جراحی بینی

ارتباط بین جراحی بینی و اعتماد به نفس در افراد

ارتباط بین جراحی بینی و اعتماد به نفس در افراد

ارتباط بین جراحی بینی و اعتماد به نفس در افراد

عمل جراحی بینی یکی از بهترین عمل هایی است که در طول تاریخ و در زمینه ی پزشکی به انجام رسیده است. افراد بسیار زیادی وجود دارند که بینی آن ها دارای نقص های بزرگ و کوچک می باشند و این موضوع سبب آزار آنان از نظر روحی و روانی شده است. افراد می توانند با بکارگیری این عمل و موفقیت در آن مشکل ظاهری و علاوه بر آن مشکل روحی خود را از بین ببرند.

ارتباط بین جراحی بینی و اعتماد به نفس در افراد

آیا جراحی بینی سبب تاثیر گذاری در اعتماد به نفس افراد می شود؟

جراحی بینی یکی از راه کار هایی است که مردم برای از بین بردن مشکل خود در ناحیه ی بینی استفاده می کنند. به طور ارثی و یا در طول دوران زندگی بینی افراد ممکن است دچار نقص شود و این نقص سبب آزار آنان در جامعه و کاهش اعتماد به نفسشان شود. این مشکل گاهی اوقات تا حدی پیش می رود که فرد دچار بیماری هایی روانی مانند انزوا می گردد.

بینی هر فرد در مرکز چهره ی او قرار دارد و می توانیم بگوییم که جز اندام هایی است که به شدت نمایان است و در صورتی که دارای نقص باشد مشکلاتی را برای فرد به وجود می آورد. معمولا در چنین زمان هایی فرد احساس می کند که بینی وی بر کل صورتش چیره شده است و این چیره شدن امکان مسخره کردن او را توسط اطرافیانش را به وجود آورده است.

 

آیا جراحی بینی سبب تاثیر گذاری در اعتماد به نفس افراد می شود؟

 

عمل جراحی بینی روشی است که افراد بسیار زیادی از آن برای از بین بردن چنین مشکلاتی استفاده می کنند. عمل جراحی بینی سبب می شود تا هر شخصی بتواند اندازه و همچنین فرم مناسب بینی خود را به دست آورد و از روحیه ی منفی که تقریبا بر وی قالب شده بود رهایی یابند. عمل جراحی بینی به دلیل این که با گذشت زمان دچار تغییر و تحول شده است طرفداران بسیاری را در سراسر جهان پیدا کرده است.

تحقیقاتی که به عمل آمده است حاکی از این مسئله می باشد که وقتی در ناحیه ی بینی خود نقصی داشته باشید که در دید دیگران است، ممکن است مورد تمسخر قرار بگیرید. نکته ای که وجود دارد این است که نباید از عمل های زیبایی به عنوان یک راه حل برای از بین بردن بیماری های روحی روانی استفاده کرد اما شواهد گویای نکات دیگری هستند.

کسی که به دلیل داشتن نقص در ناحیه ی بینی خود توسط اطرافیان تحقیر می شود با استفاده از عمل جراحی بینی این مشکل را به صورت کامل حل کرده و به گونه ای پس از جراحی بینی اعتماد به نفس از دست رفته خود را باز میگرداند و از زندگی خود لذت بیشتری می برد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

عمل جراحی بینی برای برخی از این دسته مراجعه کنندگان به عنوان یک راه حل شگفت انگیز شناخته شده است زیرا سبب رهایی آن ها از این تحقیر ها شده است.

اغلب مردم درباره ی ظاهر خود دچار تزلزل خاصی هستند و از آن اطمینان ندارند. زمانی که در آیینه به خود نگاه می کنند و نقص بینی خود را تماشا می کنند دچار احساسات منفی می شوند اما اصلا به دیگر ناحیه های بدن خود نگاه نمی کنند.

برای مثال ممکن است در این دسته از افراد ویژگی هایی مانند قد بلند و یا چشمان زیبا وجود داشته باشد اما نقص بینی فرد اجازه ی نمایان شدن آن ها را نمی دهد و تمامی تمرکز روحی آن ها بر روی نقص های بینی خواهد بود.

 

کسب نتیجه موفق جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

زمانی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارید بهتر است قبلا تحقیقاتی در این مورد داشته باشید تا اطلاعات کامل نسبت به انجام آن اقدام کنید. عمل جراحی بینی جز عمل هایی است که فرد باید برای موفقیت در آن، از روند انجام و همه ی فرایند های عمل که در گرفتن نتیجه تاثیر گذار می باشد آشنایی و آگاهی داشته باشد تا بتواند پس از اتمام عمل جراحی بینی رضایت خود را از آن اعلام کند.

 

کسب نتیجه موفق جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

 

یکی از نکاتی که در موفقیت و یا عدم موفقیت عمل جراحی بینی تاثیر خاص خود را می گذارد پزشک متخصصی است که عمل جراحی بینی را انجام می دهد. فرد مراجعه کننده باید در انتخاب پزشک متخصص برای انجام جراحی بینی نهایت دقت خود را به خرج دهد زیرا در صورتی که پزشک نتواند عمل را به خوبی انجام دهد علاوه بر این که خواسته های شما تحقق نمی یابد بلکه ممکن است مشکلات دیگری نیز برای شما به وجود آورد.

نتایج به دست آمده پس از جراحی زیبایی بینی بسیار حائز اهمیت است زیرا به صورت مستقیم بر روی سلامت فرد و ظاهر وی تاثیر گذار بوده و همچنین می تواند باعث ارتقای سطح روحی فرد شود. در جهت افزایش زیبایی و تناسب ظاهری هر شخصی از وضعیت خود راضی بوده و در نتیجه این موضوع می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس گردد.

انتخاب یک کلینیک معتبر و همچنین مناسب که از فناوری های روز دنیا برای انجام nose surgery استفاده می کند نیز جز فاکتور های تاثیر گذار در موفقیت عمل جراحی بینی می باشد. امروزه در سراسر کشور کلینیک های زیبایی بسیار زیادی برای ارائه عمل جراحی بینی مشغول به فعالیت هستند ولی یک متقاضی باهوش باید از بین این کلینیک ها مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده و جهت انجام عمل اقدام کند.

با توجه به این که در برخی موارد زندگی روحی و روانی فرد پس از عمل تحت تاثیر قرار می گیرد باید در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک معتبر، تحقیقات خوب و کاملی را به عمل بیاورد. در صورتی که مراجعه کنندگان نتوانند در انتخاب این دو، موفقیت آمیز عمل کنند علاوه بر این که اعتماد به نفس آن ها افزایش نمی یابد بلکه ممکن است درد سر های جدیدی هم برای آن ها به وجود بیاید.

 

بهترین کاندید برای انجام عمل جراحی بینی

یکی از کسانی که معمولا کاندید بسیار مناسبی برای جراحی زیبایی بینی محسوب می شود، شخصی است که دارای نقص و ایراد بر روی بینی بوده و همین موضوع زندگی وی را مختل کرده است. این اختلال در زندگی گاها به دلیل شرایط جسمی و حتی مشکل در تنفس است.

 

بهترین کاندید برای انجام عمل جراحی بینی

 

نوع دیگر اختلال در زندگی نیز از نظر روحی و روانی می باشد زیرا فرد به دلیل نقص های فاحشی که در بینی خود مشاهده می کند به نوعی از جامعه طرد شده و مورد تمسخر قرار خواهد گرفت. نوع نگاه دیگران به این شخص باعث خواهد شد تا اعتماد به نفس خود را رفته رفته از دست داده و دچار آسیب های شدید روحی شود.

در نتیجه از همین رو می توان انتظار داشت فردی که به مشکلات بینی دچار شده است پس از جراحی زیبایی بینی، نه تنها از شر مشکلات جسمی و ظاهری خود خلاص می شود بلکه می تواند اعتماد به نفس از دست رفته خود را نیز مجددا بازگرداند.

یکی از شرایطی که متقاضیان انجام جراحی زیبایی بینی می توانند پیش از جراحی داشته باشند عدم اعتیاد به دخانیات و مواد الکلی است زیرا استفاده مرتب از این نوع مواد می تواند باعث ایجاد کبودی و یا استمرار خونریزی پس از جراحی زیبایی بینی باشد.

افرادی که بیماری خاصی ندارند نیز می توانند کاندید های مناسبی برای انجام nose surgery باشند و می توانند به راحتی این عمل را انجام دهند و از مزیت های آن برخوردار شوند. این دسته در صورتی که هر نوع بیماری خاصی را در گذشته تجربه کرده باشند باید مراتب را در اولین فرصت به پزشک متخصص اطلاع دهند و از به وجود آمدن مشکل برای خود جلوگیری کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان