کاهش سایز در لیپوماتیکPosted by On

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

کاهش سایز در لیپوماتیک

تناسب اندام با لیپوماتیک

افراد زیادی در دنیا وجود دارند که دارای اضافه وزن و چربی های زائد در نواحی مختلف بدن خود می باشند و این عامل سبب شده که در جامعه و اجتماع ها با مشکلاتی مواجه شوند.

به همین علت قصد دارند با انجام عمل زیبایی لیپوماتیک چربی های اضافی بدن خود را برداشت و حذف کنند تا به تناسب اندام ایده آلی برسند.

در این مقاله میزان کاهش سایز در لیپوماتیک را مورد بررسی قرار می دهیم با ما همراه باشید.

 

لیپوماتیک باعث کاهش سایز می شود یا کاهش وزن ؟

برای بسیاری از افراد در جامعه که شناخت سطحی از عمل زیبایی لیپوماتیک دارند همواره این سوال برایشان وجود داشته که این عمل باعث کاهش سایز یا کاهش وزن می شود.

البته بسیاری از افراد از روی ناآگاهی تصور می کنند که Lipomatic باعث کاهش وزن شده و در نتیجه آن سایز شخص نیز کاهش می یابد که این یک باور نادرست درباره این عمل زیبایی می باشد.

در عمل زیبایی لیپوماتیک، پزشک با استفاده از لوله نازکی به نام لوله کانولا چربی های داخل بافت را با استفاده از ایجاد ارتعاش و موج اینفراماسونیک به صورت فیزیکی تخریب می کند.

چربی های تخریب شده به صورت یک امولیسیون تبدیل می شوند و با استفاده از خود دستگاه Lipomatic، چربی های تخریب شده از بدن خارج می شوند.

پس به طور کلی می توان پاسخ داد که کاهش سایز در لیپوماتیک انجام می شود ولی کاهش وزن نه؛ زیرا در عمل Lipomatic به دلیل این که عمدتا چربی های اضافی در ناحیه های خاصی از بدن به منظور دست یابی به یک تناسب اندام انجام می شود.

 

لیپوماتیک باعث کاهش سایز می شود یا کاهش وزن ؟

 

و هدف آن صرفا برداشت چربی های اضافی به منظور تبدیل به اندامی خوش فرم می باشد.

به همین علت نیز در علم پزشکی، لیپوماتیک به عنوان پیکر تراشی شناخته می شود و به نوعی راه حلی برای رهایی از شر چربی های زائد در بدن استفاده می شود.

پس هدف کاهش سایز در لیپوماتیک می باشد و برای افرادی که قصد دارند تا مقداری از حجم و سایز بدن خود را کم کنند، عمل زیبایی Lipomatic یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

البته انجام لیپوماتیک مقداری نیز بر روی کاهش وزن تاثیر دارد؛ اما برای کاهش وزن بیشتر، شخص می تواند با تنظیم یک رژیم غذایی درست و سالم به مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهند تا علاوه بر کاهش سایز، وزن خود را نیز با Lipomatic کاهش دهند.

 

لیپوماتیک تا چه میزان بر کاهش سایز تاثیر دارد ؟

قطعا دانستن این که عمل زیبایی Lipomatic تا چه میزان بر کاهش سایز در افراد تاثیر دارد برای بسیاری از افراد سوال باشد و بر روی تصمیم و انتخاب کردن این روش به عنوان راه حل برای کاهش سایز تاثیر زیاد بگذارد.

کاهش سایز در لیپوماتیک یک روش می باشد که طرفداران و کاربران بسیار زیادی در دنیا دارد و روزانه تعداد زیادی از افراد از Lipomatic برای کاهش سایز استفاده می کنند.

برای افرادی که دارای اضافه وزن و چربی زائد در برخی نواحی بدن هستند می توانند با استفاده از عمل زیبایی لیپوماتیک چربی های خود را تا حد زیادی برداشت کنند. و به تناسب اندامی ایده آل برسند.

لیپوماتیک با تخریب و شکست سلول های چربی ناحیه هدف باعث می شود که بافت چربی از هم جدا شود و به راحتی بتوان آن را از بدن خارج کرد.

به طور کلی لیپوماتیک برای افرادی که تا حد کم و یا متوسط دارای اضافه وزن و چربی های اضافی در بدن خود هستند بهترین گزینه است.

و برای این دسته از افراد تاثیرات خوبی به همراه دارد و باعث کاهش سایز زیادی در شخص می شود تا به اندامی خوش فرم دست یابند.

برای کسانی که تنها در یک ناحیه از بدن خود مانند شکم و یا ران و یا سایر نواحی دیگر دارای اضافه وزن و چربی می باشند استفاده Lipomatic بهترین گزینه برای برداشت چربی است؛

 

لیپوماتیک تا چه میزان بر کاهش سایز تاثیر دارد ؟

 

اما برای آن دسته از افرادی که قصد دارند کل بدنشان لیپوماتیک کنند، انجام این عمل برای کل بدن خطرناک است و انجام نمی شود مگر این که در چند مرحله متفاوت انجام داد.

همچنین انجام عمل زیبایی Lipomatic برای افرادی که حتی در یک ناحیه از بدن خود، اضافه وزن مفرط و چربی بسیار زیادی دارند توصیه نمی شود.

و باید قبل از انجام آن یک دوره رژیم غذایی کاهش سایز و وزن را انجام دهند و پس از آن می توانند با انجام لیپوماتیک چربی اضافی را برداشت کرده و به تناسب اندام خوبی دست یابند.

 

مناطق مناسب جهت کاهش سایز با لیپوماتیک

انجام لیپوماتیک امروزه برای کاربرد های متفاوتی استفاده می شود و حتی از آن برای درمان تومور های خوش خیم نیز استفاده می شود؛

اما گسترده ترین و پر استفاده ترین کاربرد این عمل در زمینه زیبایی اندام می باشد و از آن برای کاهش سایز در بدن و دست یابی به اندام خوش و فرم و مناسب استفاده می شود.

میزان وجود چربی اضافه در بدن اشخاص با یکدیگر متفاوت و همچنین در برخی از افراد نواحی و اندام های متفاوتی از بدنشان دارای چربی اضافه و حجم زیاد می باشد.

به همین علت ناحیه انجام عمل زیبایی Lipomatic در همه افراد ثابت نیست و هر کس بسته به نیاز خود عمل لیپوماتیک را انجام می دهند.

برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک ناحیه هایی متفاوتی از بدن را می توان مد نظر قرار داد و به طور کلی Lipomatic بر اکثر نواحی بدن مناسب می باشد؛

اما برای برخی از نواحی تاثیر و کاربرد بیشتری دارد و در واقع ناحیه مناسبی جهت انجام این عمل زیبایی می باشند.

برای نواحی که چربی های اضافی عمدتا در آن ها تجمع می کنند مانند شکم، ران ها، باسن، بازو ها و پهلو ها، درخواست های زیادی برای انجام لیپوماتیک انجام می شود.

و انجام این عمل زیبایی نیز بر این نواحی مناسب تر و تاثیر گذار تر از سایز نواحی بدن می باشد و در رسیدن به اندامی خوش فرم و ایده آل تاثیر زیادی نیز خواهند داشت.

 

آیا کاهش سایز با پیکرتراشی ماندگار است ؟

بسیاری از افراد وجود دارند که به دلیل شک و تردید در موضوع برگشت پذیری چربی های اضافی و چاقی بعد از لیپوماتیک نگران هستند و دوست ندارند که بعد از صرف هزینه و زمان برای انجام لیپوماتیک دوباره چربی های اضافی در اندام خود تجمع کنند.

به طور کلی برگشت چربی های اضافی و همچنین چاقی و اضافه وزن بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک امکان پذیر می باشد و برای عده کمی از افراد که این عمل را انجام داده اند، بعد از مدتی تاثیرات آن از بین رفته و دوباره به اندام و فرم قبلی خود بازگشته اند.

اما برگشت به دوران قبل از Lipomatic و تجمع چربی در اندام ها تنها برای عده از افراد اتفاق می افتند که به مراقبت ها و توصیه های بعد از لیپوماتیک اهمیتی نداده اند و آن ها را انجام نداده اند.

در صورتی که عده بسیار زیادی از افرادی که لیپوماتیک را انجام داده اند، نتایج آن تا سال های طولانی بعد از عمل نیز باقی مانده است.

تنها شخص باید چندین توصیه ساده بعد از عمل را که توسط پزشک توصیه می شود را حتما اجرا کند تا برای همیشه اندامی خوب و مطلوب داشته باشد.

کاهش سایز در لیپوماتیک را مورد بررسی قرار دادیم و اگر باز هم در این زمینه سوالی دارید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

آیا کاهش سایز با پیکرتراشی ماندگار است ؟

 

در کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا مشاوره های عمل پیکرتراشی توسط فوق تخصص جراحی صورت می گیرد و خود عمل زیبایی لیپوماتیک نیز در مرکز جراحی معتبر با مجوز رسمی انجام می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لیپوماتیک

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *