لیپوماتیک

نتیجه نهایی لیپوماتیک چیست؟

نتیجه نهایی لیپوماتیک 

چاقی و اضافه وزن، یک مشکل اساسی در سراسر جهان است. رژیم بد و ناسالم، مصرف غذاهای چرب و فعالیت کمتر از عواملی هستند که باعث افزایش خطر اضافه وزن می شوند. بهتر است افراد چاق، ابتدا رژیم غذایی سالم و اصولی را در نظر بگیرند و فعالیت و ورزش بیشتری داشته باشند. اگر آنها به نتیجه مطلوب خود نرسند، می توانند به دنبال انجام اقدامات جراحی و عمل لیپوماتیک باشند.

نتیجه نهایی لیپوماتیک چیست

امروزه و در مورد لاغری موضعی، روشهای جراحی محبوب تر از روشهای غیر جراحی هستند و بیشتر بیماران کاندیدای خوبی برای عمل لیپوماتیک محسوب می شوند. برای کاهش و از بین بردن بافت های چربی، روش ها و دستگاه های مختلفی طراحی شده است.

به دلیل فواید خیلی زیاد لیپوماتیک، این عمل جراحی در بین بیماران رواج پیدا کرده است. لیپوماتیک یک روش ایمن است و چربی را با آسیب کمتری به بافت ها از بین می برد و بیماران مدت زمان ریکاوری کوتاه دارند. البته نتایج خوبی هم که از این نوع عمل حاصل می شود بسیار در ترغیب افراد برای انجام آن موثر بوده است.

 

عمل لیپوماتیک یا پیکرتراشی چیست؟

جراحی لیپوماتیک یا پیکرتراشی، ساده ترین راه برای تخلیه چربی و لاغری است. این روش با امواج فراصوت و لرزش صورت می پذیرد و به همین دلیل امن ترین راه برای کاهش وزن است.

شاید این سوال پیش بیاید که چه نواحی بدن برای انجام عمل لیپوماتیک مناسب هستند؟ در پاسخ باید گفت که این نوع جراحی لاغری برای همه نواحی بدن از جمله شکم، بازوها، شانه ها، باسن، پاها، پشت و غیره کاربرد دارد و نتایج خوبی را از خود به جای می گذارد.

 

عمل لیپوماتیک یا پیکرتراشی چیست؟

 

یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن عوارض بسیار کم بعد از عمل جراحی لیپوماتیک است؛ عوارض لیپوماتیک در یک درصد از 100 درصد افرادی که آن را انجام می دهند رخ خواهد داد که بسیار کم و قابل چشم پوشی است. از جمله این عوارض نکروز پوستی (سیاهی و کبودی) و آمبولی پوست است.

همچنین این نوع جراحی یک عمل سرپایی است که طی 2 تا 3 ساعت انجام می شود. انجام عمل لیپوماتیک یک بیمار به همان اندازه انجام می شود که وی دوست دارد. بهبودی جراحی مجسمه سازی یک هفته بعد از عمل حاصل خواهد شد.

 

مزایای انجام عمل لیپوماتیک کدامند؟

نیاز به بستن گن در این روش برای یک بیمار دو هفته است که بسیار کوتاه تر از مکش سنتی (6 ماه) و لیزر لیپولیز (2-4 ماه) است. در عین حال بستن گن به مدت 30 تا 40 روز برای حفظ بهتر پوست توصیه می شود.

جذب پوست در این روش به دلیل آسیب کمتر به ترابکول های پوستی بسیار بهتر از سایر روشهای مکش است. در روش جراحی لیپوماتیک، بی حسی موضعی کافی است و بیمار هیچ دردی ندارد، در حالی که در روش های دیگر ساکشن، در هنگام تزریق با بی حسی موضعی، بیمار معمولاً احساس ناراحتی و درد می کند و معمولاً به داروهای آرام بخش و خواب آور و حتی خفیف احتیاج دارد.

برای اطلاع از هزینه لیپوماتیک خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با لیپوماتیک و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

ترشحات بعد از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن در نهایت 36 ساعت طول خواهد کشید، در حالی که در روشهای دیگر مدت زمان این عارضه طولانی تر است.

خطر التهاب در درمان های مجسمه سازی بدن بسیار کم است احتمال آمبولی چربی در مقایسه با سایر روش های مکش بسیار کم است و تاکنون گزارش نشده است. لیپوماتیک نیازی به بستری ندارد و بیمار می تواند بلافاصله پس از عمل به کار خود برگردد.

در مورد مهم ترین مزایای انجام این روش جراحی لاغری، نتایج نهایی قابل توجه و ماندگار لیپوماتیک است که در ادامه به آنها پرداخته ایم.

 

نتایج نهایی لیپوماتیک

در مقایسه با سایر روش ها، یکنواختی چربی زیر جلدی و زیر پوستی در لیپوماتیک بسیار عالی است و هیچ گونه چربی به شکل گلوله در زیر پوست باقی نمی ماند. یکنواختی و آسیب کمتر به پوست یکی از مزایا و نتایج نهایی مهم در این جراحی لاغری به شمار می رود.

 

نتیجه نهایی لیپوماتیک چیست؟

 

خستگی و درد بعد از عمل به مراتب کمتر از سایر روشهای ساکشن است. همچنین در مقایسه با دیگر روش ها، از بریدگی کمتری برخوردار است و از این جهت نتایج این عمل زیبایی خود را به بهترین شکل نشان می دهند.

بریدگی کمتر و یکنواختی کانتور بدن به معنای این است که در نتایج نهایی این عمل زیبایی شاهد باقی ماندن جای سوزن، بخیه نیستید و زیبایی شما بیش از پیش خواهد بود.

 

روش ماندگارتر کردن نتایج عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک همانگونه که اشاره شد خارج کردن چربی اضافه از نواحی خاصی در بدن است و به همین دلیل به آن پیکرتراشی هم می گویند. نتایج ماندگار، یکنواخت و عوارض جانبی کم آن هم از مزایای بیشمار آن است؛ اما روش هایی وجود دارد که بتوان این نتایج را ماندگارتر کرد و از اندام زیبایی که بعد از عمل حاصل شده است لذت برد.

  • انجام فعالیت و ورزش

اصلاح سبک زندگی و دوری از کم تحرکی برای اینکه چربی های تخلیه شده باز نگردد بسیار موثر است. ورزش مدام به شکل دهی عضلات نیز کمک می کند و به همین دلیل دارای اهمیت زیادی است. در واقع ورزش به نوعی مکمل این عمل مهم به شمار می رود و عضله هایی که سال ها زیر چربی پنهان بود را می توانید آشکار نمایید.

  • رژیم غذایی مناسب

چربی با غذا به بدن منتقل می شود و نمی توان منکر این اصل شد. رژیم غذایی عاری از مواد مضر و همچنین برخوردار از فیبر، مواد معدنی و دیگر مواد غذایی در کنار سبک زندگی سالم و ورزش از بازگشت چربی و تحت تأثیر قرار گرفتن نتایج عمل لیپوماتیک جلوگیری می کند. استفاده از مغزی جات، ماهی، میوه و سبزی به همین دلیل بسیار توصیه می شود و در سلامتی کلی بدن هم مفید است.

  • رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل

نکات مراقبتی بعد از عمل نیز در ماندگارتر شدن نتایج آن بسیار موثر است. استفاده از گن برای حفظ حالت پوست و جلوگیری از افتادگی آن یکی از نکات مراقبتی مهم است که تا یک ماه بعد از عمل لیپوماتیک باید به صورت مدام استفاده شود.

این سه مورد که اشاره شد نتایج را تا سالهای سال برای شما ماندگارتر می کنند تا از اندام لاغر خود لذت ببرید.

 

سخن پایانی

لیپوماتیک، لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی به دلیل توجه بیشتر مردم به زیبایی و بدنشان، شایع ترین جراحی ها در سراسر جهان است. بیشتر اوقات و بعد از انجام تمرینات سنگین و رژیم های شدید، هنگامی که بیماران به نتیجه مطلوب خود نرسیده اند، به دنبال روش های جراحی هستند.

لیپوماتیک، یک عمل جراحی جدید برای لاغر بودن و داشتن اندامی ایده آل است. مزایای این روش جراحی بسیار زیاد است و به همین دلیل هم بیشتر از سایر روش ها مورد استقبال قرار گرفته است. این مزایا به شرح زیر است:

  1. ایمن، موثر و آسان
  2. زمان عمل کوتاه تر
  3. بهبودی سریع
  4. خطرات و عوارض حداقل
  5. نتایج ماندگارتر

چنانچه شما نیز این جراحی را برای لاغری موضعی خود انتخاب کرده اید، پیشنهاد می شود که برای انجام آن و بهره مندی از نتایج خوب پیکرتراشی در گام اول اقدام به انتخاب یک کلینیک معتبر و مجهز به بروزترین ابزار و تجهیزات نمایید و در گام بعدی پزشک دارای صلاحیت در این زمینه را انتخاب نمایید.

پزشک و یا جراح شما در طول جلسات مشاوره و با توجه به نوع لاغری مدنظر و بدن ایده آلی که در ذهن دارید بهترین شیوه خارج کردن چربی را به شما معرفی خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت لیپوماتیک خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button