جراحی بینی

ماندگاری جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین روش‌هایی که افراد از آن برای داشتن بینی خوش فرم و کوچک استفاده می‌کنند جراحی بینی است. این روش در دسته عمل‌های زیبایی تهاجمی قرار دارد. به همین دلیل کاندیدهای انجام آن باید یک سری نکات مهم و کلیدی را قبل از اقدام به آن بدانند تا بتوانند مراقبت‌های لازم را برای رسیدن به نتایج ایده‌آل و مورد پسند به دست آورند. از جمله مهم‌ترین دلایلی که اغلب افراد تمایل به انجام جراحی بینی پیدا می‌کنند ماندگاری بالای آن است. ماندگاری جراحی بینی با توجه به دلایل متعددی می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا گفته‌های پزشک در ارتباط با افزایش ماندگاری جراحی بینی جدی گرفته شود. البته در کنار این موضوع، انتخاب یک کلینیک معتبری که دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته و به روز باشد نیز تاثیر بالایی در کیفیت و ماندگاری نتایج به دست آمده خواهد داشت. کلینیک تخصصی هلیا یکی از بهترین‌ها در زمینه عمل‌های زیبایی بوده و تمامی مراجعه‌کنندگان می‌توانند با خیال راحت از خدمات ارائه شده در آن توسط دکتر خراسانی، پزشک مطرح کشوری بهره ببرند.

ماندگاری جراحی بینی 

یکی از بهترین روش هایی که مردم می توانند با استفاده از آن مشکلات ناحیه ی بینی خود را از بین ببرند جراحی بینی است. این روش دارای طرفداران بسیار زیادی در کشورمان و سراسر جهان است و همه ی کسانی که خواهان انجام آن هستند سوالاتی را راجع به نتایج و همچنین میزان ماندگاری آن دارند.

ماندگاری جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا ماندگاری جراحی بینی برای همه ی افراد یکسان است؟

استفاده از جراحی بینی برای افراد به دلیل داشتن مزیت های بسیار عالی می تواند مفید واقع شده و نقص بینی آن ها را از بین ببرد. در این میان برخی موارد ریز و درشتی وجود دارد که افراد می خواهند درباره ی آن ها بیش تر بدانند که یکی از این موارد میزان ماندگاری عمل زیبایی بینی می باشد. تنها راه برای متوجه شدن این موارد انجام تحقیقات مناسب می باشد. درباره ی ماندگاری جراحی بینی باید ذکر کنیم که متقاضیان مشکلی را پیش روی خود نخواهند داشت و نتایج ها بسیار خوب و کاملا امید بخش هستند. افرادی که اقدام به انجام عمل فوق می کنند باید بدانند که ماندگاری آن بسیار زیاد و تا حدودی دائمی است و نیازی به نگرانی درباره ی آن نیست و می توان از این بابت کاملا اطمینان داشت و بدون استرس عمل را به قصد رسیدن به این مهم انجام داد.

کسانی که می خواهند عمل بینی را انجام دهند باید از این موضوع آگاه باشند که شایعه های بسیار زیادی درباره ی جراحی بینی وجود دارد که اجازه ی تمرکز کردن بر روی واقعیت ها را برای افراد نمی دهند، برای رسیدن به واقعیت ها چند راه بیش تر وجود ندارد اول و بهترین آن مشاوره با پزشک و دومی تحقیق کردن می باشد که ما گزینه ی اول را بیش تر پیشنهاد می کنیم.

 

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

ماندگاری جراحی بینی نیاز به مراقبت خاصی دارد؟

همه ی عمل های زیبایی برای این که نتایج خوب و همچنین امید بخشی را برای متقاضیان به وجود بیاورند باید یک سری موارد را مراعات کرده باشند. جراحی بینی نیز جز این دسته از عمل ها می باشد و پس از انجام و همچنین قبل از انجام عمل نیاز به آمادگی و همچنین اقداماتی دارد که فرد باید آن ها را برای رسیدن به نتایج مناسب از جمله ماندگاری بیش تر و همچنین ظاهر زیبا تر بینی خود رعایت کند.

جز نکات اولیه ی عمل زیبایی بینی که بسیار در نتایج عمل و همچنین نوع انجام عمل و به طور کلی در همه ی موارد آن دخالت دارد انتخاب کلینیک می باشد. در صورتی که متقاضیان جراحی بینی بتوانند عمل خود را در یک کلینیک زیبایی معتبر و مجهز که کاملا پیشرفته و مورد تایید وزرات های مربوطه می باشند انجام دهند بدون شک نتایج خیره کننده ای از انجام عمل خود خواهند گرفت. پس از مورد ذکر شده نوع نتیجه ای که از جراحی بینی گرفته می شود تا حد بسیار زیادی به خود فرد بستگی خواهد داشت. دلیل آن این است که پس از انجام عمل متقاضی وارد دوره ی نقاهت خواهد شد و در این دوره باید اقدامات مناسبی که توسط پزشک متخصص برای آن ها ارائه می شود پیاده سازی شود. این اقدامات بسیار ساده می باشد و تمامی راهنمایی ها توسط پزشک و کلینیک ارائه خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق تا قبل از انجام عمل در صورتی که مصرف کننده آشنایی با عمل نداشته باشد و اقدام به انجام آن کند طبیعتا نمی تواند نتایج کامل تری از آن بگیرد اما در صورتی که قبل از عمل آشنایی کلی با عمل داشته باشد به راحتی می تواند تمام نتایج مورد انتظار از جراحی بینی را دریافت کند و یک عمل موفقیت آمیز که همه ی اهداف قبل از عمل متقاضی را تداعی کرده است داشته باشد.

تاثیر جراح متخصص در میزان پایداری جراحی بینی

طبق مواردی که ذکر شد میزان ماندگاری عمل بینی و گرفتن نتایج کامل از انجام جراحی بینی به مواردی مختلفی بستگی دارد اما یکی از مهم ترین مواردی که می تواند سبب رضایت و یا عدم رضایت مراجعه کنندگان جهت انجام عمل زیبایی بینی شود انتخاب پزشک متخصص جهت انجام رینوپلاستی می باشد که معمولا توسط افراد جدی گرفته می شود.

تاثیر جراح متخصص در میزان ماندگاری جراحی بینی

میزان مهارت پزشک متخصص زمانی که پایین باشد و یا در صورت تازه کار بودن ممکن است جراحی بینی مراجعه کنندگان آن طور که باید و شاید کیفیت بالایی نداشته باشد اما وقتی که یک پزشک با میزان مهارت بالا عمل زیبایی بینی را انجام می دهد افراد می توانند خیال خود را از بابت نتایجی که میزان ماندگاری بسیار بالا و خوبی دارند راحت کنند.

همان طور که ذکر شد تجربه پزشک می تواند بسیار مهم باشد چرا که اگر در صورت به وجود آمدن مشکل خاصی در حین انجام عمل پزشک تجربه ی کمی داشته باشد نتواند آن را به خوبی مهار کند اما بر عکس در صورتی که دکتر جراحی بینی تجربه ی مناسبی داشته باشد در صورت بروز مشکل خاصی در حین عمل می تواند با تکیه بر مهارت خود مشکل به وجود آمده را به راحتی از بین ببرد.

آیا جراحی بینی برای ماندگاری بیش تر نیاز به ترمیم دارد؟

برخی از کسانی که برای انجام جراحی بینی اقدام می کنند تصور می کنند که جراحی فوق نیاز به ترمیم کردن دارد و باید برای حفظ نتایج و همچنین افزایش میزان ماندگاری آن پس از مدتی برای ترمیم اقدام کنند در صورتی که چنین نیست و تنها بخشی از مراجعه کنندگان که 10 درصد از آن ها می باشند طی موارد خاصی برای ترمیم اقدام می کنند.

همان طور که ذکر شد افراد در صورتی که تحقیقات مناسبی قبل از عمل به وجود نیاورند ممکن است دچار به وجود آمدن چنین درد سر های بسیار نا چیز و حتی بی معنی شوند، بنابراین بهتر است قبل از عمل حد الامکان متقاضی های عمل زیبایی بینی با یک پزشک متخصص جلسه ی مشاوره ای را برای آشنایی با عمل داشته باشند و برای برگزاری آن اقدامات مناسبی را فراهم کنند.

آیا برای ماندگاری بیش تر جراحی بینی، فرد متقاضی باید دارای شرایط خاصی باشد؟

افرادی که برای انجام جراحی بینی اقدام می کنند ممکن است شرایط مناسبی را برای انجام آن نداشته باشند برای مثال ممکن است افراد دارای بیماری هایی خاصی باشند که در صورت انجام عمل در ناحیه بینی برای از بین بردن مشکل آن خطری جان آن ها را تهدید کند و یا انجام عمل فوق سبب به وجود آوردن درد سر های بزرگی برای مصرف کننده شود که در این صورت پزشک متخصص اجازه ی انجام عمل را نخواهد داد.

همچنین علاوه بر موضوع فوق یکی از مهم ترین موضوع ها درباره ی انجام دادن جراحی بینی برای افراد، به منظور افزایش زیبایی آن ها، انجام آن برای زنان باردار است. زنان باردار به هیچ عنوان شرایط مناسبی برای انجام عمل فوق را ندارند و باید حتما برای انجام آن اجازه ی پزشک را داشته باشند.

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان