جراحی بینی

عمل بینی عروسکی مناسب چه افرادی می باشد؟

عمل بینی عروسکی مناسب چه افرادی می باشد؟

عمل بینی عروسکی مناسب چه افرادی می باشد؟

امروزه عمل جراحی بینی برای افراد با مدل های مختلفی از جمله عمل بینی عروسکی ارائه می گردد که هر کدام از این مدل ها دارای مزیت ها و ویژگی های مختلفی هستند که افراد با توجه به آن ها دست به انتخاب می زنند.

عمل بینی عروسکی مناسب چه افرادی می باشد؟

 

همانطور که گفته شد یکی از این مدل ها، مدل عروسکی می باشد که بیشتر در میان زنان محبوبیت دارد که این محبوبیت در کشورمان ایران نیز زیاد است و افراد بسیار زیادی از این روش برای از بین بردن ایرادات بینی خود استفاده می کنند.

بهترین کاندید برای استفاده از عمل بینی عروسکی چه کسانی می باشند؟

با به وجود آمدن متد ها و روش های مختلف برای از بین بردن ایراد های ناحیه ی بینی، افراد دچار نوعی سردرگمی برای انتخاب یک روش و مدل شدند. در برخی موارد ممکن است تفاوت دو نوع فرم عمل زیبایی بینی بسیار ناچیز و یا قابل نادیده گرفته شدن باشد. یکی از مدل های پرطرفدار عمل زیبایی بینی، مدل عروسکی می باشد.

 

بهترین کاندید برای استفاده از عمل بینی عروسکی چه کسانی می باشند؟

 

استفاده از عمل بینی عروسکی نیازمند وجود شرایطی می باشد که فرد باید آن را داشته باشد تا بتواند عمل بینی عروسکی را بر روی صورت خود پیاده کند. بزرگ ترین دلیل و یا ویژگی که فرد باید داشته باشد این است که اجزای تشکیل دهنده ی صورت وی نسبتا کوچک تر از بینی او باشد؛ و یا به صورت ساده تر اندازه ی بینی او باید در مقایسه با دیگر اندام های صورت او بزرگ تر باشد.

با توجه به نکته ی ذکر شده افراد باید این موضوع را دریابند که هر فردی نمی تواند عمل بینی عروسکی را بر روی چهره ی خود انجام دهد. در صورتی که بینی فرد در مقایسه با دیگر اجزای تشکیل دهنده ی صورتش از نظر اندازه تفاوت چندانی نداشته باشد پس از انجام عمل بینی عروسکی مطمئنا احساس خواهد کرد که زیبایی آنان کمی ساختگی و مصنوعی به نظر می رسد.

همچنین باید بگوییم کسانی که بینی گوشتی دارند استفاده از عمل بینی عروسکی برای آن ها کمی دشوار تر از دیگر فرم های بینی می باشد. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند به دلیل این که پوست این نوع بینی نسبت به بینی های دیگر ضخیم تر هستند کوچک کردن آن برای پزشک متخصص در زمینه ی nose job کمی سخت تر خواهد بود. در نتیجه بینی های استخوانی گزینه ی مناسب تری می باشند.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با خدمات پوست و مو و زیبایی را با ما در میان بگذارید.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند در صورتی که از عمل بینی عروسکی استفاده کنند ممکن است مشکلاتی برای آن ها به وجود بیاید. از جمله ی این مشکلات می تواند به جا ماندن جای زخم باشد که پس از اتمام دوره ی نقاهت عمل زیبایی بینی ممکن است فرد را دچار احساسات منفی و یا به نوعی پشیمانی از انجام nose job کند.

توصیه ای که برای همه ی افرادی که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند می کنیم این است که قبل از هر اقدام و انتخاب مدل خاصی با یک پزشک متخصص در زمینه ی عمل بینی مشورت هایی داشته باشند. این کار باعث می شود علاوه بر این که از مزیت ها و یا به طور کلی از صفر تا صد عمل مطلع می شوید و می توانید با اطمینان خاطر عمل زیبایی بینی خود را انجام دهید.

 

تفاوت جراحی بینی عروسکی با عمل بینی طبیعی در چیست؟

تفاوت هایی بین جراحی بینی عروسکی و عمل بینی طبیعی وجود دارد که سبب تاثیر گذاری در انتخاب افراد بین این دو مدل می شود. یکی از تفاوت هایی که حتی می توانیم بگویم تاثیر گذار ترین آن ها می باشد این است که در عمل بینی عروسکی، بینی فرد کمی بیشتر از حالت عادی کوچکتر می شود. افرادی که دارای بینی بزرگ تری هستند معمولا خواهان کوچک تر شدن سایز بینی خود به مقدار بیشتری هستند.

 

تفاوت عمل بینی عروسکی با عمل بینی طبیعی در چیست؟

 

از دیگر تفاوت های عمل بینی عروسکی با عمل طبیعی این است که در مدل عروسکی جراح، بینی فرد را سر بالا و همچنین زاویه دار می کند. منظور از زاویه دار کردن این است که بینی فرد دارای قوسی می باشد که این قوس از هر ناحیه قابل مشاهده است.

دو موردی که ذکر شد مانند تفاوت سایز بینی در انتخاب افراد بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین از دیگر تفاوت های جراحی بینی عروسکی با عمل بینی طبیعی می توان به فرم این دو مدل پس از nose job اشاره کرد. مدل عروسکی پس از عمل بینی ممکن است دارای فرم مصنوعی باشد این فرم مصنوعی به دلیل زاویه دار بودن و همچنین نوک سر بالای مدل عروسکی بینی است و می توانیم به نوعی بگوییم که بینی از فرم عادی خود خارج شده است.

یکی دیگر از تفاوت های بین جراحی بینی عروسکی و عمل بینی طبیعی وجود دارد این است که در مدل عروسکی بینی ممکن است با دیگر اجزای صورت به نوعی هم خوانی نداشته باشد. منظور از هم خوانی این است که بینی از نظر اندازه با دیگر اجزای صورت هماهنگی ندارد و کوچک تر از حد معمول دیده می شود. به همین دلیل ذکر شد که ممکن است پس از این عمل زیبایی ، بینی به دست آمده فرد به نوعی ساختگی دیده شود.

تفاوت های ذکر شده بین این دو مدل در بین زنان ایرانی تا حد بسیار زیادی شناخته شده می باشد و افراد ممکن است با در نظر گرفتن این تفاوت ها نسبت به انجام و همچنین بهره مندی از مدل عروسکی اقدام کنند. با همه ی نکات ذکر شده می توانیم بگوییم که این مدل در کشورمان جز محبوب ترین مدل ها می باشد و افراد بسیار زیادی از آن استفاده کرده اند.

 

هزینه های ناشی از جراحی بینی عروسکی

یکی از مهم ترین نکات درباره ی nose job مسئله ی بیهوشی می باشد. افراد باید در نظر بگیرند که بی هوشی در این عمل یکی از فاکتور های اضافه شدن هزینه ها و یا کاهش آن می باشد. در نتیجه باید بگوییم که بهتر است افراد متخصص بیهوشی بسیار خوبی را برای این کار در نظر بگیرید تا مشکلی درباره این جز عمل نداشته باشید.

 

هزینه های ناشی از عمل بینی عروسکی

 

باید بگوییم که هزینه ی عمل بینی عروسکی با عمل بینی طبیعی تفاوت خاصی نخواهد داشت، بنابراین افراد می توانند از این بابت مطمئن باشند. از جمله مهم ترین نکته ها درباره ی عمل بینی عروسکی دستمزد پزشک متخصص است.

مراجعه کنندگان باید علاوه بر اینکه به دنبال پزشکی حاذق و با تجربه باشند، باید نیم نگاهی نیز به هزینه ها و دستمزد های یک پزشک مناسب معتمد داشته باشند. معمولا یک پزشک متخصص و منصف هزینه های مقرون به صرفه ای برای انجام این مدل از عمل بینی دریافت می کند.

از جمله موارد دیگری که در هزینه های به وجود آمده برای این عمل بسیار تاثیر گذار می باشند هزینه های جلسه های مشاوره ای با پزشک، آزمایش هایی که توسط پزشک برای شما تعیین شده است و همچنین هزینه های کلینیک مورد نظر می باشد.

علاوه بر این موارد باید هزینه ی دارو های فرد را هم که البته ناچیز می باشد را هم در نظر گرفت.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت جراحی بینی خود مطلع شوید. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button