جدیدترین روش کاشت ریش در ایران و جهان

عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود همه مردان نتوانند ریش‌های بلند، متراکم و کاملی داشته باشند. به همین دلیل است که کاشت ریش و سبیل به یک روش محبوب برای رسیدن به ظاهر ایده‌آل تبدیل شده است و روز به روز به تعداد متقاضیان این عمل زیبایی افزوده می‌شود. در کشور ما ایران نیز تعداد افرادی که برای کاشت سبیل یا ریش به مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه می‌کنند، کم نیستند.

تنوع روش کار برای پیوند ریش منجر می‌گردد که افراد با شرایط مختلف بتوانند کاشت طبیعی ریش را انجام دهند. اما شاید شما تمایل دارید از جدیدترین روش های پیوند ریش طبیعی استفاده کنید. قطعا انتخاب خوبی است اما بهتر است اجازه دهید متخصص، تصمیم نهایی را براساس تعداد گرافت مورد نیاز و قدرت بانک موی شما، اتخاذ کند.

اینفو جدیدترین روش کاشت ریش
اینفو جدیدترین روش کاشت ریش

خوشبختانه در ایران کلینیک‌ها و مراکزی هستند که با بهره‌گیری از جدید‌ترین روش های کاشت ریش و سبیل، کمک می‌کنند شما بهترین نتیجه را از پیوند ریش دریافت نمایید. تکنیک‌هایی که مانند معجزه عمل می‌کنند و چهره‌ شما را به طور کلی عوض خواهند کرد. در ادامه، به معرفی جدیدترین روش های پیوند طبیعی ریش و سبیل خواهیم پرداخت.

از چه روشی برای کاشت ریش استفاده کنیم؟

روش‌های متنوعی برای کاشت ریش و سبیل ابداع شده است که هر کدام از آن‌ها مزیت‌های خاص خود را دارند. وجود تنوع در تکنیک‌های کاشت ریش باعث شده است تا افراد مختلف با نیاز‌های متفاوت بتوانند به نتیجه‌ مطلوب خود از کاشت ریش و سبیل برسند. بنابراین می‌شود گفت ریزش و یا کم‌پشت بودن ریش، هر دلیل که داشته باشد، راه‌حلی برای رفع آن وجود دارد و می‌توانید با انجام کاشت ریش و سبیل بعد از چند ماه صاحب ریش‌های کاملا طبیعی و جذاب شوید.

جدیدترین روش کاشت ریش در ایران

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۱۲۲۵۰۲۰۵۰ تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

جدیدترین روش کاشت ریش

قبل از هر چیز شما باید توسط یک متخصص پوست و مو معاینه شوید تا شرایط کلی شما بررسی شود. فاکتورهایی مانند علت کم‌پشت بودن ریش‌ها، جنس پوست و مو‌ها، سوابق پزشکی شما و انتظار شما از نتیجه‌ کاشت ریش و سبیل در تعیین روش کاشت ریش تاثیر می‌گذارند. دکتر با بررسی همه این موارد، به جمع‌بندی کلی می‌رسد که کدام روش برای شما بهتر است و به کمک آن می‌توانید تغییرات مورد نظر در چهره‌ خود را اعمال کنید.

آیا کاشت ریش و سبیل درد دارد؟

همانگونه که می‌دانید برای کاشت ریش، فولیکول‌ها از یک قسمت از سر برداشته شده و با ایجاد سوراخ‌هایی در پوست صورت کاشته می‌شوند. تصوری که در ذهن برخی از افراد وجود دارد این است که این عمل زیبایی، دردناک است. اما در حقیقت این گونه نیست. کاشت سبیل و یا ریش به طور کلی حتی می‌تواند بدون ذره‌ای درد و احساس سوزش باشد به خصوص اگر با استفاده از تکنیک‌های مدرن و توسط پزشک باتجربه و ماهر انجام شود.

ایا کاشت ریش درد دارد؟

تکنیک‌ها و متد‌های کاشت سبیل با این هدف پیشرفت کرده‌اند که با کم‌ترین میزان درد و ناراحتی، بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه‌ ممکن را ارائه کنند. بنابراین اگر از جدیدترین روش های پیوند طبیعی ریش استفاده شود، فرآیند کاشت برای شما راحت‌تر خواهد بود. علاوه بر آن، حین کاشت ریش از دارو‌های بی‌حسی موضعی استفاده خواهد شد که کاملا عمل پیوند را قابل تحمل می‌کند.جالب است بدانید که کاشت ریش و سبیل حتی در دوران نقاهت نیز هیچگونه درد و عوارض نامطلوبی به همراه نخواهد داشت و بعد از گذشت چند روز همه چیز به روال عادی بر خواهد گشت.

جدید ترین روش کاشت ریش چگونه است؟

روش کاشت FUT و FIT دو تکنیک پایه و محبوب برای کاشت سبیل و ریش در آقایان هستند. در روش کاشت FIT نوار باریکی از پوست بانک مو برش داده شده و سپس در زیر میکروسکوپ قرار می‌گیرد تا فولیکول‌ها جدا شوند. چون در این روش پوست سر برش داده می‌شود و برای بستن آن از بخیه استفاده می‌شود، ممکن است جای زخم روی پوست سر باقی بماند. این روش برای کاشت سبیل با تراکم بالا استفاده می‌شود چون فولیکول‌های مو به شکل چندتایی روی پوست کاشته می‌شوند.

در روش FIT نیازی به ایجاد برش روی پوست سر نیست و ریشه‌ها یا همان فولیکول‌های مو به شکل تکی از پوست سر در ناحیه‌ اهدا‌کننده مو جدا شده و در ناحیه‌ی ریش و سبیل کاشته می‌شوند. اغلب کسانی که برای کاشت ریش با روش FUT گزینه‌ مناسبی هستند، برای کاشت FIT نیز کاندیدای مناسبی خواهند بود. از مزیت‌های کاشت FIT این است که دوران نقاهت شما بسیار کوتاه‌تر شده و می‌توانید با فاصله‌ اندکی دوباره به روال عادی زندگی خود برگردید. همچنین برداشت دانه به دانه‌ فولیکول‌ها باعث می‌شود تا جای زخمی در پوست سر ایجاد نشود و فقط نقاط کوچک صورتی رنگی بر اثر برداشت فولیکول‌ها ایجاد می‌شود که پس از مدتی کاملا از بین ‌می‌روند.

جدید ترین روش پیوند ریش چگونه است؟

اما پیشرفت علم و تکنولوژی کمک کرد تا متخصصان براساس روش FIT، بتوانند روش‌های جدیدتری را ابداع نمایند و کاشت ریش و سبیل با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته صورت گیرد. نتایج تحقیقات و تلاش‌های متخصصان باعث شد هم اکنون شاهد استفاده از جدیدترین روش ‌های پیوند ریش باشیم که بهترین آن‌ها کاشت طبیعی ریش با روش میکروگرافت است.

روش کاشت مو تفاوت مراحل کاشت مو مزایا

SUT

 • استفاده از میکروموتورهای اتوماتیک به جای هولدرهای دستی در مراحل کاشت و برداشت فولیکول‌های مو
 1. استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته در مراحل برداشت و کاشت مو
 2. دقت بالای کار
 3. نتایج کاملا طبیعی
 4. ماندگاری  دائمی نتایج مثبت حاصله
 5. کم‌تهاجم بودن و عدم نیاز به بخیه و بیهوشی
 6. نداشتن عوارض جانبی شدید و دردناک
 7. درصد بالای موفقیت کار
 8. رسیدن به تراکم بالا مو در یک جلسه

MICROGRAFT

 1. استفاده از هولدرهای اتوماتیک در ابعاد میکرون برای افراد با موهای کم‌پشت یا تریکوفیتیک اسکارلت در افراد با طاسی شدید به منظور برداشت فولیکول‌های مو
 2. استفاده از میکروایمپلنتر برای کاشت فولیکول‌های برداشت شده در نواحی طاسی
 1. درمان قطعی مشکل طاسی مو در زنان و مردان
 2. گزینه‌ای مناسب برای افراد با طاسی شدید
 3. دستیابی به موهایی پرتراکم و طبیعی
 4. دوره نقاهت بسیار کوتاه
 5. عدم به جای ماندن اسکار و زخم
 6. سرعت عمل بالا
 7. درصد بالای موفقیت به دلیل استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و پیشرفته
 8. کم تهاجمی بودن و عدم نیاز به بخیه و بیهوشی

FIT

 1. استخراج فولیکول‌های مو توسط ابزار جراحی مخصوص با سایز ۱ میلی‌متر به نام پانچ
 2. کاشت فولیکول‌های آماده‌سازی شده طبق الگو کاشت در نواحی طاسی
 1. روشی کم تهاجم برای درمان طاسی و کم‌پشتی مو
 2. قابل استفاده برای کاشت ریش، سبیل و ابرو
 3. گزینه‌ای ایده‌آل برای درمان مشکل ریزش مو در مراحل اولیه
 4. روشی مدرن‌تر در مقایسه با روش کاشت مو FUT
 5. هزینه پایین در مقایسه با روش‌های مدرن‌تر و پیشرفته‌تر

کاشت ریش با روش میکروگرافت

کاشت میکروگرافت از دقت بسیار بالایی برخوردار است و جزء یکی از جدیدترین و بهترین روش کاشت ریش در ایران به حساب می‌آید. همین امر باعث می‌شود تا نتیجه‌ کاشت تا حد زیادی طبیعی و زیبا جلوه کند. در این روش ابتدا فولیکول‌های مو از واحد‌های فولیکولی در قسمت اهدا‌کننده یا بانک مو جدا می‌شوند.
به این فولیکول‌ها میکروگرافت گفته می‌شود. هر میکروگرافت ممکن است بین یک تا چهار ریشه‌ مو در خود داشته باشد و این تعداد، به ساختار واحد فولیکولی در آن قسمت از پوست سر بستگی دارد. برای برداشت این میکروگرافت‌ها از دستگاه‌های میکروموتور و میکروپانچ استفاده می‌شود. همچنین با کمک میکروسکوپ، دکتر نهایت دقت خود را به کار می‌گیرد تا هیچگونه آسیبی به فولیکول‌ها وارد نشود و با سلامت کامل روی پوست صورت کاشته شوند. اندازه‌ شعاع میکروتیپ‌هایی که پیوند‌ها را برداشت می‌کنند، ۴/۰ میلیمتر است و می‌توانند ۲ الی ۳ فولیکول مو را برداشت کنند. این روش آسیبی به پوست سر نمی‌رساند چرا که اندازه‌ فولیکول‌ها بسیار ریز است و استخراج با نهایت دقت انجام می‌شود.

کاشت ریش با روش میکروگرافت

قرار دادن میکروگرافت‌ها در پوست صورت در این روش، شباهت زیادی به روش FIT دارد. ابتدا شکاف‌های ‌ریزی در پوست صورت ایجاد می‌شوند تا پیوند‌های مو درون آن‌ها جایگذاری شوند. سپس دکتر با ظرافت و دقت خاصی پیوند‌ها را درون شکاف‌ها قرار می‌دهد. برای طبیعی به نظر رسیدن نتیجه‌ کاشت و پیوند ریش و سبیل، زاویه‌ کاشتن پیوند‌ها در پوست صورت بسیار اهمیت دارد چرا که مو‌ها باید در زاویه‌ای کاملا هماهنگ با دیگر مو‌های صورت رشد کنند و ظاهری یک دست و مرتب داشته باشند. استفاده از تجهیزات دقیق جراحی در کاشت ریش با روش میکروگرافت باعث می‌شود بتوانید با کم‌ترین عارضه، به بهترین نتیجه‌ ممکن دست یابید.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code