تزریق چربی

چگونه باید برای عمل تزریق چربی آماده شوید ؟

چگونه باید برای عمل تزریق چربی آماده شوید ؟

چگونه باید برای عمل تزریق چربی آماده شوید ؟

امروزه افراد روش های زیادی برای از بین مشکلاتی مانند چین و چروک امتحان می کنند که یکی از این روش ها تزریق چربی می باشد. انجام این عمل به دلیل وجود پزشکان با تجربه در کشورمان به راحتی و بدون هیچ مشکلی انجام می شود.

دریافت تخفیف نقدی تزریق چربی فقط تا آخر این هفته (تعداد محدود)

چگونه باید برای عمل تزریق چربی آماده شوید

 

همه می دانیم تزریق چربی عملی است که در عین سادگی، ظرافت و دقت خاصی می طلبد. هم پزشک باید از چالش های پیش رو آگاهی داشته باشد و هم فرد مراجعه کننده باید بداند چه روندی را باید طی کند تا به شرایط دلخواهد و مورد نظر خود دست پیدا کند.

یکی از پرسش های بسیار زیاد برای افرادی که قصد انجام عمل تزریق چربی دارند این است که آیا باید مراقبت های خاصی قبل از انجام این عمل انجام دهیم؟ برخی از افراد با کسب اطلاعات در این زمینه اقدام به انجام عمل کرده و نتیجه های خوب و مثبتی هم از آن می گیرند.

 

آیا نیازی به ایجاد آمادگی برای تزریق چربی وجود دارد؟

تزریق چربی از جمله عمل های زیبایی است که باید فرد فرد مراجعه کننده قبل از هرگونه اقدام به انجام آن اطلاعاتی را راجع به این عمل کسب کند تا آمادگی لازم برای انجام این کار را کسب کند. افراد به دلیل اینکه هیچ اطلاعاتی راجع به عملی که می خواهند ندارند پس از انجام عمل دچار مشکلاتی می شوند که باعث به وجود آمدن نگرانی و استرس برای آن ها می شود.

 

آیا نیازی به ایجاد آمادگی برای تزریق چربی وجود دارد؟

 

از جمله آمادگی های یک فرد برای انجام تزریق چربی داشتن یک هدف مناسب می باشد، چرا که برخی از افراد با انجام این عمل به طور بی هدف هیچ گونه احساسی را نسبت به پیوند چربی خود ندارند و نمی توانند از انجام این عمل و گرفتن نتیجه از آن احساس خوبی داشته باشند؛ بنابراین برای انجام انتقال چربی باید هدف داشته باشید تا پس از عمل و مشاهده نتایج بتوانید احساس رضایت داشته باشید.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

در واقع به طور خلاصه اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم، باید بگوییم بله، نیاز زیادی برای آمادگی قبل از تزریق چربی لازم داریم. شما نمی توانید بدون رعایت مراقبت های پس از تزریق و مخصوص از تزریق، به نتایج دلخواه برسید. همه این ها بخشی از پازل کامل هستند که باید در کنار هم چیده شوند تا بهترین نتیجه حاصل شود. در ادامه، شما را با مواردی از مراقبت های پیش از عمل تزریق چربی آشنا خواهیم کرد.

 

آمادگی های قبل از تزریق چربی

برای داشتن اطلاعات دقیق از مراقبت هایی که باید قبل از عمل جهت انجام پیوند چربی انجام دهید بهترین فردی که می تواند شما را راهنمایی بکند پزشک متخصص در زمینه پیوند چربی است؛ زیرا پزشک متخصص به دلیل داشتن تجربه و همچنین مهارت بالا می تواند به شما نکاتی را گوش زد کند که هیچ کس از این نکات با خبر نیست و نمی تواند آن ها را برای شما ارائه کند.

 

آمادگی های قبل از تزریق چربی

 

برای اینکه بتوانید از عمل خود نتیجه بهتری بگیرید بهتر است تا یک ماه قبل از انجام هر نوع تزریقی از استعمال دخانیات خودداری کنید؛ زیرا استفاده از دخانیات باعث کاهش سرعت بهبودی پس از عمل می شود و افراد دچار کلافگی به دلیل سرعت بهبودی کم می کند.

از دیگر نکاتی که در رابطه با آمادگی های قبل از تزریق کردن چربی باید ذکر کنیم این نکته است که درصورتی که سابقه ی مصرف داروهای ایزوترتینوئین را دارید بهتر است این موضوع را پزشک متخصص خود در میان بگذارید؛ زیرا این نوع دارو ها سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کنند و ممکن است اختلالاتی را فرد به وجود آورد که برای جلوگیری از این مشکل باید این موضوع را به پزشک اطلاع دهید.

همچنین قبل از انجام عمل باید مایعات فراوان بنوشید تا بتوانید پس از انجام عمل به سرعت بهبود پیدا کرده و به جامعه بازگردید. استفاده از مایعات فراوان برای هیدراته کردن بدن مورد نیاز می باشد که قبل از عمل باید این اتفاق صورت بگیرد.

طبیعی است هرچه میزان مصرف مایعات بالا برود، سرعت گردش خون بهتر می شود و این باعث می شود بهترین نتیجه ممکن از عمل به دست بیاید. با این حال عدم مصرف نوشیدنی های الکلی، بزرگترین لطفی است که می توانید به خودتان بکنید. حداقل دو هفته و حداکثر یک ماه پیش از عمل و پس از عمل، نباید به هیچ وجه مصرف کنید. معمولا دو روز پس از تزریق، استحمام برای متقاضی ممنوع می شود و بهتر است شب قبل از عمل، فرد استحمام کند تا روزهای آتی مشکلی از این بابت نداشته باشد.

معمولا در جلسه اولیه با پزشک، این موارد مطرح می شوند اما فرد نباید هیچگونه استرسی داشته باشد زیرا استرس و اضطراب، ممکن است باعث کاهش کیفیت عمل شود. ذکر این نکته ضروری است که تزریق پس از بی حسی موضعی انجام می گیرد و اصلا دردی به همراه نخواهد داشت؛ بنابراین استرس بی معنی است و نیازی نیست به دلتان هراس راه بدهید. استراحت مناسب، رژیم غذایی متناسب و سایر فاکتورها، تضمین کننده موفقیت تزریق چربی است. باید بدانید چربی چون از بافت های خود بدن است، به راحتی از فیلتر سیستم ایمنی بدن عبور خواهد کرد و نیازی نیست نگران عوارض یا حساسیت ها باشید زیرا به هیچ وجه عوارضی در پی نخواهد داشت.

 

مراقبت ها و نکات مهم و ضروری قبل از انجام تزریق چربی

برای تزریق چربی باید نکاتی را رعایت کنید که این نکات بسیار مهم می باشند و قبل از تزریق چربی باید با پزشک متخصص نیز درباره ی این نکات مشورت کرده و آن ها را از این موارد آگاه سازند اگر افراد متقاضی درباره این موضوع کوتاهی کنند ممکن است با خطرات و حتی مشکلاتی که برای آن ها گران تمام شود مواجه شوند بنابراین قبل از به وجود آمدن مشکلی این نکات را با پزشک خود در میان بگذارید.

 

مراقبت ها و نکات مهم و ضروری قبل از انجام تزریق چربی

 

یکی از نکاتی که قبل از انجام پیوند چربی باید به آن دقت کرد این است که در صورتی که از داروی خاصی استفاده می کنید باید پزشک متخصص را از همه ی داروهایی که مصرف می کنید مطلع سازید.

برای مثال اگر از آسپرین استفاده می کنید باید پزشک متخصص را از این موضوع آگاه کنید زیرا ممکن است مصرف چنین دارو هایی باعث تداخل در روند عمل تزریق چربی شود.

همچنین از نکات دیگری که بسیار مهم و حیاتی می باشد و باید به آن اشاره کنیم موضوع بارداری و شیردهی در زنان می باش که از نکات مهم قبل از انجام عمل انتقال چربی می باشد و افراد حتما باید قبل از عمل این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهند.

 

جلسات مشاوره ای قبل از تزریق چربی

افرادی که قبل از انجام تزریق چربی هیچ گونه اطلاعاتی درباره ی نوع انجام عمل ندارند می توانند از پزشک خود بخواهند تا قبل از انجام پیوند چربی مشاوره هایی را طی جلسات مورد نیاز در زمینه تزریق چربی برای شما ارائه کند.

این جلسات و مشاوره هایی که توسط پزشک برای بیمار ارائه می شود می تواند برای فرد بیمار بسیار کمک کننده باشد و وی را برای عمل تزریق چربی آماده سازد.

 

جلسات مشاوره ای قبل از تزریق چربی

 

همچنین باید به این نکته اشاره کرد که کسانی که قبلا تزریق چربی و یا عمل زیبایی انجام نداده اند و تجربه ای در این زمینه ندارند می توانند برای دریافت راهنمایی و همچنین کسب اطلاعات لازم از پزشک خود بخواهند تا اطلاعاتی را در این زمینه برای آن ها ارائه کرده و آن ها را با عمل انتقال چربی بیش تر آشنا کند تا فرد بیمار دچار استرس و یا ترس نشود.

فراموش نکنید پزشک می تواند با راهنمایی های درست، شما را به مقصد برساند. یکی از مهم ترین مسائلی که در این جلسات پیش می آید، مساله سن افراد است. معمولا توصیه می شود افراد پیش از سن بلوغ، دست به انجام این عمل نزنند چون پیش از بلوغ، بدن به حالت کامل و ثبات نرسیده و ممکن است همچنان دچار تغییر شود.

تغییر هم برای عملی در حد تزریق چربی، اصلا مناسب نیست چون اگر فرد در سنین کمتر تزریق انجام بدهد، این چربی های تزریق شده، با تغییر هورمون ها و چاقی فرد، گم بشود و عملا کل زحمات به هدر برود.

به همین دلیل توصیه می شود تمام شرایط را به پزشک توضیح دهید تا بهترین روش را پیش روی شما بگذارد.

 

انتخاب درست پزشک و کلینیک قبل از تزریق چربی

پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی می تواند نوعی تضمین برای موفقیت در عمل تزریق چربی باشد چرا که تاثیرگذار ترین فرد در موفقیت عمل پزشک متخصص می باشد؛ بنابراین یکی از دلایلی که باید در انتخاب پزشک دقت لازم و کافی را به عمل بیاوریم موفقیت در عمل می باشد که با انجام اشتباه این کار ممکن است مشکلاتی برای فرد به وجود آید که باعث نگرانی فرد شود.

همچنین از دیگر تاثیر گذاری های پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی موضوع هزینه های به وجود آمده ناشی از تزریق چربی می باشد.

یک پزشک متخصص خوب و با تجربه معمولا باعث صرفه جویی در هزینه های به وجود آمده برای تزریق چربی می شود؛ اما باید این نکته را هم ذکر کرد که پزشکی که هزینه بیش تری برای این کار دریافت می کند صرفا یک پزشک خوب و کار بلد نمی باشد.

یک پزشک خوب باید به قدری ظرافت و دقت داشته باشد که تمام مراحل تزریق چربی را عالی پیش ببرد. معمولا در هنگام مرحله دو یعنی برداشت چربی و تصفیه آن، مهارت اصلی سنجیده می شود. در این مرحله نباید هیچ آسیبی به سلول های بنیادی و سیستم عصبی چربی برسد تا هنگام تزریق، نتیجه دلخواهد شد.

بسیاری پزشکان که اهمیتی به وضعیت مراجعه کننده نمی دهند، ممکن است کاری را که دو جلسه لازم است، در یک جلسه انجام بدهند که در نتیجه منجر به گلوله شدن چربی در زیر پوست می شود و چیزی جز خسران به بار نمی آورد.

امروزه کلینیک ها و مراکز درمانی بسیاری در سراسر کشورمان مشغول به کار هستند که در این کلینیک ها عمل تزریق چربی (fat injection) نیز صورت می گیرد و افراد می توانند با مراجعه به این کلینیک ها عمل انتقال چربی خود را انجام دهند. نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که در انتخاب کلینیک خود دقت لازم و کافی را داشته باشیم تا بتوانیم عمل موفقیت آمیزی را پشت سر بگذاریم.

وجود دارند کلینیک های زیبایی که با دریافت هزینه های خوب و مقرون به صرفه خدمات بسیار خوبی برای فرد مراجعه کننده ارائه کرده و عمل آن ها را با موفقیت انجام می دهند؛ اما در مقابل هستند کلینیک هایی که تبلیغ های بسیار و همچنین گمراه کننده از افراد در این زمینه هزینه های بسیاری دریافت می کنند و در عین اینکه خدماتی ارائه نمی کنند باعث به وجود آمدن مشکل در عمل فرد نیز می شوند.

دقت کنید بسته به ناحیه‌ای که تزریق می کنید، ممکن است دیگر نیازی به تزریق چربی نداشته باشید و به نوعی این مهم ترین تزریق و عمل زیبایی عمر شما باشد. قطعا در چنین شرایطی نمی خواهید دچار مشکلات ناشی از عدم رعایت بهداشت شوید؛ به همین خاطر پزشکان اکیدا توصیه می کنند این عمل در کلینیک های معتبر انجام بگیرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)