ابدومینوپلاستی

چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب می باشند؟

چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب می باشند؟

چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب می باشند؟

اکثر افراد در ناحیه ی شکم و اطراف آن کمی چربی انباشته شده ای دارند و برای حذف آن و داشتن شکمی صاف تلاش می کنند. بعضی اوقات، با ورزش مرتب و رعایت برنامه ی غذایی سالم می شود از شر این چربی های اضافی خلاص شد اما در برخی موارد ورزش و رژیم غذایی برای حذف این چربی ها کافی نیست.

 

چه افرادی برای عمل ابدومینوپلاستی مناسب می باشند؟

 

در این موارد است که افراد به ابدومینوپلاستی روی می آورند تا چربی ها و پوست اضافه آن در ناحیه ی شکم را بردارند و به تناسب اندام ایده آل خود برسند. البته این تنها مورد استفاده از عمل جراحی زیبایی شکم نیست.

بسیاری از افراد به دلیل تغییراتی که بارداری و زایمان در بدن آن ها ایجاد می کند و باعث شل شدن عضلات شکمی و افتادگی پوست در ناحیه ی شکم می شود، به ابدومینوپلاستی روی می آورند. در ادامه به طور مفصل راجع به این موضوع بحث می کنیم که این عمل برای چه افرادی مناسب است و به چه نتایجی می توان با عمل زیبایی شکم دست یافت.

درخواست مشاوره رایگان ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی برای افرادی با هدف داشتن شکمی صاف و بدون چربی

اگر به تناسب اندام خود اهمیت می دهید و مدت زیادی است که برای داشتن شکم صاف و بدون هیچ گونه چربی اضافه تلاش می کنید اما به نتیجه ی مطلوب نمی رسید، عمل جراحی زیبایی شکم فرشته ی نجات شما است. متاسفانه چربی هایی که در ناحیه ی شکم و اطراف آن وجود دارند در برابر ورزش و فعالیت بدنی بسیار سر سخت و مقاوم هستند و آب کردن آن ها می تواند بسیار سخت و خسته کننده باشد.

 

ابدومینوپلاستی برای افرادی با هدف داشتن شکمی صاف و بدون چربی

 

از همین جهت بسیاری از افراد راه های تهاجمی تر مانند عمل جراحی را انتخاب می کنند تا به یک اندام متناسب، بدون چربی اضافه و جذاب دست یابند. همچنین طی عمل زیبایی شکم، عضلات شکمی یا همان سیکس پک، ترمیم می شوند و در جای ایده آل خود قرار می گیرند تا به شکل گرفتن شکم به طور ایده آل کمک کنند.

البته توجه داشته باشید که با عمل جراحی زیبایی شکم، شما صاحب سیکس پک حجیم و برجسته نخواهید شد چرا که تغییری در حجم عضلات شما ایجاد نخواهد شد. بلکه به وسیله ی این عمل فقط می توانید شکمی لاغر تر و صاف تر داشته باشید که باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد و البته نقطه ی شروعی ایده آلی برای حرکت به سمت سبک زندگی سالم می باشد.

برای اطلاع از هزینه ابدومینوپلاستی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با ابدومینوپلاستی و سایر خدمات زیبایی با ما در میان بگذارید.

ابدومینوپلاستی برای افراد دارای افتادگی شکم

افتادگی و آویزان شدن پوست در نواحی مختلف بدن مانند صورت، گردن، دست ها و البته شکم ممکن به دلایل گوناگون رخ دهد. از عمده ترین دلایل افتادگی پوست این است که با افزایش سن سطح تولید کلاژن توسط سلول های پوستی کاهش می یابد. یکی از کارکرد های کلاژن برای پوست، حفظ قوام و خاصیت کشسانی پوست است. به همین دلیل با کاهش سطح کلاژن در پوست، افتادگی و آویزان شدن پوست اتفاق می افتد.

یکی دیگر از دلایل رایج افتادگی پوست، بارداری و زایمان است که به دلیل تغییراتی که در زمان حاملگی اتفاق می افتد شکم دیگر به حالت قبل از بارداری برنمی گردد.

 

ابدومینوپلاستی برای افراد دارای افتادگی شکم

 

ترمیم و از بین بردن افتادگی پوست با ورزش و تمرین مداوم بسیار سخت است و حتی برای بسیاری از افراد غیر ممکن. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، هنوز نا امید نشوید چرا که روش های متنوعی برای حل مشکل آویزان شدن پوست وجود دارد. یکی از این روش ها عمل ابدومینوپلاستی است.

البته توجه داشته باشید که برداشت پوست اضافی با عمل جراحی محدودیت خاصی دارد و فقط یک مقدار مشخصی از پوست قابل برداشتن است تا به بافت های بدن آسیب نرسد. شما می توانید قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی با دکتر خود درباره ی انتظاری که از نتیجه عمل ابدومینوپلاستی دارید مشورت کنید و دکتر به شما خواهد گفت که تا چه حد از پوست اضافه ی شکم شما با استفاده از عمل زیبایی شکم قابل برداشت هستند.

 

ابدومینوپلاستی برای درمان عوارض حاملگی و زایمان

یکی از رایج ترین دلایل انجام عمل ابدومینوپلاستی، از بین بردن عوارض و تغییراتی است که بارداری و زایمان در بدن مادر ایجاد می کند. اگر چه تولد فرزند به خودی خود یکی از شیرین ترین لحظات زندگی هر فردی است، اما برای بسیاری از مادران این امر باعث ایجاد تغییراتی نه چندان مطلوب در ظاهر آن ها می شود.

 

ابدومینوپلاستی برای درمان عوارض حاملگی و زایمان

 

در طول مدت ۹ ماهه ی بارداری، شکم به تدریج بزرگ و بزرگ تر می شود و به دنبال آن پوست بدن در آن ناحیه نیز کشیده تر می شود تا بتواند اندازه ی جدید شکم را پوشش دهد.

همچنین عضلات شکمی نیز دچار تغییراتی می شوند. بافتی که عضلات شکمی را به یک دیگر متصل نگه می دارد، با بزرگ تر شدن شکم منعطف تر می شود و باعث می شود عضلات شکمی از یک دیگر فاصله بگیرند.

همه ی این ها دست به دست هم می دهند تا زنان پس از زایمان، با شکمی بزرگ تر از قبل از بارداری مواجه شوند که هم چربی بیشتری دارد و هم پوست اضافه ی آن کاملا به چشم می آید. متاسفانه مقابله با این عوارض به وسیله ی ورزش و یا مراقبت های پوستی معمولی که بدون نیاز به جراحی انجام می شوند چندان نتیجه بخش نیست.

عمل ابدومینوپلاستی با ایجاد شکافی در زیر شکم هم چربی های اضافه ای که در طول دوران بارداری در شکم انباشته شده اند را استخراج می کند و هم پوست اضافه ای را که به خاطر بزرگ شدن شکم ایجاد شده است بر می دارد.

علاوه بر این ها، عضلات شکمی شما نیز ترمیم می شوند و در جای ایده آل خود قرار داده می شوند تا شکم حالت متعادل خود را حفظ کند. توجه داشته باشید که اگر می خواهید بعد از زایمان عمل زیبایی شکم را انجام دهید، باید حداقل تا شش ماه بعد از زایمان صبر کنید.

 

ابدومینوپلاستی برای مردان با چربی مازاد و افتادگی شکم

عمل جراحی زیبایی شکم فقط برای زنان نیست و مردانی هم که از چربی های انباشته در ناحیه ی شکم رنج می برند می توانند برای این عمل اقدام کنند. یک کاندیدای ایده آل برای انجام این عمل کسی است که شرایط کلی بدن او مساعد باشد و به بیماری خاصی که با عمل ابدومینوپلاستی تداخل ایجاد می کند مبتلا نباشد.

البته مردانی که قصد دارند با عمل زیبایی شکم لاغر شوند، باید این نکته را بدانند که با این عمل نمی شود چربی هایی که دور  اندام ها و اعضای داخلی بدن انباشته شده اند را استخراج کرد. این بخش از چربی های بدن با ورزش منظم و تغییر در سبک زندگی و برنامه ی غذایی از بین می روند و در موارد حاد تر، با عمل های مخصوص کاهش وزن که به طور کلی با عمل ابدومینوپلاستی متفاوت هستند.

اما اگر فقط قصد دارید که چربی و پوست اضافه ی ناحیه ی شکم را حذف کنید و نسبت به اهدافی که با عمل جراحی زیبایی شکم می شود به آن ها دست پیدا کرد واقع بین هستید،‌ می شود گفت که شما یک کاندیدای ایده آل برای انجام این عمل هستید و جنسیت شما مانعی بر سر راه نخواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت ابدومینوپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)