کاشت ریش و سبیل
موضوعات داغ

جدیدترین روش کاشت ریش در ایران چیست؟

0
(0)

عوامل مختلفی هستند که باعث می شود همه ی مردان نتوانند ریش های بلند، متراکم و کاملی داشته باشند. به همین دلیل است که کاشت ریش و سبیل به یک روش محبوب برای رسیدن به ظاهر ایده آل تبدیل شده است و روز به روز به تعداد متقاضیان این عمل زیبایی افزوده می شود. در کشور ما ایران نیز تعداد افرادی که برای کاشت سبیل یا ریش به مراکز تخصصی پوست و مو مراجعه می کنند، کم نیستند.

 

جدیدترین روش کاشت ریش در ایران چیست

 

خوشبختانه در ایران کلینیک ها و مراکزی هستند که با بهره گیری از جدید ترین امکانات کاشت و پیوند ریش و سبیل،‌می توانند جدید ترین تکنیک ها و روش های کاشت ریش را به مراجعین خود ارائه دهند. تکنیک هایی که مانند معجزه عمل می کنند و چهره ی شما را به طور کلی عوض خواهند کرد. در ادامه روش های مدرن و به روز کاشت در ایران را معرفی می کنیم.

درخواست مشاوره رایگان کاشت ریش و سبیل

از چه روشی برای کاشت ریش استفاده کنیم؟

روش های متنوعی برای کاشت ریش و سبیل وجود دارند که هر کدام از آن ها مزیت های خاص خودشان را دارند. وجود تنوع در تکنیک های کاشت ریش باعث شده است تا افراد مختلف با نیاز های متفاوت بتوانند به نتیجه ی مطلوب خود از کاشت ریش و سبیل برسند؛ بنابراین می شود گفت دلیل ریزش و یا کم پشت بودن ریش های شما هر چه باشد، راه حلی برای رفع آن وجود دارد و می توانید با انجام کاشت ریش و سبیل بعد از چند ماه صاحب ریش های کاملا طبیعی و جذاب شوید.

قبل از هر چیز شما باید توسط یک متخصص پوست و مو معاینه شوید و شرایط کلی شما بررسی شود. عواملی مانند علت کم پشت بودن ریش ها، جنس پوست و مو ها، سوابق پزشکی شما و انتظار شما از نتیجه ی کاشت ریش و سبیل در تعیین اینکه کدام روش برای شما مناسب است تاثیر می گذارند.

دکتر با بررسی همه ی این موارد به جمع بندی کلی می رسد که کدام روش برای شما بهتر است و به کمک آن می توانید تغییرات مورد نظر در چهره ی خود را اعمال کنید.

 

برای اطلاع از هزینه کاشت ریش خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره 02122810089 در ارتباط باشید. و همچنین از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره 09120687738 تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت ریش و سایر خدمات زیبایی را با ما در میان بگذارید.

آیا کاشت ریش و سبیل درد دارد

در ابتدا شاید با خواندن این مطلب و دانستن این موضوع که برای کاشت ریش، فولیکول ها از یک قسمت از سر برداشته می شوند و با ایجاد سوراخ هایی در پوست صورت کاشته می شوند، دردناک به نظر برسد؛ اما در حقیقت این گونه نیست.

کاشت سبیل و یا ریش به طور کلی حتی می تواند بدون ذره ای درد و احساس سوزش باشد. به خصوص اگر با استفاده از تکنیک های مدرن و توسط پزشک با تجربه و ماهر انجام شود.

 

از چه روشی برای کاشت ریش استفاده کنیم

 

تکنیک ها و متد های کاشت سبیل با این هدف پیشرفت کرده اند که با کمترین میزان درد و ناراحتی، بهترین و طبیعی ترین نتیجه ی ممکن را کسب کنند؛ بنابراین هر چه کاشت با تکنیک و ابزار های مدرن تری انجام شود، فرایند کاشت برای شما راحت تر خواهد بود.

علاوه بر آن، حین کاشت ریش از دارو های بی حسی موضعی استفاده خواهد شد که کاملا عمل کاشت سبیل را قابل تحمل می کند. جالب است بدانید که کاشت ریش و سبیل حتی در دوران نقاهت نیز هیچگونه درد و عوارض نامطلوبی به همراه نخواهد داشت و بعد از گذشت چند روز همه چیز به روال عادی بر خواهد گشت.

 

جدید ترین روش کاشت ریش چگونه است؟

روش کاشت fut و fue دو تکنیک مدرن و محبوب برای کاشت سبیل و ریش در آقایان است. در روش کاشت fut ریشه های موی سالم از قسمتی از پوست سر به شکل نواری جدا می شوند و به قسمت مورد نظر روی پوست صورت پیوند داده می شوند.

چون در این روش پوست سر برش داده می شود و برای بستن آن از بخیه استفاده می شود، ممکن است جای زخم روی پوست سر باقی بماند. این روش برای کاشت سبیل با تراکم بالا استفاده می شود چون فولیکول های مو به شکل چند تایی روی پوست کاشته می شوند.

در روش fue اما نیازی به ایجاد برش روی پوست سر نیست و ریشه ها یا همان فولیکول های مو به شکل تکی از پوست سر در ناحیه ی اهدا کننده ی مو جدا می شوند و در ناحیه ی ریش و سبیل کاشته می شوند. این روش نسبت به روش قبلی مدرن تر است و انجام آن نیز راحت تر و سریع تر خواهد بود.

اغلب کسانی که برای کاشت ریش با روش fut گزینه ی مناسبی هستند، برای کاشت fue نیز کاندیدای مناسبی خواهند بود. از مزیت های کاشت fue این است که دوران نقاهت شما بسیار کوتاه تر خواهد بود و می توانید با فاصله ی اندکی دوباره به روال عادی زندگی خود برگردید.

همچنین برداشت دانه به دانه ی فولیکول ها باعث می شود تا جای زخمی در پوست سر ایجاد نشود و فقط نقاط کوچک صورتی رنگی بر اثر برداشت فولیکول ها ایجاد خواهد شد که به راحتی توسط مو ها در آن ناحیه از سر پوشش داده می شوند و پس از مدتی کاملا از بین می روند.

اما روش سومی به نام میکروگرافت نیز وجود دارد که نسبت به روش های fut و fue جدید تر است و ظاهری کاملا طبیعی و ایده آل به چهره ی شما خواهد داد. در ادامه این روش را معرفی می کنیم.

 

کاشت ریش با روش میکروگرافت

کاشت میکروگرافت از دقت بسیار بالایی برخوردار است و جزء یکی دیگر از جدیدترین و بهترین روش کاشت ریش در ایران محسوب شده و همین امر باعث می شود تا نتیجه ی کاشت تا حد زیادی طبیعی و زیبا جلوه کند. در این روش ابتدا فولیکول های مو از واحد های فولیکولی در قسمت اهدا کننده یا بانک مو جدا می شوند.

به این فولیکول ها میکروگرافت گفته می شود. هر میکرو گرافت ممکن است بین یک تا چهار ریشه ی مو در خود داشته باشد و این تعداد بستگی به ساختار واحد فولیکولی در آن قسمت از پوست سر دارد.

 

کاشت ریش با روش میکروگرافت

 

به طور میانگین هر پیوندی که از بانک مو برداشته می شود ۲/۵ عدد تار مو در خود دارد؛ به عبارت دیگر با برداشت ۳۰۰۰ پیوند از ناحیه ی بانک مو، می توان تعداد ۷۵۰۰ فولیکول مو را در ناحیه ی مورد نظر کاشت.

برای برداشت این میکروگرافت ها از دستگاه های میکروموتور و میکرو پانچ استفاده می شود. همچنین با کمک میکروسکوپ، دکتر نهایت دقت خود را به کار می گیرد تا هیچ گونه آسیبی به فولیکول ها وارد نشود و با سلامت کامل روی پوست صورت کاشته شوند.

اندازه ی شعاع میکروتیپ هایی که پیوند ها را برداشت می کنند،‌۰/۴ میلی متر است و می توانند ۲ الی ۳ فولیکول مو را برداشت کنند. این روش آسیبی به جمجمه و پوست سر نمی رساند چرا که اندازه ی فولیکول ها بسیار ریز است و با نهایت دقت برداشته می شوند.

قرار دادن میکرو گرافت ها در پوست صورت در این روش، شباهت زیادی به روش fue دارد. ابتدا شکاف های ریزی در پوست صورت ایجاد می شوند تا پیوند های مو درون آن ها جایگذاری شوند. سپس دکتر با ظرافت و دقت خاصی پیوند ها را درون شکاف ها قرار می دهد.

برای طبیعی به نظر رسیدن نتیجه ی کاشت و پیوند ریش و سبیل، زاویه ی کاشتن پیوند ها در پوست صورت بسیار اهمیت دارد. چرا که مو ها باید در زاویه ای کاملا هماهنگ با دیگر مو های صورت رشد کنند و ظاهری یک دست و مرتب داشته باشند. استفاده از تجهیزات دقیق جراحی در کاشت میکروگرافت باعث می شود دکتر بتواند به بهترین نتیجه ی ممکن دست یابد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو هلیا ” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت ریش خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02122810089 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

آیا این مطلب مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. 0

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

دکتر حمیدرضا خراسانی

دکتر حمیدرضا خراسانی مدرس و متخصص کاشت مو و ابرو ، دارای مدرک رسمی از انجمن بین المللی کاشت موی طبیعی در اروپا و آسیا می باشد. تیم پزشکی تحت نظارت ایشان و پیگیری های چند ساله و حضور در دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط با کاشت مو میکروگرافت در کشور آلمان و ترکیه موفق به اخذ گواهی رسمی و مورد تایید به صورت انحصاری برای کلینیک تخصصی پوست و مو هلیا و ورود کاشت مو به روش میکروگرافت به ایران شدند. بیش از 15 هزار نمونه کاشت مو و ابروی موفق یکی از چندین کارنامه کاری موفق ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره رایگان (واتساپ)