کاشت ابرو

جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران چه نام دارد؟

جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران چه نام دارد؟

جدید ترین روش کاشت ابرو

در این مقاله دربارۀ جدید ترین روش کاشت ابرو طبیعی در ایران صحبت خواهیم کرد.

جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران

برخی از عناوینی که دربارۀ آنها بحث کرده‌ایم عبارتند از:

  1. پیدایش کاشت ابرو به روش میکروگرافت
  2. جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران (میکروگرافت)
  3. تفاوت کاشت ابرو به روش میکروگرافت با سایر روش‌ها
  4. مراحل انجام کاشت ابرو به روش میکروگرافت
  5. کاشت ابرو به روش میکروگرافت برای آقایان و بانوان
  6. هزینۀ کاشت ابرو به روش میکروگرافت

تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو به کاربران سایت تا آخر همین هفته + تعداد محدود

پیدایش کاشت ابرو به روش میکروگرافت

پیدایش کاشت ابرو به روش میکروگرافت در اصل همان تاریخچه پیدایش کاشت مو میکروگرافت است.

اینکه پزشک متخصصی سال‌هایی از زندگی خود را صرف تحقیق درباره کاشت مو کرده و در نهایت به روشی دست یافته که نام آن را پانچ گرافت نهاده و پس از او، پزشکان زیادی تحقیقات دیگری را انجام دادند و آزمون و خطا‌های بسیاری را نیز سپری کردند و در نهایت به روش میکروگرافت رسیدند.

روشی که امروزه در تمام مراکز معتبر جهت کاشت ابرو استفاده می‌شود میکروگرافت نام دارد.

در حال حاضر جدید ترین روش کاشت ابرو در ایران میکروگرافت است.

 

جدید ترین روش کاشت ابرو طبیعی در ایران (میکروگرافت)

از گذشته تا به امروز زیبایی ظاهری، مخصوصا زیبایی چهره، برای اکثریت افراد دارای اهمیت فراوانی بوده است. و همیشه سعی بر این بوده تا از آخرین امکانات و تکنولوژی استفاده شود بلکه انسان‌ها بتوانند چهره‌ای زیباتر داشته باشند.

در این بین ابرو یکی از ارکان مهم در زیبایی یک چهره است؛ ابروی مناسب و زیبا در خانم‌ها و آقایان بسیار مهم بوده و باعث تقویت اعتماد به نفس شخص می‌شود.

 

جدید ترین روش کاشت ابرو طبیعی در ایران (میکروگرافت)

 

از این رو افرادی که احساس می‌کنند ابرو‌های آنها دچار ریزش شده یا بنا به دلایلی همچون الگوی ریزش، تغذیه نامناسب، بیماری‌های پوستی، استرس، شیمی درمانی و …، ابروی مناسبی ندارند تصمیم به کاشت ابرو می‌گیرند. به همین دلیل برای کشت ابرو از جدید ترین روش به نام میکروگرافت استفاده می‌شود.

کاشت ابرو دارای روش‌های مختلفی است که هر یک دارای مزایا و معایبی هستند؛ اما در نهایت روش میکروگرافت نسبت به دیگر روش‌ها پیشی گرفته و در حال حاضر جدید ترین و بهترین روش کاشت ابرو در ایران است.

در کاشت ابرو به روش میکروگرافت، پزشک متخصص ابتدا بر پایه اصول و فاکتور‌هایی مانند: نوع چهره فرد، ویژگی‌های ظاهری صورت و به خصوص بنا به سلقیه شخصی شما، طرحی را برای ابروی شما در نظر می‌گیرد.

لازم به ذکر است، چند عامل مهم و اساسی در این میان وجود دارد که یک متخصص کاشت ابرو باید به آنها توجه کند، از جمله: نوع قوس ابرو‌ها، ضخامت مناسب مو، فاصله بین ابرو‌ها و همچنین طول ابرویی که جهت درمان در نظر گرفته می‌شود.

 

تفاوت کاشت ابرو به روش میکروگرافت با سایر روش‌ها

در کاشت ابرو به روش میکروگرافت از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌شود؛ به نحوی که تمام تجهیزات لازم برای کاشت ابرو به روشی حرفه‌ای موجود است و در نتیجه پزشک متخصص می‌تواند کاری با نهایت دقت و کیفیت ارائه دهد.

در این روش به دلیل استفاده از دستگاه‌های به روز، فولیکول‌های مو به درستی خارج شده و به درستی نیز در جای مورد نظر قرار می‌گیرند.

کاشت ابرو به روش میکروگرافت مزیت‌های فراوانی دارد؛ یکی از مزیت‌های این روش، خارج شدن فولیکول‌های مو با تمام مواد مورد نیاز مو است.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

بنابراین کیفیت موی ابروی شخص حفظ شده و در نتیجه بهترین کیفیت را دریافت خواهد کرد. استفاده از روش میکروگرافت به دلیل دقت بالایی که دارد، باعث می‌شود کمترین خطایی رخ ندهد و در نتیجه به فولیکول‌های موی شخص آسیبی نرسد.

در کاشت ابرو به روش میکروگرافت کمترین آسیبی به محل برداشت فولیکول‌های مو برای ابرو نمی‌رسد، در نتیجه دردسر‌های زخم و پیگیری‌های بعد از آن وجود ندارد.

تمام این تفاوت‌ها باعث برتری این روش نسبت به دیگر روش‌های کاشت ابرو شده و باعث ارائۀ بهترین نتیجه می‌شود.

 

مراحل انجام کاشت ابرو به روش میکروگرافت

همان طور که گفته شد، برای کاشت ابرو به روش میکروگرافت از دستگاه‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌شود.

ابتدا محل مورد نظر جهت برداشت مو، توسط مواد بی حسی، کاملا بی حس شده و گرافت‌های مورد نظر برداشته شده و توسط دستگاه مخصوص این روش، در محل تعیین شده کاشته می‌شوند.

در این روش دردی احساس نمی‌شود، فقط در افراد معدودی درد بسیار خفیفی دیده می‌شود که خیلی سریع رفع خواهد شد.

این دستگاه با استفاده از گیرنده‌های اتوماتیک با دقت بالا، گرافت‌ها‌ی موی مورد نیاز برای کاشت ابرو را برداشت می‌کند؛ در نتیجه گرافت‌های بیشتری را ارائه می‌دهد.

این روش به دلیل دقت بالا، کیفیت مناسب و عدم وجود زخم پس از اتمام کاشت ابرو، مورد توجه پزشکان متخصص و بیماران زیادی قرار گرفته و بیشترین کاربرد را دارد. کاشت ابرو به روش میکروگرافت بین 4 تا 6 ساعت زمان می‌طلبد.

 

کاشت ابرو به روش میکروگرافت برای آقایان و بانوان

کاشت ابرو برای آقایان و بانوان قابل اجرا است، اما این نکته که از چه روشی برای کاشت ابروی یک فرد استفاده شود، توسط دکتر کاشت ابرو و بر اساس معیار‌های پزشکی تعیین می‌شود.

 

کاشت ابرو به روش میکروگرافت برای آقایان و بانوان

 

کاشت ابرو برای بانوان کاربرد بیشتری دارد؛ چرا که بانوان به دلایل مختلفی همچون استفاده از رنگ ابروی مکرر و نا مرغوب، اصلاح نادرست ابرو، استفاده از لوازم آرایشی غیر اصل، استرس، فشار‌های عصبی بیشتر دچار ریزش ابرو می‌شوند.  در نتیجه کاشت ابرو در بانوان، نسبت به آقایان خواهان بیشتری دارد.

کاشت ابرو در آقایان نیز استفاده می‌شود، اما به طور کل آقایان تنها در شرایطی که ملزم به کاشت ابرو باشند برای آن اقدام می‌کنند.

بانوان همیشه به زیبایی خود اهمیت بالایی می‌دهند، لذا در زمانی که تصمیم به کاشت ابرو می‌گیرند با حساسیت بالایی به دنبال بهترین روش، بهترین پزشک و بهترین کلینیک کاشت ابرو هستند.

لذا در اینجا قابل ذکر است بهترین روش برای کاشت ابرو، روش میکروگرافت است که در یکی از مراکز معتبر، به نام کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا انجام می‌شود.

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت

هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت به عوامل متعددی بستگی دارد؛ میزان پهنای ابرو، میزان کم پشت بودن، ویژگی‌های شخصی فرد و … از جمله عواملی هستند که بر تعیین هزینه کاشت ابرو موثر‌اند.

هزینه کاشت ابرو در ایران با توجه به حضور پزشکان حاذق و توانمند، معقول بوده و این امر باعث جذب بیماران از خارج از ایران نیز شده است. بسیاری از بیماران از خارج از کشور جهت کاشت ابرو به ایران سفر کرده و بسیار راضی هستند.

چرا که در ایران علاوه بر جدید ترین تکنولوژی، پزشکان حاذقی نیز حضور دارند که کیفیت خوبی را ارائه می‌دهند و مضاف بر این نکات، تمامی این خدمات با قیمتی مناسب ارائه می‌شود، در نتیجه مسافران را راضی می‌کند.

درباره هزینه دقیق برای کاشت ابرو به روش میکروگرافت نمی‌توان عدد دقیقی را بیان کرد؛ لذا شما می‌توانید پس از مشاوره با پزشکان متخصص کلینیک پوست و مو و زیبایی هلیا و تعیین روش درمان خود، از هزینه دقیق آن مطلع شوید.

 

نتیجه کلی:

در ابتدا به بیان تاریخچه کاشت ابرو به روش میکروگرافت پرداختیم. سپس مراحل کاشت ابرو را شرح دادیم و تفاوت‌های روش میکروگرافت را نسبت به روش‌های دیگر بیان کردیم.

همچنین به این نکته اشاره شد که کاشت ابرو برای بانوان و آقایان محدودیتی ندارد. و در پایان مبحث هزینه کاشت ابرو به روش میکروگرافت مورد توجه قرار گرفت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب از هزینه کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)