آشنایی با نتیجه نهایی کاشت موPosted by On آبان 21, 1398

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آشنایی با نتیجه نهایی کاشت مو

آشنایی با نتیجه نهایی کاشت مو

امروزه، به لطف پیشرفت کلیدی در ” کاشت مو ” می توان نتایج بسیار طبیعی از پیوند مو به دست آورد. با توجه به این پیشرفت ها، نتایج می توانند چنان طبیعی به نظر برسند که یک آرایشگر یا یک فرد حرفه ای نتواند حدس بزند عمل زیبایی انجام داده اید یا خیر؟ پیوند مو را می توان “راه حل دائمی برای ریزش مو” تعریف کرد.

برای اطلاع از هزینه کاشت مو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و هچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

 

آشنایی با نتایج نهایی کاشت مو

 

عمل کاشت مو به این صورت نیز قابل توصیف است: یک عمل زیبایی است که بر مفهوم “عمل میکروسکوپی” دلالت دارد، زیرا عمل کاشت مو بر خلاف جراحی سنتی با حداقل مداخله جراحی انجام خواهد شد.

عمل کاشت مو، یک راه حل موثر و دائمی و نتایج عالی برای افرادی است که “طاسی الگوی مردانه” را به بار خواهد آورد که به آن آلوپسی آندروژنتیک نیز گفته می شود.

جدای از اینها، افرادی که به دلیل انواع بیماری های مختلف یا مواردی از این دست موی خود را از دست داده اند نیز می توانند با خیال راحت تحت عمل جراحی کاشت مو قرار بگیرند.

در واقع با ریزش مو شکل ظاهری و جذابیت صورت هم تا حد زیادی کاهش می باید و به همین دلیل است که تمایل به انجام hair transplant برای درمان این عارضه بسیار گسترده تر از قبل شده است.

 

نتیجه نهایی کاشت مو چیست؟

عمل کاشت مو بین 4 تا 8 ساعت عمل انجام شود. اکثر بیماران در طول کل جراحی بیدار هستند و فقط به بیهوشی موضعی نیاز دارند که باعث می شود پوست سر بی حس شود.

 

نتیجه نهایی کاشت مو چیست؟

 

جراحی با برداشتن موهای سالم شروع می شود. برای به دست آوردن نتایج طبیعی، متخصص پوست شما ممکن است موهای سالم را با بریدن نواری از پوست یا برداشتن موهای به صورت تکی تکی جدا کند.

مشاهده مطلب
بهترین سن کاشت مو در آقایان چقدر است

گزینه دوم زمان بیشتری را می طلبد، اما از گذاشتن اثر یک اسکار بلند و باریک روی پوست سر جلوگیری می شود.

قبل از اینکه جراح بتواند موها را پیوند دهد، تکنسین ها باید موهای برداشته شده را آماده کنند و جراح باید پوست سر شما را برای پیوند آماده کند.

بسته به تعداد موهای قابل پیوند، دو تا سه عضو تیم کاشت مو ممکن است به قرار دادن موهای سالم در ناحیه مورد نیاز مو کمک کند. پس از پیوند تمام موها، پوست سر شما باند خواهد شد و به شما دستورالعمل مراقبت از منزل داده می شود.

بیشتر بیماران نتایج بین شش تا نه ماه بعد از کاشت مو مشاهده می کنند. برای برخی از بیماران 12 ماه طول می کشد. مهم است بدانید که بین دو تا هشت هفته بعد از پیوند مو، موهای پیوند شده ریزش دارند که این روند طبیعی است.

تا ماه سوم، مو ممکن است نازک تر از قبل از کاشت مو باشد، باز هم این مورد طبیعی است. پزشک می تواند به شما در حفظ نتایج کمک کند و برای به دست آوردن بهترین نتیجه از عمل کاشت مو، متخصص پوست شما ممکن است دارویی را برای درمان ریزش مو توصیه کند.

دارو می تواند از ریزش موهای جدید جلوگیری کند یا آن را بعد از پیوند مو کند کند. با این کار می توانید نتایج طبیعی hair transplant را برای سال های آینده حفظ کنید.

 

فواید و مزایای کاشت مو طبیعی

مزایای و فواید کاشت مو به اندازه ای هستند که افراد زیادی را برای این کار ترغیب کنند و ایران را نیز برای این امر به یک قطب مهم و جدی تبدیل کرده است. به طور کلی مزایای پیوند مو شامل موارد زیر می شود:

 

فواید و مزایای کاشت مو طبیعی

 

ظاهر بهبود یافته: افرادی که به دنبال روش کاشت مو هستند، اغلب از ظاهر شدن در جمع احساس ناامیدی می کنند. کاشت مو این به افراد کمک می کند اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری داشته باشند.

مشاهده مطلب
سن مناسب برای عمل کاشت مو

یک درمان دائمی: در حالی که برخی از درمان های موضعی و حتی برخی از روش های کلی ممکن است در رفع موقت ریزش مو کمک کنند، اما کاشت مو یک راه حل مطمئن تر و دائمی است.

موفقیت بالا: به جرات می توان گفت در اغلب موارد تنها راه خداحافظی با طاسی، پیوند مو است. آمار نشان می دهد که روش های کاشت مو میزان موفقیت بسیار بالایی دارند.

حداقل مراقبت: فواید دیگری برای انجام عمل کاشت مو وجود دارد این است که بعد از کاشت مو در مناطق مورد نظر، نیاز به حداقل نگهداری دارد. دلیل این است که موهای پیوند شده به معنای واقعی کلمه مانند موهای معمولی عمل می کنند.

صرفه جویی در هزینه: در حالی که بسیاری از روش های ترمیم مو کمی پرهزینه هستند، عمل جراحی hair transplant به این صورت نیست. تمام این موارد دلایل خوبی هستند تا فرد برای رها شدن از طاسی و ریزش موی شدید به یک کلینیک معتبر و ” بهترین مرکز کاشت مو ” و همچنین یک متخصص برای کاشت مو مراجعه نماید.

 

مدت زمان ماندگاری نتیجه نهایی کاشت مو چقدر است؟

یکی از مزایای مهم برای کاشت مو به شمار می رود مدت زمان طولانی و ماندگاری بسیار بالای آن است. در واقع با کاشت مو می توان جذابیت ظاهری و پرپشت شدن موها را برای مدت طولانی تجربه کرد.

 

مدت زمان ماندگاری نتیجه نهایی کاشت مو چقدر است؟

بعد از انجام پیوند مو همانطور که گفته شد برای قرار گرفتن موها در چرخه حیات 6 تا 12 ماه لازم است در طول این مدت ممکن است گاهی ریزش مو و کاستن از آنها را شاهد باشید. بعد از این مدت ها موها رشد طبیعی خود را به دست خواهند آورد.

موهای کاشته شده بعد از ریزش های اولیه دوام و ماندگاری بسیار زیادی را تجربه خواهند گرفت، حدود 70 تا 80 درصد موها باقی می مانند. از آن به بعد هم موها مانند موهای معمولی و طبیعی فرد هم می توانند زندگی خود را تا سال های سال ادامه دهند و فرد ظاهری طبیعی و ماندگار پیدا خواهند کرد.

با جرأت می توان گفت که پیوند مو یک روش دائمی است که فرد را به زندگی عادی و مطلوب خود بر خواهد گرداند.

مشاهده مطلب
کاشت مو با تراکم بالا

 

آیا نتیجه نهایی کاشت مو برای همه یکسان است؟

نتایج کاشت مو تا حد زیادی به جراح انتخاب شده توسط شما بستگی دارد بهتر است یک پزشک را انتخاب کنید که ریزش مو را درک کند و پیوند مو را به طور حرفه ای انجام دهد.

آیا نتیجه نهایی کاشت مو برای همه یکسان است؟

 

نتایج کاشت مو برای افرادی که کاندید واقعی و مناسب برای hair transplant هستند دوام بیشتری دارد. برای بهترین نتیجه کاشت مو، ممکن است از فرد خواسته شود که منتظر بمانند تا سن انها کمی بالاتر برود تا پیوند مو انجام شود و در سن پایین تر درمان با داروی ریزش مو را شروع کنید.

برای تجربه نتایج نهایی پیوند مو به بهترین شکل باید به اندازه کافی موهای سالم روی پوست سر فرد وجود داشته باشد که بتوان برای پیوند مو استفاده کرد.

توانایی رشد مو در افراد هم مختلف است و در نتایج پیوند مو تأثیر زیادی دارد و برای همین ممکن است نتایج در افراد مختلف به شکل های گوناگون ظاهر شود.

برای اینکه بدانید چرا ریزش مو دارید و آیا کاشت مو برای شما مفید است، ممکن است به آزمایش خون نیز احتیاج داشته باشید.

اگر آزمایشات نشان دهد که شما کاندیدای خوبی برای پیوند مو هستید، متخصص پوست و مو شما می تواند به شما بگوید چه نتیجه ای را می توان انتظار داشت.

قطعا نیز پزشک متخصص به شما خواهد گفت که میزان اثر بخشی hair transplant با توجه به الگوی کچلی و شرایط بدنی شما تا چه میزان خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122819418 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat