لیپوماتیک

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک چیست ؟

امروزه ” لیپوماتیک ” به عنوان روشی سودمند و امن در میان انواع مختلف عمل زیبایی به شمار می رود.

در واقع اضافه وزن به عنوان مشکل شایعی در جوامع امروزی به ویزه ایرا

ن، محسوب می‌شود که با توجه به سبک زندگی امروزی افراد زیادی را درگیر خود کرده است.

اندام نامناسب، چاقی موضعی و بیماری ژنتیکی علاوه بر خطرات زیادی که برای سلامت دارند، روند زندگی، خلقیات و روحیات فرد، لباس پوشیدن و حضور فرد در جمع و شرایط کاری را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهند.

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک چیست ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

مشاوره قبل از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک

برای انجام هر عمل زیبایی به خصوص ” لیپوماتیک پهلو ” و شکم بهتر است که ابتدا با توجه به سابقه و تجربه افرادی که برای این کار اقدام کرده اند به کلینیک یا مرکز درمانی مناسب که پزشکان متخصص و متبحر در این زمینه دارد مراجعه کنید.

سابقه کار هر پزشک و مرکزی هم از آلبوم های قبل و بعد عمل افرادی که به آنجا مراجعه کرده اند، مشخص خواهد شد.

بعد از انجام این راهکار اولیه مشاوره با پزشک متخصص به شما در انتخاب راه درست کمک فراوانی خواهد کرد.

 

 

عمل پیکرتراشی نتایج و آثار خود را در اندام شما نشان خواهد داد. مشاوره قبل از Lipomatic علاوه بر اینکه شرح حال کاملی از شما به پزشک خواهد داد، انتظارات شما از اندامتان را مشخص می کند و برای دکتر مشخص خواهد کرد که خروج چربی اضافه تا چه میزان باید انجام شود.

برای افرادی که در مورد انجام عمل شک و ترس دارند کمک بزرگی خواهد بود تا با روش انجام این عمل زیبایی به طور کامل آشنا خواهد کرد. آگاهی در مورد عوارض و نتایج به فرد در تصمیم گیری کمک می کند.

به علاوه اگر سوابق کاملی به پزشک ارائه شود ممکن است به شما بگویند که شما کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوماتیک نیستید و باید به دنبال روش های دیگر باشید پس این مشاوره بسیار مهم است چرا که ممکن است از شما آزمایشاتی نیز گرفته شود.

علاوه بر تمام موارد فوق در جلسات مشاوره برخی آزمایشات ابتدائی از فرد انجام می شود تا مشخص شود آمادگی انجام عمل جراحی را دارد یا خیر؟ نکته مثبت دیگر اینکه از مراقبت های قبل این عمل زیبایی مطلع خواهد شد.

به خاطر تمام این موارد است که جلسات مشاوره قبل از انجام این عمل جز بدیهیات و ضروریات خواهد بود.

 

آیا آمادگی قبل از انجام لیپوماتیک مهم است؟

آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک رابطه ی مستقیم با اندام شما دارد زیرا با این عمل شما را به طور مستقیم برای تغییر آنها اقدام می کنید و در صورت نداشتن آمادگی، ممکن است از انجام عمل پیکرتراشی زیاد راضی نباشید.

ابتدا بهتر است از لحاظ روحی به خود نوید داشتن زندگی بهتر و اندام ایده آل تر را بدهید. همچنین ترس و استرس را کنار بگذارید.

شما در آستانه تحول بزرگی هستید که زیبایی و تناسب اندامی که در آرزوی آن هستید.

علاوه بر آمادگی روحی از آمادگی از لحاظ جسمی هم بسیار مفید خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120906734 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

فردی که تمام نکات مهم قبل از عمل را رعایت کند. علاوه بر درد و خونریزی کمتر به مدت زمان کمتر برای استراحت نیاز خواهد داشت و دوره نقاهت کوتاه مدت تری را نیز تجربه می کند.

تورم، درد، خونریزی و تهوع در افرادی که آمادگی های لازم را قبل این عمل زیبایی داشته اند بسیار کم گزارش شده است.

نکته مهم دیگر اینکه خطرات عمل بسیار ناچیز هستند و با داشتن آمادگی های لازم این عوارض تا حد چشمگیر تری کاهش می باید.

سعی کنید از هرگونه استرس و محیط های تنش زا به دور باشید و قبل از عمل به میزان کافی بخوابید و مراقب سیستم ایمنی بدن خود باشید.

در انتها باید افزود که به طور قطع تمام این موارد برای نتیجه عالی تر و بهتر lipomatic نیز موثر خواهد بود.

 

توصیه ها قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی

توصیه هایی که در ادامه برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی ذکر می شود علاوه بر اثرات آن به شما کمک می کند تا عمل راحت تری داشتید و از عوارض کم و گذرای آن نیز در امان باشید. این توصیه ها عبارتند از:

مدتی قبل از انجام عمل سیگار و مشروبات را به طور کامل کنار بگذارید.

شب قبل از عمل آب زیاد بنوشید و یک شام بسیار سبک میل نمایید.

داروهای ضد انعقاد خون و مصرف ویتامین را نیز حداقل یک هفته قبل از انجام عمل پیکرتراشی مصرف نکنید.

 

توصیه ها قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی

 

داروهایی که ممکن است التهاب زا باشند مانند داروی تیروئید، آسم و غیره را مطلقاً قبل از عمل استفاده نکنید.

یک دوش با آب ولرم قبل از انجام عمل به آرامش شما بسیار کمک خواهد کرد.

توصیه مهم تر اینکه قبل از انجام این عمل زیبایی حتماً در انتخاب مرکز درمانی و پزشک دقت کنید زیرا مجوز رسمی یک مرکز و مهارت فرد انجام دهنده به شما در رسیدن به نتیجه ی مدنظرتان کمک فراوانی خواهد کرد.

با در نظر گرفتن تمامی نکات ذکر شده، از بروز هرگونه خون و مشکلات انعقادی آن جلوگیری کنید و به داشتن یک عمل جراحی راحت کمک کنید. همه اینها، مستقیماً در نتیجه عمل جراحی تأثیر می گذارد.

بعد از عمل هم از کمپرس یخ استفاده کنید تا تورم به همراه نداشته باشد و سعی کنید با پیاده روی ملایم به فعالیت های عادی زندگی خود برگردید.

سعی کنید یک نفر همراه داشته باشید و هماهنگی لازم را انجام دهید چرا که ممکن است نیاز باشد یک شب را در بیمارستان بمانید.
احتمالا به شما توصیه می شود که یک هفته را از کار خود مرخصی بگیرید و از قبل هماهنگی لازم را با محل کار خود داشته باشید. همچنین پیاده روی سبک برای جلوگیری از لخته شدن خون توصیه می شود. شما باید دو یا سه هفته از فعالیت های شدید خودداری کنید پس ورزشکاران نمی توانند تا یک مدت به فعالیت های ورزشی سنگین خود برگردند.

احتمالا به شما آموزش داده می شود كه جوراب یا گن یا سوتین بپوشید تا تورم كم شود. در واقع هر محلی را که لیپوماتیک کرده اید بهتر است در آن قسمت لباس تنگ بپوشید تا بدن فرم بهتری بگیرد.

برای کمک به حفظ نتایج پس از عمل زیبایی لیپوماتیک، رژیم غذایی متعادل از سبزیجات، میوه ها و غلات را میل کنید. به طور کلی کلینیک شما اطلاعات ویژه و مفصلی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برای جراحی آماده شوید.

بطور کلی:
پزشک از شما می خواهد که سابقه پزشکی خود را ارائه کنید.
در مورد داروهای مصرفی از جمله مکمل ها به پزشک خود بگویید.
همچنین اگر سیگار می کشید، آلرژی دارید، در لخته شدن خون یا فشار خون سابقه دارید به پزشک خود بگویید.

پزشک ممکن است به شما بگوید:
دو هفته قبل و بعد از عمل از الكل خودداری كنید
چهار هفته قبل و بعد از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید
دو هفته قبل از عمل، ایبوپروفن یا آسپرین مصرف نکنید
مصرف نمک خود را کاهش دهید
نسخه های خود را قبل از تاریخ عمل خود مصرف کنید
مصرف دو گیاه و ویتامین ها را دو هفته قبل از عمل متوقف کنید
به نوشیدن مقدار زیادی آب دقت بیشتری بکنید
ترتیب دهید تا کسی شما را به خانه ببرد و 24 ساعت اول با شما باشد

پیدا کردن پزشک و کلینیک مناسب نیاز به تحقیق و حساسیت لازم را دارد که بهتر است قبل از تصمیم گیری تعدادی از پزشکان را ببینید.
قبل و بعد از عکس های عمل های افراد قبلی توسط هر پزشک را ببینید.
بپرسید که چه روشهایی را تشخیص می دهند که برای شما استفاده کنند یا برای پرونده شما توصیه می کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها صلاحیت صحیحی دارند. آنها باید یک جراح پلاستیک معتبر در هیئت مدیره باشند.
در حالت ایده آل، آنها همچنین تجربه زیادی در مورد لیپوساکشن، تزریق چربی و لیپوماتیک دارند. می توانید در وب سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران جستجو کنید تا یک جراح پلاستیک معتبر در شهر خود را پیدا کنید.

نیازی نیست که روند عمل خود را در بیمارستان انجام دهید، اما بررسی کنید که آیا کلینیک و پزشک شما دارای استانداردهای بیمارستان می باشد یا خیر. اگر اینگونه نباشد، ممکن است واجد شرایط لازم برای انجام عمل جراحی نباشند.

 

کاندید های مناسب جهت انجام لیپوماتیک

برای انجام این عمل مانند سایر تمام عمل های زیبایی، نیز باید به این سوال پاسخ داده شود که آیا شما گزینه مناسبی هستید یا خیر؟ در واقع جواب به این سوال شما را برای انجام آن مصمم تر می کند یا باعث می شود راه حل جایگزینی انتخاب نمایید.

در پاسخ به این سوال ابتدا باید گفت که شما باید برای خودتان تصمیم گیری کنید، نه به این دلیل که افراد دیگر آن را می خواهند یا توصیه می کنند. در واقع انتخاب لاغرتر شدن و خوش اندام تر شدن به انتخاب خود شما بستگی دارد.

دوم اینکه اگر جز افرادی هستید که انواع روش ها چون بالون معده، قرص های لاغری و غیره را امتحان کرده اید و عوارضی را برای شما پدید آورده باید گفت که این عمل روشی کم خطر تر و مفیدتر از شیوه های گفته شده است.

افرادی هیچ رژیم غذایی نیز برای آنها جوابگو نبوده و از انواع رژیم ها خسته شده اند بهتر است lipomatic را به عنوان روشی مطمئن و نتیجه دهنده امتحان کنند.

کسانی هم که چاقی موضعی یا ژنتیکی دارند و در مناطق معینی از بدنشان رسوبات چربی انباشته کرده است و با ورزش نمی توانند بر این چربی های منطقه ای غلبه کنند، ممکن است عمل زیبایی پیکرتراشی نتایج چشمگیری را برای آنها به ارمغان بیاورد و کاندید مناسبی محسوب می گردند.

کسانی که می توانند حداقل تا شش ماه وزن خود را ثابت نگه دارند و دچار نوسان و تغییر مداوم وزن خود نمی شوند.

افرادی که داروی مکمل و رژیمی یا داروهای خاص برای بیماری های خاص مصرف نمی کنند مانند داروهای رقیق کننده خون یا مکمل های ویتامینی مثل ویتامین E که باعث تاثیراتی بر عملکرد عمل لیپوماتیک می شود.

البته فراموش نکنید که مراقبت های بعد از عمل مانند انتخاب رژیم غذایی و سبک زندگی سالم به همراه فعالیت شما را در ماندگاری و حفظ اثرات لیپوماتیک بسیار کمک خواهد کرد.

 

کاندید های مناسب جهت انجام لیپوماتیک

 

آمادگی های لازم برای عمل را مورد بررسی قرار دادیم و امیدواریم که به سوالات شما پاسخ داده باشیم.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت پیکرتراشی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان