تزریق چربی

معرفی بهترین متخصص تزریق چربی

معرفی بهترین متخصص تزریق چربی

معرفی بهترین متخصص تزریق چربی

بدون شک یکی از بهترین و به روز ترین عمل های زیبایی را می توان ” تزریق چربی ” به صورت و دیگر اندام های بدن دانست. با این روش به صورت می توانید فرورفتگی ها و ناهمواری های پوست خود را از بین ببرید.

تزریق چربی به عنوان پر کننده می تواند چروک های پوستی را از بین ببرد و به شما در داشتن پوستی زیبا و با طراوت کمک بسیاری کند. برای این منظور می توان گفت که مخاطبان زیادی برای انجام این عمل زیبایی داوطلب می شوند.

درخواست مشاوره رایگان تزریق چربی

معرفی بهترین متخصص تزریق چربی

 

در واقع در انجام انتقال چربی سن خاصی مد نظر نیست ولی بهتر است که افراد در سنین قانونی و بالای 18 سال تزریق را انجام دهند. البته منظور از سنین قانونی، این است که بدن فرد هورمون های دوران بلوغ را پشت سر گذاشته و به شرایط باثبات و آرامی رسیده باشد تا در دوران پس از تزریق چربی، با افزایش یا کاهش وزن، دچار تحولات عظیم نشده و در نتیجه ماندگاری عمل را برهم نزند. نتیجه ای که اغلب افراد از انتقال چربی دریافت می کنند در واقع نتیجه ای مثبت و رضایت بخش است.

در اکثر مواقع نتیجه بخش بودن تزریق چربی می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. یکی از مهمترین عواملی که در این عمل زیبایی می تواند بسیار مورد توجه واقع شود، پزشکی است که انتقال چربی را انجام می دهد.

این روزها اکثر پزشکان ترجیح می دهند تزریق چربی انجام دهند زیرا هم برای متقاضی مقرون به صرفه است و هم در دراز مدت، سبب سلامتی و جوانی بیشتر پوست بدن می شود.

با توجه به اینکه طیف وسیعی از پزشکان و یا افراد غیر حرفه ای تزریق چربی را انجام می دهند برای نتیجه بخش بودن این عمل می توان قبل از انجام این عمل در مورد پزشکی که مد نظر دارید اطلاعات مناسبی را به دست آورید.

 

 

با وجود اینکه تزریق چربی امری است که به راحتی و بدون هیچ گونه عمل جراحی و بریدگی انجام می شود، شاید در وهله اول انجام آن بسیار ساده به نظر بیاید.

به همین دلیل کسانی که کاندیدای تزریق چربی هستند در زمینه انتخاب یک متخصص خوب ممکن است سهل انگاری کنند. می توان گفت که این افراد ممکن است بعد از تزریق چربی دچار عوارض جبران ناپذیری شوند که می تواند سلامتی آنان را به خطر بیاندازد.

از آنجا که پایه و اساس یک عمل تزریق چربی خوب، انتخاب ناحیه مناسب برای برداشت چربی است، معمولا ران، اطراف شکم، پهلو و کمر از بهترین نقاط برای برداشت چربی محسوب می شوند. پزشک متخصص باید با توانایی خود بتواند ناحیه ای را انتخاب کند که به سلامت عمومی فرد ضرر نرساند.

قطعا این امر پس از معاینه اولیه کاملا مشخص می شود. همچنین فقط همینجا خاتمه نمی یابد و برداشت چربی بدون آسیب رساندن به سلول های بنیادی و سیستم عصبی داخل آن، از دیگر مهارت های یک متخصص محسوب می شود.

 

بهترین متخصص تزریق چربی چه فردی است؟

حرفه ای بودن گزینه ای است که می تواند در هر شغل و زمینه ای افراد و مخاطبان را به خود جلب کند. یکی از مواردی که نیاز به داشتن حرفه و تخصص دارد را می توان در تزریق چربی دانست. در واقع پزشکی که قصد انجام انتقال چربی را دارد باید دارای مهارت و تخصص در این زمینه باشد.

تخصص می تواند یکی از گزینه های بسیار مهم برای افرادی در نظر گرفته شود که عمل های زیبایی، به خصوص این عمل را انجام می دهند. برای اینکه بتوانید متخصص در زمینه تزریق چربی شوید باید دوره های علمی و آکادمیک را در دانشگاه بگذارنید و بعد از آن دارای تجربه در زمینه تزریق چربی شوید.

از آنجایی که تزریق چربی در افراد مختلف ممکن است به روش های متفاوت انجام شود، پزشکی که در انتقال چربی دارای تجربه و مهارت کافی باشد می تواند به راحتی عمل تزریق چربی را انجام دهد بدون اینکه کوچکترین عوارضی در افراد ایجاد شود.

 

بهترین متخصص تزریق چربی چه فردی است؟

 

علاوه بر داشتن تخصص های لازم در انجام این عمل و همچنین تجارب و مهارت هایی که در حین اخذ مدارک تخصصی مورد نیاز است، ویژگی هایی دیگر نیز می تواند بررسی شود که باید در هر فرد متخصصی که تزریق چربی را انجام می دهد وجود داشته باشد.

افرای که دارای این ویژگی ها نباشند نمی توانند به عنوان پزشکان متخصص مورد اعتمادی در نظر گرفته شوند. می توانیم این ویژگی ها را به صورت مختصر برای شما بیان کنیم.

 •   پزشک متخصصی که می خواهد در انتقال چربی جز بهترین و شناخته شده ترین پزشکان مطرح شود در ابتدا باید دارای وجدان کاری باشد. این امر تا حدود زیادی می تواند پزشک را نسبت به کاری که انجام می دهد متعهد کند.
 •   بهترین پزشک متخصص باید کیفیت را در کارها و عمل هایی که انجام می دهد مد نظر قرار دهد. تزریق چربی که بدون دقت انجام شود می تواند نتیجه بی کیفیتی را در بر داشته باشد. به همین دلیل کیفیت چربی استخراج شده و همچنین دقت در تزریق می تواند کیفیت بالایی را برای مراجعه کننده در تزریق چربی ایجاد کند.
 •   یکی از ویژگی هایی که می تواند یک پزشک خوب را از بد متمایز کند، نحوه رفتار با بیمار و یا مراجعه کننده است. پزشکانی که دلسوز هستند و می خواهد به بهترین نحو ممکن نیاز های افراد را برطرف کنند.
  یک پزشک می تواند با سوق دادن متقاضی به سمت بوتاکس یا فیلر، روند عمل را در دراز مدت طولانی کند و سود بیشتری به کلینیک برساند اما یک متخصص دلسوز، منافع مراجعه کننده را در اولویت قرار می دهد و در مورد همه مسائل بیمار از او سوال می پرسند تا بتوانند با داشتن اطلاعات دقیق از افراد آنها را مداوا کنند.

متخصص Fat Injection نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید این ویژگی را در خود داشته باشد تا بتواند انتقال چربی را به درستی و با کمترین عوارض برای این افراد انجام دهد. معمولا کبودی و ورم، از رایج ترین عوارض خفیف انتقال چربی هستند اما در صورتی که همان ساعت اول، کمپرس یخ اعمال شود، می توان باعث محو شدن این علائم شد.

 •   حرفه ای بودن پزشک میتواند شما را مطمئن کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به پزشک خود اعتماد کنید و با خیال راحت تزریق چربی و سایر عمل های زیبایی را توسط پزشک مورد نظر به راحتی و بدون هیچ نگرانی انجام دهید.

برای اطلاع از هزینه تزریق چربی خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با تزریق چربی و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

معیارهای انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی

برای اینکه بتوانید بهترین پزشک متخصصی که می تواند این عمل را انجام دهد را شناسایی کنید باید معیار هایی را برای انتخاب آن در نظر بگیرید.

 

 

معیارهای انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی

 

در واقع با استفاده از این معیار ها شما می توانید به راحتی پزشک متخصص مورد نظر خود را بیابید و تزریق چربی را توسط او انجام دهید.

 1. داشتن تخصص و دانش در زمینه انتقال چربی
 2. مهارت و تجربه برای انجام عمل های زیبایی
 3. داشتن اعتماد به نفس در انجام ” تزریق چربی به صورت ” و سایر نواحی بدن فرد و همچنین سایر عمل های زیبایی
 4. دارای وجدان کاری و مسئولیت پذیری
 5. دارای دلسوزی و همدلی در شنیدن حرف های بیماران و مراجعه کنندگان
 6. داشتن تعادل در گرفتن هزینه ها
 7. بررسی شرایط بیمار در همه زمینه های مالی و خانوادگی
 8. نحوه گفت و گو و صحبت با بیمار
 9. داشتن محبوبیت در بین افراد
 10. داشتن صداقت با بیمار

و بسیاری از صفات دیگر که پزشک متخصص ماهر و وظیفه شناس باید دارا باشد تا بتواند مخاطبان را به خود جذب کند و بهترین کیفیت را از تزریق چربی و یا عمل های زیبایی دیگر به آنها ارائه دهد.

از دیگر مسئولیت هایی که معمولا بسیاری از پزشکان از قبول آن خودداری می کنند، حس مسئولیت پذیری حتی پس از اتمام عمل است. بهترین متخصص تزریق چربی، معمولا خودش را متعهد می داند که توصیه های لازم جهت انجام مراقبت های پس از تزریق را به بیمار گوشزد کند.

بسیاری بدون دانستن این موضوع که چه کارهایی باید پس از تزریق چربی انجام بدهند، ندانسته باعث خراب شدن فرم اصلی صورت و از بین رفتن تمام زحمات می شوند در حالی که اگر از مراقبت های بعد از تزریق چربی مطلع می شدند، قطعا رعایت می کردند.

 

کلینیک های دارای بهترین متخصص تزریق چربی چه امکاناتی خواهند داشت؟

تزریق چربی که توسط بهترین متخصص انجام شود باید دارای ویژگی های بسیاری باشد تا مخاطبان بتوانند با خیال راحت و بدون نگرانی از ایجاد عوارض احتمالی بعد از انتقال چربی به پزشک خود اعتماد کنند.

 

به همین دلیل در صورت دارا بودن شرایط زیر در کلینیک های تزریق چربی به شما توصیه می کنیم که برای انجام عمل های خود به این محل ها مراجعه کنید.

 

کلینیک های دارای بهترین متخصص تزریق چربی چه امکاناتی خواهند داشت؟

 

 1.   کلینیکی که تزریق چربی در آنجا انجام می شود باید در وهله اول دارای مجوز های رسمی از وزارت FDA باشد تا از نظر بهداشتی و امکانات بتواند پاسخگوی نیاز های مخاطبان باشد.
 2.   انتقال چربی باید در کلینیکی انجام شود که دارای امکانات جدید و پیشرفته در زمینه های مختلف از جمله تزرقی چربی باشد.
 3.   تمیز بودن کلینیک می تواند یکی دیگر از ویژگی هایی باشد که افراد باید در نظر داشته باشند. رعایت بهداشت می تواند در ایجاد نتیجه های موثر تاثیر گذار باشد.

 

آیا دانش می تواند معیار درستی برای انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی باشد؟

در هر زمینه ای مسلما داشتن علم و آگاهی می تواند اولین قدم در پیشرفت باشد. در انتخاب متخصص تزریق چربی نیز بی شک داشتن مدارک علمی و معتبر می تواند بخش مهمی از اعتماد مراجعه کنندگان را در برگیرد.

 

آیا دانش می تواند معیار درستی برای انتخاب بهترین متخصص تزریق چربی باشد؟

 

ممکن است اولین معیار برای انتخاب یک پزشک متخصص در زمینه انتقال چربی را داشتن دانش در نظر گرفت. بعد از آن معیار های دیگری نظیر تجربه کاری و مهارت های عملی می تواند بسیار مورد توجه واقع شود.

تزریق چربی به صورت یا سایر اعضای بدن، به خودی خود یک عمل ظریف است که دقت زیادی می طلبد. در واقع پزشک باید در تمام مراحل عمل، ملاحظات زیادی لحاظ کند. برای مثال وقتی فردی قصد تزریق چربی دارد اما در بدن او به مقدار کافی چربی دیده نمی شود، بهترین توصیه ها را کند تا هم طرف مقابل احساس رضایت داشته باشد و هم وظیفه‌اش را به خوبی به جای بیاورد. حال آنکه در چنین شرایطی، سایر پزشکان فقط به فکر سود خود و کلینیکشان هستند.

پس داشتن این تجارب همراه با علم و دانش، می تواند پزشک متخصص را قادر سازد تا تزریق چربی را بدون هیچ گونه عوارضی برای افراد انجام دهد.

تفاوت اصلی بهترین متخصص تزریق چربی با سایر پزشکان

قطعا باید این موضوع را دانست که هزینه های انجام عمل تزریق چربی زیر نظر یک متخصص معروف، بیشتر خواهد بود زیرا هم سلامتی عمومی بدن را تضمین می کند و هم ماندگاری و عمر بیشتر عمل را.

برخی پزشکان سعی می کنند میزان چربی که باید در 3 جلسه تزریق شود، در یک جلسه تزریق می کنند و این باعث ریسک بیشتر در کل فرآیند عمل می شود. حتی در برخی موارد دیده شده که منجر به تخلیه چربی می شود و هزینه های متقاضی را دو چندان می کند.

در کل تزریق چربی به صورت، عملی نیست که باعث ایجاد حساسیت و عوارض شود اما شدیدا عمل ظریفی است و دقت زیادی می خواهد. باید بدانید تعیین نقاط صحیح برای تزریق چربی، از حیاتی ترین نکات موفقیت عمل محسوب می شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق چربی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)