لیزر موهای زائد

پوست مناسب برای لیزر مو های زائد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پوست مناسب برای لیزر مو های زائد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پوست مناسب برای لیزر مو های زائد

در بسیاری از فعالیت های زیبایی، نتایج نهایی کار رابطه مستقیمی با وضعیت ظاهری خود شما دارد. در واقع اینکه شرایط جسمی و ظاهری شما چطور باشد، می تواند روی نتایج کار اثر قابل توجهی بگذارد. لیزر مو های زائد نیز از همین قانون پیروی می کند. داشتن پوستی با شرایط اولیه مناسب و ایده آل، طبیعتا نتیجه بهتری برای لیزر مو های زائد به وجود می آورد.

[njwa_button id=”16293″]

با این حال نباید این موضوع مهم را نیز نادیده گرفت که با پیشرفت دستگاه های لیزر و بهبود کیفیت این فعالیت در کلینیک های معتبر، تفاوت نتایج بین پوست های مختلف به مرور زمان کمرنگ و کمرنگ تر شده است. در واقع شما امروزه این شانس را دارید که با هر نوع پوستی، یک لیزر موهای زائد موفقیت آمیز را پشت سر بگذارید. با این تفاوت که ممکن است نحوه انجام کار برای بعضی از پوست ها، کمی مطلوب تر باشد.

 

پوست مناسب برای لیزر موهای زائد

 

لیزر مو های زائد، ایده آل ترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند برای همیشه از اصلاح دائمی مو های زائد بدن خود راحت شوند. افرادی که قصد ندارند عوارض جانبی روش های دیگر را تجربه کنند و می خواهند با استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و امن ترین و مطمئن ترین روش ها، پوستی صاف و یکدست بدون مو های زائد داشته باشند.

از آن جایی که وضعیت اولیه پوست این افراد می تواند کاملا متفاوت باشد، باید در انتخاب دستگاه ها برای هر فرد، دقت خاصی صورت بگیرد. در غیر این صورت نتایج حاصل از این فرآیند، رضایت افراد را جلب نمی کند و آن ها را به خواسته اصلی خودشان نمی رساند.

لیزر مو های زائد، چطور انجام می شود؟

لیزر موهای زائد فرآیند نوینی است که در آن برای از بین بردن مو های ناخواسته بدن از لیزر استفاده می شود. در این فعالیت نوری که از طریق لیزر تابیده شده، توسط رنگدانه های موجود در فولیکول های مو جذب شده و این فولیکول ها را از بین می برد. با انجام این فعالیت، دیگر امکان رشد تار های مو در فولیکول های از بین برده شده، وجود نخواهد داشت.

برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122819418 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

نتایج این فعالیت حتی اگر دائمی نباشد، بسیار طولانی مدت خواهد بود. با این حال شما برای تکمیل کردن یک دوره کامل لیزر، به سپری کردن چندین جلسه نیاز دارید. تعداد و زمان دقیق هر جلسه، به نقطه ای بستگی دارد که شما برای انجام لیزر در نظر می گیرید. طبیعتا در بعضی از نقاط بدن، این زمان باید کمی بیشتر باشد. چرا که حجم مو های زائد و ضخامت آن ها در بعضی از نقاط بیشتر است.

لیزر مو های زائد نه شما را در معرض تحمل درد زیاد قرار می دهد و نه ریسک بالایی دارد. هر جلسه لیزر در مدت زمانی کوتاه انجام می شود و بخشی از درمان کامل را برای شما رقم می زند. این ماندگار ترین روش برای از بین بردن مو های زائد بدن به شمار می رود.

 

آیا رنگ پوست، روی نتایج لیزر تاثیر دارد؟

تا همین اواخر، لیزر موهای زائد تنها برای افرادی که دارای پوست روشن هستند انجام می شد. تکنولوژی قدیمی لیزر، به رنگ پوست های تیره آسیب می رساند و در نتیجه افرادی که دارای پوست تیره بودند، جزو کاندیدا های ایده آل این فعالیت محسوب نمی شدند.

 

لیزر مو های زائد، چطور انجام می شود؟

 

استفاده از تکنولوژی های جدید در این فرآیند زیبایی اما شرایط را تغییر داده و موجب شده که هر کسی با هر نوع رنگ پوست، بتواند مو های زائد خود را به کمک لیزر از بین ببرد.

مشکلی که در گذشته وجود داشت، این بود که لیزر به جای آن که با رنگدانه های مو در لایه های زیرین پوست تیره واکنش نشان بدهد، مستقیما با رنگدانه های پوست ارتباط برقرار می کرد. این کار موجب آسیب دیدن و سوختن پوست های تیره می شد اما حالا دیگر می تواند با انتخاب صحیح و اصولی دستگاه لیزر، این فعالیت را برای تعداد بسیار زیادی از افراد به اجرا درآورد.

 

رنگ پوست مناسب برای لیزر مو های زائد

اگر شما دارای پوست روشن و همچنین مو های تیره هستید، باید بدانید که در واقع شما ایده آل ترین کاندیدا برای انجام لیزر مو های زائد به شمار می رود. به طور کلی هر فردی که موهایی تیره تر از رنگ پوست خودش داشته باشد، گزینه مناسبی برای این فرآیند خواهد بود.

پوست های بسیار روشن، در معرض تابش نور مستقیم خورشید می سوزند اما برنزه نمی شوند. پوست های سفید نیز در معرض تابش نور مستقیم خورشید، می سوزند اما برنزه هم می شوند. این دو گروه از رنگ های پوست، برای لیزر مناسب تر از سایر رنگ ها به نظر می رسند.

حتی رنگ پوست های تیره متوسط نیز تا حدود زیادی برای لیزر ایده آل خواهد بود. با این حال همان طور که گفته شد، امروزه حتی افرادی که دارای پوست های کاملا تیره هستند، می توانند لیزر مو های زائد را با موفقیت قابل توجهی پشت سر بگذارند.

تنها مسئله مهم در این مورد این است که باید برای افراد، انتخاب دستگاه ایده آل با دقت و ظرافت خاصی صورت بگیرد. بهتر است این انتخاب، حتما زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا افراد متقاضی، عارضه جانبی خاصی را تجربه نکنند.

 

کیفیت پوست مناسب برای لیزر مو های زائد

بدون تردید هر چه پوست سالم تر باشد، شانس موفقیت در از بین بردن مو های زائد بیشتر خواهد شد. افرادی که پوست آن ها دچار آسیب های متفاوتی شده، انواع سوختگی ها و یا صدمه ها را تجربه کرده و کیفیت خود را تا حدود زیادی از دست داده، کم تر از دیگران می توانند روی نتایج حاصل از این فعالیت زیبایی حساب باز کنند.

 

کیفیت پوست مناسب برای لیزر مو های زائد

 

پس اساسا بهترین پوست برای لیزر، پوستی است که رنگ طبیعی خودش را حفظ کند، به تازگی در معرض دستگاه سولاریوم یا کرم ها و پماد های برنزه کننده قرار نگرفته باشد و به طور دائمی در معرض تابش مستقیم خورشید نبوده باشد.

در جهت آماده شدن برای این فرآیند، شما باید پوست خود را از چنین مواردی دور نگه دارید و مطمئن شوید که این پوست در شرایط کاملا مطلوب و مناسب، برای قرار گرفتن در معرض لیزر آماده می شود. استفاده از ضد آفتاب ها با کیفیت بالا، می تواند در این زمینه برای شما بسیار مفید باشد و کیفیت پوست شما را به خوبی حفظ کند.

 

لیزر مو های زائد چه نتایجی دارد؟

شما به محض آن که جلسه اول لیزر موهای زائد خود را پشت سر گذاشتید، متوجه تفاوت های اولیه در ظاهر خود خواهید شد. به تدریج حجم مو های زائد روی پوست شما کم و کم تر می شود. از آن جایی که لیزر از پوست عبور نمی کند و به لایه های بعدی نمی رسد، این فعالیت هیچ خطری برای شما به همراه نخواهد داشت.

پس از سپری کردن دوره کامل لیزر برای یک نقطه از بدن، شما دیگر در آن ناحیه شاهد رشد مو های زائد نخواهید بود. این روند ممکن است تا چندین سال نیز ادامه داشته باشد و شما را از تجربه هایی مثل اصلاح و وکس، کاملا بی نیاز کند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیزر موهای زائد خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان