کاشت ابرو

بهترین فصل برای کاشت ابرو طبیعی

0
(0)

بهترین فصل برای کاشت ابرو طبیعی

بهترین فصل برای کاشت ابرو 

داشتن ابروهای پرپشت و متراکم در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و به همین دلیل شاهد پیشرفت های زیادی در این زمینه هستیم که کاشت ابرو طبیعی یکی از این پیشرفت هاست.

ابروهای نازک از سالها پیش یک ترند و مد همه پسند بود. با این حال، به نظر می رسد که اکنون از مد خارج شده است. به همین سبب هم افرادی زیادی با این روش به دنبال داشتن ابروهای پر و مد روز هستند. همچنین برخی از افراد به دلیل آلوپسی، شرایط پزشکی یا اثرات درمان های دارویی ابروهای نازک تری دارند، کاشت ابرو را ترجیح می دهند.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ابروی طبیعی

بهترین فصل برای کاشت ابرو 

 

خوشبختانه ابزارها و روش های زیادی وجود دارد که می تواند به رشد ابرو کمک کند. بخش عظیمی از افراد جامعه برای پر نشان دادن ابرو از مداد ابرو یا ژل استفاده می کنند. برخی دیگر خال کوبی می کنند یا میکروبلاستیک و یا با استفاده از روش های طبیعی چون استفاده شبانه روغن کرچک، امیدوارند که رشد ابروهایشان کامل تر شود.

با این حال، روش دیگری برای داشتن ابروهای کامل تر وجود دارد که بسیار مطمئن و دارای نتایج چشمگیر است و آن پیوند ابرو است. افرادی که قصد دارند این روش را امتحان کنند ممکن است سوالات زیادی داشته باشند. یکی از این موارد این است که دقیقا چه زمانی بهترین فصل برای انجام پیوند ابرو است؟ برای یافتن پاسخ این سوال ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

تشخیص بهترین زمان کاشت ابرو توسط پزشک

بسیاری از افراد متقاضی برای پیوند ابرو در مورد فصل مناسب این کار دغدغه دارند زیرا متوجه این نکته هستند که سردی و گرمی هوا ممکن است در دوره بهبودی بعد از عمل تأثیر بگذارد. ثابت شده است که آب و هوا در روند بهبود زخم تأثیر زیادی دارد اما باید متناسب با هر آب و هوایی اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود. بهتر است بعد از معاینه و مشاوره اولیه در مورد زمان مناسب برای انجام این عمل زیبایی از جراح خود مشورت بخواهید.

 

تشخیص بهترین زمان کاشت ابرو توسط پزشک

 

با وجود اینکه که پیوند ابرو دارای دوره بهبودی نسبتاً سریع است می توانید در مورد تمام نگرانی های خود پیرامون این موضوع با جراح صحبت کنید. جراح می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز اعم از زمان مناسب برای کاشت را در اختیار شما قرار دهد.

پیش از تصمیم گیری برای پیوند ابرو، یک پزشک مطمئن را انتخاب کنید. نتیجه این عمل زیبایی بیش از آنکه به زمان بستگی داشته باشد، به روش استفاده شده و مهارت های جراح بستگی دارد و اگر این روش به خوبی انجام شود، بهبودی فرآیند سخت و زمانبری نخواهد بود.

برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ابرو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

کاشت ابرو در فصول گرم سال

برای کاشت ابرو در فصول گرم سال به ویژه تابستان مزایا و معایب خاصی ذکر شده است که مهمترین آنها عبارتند از:

مزایا: به دلیل اینکه اغلب تابستان فصل تعطیلی به ویژه برای برخی از مشاغل و محصلین است. فرد با کاشت ابرو در این فصل می تواند به میزان کافی به استراحت بپردازد و نیاز به گرفتن مرخصی نخواهد بود و تا ریزش اولیه و بازگشت رشد آنها زمان کافی فراهم است. به همین دلیل توصیه می شود افرادی که فرصت کم برای استراحت دارند از مزایای پیوند ابرو در تابستان استفاده کنند.

معایب: از آنجایی که تابش خورشید در فصول گرم سال مستقیم تر و دارای شدت بسیار زیادی است این مورد می تواند باعث تحریک پوست و زخم بعد از کاشت ابرو شود و اگر اهل نشستن در خانه نیستید بهتر است پیوند ابرو در این فصل را فراموش کنید.

بطور کلی در فصل تابستان مو سریعتر رشد می کند و سرعت بازسازی پوست نیز افزایش می یابد. پس از کاشت مو لازم است از پوسته پوسته شدن و قرمزی اندک پوست محافظت شود. به طور کلی، شما باید حداقل در روزهای اول از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.

 

کاشت ابرو در فصول سرد سال

اگر می خواهید تا تابستان ابروهای کامل تری داشته باشید، کاشت ابرو در فصول سرد سال اعم از پاییز و زمستان به شما کمک خواهد کرد، زیرا حدود شش ماه تا یکسال طول می کشد تا نتایج ظاهر شود و خود را نشان دهند. البته جوانب مثبت و منفی در مورد پیوند مو در هر زمان از سال وجود دارد که در ادامه به آنها پرداخته شده است.

 

کاشت ابرو در فصول سرد سال

 

مزایا: از آنجا که تنها بعد از شش ماه از پیوند، ضخامت و پر بودن مو به طرز چشمگیری بهبود می یابد، اگر پاییز یا زمستان عمل کنید، ابروهای شما برای رویدادهای تابستانی، اجتماعات و تعطیلات شکل کاملی پیدا خواهد کرد. همچنین نگرانی کمی برای عرق یا آفتاب سوختگی که منجر به عفونت در محل پیوند شود، وجود خواهد داشت و این نکته به معنی بهبودی زودتر برای بیمار است.

معایب: برای کاشت مو در فصل سرد ممکن است نیاز به به گرفتن مرخصی باشد و این مورد یکی از معایب اصلی آن به شمار می رود. همچنین احتمال سرماخوردگی و بیماری در این فصل بالاست و ممکن است که بر روی دوره بهبودی اثر بگذارد.

به طور کلی با توجه به اینکه در زمستان کم بودن تابش خورشید مشهود است، عاملی نگران کننده نیست. به دلایل زیبایی شناسی هم اگر نمی خواهید ابروهای تازه پیوند شده شما در مراحل اولیه قابل توجه باشد، زمستان برای این عمل زیبایی بهتر است.

 

نکات مراقبتی کلی برای کاشت ابروی طبیعی چیست؟

در هر فصل سالی که این عمل زیبایی را انجام می دهید نکات مراقبتی می تواند به بهبودی هرچه سریعتر فرد کمک کند، مهمترین نکات مراقبتی عبارتند از:

  1. از پمادها و کرم هایی که پزشک تجویز می کند استفاده کنید.
  2. تا مدتی که پزشک توصیه می کند از لوازم آرایش استفاده نکنید.
  3. فعالیت شدیدی که باعث عرق و ایجاد عفونت شود تا مدتی بعد از انجام کاشت ابرو ممنوع است.
  4. از ضد آفتاب و کلاه هنگام بیرون رفتن از خانه استفاده کنید.
  5. از مصرف دخانیات و الکل نیز بعد از این عمل زیبایی حداقل به مدت دو هفته خودداری نمایید.
  6. تا حدود ده روز بعد از این عمل نیز بهتر است از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین نیز پرهیز کنید.

 

سخن پایانی

اگر از نظر ظاهری خاص هستید و تغییرات کاشت ابرو در چهره شما بسیار نمایان خواهد بود، بهتر است پیوند ابرو را در طول تعطیلات انجام دهید. اگر از نظر ظاهر و شرایط جسمی خاصی نیستید، هر فصلی به نوبه خود می تواند بهترین زمان برای انجام عمل پیوند ابرو باشد.

البته نباید فراموش کنید که در صورت شاغل بودن و یا تحصیل در کشوری که در آن زندگی می کنید، در نظر گرفتن تعطیلات نیز برای انتخاب بهترین زمان جهت انجام این عمل زیبایی بسیار مهم است. تابستان، زمستان و یا هر فصل دیگری باشد که بیشترین تعداد روز تعطیل را داشته باشید و روزهایی را که در خانه می گذرانید، باعث می شود تا منطقه پیوند شده سریعتر بهبود پیدا کند.

در کنار این موارد بهتر است در انتخاب کلینیک و دکتر نیز دقت لازم را بعمل بیاورید تا نتایج هرچه سریع تر ظاهر شود. در مورد ریزش اولیه ابروها بعد از کاشت هم نباید نگرانی به دل راه بدهید زیرا امر طبیعی است و پس از مدتی موها رشد خود را آغاز خواهند کرد. فقط چون موها از سر گرفته می شود ممکن است نسبت به موهای طبیعی ابرو دارای رشد زیادی باشد که توصیه می شود به طور مرتب کوتاه شوند تا موها جا افتاده و همان روال عادی را پیدا کنند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از هزینه کاشت ابرو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)