارن، سایز و اندازه مناسب، فرم و شکل ایده آل، عدم مشکل در سلامت بینی و زاویه و جهت مناسب را خواهد داشت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)