جراحی بینی

فرم بینی استاندارد برای جراحی بینی

فرم بینی استاندارد برای جراحی بینی

فرم بینی استاندارد برای جراحی بینی

به طور کلی در دنیا هر از چند سالی معیار ها و ملاک های زیبایی در پوشاک و همچنین چهره عوض می شود و به همین علت افراد امروزه معمولا از نوع پوشش و چهره های افراد در سال های گذشته رضایت چندانی ندارند و آنها را زشت تلقی می کنند به همین دلیل به دنبال متد هاي جديدي در زیبایی همچون جراحي بينی هستند.

فرم بینی استاندارد برای جراحی بینی

 

نکته فوق در بسیاری از موارد صدق می کند اما یکی از مواردی که در آن، افراد از گذشته تا به امروز معیار ثابتی برای آن داشته است، بینی می باشد. داشتن بینی های خوش فرم و متناسب با سایز صورت از گذشته تا به امروز همواره برای تمامی افراد ملاکی برای زیبایی به شمار رفته و افراد همواره خواهان داشتن بینی هایی با چنین ویژگی هایی بوده اند.

خوشبختانه امروزه با توجه به پیشرفت و جهش بزرگی که دانش پزشکی در زمینه زیبایی داشته است، ایجاد تغییرات کوچک و بزرگ دیگر همانند گذشته دارای محدودیت نیست و اغلب افراد می توانند با استفاده از جراحی بینی و یا سایر روش های مشابه تغییرات دلخواه و مطلوبی را بر روی بینی خود اعمال کنند.

فرم بینی ایده آل و استاندارد بعد از جراحی بینی

در حالت کلی زیبایی چهره و صورت به عوامل و معیار های متعددی بستگی دارد. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین مواردی که در زیبایي چهره هر شخصی نقش به سزایی دارد، بینی می باشد. لذا دارا بودن برخی ویژگی ها در بینی می تواند در زیباتر شدن چهره شخص تاثیرات مستقیم و قابل توجهی داشته باشد.

 

فرم بینی ایده آل و استاندارد بعد از جراحی بینی

 

به عنوان مثال از جمله مواردی که اهمیت زیادی در این رابطه دارد، تناسب سایز و اندازه بینی با سایر قسمت ها و اعضای صورت می باشد. لذا یکی از موارد مهمی که تمامی پزشکان در حین انجام عمل بینی به آن توجه می کنند این است که باید سایز بینی افراد پس از انجام جراحی بینی و نمایان شدن نتایج نهایی با سایر قسمت ها هماهنگ و متناسب باشد.

به همین دلیل پزشک متخصص باید مواردی از جمله طول و عرض بینی، فاصله آن از پیشانی و همچنین دهان را در حین انجام جراحی بینی تنظیم کند تا شرایط ایده آل و مناسبی را از لحاظ زیبا شناسی داشته باشد.

زاویه بینی از دیگر مواردی می باشد که اهمیت زیادی در این رابطه دارا می باشد. لذا زاویه بینی باید تا حد سر بالا بوده و نسبت لب های شخص متقاضی 104 الی 108 درجه تفاوت داشته باشد.

همچنین بینی ایده آل و مناسب باید دارای تقارن مناسبی نیز در دو طرف خود باشد. لذا جراح باید در طی عمل بینی به ایجاد تقارن مناسب در بینی شخص نیز توجه زیادی کند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

تغييراتي كه باعث فرم استاندارد بيني مي شود!

استفاده از عمل های زیبایی مانند جراحی بینی دارای کاربرد ها و مزیت های بسیار زیادی می باشد. البته استفاده از عمل بینی علاوه بر کاربرد های مرتبط با زیبایی، در درمان نیز استفاده متعددی داشته و در برخی از موارد از این عمل جهت رفع مشکلات افراد استفاده می شود.

 

تغييراتي كه باعث فرم استاندارد بيني مي شود

 

به طور کلی از جمله تغییرات مهمی که می توان بر روی بینی متقاضیان عمل بینی اعمال کرد، تغییر در ساختمان داخلی بینی می باشد. افراد زیادی در دنیا هستند که بنا به دلایل مختلف دارای غضروف های مستحکم و با فرم استانداردی نیستند و همین موضوع سبب زشتی و ناخوشایند بودن بینی شخص می شود. لذا با استفاده از جراحی بینی می توان اصلاحات عمده ای را در قسمت های داخلی بینی ایجاد کرد.

از تغییرات دیگری که می توان با استفاده از عمل بینی ایجاد کرد، کاهش سایز و اندازه سوراخ های بینی در فرد می باشد. برخی از افرادی که دارای بینی های بزرگ و پهنی می باشند، اغلب دارای سوراخ های بسیار بزرگ هستند که این عامل ممکن است برای فرد حس ناخوشایندی را داشته باشد. لذا با جراحی بینی می توان سایز سوراخ ها را نیز به طور اصولی و مناسبی کاهش داد.

داشتن زاویه مناسب در بینی از مهم ترین معیار های زیبایی است که در زوایای مختلف از جمله نیمرخ می تواند تاثیر به سزایی در چهره هر شخص داشته باشد. در جراحی بینی پزشک می تواند با زاویه بینی و نوک آن را طبق اصول استاندارد و ایده آل تغییر دهد.

مورد دیگری که می توان به آن اشاره کرد، کاهش یا افزایش پهنای بینی می باشد. پزشک می تواند با توجه به خواسته فرد متقاضی، عرض و پهنای بینی وی را تا حد مناسب و دلخواه او تغییر دهد.

مورد دیگر که در زمینه های درمانی نیز کاربرد دارد، ایجاد تغییرات در ناحیه بین دو سوراخ بینی می باشد که در برخی از افراد به طور ژنتیکی و در برخی دیگر در اثر حوادث سبب بروز انحراف و مشکلات تنفسی شود.

 

چه نوع بینی هایی کاندید مناسب برای انجام جراحی بینی هستند؟

به طور کلی معمولا پزشکان برای ایجاد تمایز بین بینی افراد دو دسته کلی ایجاد کرده اند که در برخی ویژگی ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. همچنین وجود این تفاوت ها باعث شده است که روش ها و متد انجام جراحی بینی نیز در این دو نوع با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشد.

 

چه نوع بینی هایی کاندید مناسب برای انجام جراحی بینی هستند؟

 

دسته اول بینی های استخوانی هستند که دارای برخی ویژگی های خاص می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به داشتن پوست نازک روی بینی، دارا بودن غضروف های مستحکم و سفت و سایر موارد دیگر اشاره کرد.

دسته دیگر بینی های گوشتی نام دارند که هیچ یک از ویژگی های ذکر شده فوق در آن ها وجود نداشته و بر خلاف بینی های استخوانی دارای پوست ضخیم و همچنین غضروف های نرم تر و ضعیف تری می باشند. همچنین این نوع از بینی ها دارای نوک گوشتی و چرب بوده و معمولا پهن تر می باشند.

برای انجام عمل بینی باید به عواملی از جمله نوع بینی توجه بسیاری شود زیرا هر یک از انواع آن دارای ویژگی ها و متد های مختلفی برای انجام عمل می باشند.

  • یکی از مهم ترین و مناسب ترین کاندید های انجام جراحی بینی افرادی می باشند که دارای بینی های بسیار بزرگ و نا متناسب با صورت خود می باشند. لذا این دسته از افراد می توانند با استفاده از جراحی بینی سایز بینی خود را تا حد مناسبی کاهش داده و به فرم ایده آل در بیاورند.
  • تعداد زیادی از افرادی که متقاضی انجام جراحی بینی هستند افرادی می باشند که دارای پل بینی قوز دار و یا کج هستند.
  • بینی هایی که دارای پهنای بالایی هستند و سبب ناخوشآیندی و عدم جلوه مناسب زیبایی می شوند نیز از جمله کاندید های مناسب برای انجام عمل بینی به شمار می روند.
  • ممکن است برخی از افراد به طور مادرزادی و یا در اثر اتفاقات و حوادث دچار شکستگی در ناحیه بینی خود شوند که این عامل می توان باعث ایجاد مشکل تنفسی و ظاهری بینی شود. لذا این دسته از افراد نیز از کاندید های مناسب به شمار می روند.
  • افرادی که دارای انحراف در قسمت داخلی بینی خود هستند نیز کاندید بسیار خوبی جهت استفاده از جراحی بینی به شمار می روند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button